[BL] Darmstadt - FC Bayern Monachium

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[BL] Darmstadt - FC Bayern Monachium

Postprzez Bayern fun » 2024-03-16, 13:46

O 15:30 gramy z Darstadt, w tym sezonie drużynowo nie walczymy już kompletnie o nic, jednak na radarze pozostaje indywidualny rekord Harrego. Tydzień temu wyrównał już rekord liczby strzelonych goli w debiutanckim sezonie, teraz na radarze pozostaje rekord strzelonych goli w jednym sezonie BL, który jak wiadomo należy do Lewandowskiego. Cóż to byłaby za piękna historia gdyby pobił go już w pierwszym sezonie w BL. Trzymamy kciuki za Harrego, gyby dziś udało mu się zdobyć hattricka szanse na ten rekord byłyby bardzo duże.

Gospodarz ma najwięcej straconych bramek w BL, my zaś mamy najwięcej strzelonych. Liczę na sporo bramek z naszej strony.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: [BL] Darmstadt - FC Bayern Monachium

Postprzez alien666 » 2024-03-16, 14:59

Bayern: Neuer - Guerreiro - De Ligt - Dier - Kimmich - Pavlovic - Goretzka - Musiala - Muller - Sane - Kane
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Re: [BL] Darmstadt - FC Bayern Monachium

Postprzez Eva2314 » 2024-03-17, 23:15

Cześć chłopaki! Chcę podzielić się wspaniałym odkryciem - aplikacją Betclic! Jeśli pasjonujesz się zakładami sportowymi, ta aplikacja jest koniecznością. Lubię go używać do szybkiego i wygodnego obstawiania moich ulubionych wydarzeń sportowych. Doskonały interfejs, natychmiastowy dostęp do najnowszych kursów i łatwe zarządzanie kontem – wszystko to sprawia, że ​​Betclic jest moim ulubionym towarzyszem w świecie zakładów online. Wypróbuj sam i doceń wygodę tej aplikacji! Więcej informacji na jego temat znajdziesz tutaj https://www.probukmacher.pl/bukmacherzy ... aplikacja/ . Miłych zakładów!
Eva2314
Bawarczyk
 
Posty: 9
Dołączył(a): 2024-03-15, 21:23
Online: 1h 16m 14s


Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 15 gości