[BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-11-05, 00:19

Matifcb napisał(a)::D juz tu sprzedawanie zawodnikow bo sredniakow pogromilismy w jednym meczu:) to porownanie Lewego do Kane i ich pierwszych sezonow hahhaha miszcz:D koles zagral 10 meczy a Robert 10 sezonow takze poczekajcie moze. Oby Kane wreszcie podniosl jakies trofeum ale do tego dluga droga tak samo jak i zdetronizowanie Roberta.



W swoim poście porównałem pierwszy sezon Lewego w Bayernie do pierwszego sezonu Kane (na chwilę obecną) ale nie dziwię się że nie zrozumiałeś prostej treści bo jesteś po prostu debilem.
grejfrut, czywiście że można porównywać pierwszy sezon Lewego do pierwszego sezonu Kane. Anglik jest dużo bardziej doświadczony ale nie przepracował z nami sezonu przygotowawczego i z buta wszedł do zespołu. Do tego Lewandowski wcale nie był żółtodziobem jak do nas przychodził,.sezon wcześniej strzelił nam hattricka w finale PN i 4 bramki Realowi. Nie rozumiem dlaczego mielibyśmy umniejszać znakomitemu wejściu w sezon Harrego, który w 10 meczów zrobił praktycznie to co Lewy w cały sezon.


Co do sprzedaży Kimmicha to na ten moment abstrakcja, może ostatnie wydarzenia dadzą mu trochę do myślenia i zmieni swoje podejście do swojej roli na boisku.

Mało mówi się tu o Goretzce, wielu chialo go sprzedawać bo miał chwilowy zjazd formy. Dzisiaj obok Laimera który odciążał go w zadaniach defensywie miał szansę błyszczeć i spisał się doskonale. Dla mnie to jest piłkarz złoto i jeden z ojców sukcesu Bayernu Flicka. IMHO potrzebujemy transferu do środka ale w postaci wsparcia dla duetu Kimmich/Goretzka,.ważniejsze jest umiejętne określenie ról tej dwójki i zrozumienie jej przez obu zawodników.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez dmagio » 2023-11-05, 09:22

Kane to mistrz i jest zdecydowanie wyżej niż Lewy według mojej opinii.To kiedy będzie można porównywać?Przed Bayernem 4 lata w BVB w tej samej lidze a statystyki 131/74.Według mnie porównanie Kane do Lewandowskiego jest bardziej krzywdzące i niesprawiedliwe dla Anglika.
I pamiętam statystyki Roberta.To jest zapisane w historii chociaż te bramki sezonowe do pobicia przez Kane
dmagio
Bawarczyk
 
Posty: 2493
Wiek: 35
Dołączył(a): 2007-08-14, 19:54
Lokalizacja: Gdań$k
Online: 29d 16h 1m 19s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-11-05, 10:08

Dokładnie tak.
Do tego Lewy miał 26 lat jak przechodził do Bayernu, to jest przecież idealny wiek dla piłkarza. Rozumiem gdyby przychodził do nas jako 19 latek, ale on już był ułożonym piłkarzem obytym w BL.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-11-06, 09:24

Panowie, Harry jest w swoim prime, Robert w wieku 26 lat nie był w prime. Nie wiem czemu w naszym kraju tak się nie docenia Roberta. Polska jest dziwna. Dla mnie Lewy osiągnął kosmiczny wynik w tym sporcie, jest legendą FCB i jednym z najlepszych transferów w historii klubu. Ale tak, Harry Kane jest półkę wyżej, to widać na każdej płaszczyźnie. Strzela jak na zawołanie, jest prawdziwym liderem, jest bardziej zaangażowany w grę zespołu, świetnie broni. Ma wiele cech, których Robert nie miał. Mimo wszystko mamy dopiero listopad, jest tutaj od niespełna 3 miesięcy. Ocenimy jego poczynania wstępnie wiosną, a następnie czy zbliży się, wyrówna lub pobije Lewego będziemy wiedzieli za kilka sezonów. Chyba, że w tym roku pobije rekord Roberta w BL i będzie naszym Benzemą, prowadzącym nas do LM. Wtedy już po sezonie zdemoluje dorobek Polaka. Ale na razie to bardziej mokry sezon niż realia. Życzę mu tego, tak samo dobrego Europ i Złotej Piłki 8) Idź Harry po marzenia!

A co do Kimmicha, to kubeł zimnej wody dostał niesamowity, Zespół bez niego wyglądał lepiej! Laimer obok Leona grał w końcu dobrze na DM. Leon z dobrym supportem > Kimmich w ofensywie. Oczywiście Joshua jet nam potrzebny i sprzedawanie go byłoby głupotą. Warto jednak, aby się nieco ogarnął, bo przejął po Lewym schedę sfochowanej panienki :lol:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4621
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 19h 46m 52s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-11-06, 11:29

A gdzie tu jest niedocenianie Roberta? Czy każde porównanie Lewego do Kane równa się jego niedocenianiu czy tylko takie w którym Polak wypada blado? ;)
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez grejfrut » 2023-11-06, 14:24

Oczywiście, że tutaj, jak i w naszym narodzie jest jakaś dziwna niechęć do Lewego. Ja się cieszę z sukcesów ludzi, a nie krytykuję. Już samo porównanie młodego Lewego do prime Kane jest śmieszne. Oczywiście, że Anglik jest bardziej kompletnym piłkarzem od Polaka, to nie ulega wątpliwości. Ale takie na siłę umniejszanie Robertowi jest zabawne.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4621
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 19h 46m 52s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-11-06, 16:28

Podsumuję to, Robert z Bayernem wygrał wszystko, Harry jeszcze nic. Poczekajmy z osądami.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-11-06, 17:01

grejfrut napisał(a):Już samo porównanie młodego Lewego do prime Kane jest śmieszne. .


Przecież to jest wyssane z palca, Lewy jak przychodził do nas miał 26 lat, Kane ma 30. Cztery lata różnicy, nie 10 czy 12. Do tego jak wspominałem wyżej Lewy był ograny w BL i na światowym poziomie, przed przyjęciem do nas załadował nam hattricka i 4 bramki Realowi. Przychodził do nas jako UŁOŻONY I DOŚWIADCZONY napastnik, nie jako młodziak jak wyżej napisałeś. Z drugiej strony; 4 lata starszy Kane ale bez wdrożenia w zespół przez późny transfer. IMHO jak najbardziej można porównywać pierwsze sezony obydwu Panów, a nawet trzeba.

Po drugie,.dlaczego zakładasz że Kane jest teraz w swoim Prrime i. nie rozwinie się u Nas jeszcze bardziej? Ja wiem że ciężko jest wyobrazić sobie lepsze statystyki niż 2 G/A na mecz ale kto wie :wink:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-11-06, 17:17

Bayern fun napisał(a):Lewy

Powiedz lepiej, że nie lubisz Robcia i kończymy dyskusję. :D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2023-11-06, 17:53

alien666 napisał(a):
Bayern fun napisał(a):Lewy

Powiedz lepiej, że nie lubisz Robcia i kończymy dyskusję. :D



Kocham go, chciałbym pić z nim kompot :wink:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [BL] Borussia dortmund - FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2023-11-06, 18:24

Bayern fun napisał(a):
alien666 napisał(a):
Bayern fun napisał(a):Lewy

Powiedz lepiej, że nie lubisz Robcia i kończymy dyskusję. :D



Kocham go, chciałbym pić z nim kompot :wink:

Ja, podobnie jak i Ty, też go podziwiam. Najlepszy napastnik Bayernu ever!
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości