[BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Max » 2005-08-15, 01:31

olli napisał(a): Podobał mi sie Ottl, który mimo debiutu w bundeslidze grał bez najmniejszych kompleksów.
ottl faktycznie pokazal sie z dobrej strony ale zawinil przy drugiej bramce dla naszych rywali
ciekawym posunieciem bylo ustawienie sagnola na skrzydle (popisal sie piekna asysta) gdy zobaczylem ze wchodzi ottl myslalem ze zagra na srodku obrony ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez killy » 2005-08-15, 07:38

To nie byla przypadkiem wina Owena ktory zle pokryl Babicia :?:
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Kociol » 2005-08-15, 07:53

killy napisał(a):To nie byla przypadkiem wina Owena ktory zle pokryl Babicia :?:


Moim zdaniem podobnie jak killy uważam, że przy bramce Babica zawinił Owen Hargreaves. Ottl może nie pokrył piłkarza Leverkusen asystujšcego przy tej bramce, ale za to więc go nie można w głównej mierze obwiniać. W największej mierze za utrate bramki odpowiedzialny jest Anglik, a nie Andreas Ottl, chociaz gdyby był blizej ustawiony obok swojego zawodnika, pewnie nie dopuscilby na takie łatwe podanie w pole karne.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Max » 2005-08-15, 10:15

moim zdaniem wine ponosza obaj ottl pozwolil berbatovowi zagrac dokladnie tak jak chcial a hargreaves nie upilnowal babica
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Kociol » 2005-08-15, 10:35

Max napisał(a):moim zdaniem wine ponosza obaj ottl pozwolil berbatovowi zagrac dokladnie tak jak chcial a hargreaves nie upilnowal babica


no napisalem to w powyższym poœcie, prawda jest taka, że mówisz Max dobrze;)
bo Ottl daleko było od Berbatowa, a napewno gdyby go krył dokladnie to tej akcji by nie było, a tak Berbatow zagral w szkolny sposob prostopadla pilke do wbiegajacego chyba Babica a ten poslal poprostu w długi rog i mial szczescie ze pilka wpadła :P
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Lmollu » 2005-08-15, 11:08

Fakt, ze Owen go nie upilnowal jak trzeba, ale ogolnie w tym meczu zagral wysmienicie, w kilku sytuacjach uratowal nam skore. Swietnie zagral tez z Gladbach- strzelil gola i szarżowal w przodzie. Jest nim zaskoczony na duzy plus. Wraca Hargreaves sprzed kilku lat? :D
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez merqn » 2005-08-15, 12:56

Z racji tego że nie wypowiadałem się na temat tego meczu nastšpi to teraz :]. Bayern zagrał w tym meczu znakomicie. Najbardziej podopał mi sie występ Makkaya i Demichelisa. Klasę także pokazał Ali Karimi, natomiast najsłabszym ogniwem wg mnie był Roque Santa Cruz, prawdzie powiedziawszy to nic takiego nie zrobił, zapewne odbije się to na najbliższym meczu. Nie zdziwię się gdy jako drugi napastnik wyjdzie Pizarro czy Guerrero. Pojawiła się także nowa twarz w Bundeslidze i składzie Bayernu (mianowicie Andreas Ottl), który jak na swój debiut wypadł w miare dobrze. Fakt że ten gracz ma bardzo małe doœwiadczenie, ale z czasem go nabędzie (tak samo jak Rensing). Zaskoczyła mnie postawa graczy Bayeru. Myœlałem że pokażš trochę wiecej. Mecz przez to stałby się bardziej widowiskowy.
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez zborek » 2005-08-15, 19:54

Brawo dla Bayernu Monachium!.Ta drużyna jest poprostu fenomenalna.Grajš rewelacyjnie co pokazali w tym meczu z Bayerem.Wspaniale zerwanżowali się dla Leverkusen za tamtem pamiętny mecz 4-1.Ob tak dalej,a wygramy wszystko co w piłce do wygrania możliwe!.


Pozdro
:D :D :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez fcb94 » 2005-08-15, 20:00

Tak, ładny meczyk"Auge" i Rudi V. nie bardzo wiedzieli co majš mówic w pomeczowych wywiadach!Ale w 3 kolejce będzie trudniej-mimo,że gramy u siebie.Hertha ma barsziej poukładanš defensywę.Typuję 2:0 dla FCB!!!
fcb94
 

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez mario_mk » 2005-08-16, 08:51

a teraz ja :D po prostu nie mam pytan jak tak dalej pojdzie to wspanialy rekord Gerda pojdzie w zapomnienie dzieki Royowi a i druzyna prezentuje sie wysmienicie :D meczyk po prostu genialny strzelali Bayerowi bramki kiedy tylko chcieli i kiedy mieli na to ochote zeby troche przyspieszyc :D zobaczymy jak pojdzie w nastepnym meczu z Hertha ale ja obstawia 2:0 dla Bayernu
nie chce chwalic poszczegolnych graczy ale jak dla mnie najlepsi na boisku Makaay i Karimi (oby gral tak dalej a bedzie z niego olbrzymi pozytek)
mario_mk
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1503
Wiek: 44
Dołączył(a): 2005-08-04, 21:20
Lokalizacja: Radomsko/Bieruń
Online: 11h 23m 33s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Scholli » 2005-08-16, 09:30

no i mówiłem, że spokojnie mogę sobie wyjechać, nie martwišc się o Bayern! :D gładkie zwycięstwim słaby Bayer - wszystko się sprawdziło (tylko czemu ja tego nie obstwiłem? :P) ale najlepsze było to w jaki sposób œledziłem przebieg tegoż meczu... otóż byłem w ten weeken na festwialu i ojciec przesyłał mi sms-y przy każdej bramce - na scenie łojš że aż trzewia człowiekowi się przewracajš a ja tylko co chwila sprawdzałem na kom. czy nowy sms nie przyszedł (bo wibracji i tak nie dało się wyczuć ;-) ) tym samym był to jak dla mnie najdziwniejszy mecz Bayernu jaki œledziłem - a że jeszcze tak œwietnie się zakończył to jeszcze lepiej! :556: dziœ o 15.10 jest powtórka na Polsacie Sport więc sobie obejrzę jak to wszystko wyglšdało - słyszałem, że Karimi zagrał bardzo dobrze... ciekawe, ciekawe...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Madafaker » 2005-08-16, 10:37

dziœ o 15.10 jest powtórka na Polsacie Sport więc sobie obejrzę

Również miałem weekend zajęty,więc z utęsknieniem czekam na 15:10...taki mecz warto po 10 razy oglšdać... :564:
Od 0-18 cm w 5.5 sekundy :-)
Madafaker
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2005-04-15, 18:00
Lokalizacja: Małopolska Rulez !!
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Scholli » 2005-08-17, 01:06

no to po obejrzeniu moje przymœlania sš następujšce:
1. Roy - no comments! ;-)
2. Karimi - widać, że się rozkręca, ale ja nadal czekam na jakieœ ciekawe dryblingi, kilka zwodów ciekawych pokazał, ale chciałbym zobaczyć więcej :) a bramki prawie mu się nie udało strzelić... prawie ;-)
3. Santa Cruz - trzeba było go jednak sprzedać do Herthy, miałem nadzieję, że wkońcu coœ z niego wyroœnie, ale widać, że to jednak coœ więcej niż brak szczęœcia... dlaczego Piza siedzi na ławie???
4. Micho - super! jeœli Ismael nie będzie w formie lub znów nie będzie mógł grać, mamy dobrego, jeœli nie lepszego, œrodkowego obrońcę :)
5. Kahn - jeœli będzie tak bronić to jak dla mnie może stać w bramce nawet w wieku 50 lat! ;-)
7. cała drużyna FCB - ciężko cokolwiek powiedzieć o grze jeœli przez większoœć meczu prowadzi się przynajmniej dwoma bramkami... ale mogło być trochę lepiej... ale to nie dokońca nasza wina (patrz pkt. 6)
6. Leverkusen - œmiechu warte!
no to tyle... naprawdę œwietny mecz, swoim zwycięstwem pozwolili mi się jeszcze bardziej cieszyć z i tak super udanego weekendu! oby tak dalej! :D
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez fcbayern16 » 2005-08-20, 08:13

œwietnie FCB zagrał z lewerkusen szczegulnie olli
Kahn jego interwencje były niesamowite
ale również Makaay szczelił hat-tricka
to też było fenomenalne.oby tak dalej.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [BL] BayerLeverkusen - FC Bayern 2:5

Postprzez Jaggel » 2005-08-20, 09:14

fcbayern16 napisał(a):œwietnie FCB zagrał z lewerkusen szczegulnie olli
Kahn jego interwencje były niesamowite
ale również Makaay szczelił hat-tricka
to też było fenomenalne.oby tak dalej.

No ba! jakby nie mógł "szczelić" hatricka, przecież "szczegulnie" on jest siłš napędzajš atak Bayernu. Dodatku cały zespół potrafił grać pomysłowo i to się odbiło na grze "lewerkusen".

A propos meczu... udało mi się obejrzeć calutki, i szczerze mówišc, da się zauważyć znaczšcš poprawę między dwoma sezonami. Dopiero jest to poczštek sezonu, a już Bayern gniecie rywali strzelajšc im, nie mniej niż 3 bramki. Z takš grš, to Monachijczycy mogli by konie kraœć... :lol: Zobaczymy jak będzie się układać dalsza gra waszych, lecz wydaję mi się, że ten sezon a wczeœniejszy, to będzie - niebo a ziemia. Oczywiœcie w pozytywnym znaczeniu. :wink:
Obrazek
Jaggel
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 74
Wiek: 113
Dołączył(a): 2005-08-16, 18:52
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 34 gości