[CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez alien666 » 2023-11-29, 17:20

O 21:00 zagramy na Allianz kolejne spotkanie w grupie tegorocznej LM. Awans mamy zapewniony więc nasz trener mógłby porotować składem. Z ostatniej konferencji prasowej i słów Pana TT wynika jednak, że raczej wielkich zmian nie będzie. Nie spodziewałem się, że w podstawie zagra np. Pavlovic, ale Tel już jak najbardziej. Może Pan TT nie chce psuć swojej najlepszej passy w trenerskiej karierze? 8)
U nas na pewno nie zagrają Musiala i De Ligt.
W sumie Kopenhaga ma o co walczyć i cały czas ma szanse na wyjście z grupy. W drugim meczu naszej grupy o 18:45 Galatasaray podejmuje ManU (o ile mecz się odbędzie, bo podobno boisko to jedna wielka kałuża).
Obstawiam 4-0 dla Bayernu.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Chis » 2023-11-29, 22:37

Ale nudy powinniśmy wejść w nich jak dzik w żołędzie i już z 6:0 prowadzić ale z tuchelem to tak łatwo nie będzie
Mia San Mia!!! FC Bayern Stern Des Suddens!!
Chis
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 484
Wiek: 29
Dołączył(a): 2008-10-22, 13:48
Online: 4h 17m 55s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez alien666 » 2023-11-29, 22:38

Panem Tuchelem jak coś!
:D
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4904
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 5m 32s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Bayern fun » 2023-11-29, 22:55

Żałosne sędziowanie, nie wiem kto wpadł na pomysł żeby obsadzać kobietę na arbitra spotkania na poziomie Ligi Mistrzów.

Taktyka i skład tuchela też, ale to akurat nic nowego.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Rael » 2023-11-29, 23:02

Bayern fun napisał(a):Żałosne sędziowanie, nie wiem kto wpadł na pomysł żeby obsadzać kobietę na arbitra spotkania na poziomie Ligi Mistrzów.

Taktyka i skład tuchela też, ale to akurat nic nowego.


Tyś chyba zgłupiał. Zgodnie z obecnymi wytycznymi to tam nie ma mowy o karnym. Bardzo dobrze pani sędzia prowadziła mecz.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Bayern fun » 2023-11-29, 23:09

Tyś chyba zgłupiał. Zgodnie z obecnymi wytycznymi to tam nie ma mowy o karnym. Bardzo dobrze pani sędzia prowadziła mecz.


:lol: :lol: :lol:

Po ilu głębszych oglądałeś mecz? Trzy potrencjalne sytuację na karnego, odepchnięcie Mullera, faul na Comanie(?) i ta ręka. Wszystkie stykowe sytuację na korzyść Kopenhagi, brak różnego po wolnym Sane, brak ręki w ostatniej akcji meczu mimo że stała dwa metry od sytuacji. Do tego wyraźnie chciała byc gwiazda tego meczu i ustawiać naszych zawodników. Pajace na varze tez się nie popisali ale jak komentator powiedział że są z Hiszpanii to wszystko jasne. Tam poziom sędziowania jest bliższy eklapie niż LM.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Matifcb » 2023-11-29, 23:26

To żeś głupi to wiedzieliśmy ale do tego męski szowinistą to już combo:⁠-⁠) Bayern traci punkty to zawsze płacz do sędziego, może miej do pilkarzy bo mecz sobie przetruchtali i w sumie dobrze. pozdrawiam twojego partnera:⁠-⁠)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Bayern fun » 2023-11-30, 08:56

Ty wiejski błaźnie kto ci udzielił prawa głosu? Twoja opinia jest nic nie warta kasztanie więc się nie produkuj.

P..S "wiedzieliśmy" ? Ładnie cie los skrzywdził, nie dość że skrajny debil to jeszcze schizofrenik.

Nie pozdrawiam
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Rael » 2023-11-30, 11:54

Bayern fun napisał(a):
P..S "wiedzieliśmy" ? Ładnie cie los skrzywdził, nie dość że skrajny debil to jeszcze schizofrenik.


Schizofrenia nie ma nic wspólnego z osobowością mnogą.
Rael
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4134
Wiek: 37
Dołączył(a): 2006-06-22, 19:59
Lokalizacja: Tychy
Online: 3d 14h 13m 3s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Matifcb » 2023-11-30, 12:19

Bardziej mi chodziło o mnie i innych użytkowników ale czy to ważne:⁠-⁠) szkoda tłumaczeń. Wiemy że mecze wielkiego Bayernu nie mogą być sędziowane przez amatorów a w szczególności płci pięknej :⁠-⁠D wara jakby ktoś gwizdał nie po naszej myśli!
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5358
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 3h 45m 45s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez bercik » 2023-11-30, 13:07

Pan Marciniak szkoda,że nie sędziował..... :D
bercik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 225
Dołączył(a): 2007-06-26, 17:12
Online: 4d 1h 43m 43s

Re: [CL]FC Bayern Monachium - FC Kopenhaga

Postprzez Bayern fun » 2023-11-30, 13:28

Rael napisał(a):
Schizofrenia nie ma nic wspólnego z osobowością mnogą.


Masz rację, ale inne objawy pasują jak najbardziej

Urojenia to zaburzenia myślenia wpływające na rzeczywistość. Osoba z schizofrenią widzi rzeczy, które nie istnieją lub pewne sytuacje odbiera w sposób sprzeczny z rzeczywistością. Tak naprawdę nikt nie jest w stanie przekonać chorego, że jest inaczej niż mu się wydaje.


Thomas Müller po meczu wypowiedział się o nie przyznaniu dwóch karnych dla Bayernu:

„Popchnięcie (na nim) z dwoma wyprostowanymi rękoma jest czymś oczywistym, by przyznać karnego. Osobiście za zagranie ręką bym go nie przyznał, ale zgodnie z przepisami to był karny, jeszcze gdy popatrzymy na akcję z wczoraj (Newcastle vs PSG). Nie jestem zwolennikiem tych zasad, ale jeżeli one zobowiązują, to dziwne, że jak wczoraj nie był odgwizdany, a finalnie przyznany, to dzisiaj pomimo odgwizdania, jednak go odwołano. Sędzia powinien decydować subiektywnie, bazując na kilku kryteriach. Nikt nie jest z tego zadowolony. Nie wiem, czy ludzie z FIFA siedzą na sali i mówią, że zasady o zagraniu piłki ręką są obecnie dobre - mi się tak nie wydaje.”ł, ale zgodnie z przepisami to był karny, jeszcze gdy popatrzymy na akcję z wczoraj (Newcastle vs PSG). Nie jestem zwolennikiem tych zasad, ale jeżeli one zobowiązują, to dziwne, że jak wczoraj nie był odgwizdany, a finalnie przyznany, to dzisiaj pomimo odgwizdania, jednak go odwołano. Sędzia powinien decydować subiektywnie, bazując na kilku kryteriach. Nikt nie jest z tego zadowolony. Nie wiem, czy ludzie z FIFA siedzą na sali i mówią, że zasady o zagraniu piłki ręką są obecnie dobre - mi się tak nie wydaje.”
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3672
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 15h 23m 48s


Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 16 gości