[BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Roqe » 2005-08-07, 23:17

Przed nami jeszcze mecz towarzaski z Legiš. Ale niewolno zapomniać że już w sobote 13 sierpnia czeka nas ciezki mecz z Bayerem w Leverkusen. Leverkusen niezachwicyl swoja gra w dzisiejszym meczy z Frankfurtem ale wygrał wysoko 4:1. Moim zdaniem luke po Ismaelu wypełni Demichelis który cofnie sie na srodek obrony a za niego bedzie Hargreaves, na lewej obronie zagra Liza a w �rodku być moze Schweinsteiger lub Ze Roberto, no chyba że jeszcze Salihamidzic.


-------------Kahn----------------
Liza, Demichelis, Lucio, Sagnol
---------Hargreaves--------------
Deisler, Schweinsteiger(Ze Roberto)
--------------Ballack--------------
-----Makaay, Santa Cruz--------
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Kociol » 2005-08-08, 00:07

No prawda. Czeka nas w najbliższej kolejce Bundesligi arcyważny mecz, którego moim zdaniem nie możemy przegrać. Ja nawet po cichu liczę na wspaniały dorobek punktowy w tym sezonie, iż będziemy starać się wygrywać i kilkakrotnie remisować.

Przechodzšc do samego starcia z "Aptekarzami" nie można zapomnieć o przedostatnim meczu sezonu 2004/05 na boisku Leverkusen. Piszę przedostatnim, bo własnie pierwszy mecz z Bayerem rozgrywany był na ich obiekcie. Przegralismy 1-4, bardzo wysoko. Jednak mysle, że teraz bedzie odwrotnie. Mecz bedzie cieżki, bedzie bardzo wyrownany, jednak moim zdaniem my go wygramy, a wynik może byc podobny do spotkania z Allianz Arena. Wynik meczu napewno bedzie otwarty.

Ja typuję 3-0 badŸ 2-0. Sadze po cichu, że Oliver Kahn ustanowi nowy rekord nie puszczenia gola w Bundeslidze, dlatego ani Berbatow, Voronin czy nasz Jacek Krzynowke nie powinni pokonac "TYTANA" którym oczywiscie jest nasz Oliver Kahn!! :D
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez killy » 2005-08-08, 00:57

Ten mecz to wg mnie bedzie pikus dla Bayernu, porownujac gre monachijczykow i Bayeru widac 1 zasadnicza roznice :arrow: mianowicie plynnosc i latwosc rozgrywania i stwarzania sobie sytuacji, z BM bylo widac z jaka latwoscia pilkarze Magatha stwarzaja sobie sytuacje bramkowe, a odladajac dzisiejszy mecz we Frankfurcie smiac mi sie chcialo :lol: :lol: :lol: jaka padake gralo Leverkusen, a te 4 bramki to tylko wlk nieudolnosc obroncow "eintrachtu".

Lucio pokryje Berbe, Demichelis ukrainca i napad mamy z glowy, Owen napewno przycmi Sneidera a Balla przejedzie sie tylko po cieniuskim Ramelowie, boczni pomocnicy tez nie powinni miec problemow... Bastian powalczy z Freierem a Deisler z Jacusiem, ktory jest obecnie w slabej formie

Srodek obrony Bayeru to para brazylijczykow ktorym momentami brakuje wyczucia i koncentracji dlatego widze szanse na 2 bramy Roya i 1 Roque
moj typ 0:3

Moj skald
ATAK : Roy i Roque

POMOC : Bastian Balla, Owen, Deisler/Karimi

Obrona : Liza, Lucio, Martin, Willy
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez piotraldinho » 2005-08-08, 07:35

Przed Bayernem ciezki mecz . Leverkusen to nie jestr łatwy rywal i nie nalezy sugerowac siew wczorajszym srednim meczem w ich wykoanniu (szczegolnie 1 polowa) . Bayern musi uwazac w obronie bo ich atak jest dosc dobry , a jak Krzynowek dojdzie do formy to juz moze byc zle( :wink: ) . Bayern według mnie wygra , ale najwyzej dwoma bramkami i tak stawiam na 1:3 dla FCB ale po ciezkim meczu . Chcialbym zeby w ataku zagrał wraz z Makayem santa Cruz bo on musi duzo grac jesli Bayern chce miec jeszcze z niego pozytek .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Scholli » 2005-08-08, 09:37

Leverkusen jest słabe (przynajmniej w tym etapie rozgrywek), było to widać we wczorajszym meczu (wygrali bo Frankfurt był jeszcze słabszy a ich bramkarz miał najgorszy dzień w swoim życiu chyba) - będzie to łatwe zwycięstwo dla Bayernu!
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Max » 2005-08-08, 10:05

mam nadzieje ze na bayarena zaprezentujemy sie znacznie lepiej niz przed rokiem, zgadzam sie miejsce ismaela zajmie martin, a owen zagra na dmc
we wczorajszym meczu druzyna leverkusen nie pokazala niczego wielkiego, mysle ze jestesmy w stanie ich pokonac
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Luke » 2005-08-08, 14:41

Mecze z Bayerem a szczególnie te wyjazdowe zawsze sš ciężkie, pamiętamy przecież porazkę 4-1 z tamtego sezonu, szczególnie że Bayer œwietnie ograł rywali w poprzedniej kolejce, poza tym jest szansa, że kilku piłkarzy będzie zmęczonych po meczu z legiš, ale myœlę że jakoœ sobie poradzš, Hargraves powinien zajać miejsce def. pomocnika a Micho zejœć do obrony, typuję remis 1-1, 2-2, lub nieznaczne zwycięstwo Bayernu 1-2, 2-3
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez zborek » 2005-08-08, 20:26

To będzie cięzki mecz.Bayer napewno będzie chiał pokonać,albo przynajmniej zremisować z bawarczykami.Musimy zagrać w najsilniejszym składzie to wtedy wštpię czy Bayer da radę dla Monachijczyków.Myœlę,że wygramy 3-1.


Pozdro
8) 8)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez janekfcb » 2005-08-09, 12:35

Będę w Leverkusen w sobote. Pewnie nie ma juz biletów, ale jak myœlicie czy uda mi sie odkupić od kogoœ przed stadionem. Miałbym kartke [Karte suche] Mam dylemat, oczywiœcie wolałbym isc na mecz Bayernu, ale w tym samym czasie jest mecz w Monchengladbach, gzie pewnie dostałbym bilet i obejrzał sobie meczyk, a jak będę stał przed BayArena i nie uda mi sie kupic biletu, to nie pojde, ani na mecz Bayernu i nie zdšże do monchengladbach bo to jest z 30km od leverkusen... musze to przemysleć
OOOOooooOOOOO :D
Immer wieder FCB!!
AUF GEHTS IHR ROOOTEN!!
janekfcb
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 109
Dołączył(a): 2005-04-07, 10:52
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Madafaker » 2005-08-09, 16:10

Przemyœl...a Ja oczywiœcie obejrzę transmisję live na Polsat Sport.
Co do meczu...to będzie prawdziwy test i wskaże faktycznš formę drużyny...ale wierzę iż będzie dobrze i wygramy...
Od 0-18 cm w 5.5 sekundy :-)
Madafaker
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2005-04-15, 18:00
Lokalizacja: Małopolska Rulez !!
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Lmollu » 2005-08-09, 16:13

Ja mam przeczucie, ze bez wiekszych problemow pokonamy Leverkusen. Stawiam na 3:1 albo 2:1.

Sklad wystawilbym taki:


Kahn- Sagnol, Lucio, Demichelis, Lizarazu- Hargreaves (Karimi)- Schweinsteiger (Deisler), Ze Roberto- Ballack- Makaay, Pizarro (Santa Cruz)
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez sebocom » 2005-08-09, 16:21

No meczyk bedzie ciekawy, ale raczej Leverkusen ma nikłe szanse!!! Leverkusen troche wzmocnił Obrone, Nowy Athirson może sie œwietnie skomponować Roque Juniorem......moim zdaniem Leverkusen wiecej bedzie sie bronił niż atakował!!!!
sebocom
 

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez mario_mk » 2005-08-10, 08:48

powiedzialbym tak o szansach bedzie mozna powiedziec w trakcie meczu bo kazda druzyna staje na glowie zeby pokonac Naszych ale mam nadzieje ze i tym razem Bayern pokaze klase i wygra ja obstawiam wynik 3:1 bo ostatnio takie polubilem hi hi hi :D
a sklad ?? niech no pomysle

-------------------Kahn--------------------
-Sagnol--Lucio---Demichelis--Lizarazu--
---------------Hargreaves-----------------
-Schweinsteiger--Ballack--Ze Roberto--
------Makaay--------Pizarro--------------

tak bym to widzial :>
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez stadion » 2005-08-10, 22:24

Ja jako kibic Aptekarzy licze na to że Bayer powtórzy wynik z jesieni 2004/2005 czyli 4-1 :)

pzdr.
stadion
 

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Roqe » 2005-08-10, 22:34

hehe stadion mozesz tylko na to liczyc:) birac pod uwage nienajwyzsza forme zespolu z leverkusen my kibice bayernu mysle ze mozemy byc spokojni o wynik meczu
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Następna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości