[CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez killy » 2005-09-15, 14:05

Grzechoo napisał(a):(1:1 z Maccabi), :


cos mi sie wydaje ze wygralismi 0:1, po karnym Roya
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Max » 2005-09-15, 14:38

niby wygrana ale tak fartownego zwyciestwa nie widzialem chyba od czasu wygranych juve z bayernem rok temu (zwlaszcze w monachium)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Lmollu » 2005-09-15, 14:48

Widzialem skroty i musze powiedziec, ze jestem bardzo rozczarowany dyspozycjš Bayernu. Już w Norymberdze było słabo. Gramy ostatnio z pominieniem pomocy, co mnie niepokoi. Obawiam sie, ze za szybko zlapalismy swietna forme i teraz jest słabiej. Trzeba wrócić na dobrš drogę! Wczoraj mieliœmy szczęœcie, Rapid nie strzelił karnego (wštpliwego) i dwa razy trafiał w poprzeczkę. Gol Guerrero to kuriozalna sprawa- do pustej bramki z bliskiej odległoœci majtnšł się w piłkę prawie. Dobrze, ze jest wygrana, ale teraz mamy napiety terminarz i trzeba zdobywać punkty!

17.09. (sobota) Bayern - Hannover
20.09 (wtorek) Eintracht - Bayern
24.09 (sobota) HSV - Bayern
27.09 (wtorek) Bayern - Brugge
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Kociol » 2005-09-15, 15:40

Niewiedziałem, że taka nerwówka była w spotkaniu. Wiedziałem tylko, że wygraliœmy 1-0 i wiedziałem co się działo w pierwszej połowie gry. Drugie 45 minut gry było dla mnie niewiadomš, o ktorej dowiedzialem sie przed chwila. W szkole tez DamKam powiedział mi że Rapid miał karny... Przeraziłem się, ale ważne ze 1-0 się skonczyło, a nie 1-1.

Co do stylu gry? Niewiem, ale to co slyszalem, gralismy slabo, i szczescie ze zapisujemy w tabeli 3 punkty. Ale pilka jest gra umiejetnosci oraz szczescia, jesli ma sie te 2 cechy, albo rywal nie posiada szczescia, to trudno :wink:

1-0, wygrana, za Juventusem jestesmy w tabeli, ale mam nadzieje ze zmieni sie to juz w nast.kolejce, a jesli nie to juz napewno po meczu z nimi :twisted:
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Grzechoo » 2005-09-15, 16:08

killy napisał(a):
Grzechoo napisał(a):(1:1 z Maccabi), :


cos mi sie wydaje ze wygralismi 0:1, po karnym Roya


Tak, racja sorry - pomyliłem się (jak już ktoœ być może zauważył, nie mam pamięci do wyników...)
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-09-15, 16:10

spoko że wygraliœmy no ale cóż
nie majšc Ballacka trudno myœleć o
zwycięstwie ale dobre i 1-0
mamy 3 pkt więc jest dobrze
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez haj » 2005-09-15, 16:26

Jak dla mnie w tym sęk ze Bayern jest jesze pod forma...

Wygrane z Borussia M. i Hertha po 3:0 wcale nie oddaja przebiegu gry. Bayern owszem zagral w tych spotkaniach lepiej, ale zasluzyl na wygrana co najwyzej 1:0 a nie w takich rozmiach.

Jedyny dobry mecz to spotkanie przeciwko Bayerowi...

Takze uwazam, iz Bayern jeszcze w formie nie byl...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez DamKam » 2005-09-15, 16:50

Ale byla nerwowa :wink: Trzeba szczerze przyznac ze Bayern zagral ponizej oczekiwan :roll: Nie spodziewalem sie tak szczesliwego zwyciestwa :!: Ale wazne ze sa 3 pkt tym bardziej ze Juve takze wygral swoj mecz :!:
Mysle ze w Bayernie tkwi obecnie mala zapasc formy... jakos nie potrafimy wykorzystywac sytuacji, w obronie nie gramy idealnie- ogolnie nie jest najlepiej :!: Dobrze ze przynajmniej wyniki sa korzystne bo tak by sie na pewno atmosfera popsula :D
Nie ulega watpliwosci ze mielismy wczoraj wiele szczescia... mam nadzieje ze w kolejnych spotkaniach nie bedziemy musieli na nie az tak liczyc :!: Mysle ze wczoraj brakowalo jednak troche Ballacka a niewykorzystana akcja Roya w koncowce, sam na sam z bramkarzem swiadczy ze jeszcze musi dojsc do formy po kontuzji :569: Martwi mnie postawa Pizarro ktory nie wykorzystal kilku dogodnych sytuacji i mysle ze w kolejnych meczach w podstawowym skladzie powinien wychodzic JPG.
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez roy_makaay » 2005-09-15, 17:27

nieoszukujmy się panowie , wiedziałem ,że to będzie trudna przeprawa i oglšdałem cały mecz na austriackiej orf1 , bayernowi ciężko było zforsować defensywe rapidu poniewaz ten bronił się całš druzynš no i to była pierwsza kolejka , o mały włos było by 1:1 gdyby nieprzestrzelili karnego ,ale cóż szczęscie tez jest w piłce potrzebne , jak znam bayern to dochodzi do tego takze kwestia motywacji , całkiem inny mecz będzie z juve no i dodam tylko troszkę na usprawiedliwienie ,że nie tylko bayern miał problemy z tej pierwszej kolejce , juve , arsenal , inter , man utd tez musieli sie napocić
roy_makaay
 

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Lmollu » 2005-09-15, 18:04

Ogladalem dzisiaj retransmisje drugiej polowy i troche zmienilem zdanie, co do meczu :D Nie bylo wcale słabo. Właœciwie kontrolowaliœmy ten mecz. Rapid miał okazję przy rzucie wolnym, a na to nie ma wpływu. No i ten karny, taki troszkę wštpliwy. Mieliœmy sporo okazji, ale zabrakło przede wszystkim konsekwencji pod bramkš rywala. Byliœmy zdecydowanie lepsi w pojedynkach indywidualnych. Zabrakło przede wszystkim konsekwencji, graliœmy troszkę za wolno, ale ogólnie nie było Ÿle, œmiem stwierdzić, że było całkiem dobrze. Na wyróżnienie zasługuje gra obrony: Lucio, Ismael i Sagnol. Także Hargreaves bardzo dobrze spisał się na pozycji lewego obrońcy. Bardzo dobry mecz w wykonaniu Ze Roberto, cieszy mnie jego dyspozycja. Kilka swietnych akcji Schweinsteigera, ktoremu zabrakło regularnoœci. Scholl zagrał OK, Makaay też, chociaż pod bramkš jakoœ zawodził jego instynkt strzelecki. Dobre wejœcie Deislera no i Guerrero, który był jednym z lepszych na boisku. Najsłabiej zagrał chyba wprowadzony Demichelis. Nie wiem jak wypadł Pizarro, bo 1 połowy nie widziałem, ale wydaje mi się, że słabo, bo marnował okazje. Te 7 minut w drugiej połowie też były słabe w wykonaniu Pizzy. Dobrze bronił Kahn, przy wszystkich sytuacjach zachował się bardzo dobrze, tak jak trzeba. Także nie było Ÿle, na pewno było lepiej niż w meczu z Rapidem. Myœlę, że forma jednak roœnie. Gdybyœmy zagrali konsekwentniej to wygralibyœmy ten mecz wyżej. Tak naprawdę to Bayern pozwolił Rapidowi na niewiele.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez KuBa » 2005-09-17, 12:23

Ja też własnie oglšdałem retransmisje tylko widziałem cały mecz i uważam tak jak większoœć, że to było bardzo szczesliwe zywcięstwo. Także bramka była bardzo szczesliwa, poniewaz Guerrero zle trafil w pilke, ale na szczescie pilka pomału wturlała sie do bramki. Nie rozumiem decyzji Magatha z wystawieniem Pizarro od pierwszych minut. Peruwianczyk juz od kilku meczy prezentuje sie fatalnie, a przeciez Guerrero w Norymberdze strzelił gola i wydawało mi sie ze zasłuzył na to żeby wyjsc w podstawowej 11 w Wiedniu. :roll: Ale gdy teraz strzelił gola to mysle, że Magath nie bedzie miał wyboru i bedzie musiał go wystawic od pierwszej minuty w meczu z H96. Makaay niestety nic nie strzelił, ale on jest usprawiedliwiony, poniewaz jest po kontuzji. W tym mecz jedynie podobała mi sie gra Sagnola, Lucio i Hargreaves. Mam nadzieje, że w meczu z H96 zagramy duzo lepiej, bo inaczej bedzie bardzo ciezko o zwyciestwo. :572:
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: [CL] Rapid Wiedeń - FC Bayern 0:1

Postprzez Max » 2005-09-20, 16:33

pora zamknac temat i skupic sie na kolejnych meczach
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości