[BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez killy » 2005-09-17, 18:57

haj napisał(a): a tu prosze - 3 mecz, trzeci bardzo slaby, trzeci bez Ballacka...


to byl 2 mecz Ballacka :wink: , a tak apropo to juz w meczu z Nurynberga(Ballack gral) gra Bayernu nie zachwycala, takze mysle ze Ballack nie bedzie lekartwem na slabsza gre Bayernu

Zborek napisał(a):Dobre spotkanie rozegrał Ze


uuu :shock: chyba nie ten mecz ogladales, brazyliczyk moim skromnym zdaniem zagral bardzo slabiusko

ogolnie co do meczu:

1 Ciezko sie gralo z tak bardzo def zespolem
2 Slabosc bocznych pomocnikow
3 Obrona zagrala bardzo porzadnie...Olli rowniez
4 W grze monaczhijczykow bylo wiele niedokladnosci

ale w sumie dobrze ze Bayern jest obecnie w gorszej formie, miejmy nadzieje ze limit slabych meczy sie skonczyl i ze w meczu z Schalke i z Juve Bayern zagra tak jak przynajmniej z Leverkusen
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez haj » 2005-09-17, 20:02

to byl 2 mecz Ballacka


Tak, pomylilo mi sie 8) Jednak mecz w Norybmerdze nie byl tak slaby w wykonaniu zawodnikow atakujacych jak dwa ostatnie spotkania, takze tutaj upatruje nadzieje w powrocie Michaela do skladu.

Co do Ze Roberto - jak dla mnie nie zagral gorzej niz Deisler czy Karimi. Duzo szarpal, kilka udanych dryblingow.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez fcb94 » 2005-09-17, 20:03

No cóż,chyba jak dotychczas najsłabszy mecz w wykonaniu podopiecznych Magatha(słabszy nawet od spotkań wyjazdowych z FCN iRapidem).Mam nadzieję że kolejne mecze-poczšwszy od wtorkowego we Frankfurcie-będš stały na wyższym poziomie,bo chyba wypadałoby włšczyc wyższy bieg.Jak na razie zamiast "Bawarskiego Expresu"mamy do czynienia z powolnš i nudnš ciuchciš.A najbliższe mecze(wyjazdowe) z Eintrachtem iHSV nie będš łatwe.Tak sobie myœlę,że w obecnej sytuacji mogš pomóc i zadziałac motywujšco 2czynniki:1)wstrzšs -wywołany porażkš lub 2)"zwariowany" i pełen determinacji mecz-taki jak chocby ten z Eintrachtem we Frankfurcie w sezonie 99/00.Bayern wygrał 2:1 w dramatycznych okolicznoœciach,po tym jak Sammy Kuffour znokautował najpierw Olliego a póżniej Drehera.W końcu na bramce musiał grac Tarnat.FCB przegrywało , ale dzięki determinacji i woli walki Elber doprowadził do remisu a w końcówce sam pechowiec Kuffour zapewnił zwycięstwo.Osobiœcie optuję za tš drugš możliwoœciš,bo musi się coœ zmienic w naszej grze,a taki akt walki pokazałby.że ta drużyna żyje.Oczywiœcie wygrane w dobrym stylu,niekoniecznie wysokie cieszyłyby równie mocno.Zatem do boju FCB-z cichš nadziejš,że już na najwyższym biegu!!!
fcb94
 

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Pietras » 2005-09-17, 21:00

Cóż, niestety gra Bayernu nie zachwyca, ale....na pewno będzie lepiej. Ważne jest jednak to, że mimo słabej gry i tak wygrywamy. W ostatnich meczach brakowało takiego zdecydowanego lidera jakim jest Ballack. Napastnicy byli mało skuteczni, ale za to defensywa z Lucio na czele spisuje sie znakomicie :D Mam nadzieję, że w końcu przebudzi się Pizzaro i wróci mu forma z zeszłego sezonu, a jeszcze nie tylko będziemy wysoko wygrywać, ale tez będzie przyjemnie patrzeć jak gra FCB :D
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Orzech » 2005-09-17, 21:30

O grze FCB mozna powiedzieć "nie grajš efektownie ale efektywnie"
Zastanawia mnie jedna rzecz 17.09.(dziœ) jest 5 kolejka a szósta jest

6. kolejka (20.09)na wyjeŸdzie
7. kolejka (24.09)na wyjeŸdzie
27.09 LM u siebie
8. kolejka (01.10)
Czemu tak wczesnie jest 6 i 7 kolejka w bundeslidze. Mam andzieje ze FCb wytzrymie tempo i niezawiedzie nas w LM.
Moze wiec ktos wie dlaczego to tak jest albo moze ja się mylę?
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Master_Marcin » 2005-09-17, 21:53

Orzech napisał(a):O grze FCB mozna powiedzieć "nie grajš efektownie ale efektywnie"
Zastanawia mnie jedna rzecz 17.09.(dziœ) jest 5 kolejka a szósta jest

6. kolejka (20.09)na wyjeŸdzie
7. kolejka (24.09)na wyjeŸdzie
27.09 LM u siebie
8. kolejka (01.10)
Czemu tak wczesnie jest 6 i 7 kolejka w bundeslidze. Mam andzieje ze FCb wytzrymie tempo i niezawiedzie nas w LM.
Moze wiec ktos wie dlaczego to tak jest albo moze ja się mylę?


Nie mylisz się, masz rację. To jest właœnie ten "angielski tydzeinń" o którym ostatnio tyle mówiono w prasie ;). 5 występów w cišgu 2 tygodni to w Bundeslidze nie jest coœ normalnego (w przeciwieństwie np. do Premiership czy Serie A). Osobiœcie uważam to za bezsensowne przemęczanie drużyny w tak krótkim czasie, ale jak trzeba to wygramy wszystko :D.

Odnoœnie dzisiejszego meczu... Zagraliœmy słabo co nie ulega wštpliwoœci. Szczerze trzeba przyznać, że zgubiliœmy œwietnš formę z poczatku sezonu. Cieszy oczywiœcie fakt, że cišgle wygrywamy, ale nikt chyba nie chce takiej gry jak np. w tamtym sezonie Juventus w Lidze Mistrzów (5 x 1:0 w grupie...). Trzeba czym prędzej odzyskać formę na Ligę Mistrzów, mam nadzieję że jak najszybciej do składu powróci Ballack gdyż widać jego nieobecnoœć (choćby przy rzutach wolnych czy rożnych). Póki co w niezłej formie jest Kahn, Sagnol, Lucio, Ismael, Hargreaves, Demichelis i Guerrero. Czyli w zasadzie cała defensywa + nasz młody napastnik. Liczę że w najbliższych tygodniach Magath mocno zmotywuje (nie wnikam jak:P) naszych graczy i wezmš się do roboty, tak aby w najbliższych spotkaniach prezentować formę z meczu z Leverkusen ;). Poczekajmy do wtorku na mecz z Frankfurtem i zobaczymy czy coœ się zmieni (oczywiœcie na lepsze, bo na gorsze to już chyba niewiele się da myslšc o Bayernie :P). Pozdrawiam.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez fcbayern16 » 2005-09-17, 22:06

Nasza forma nie jest najlepsza
ale mam nadzieje żę chłopaki się
rozkręcš i będš wymiatać tak
jak na poczštku sezonu.
pozdro!!!
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez KuBa » 2005-09-17, 22:15

Zastanawia mnie jedna rzecz 17.09.(dziœ) jest 5 kolejka a szósta jest

6. kolejka (20.09)na wyjeŸdzie
7. kolejka (24.09)na wyjeŸdzie
27.09 LM u siebie
8. kolejka (01.10)
Czemu tak wczesnie jest 6 i 7 kolejka w bundeslidze. Mam andzieje ze FCb wytzrymie tempo i niezawiedzie nas w LM.
Moze wiec ktos wie dlaczego to tak jest albo moze ja się mylę?


Może dlatego, że jest to sezon przed MŒ i Niemcy chca wczesniej zakończyć Bundeslige, żeby ich druzyna narodowa lepiej przygotowała sie do MŒ, między innymi dlatego w tym sezonie wczesniej rozpoczeła sie Bundesliga niz zawsze. :wink:

Wracajšc do meczu to kolejny bardzo słaby mecz w wykonaniu Bayernu, ale co najwazniejsze wygrany. :wink: Mamy szczeœcie, że wtedy kiedy nie ma formy gramy ze słabymi rywalami, bo jesli grali bys my z Werder czy HSV to dostalibyœmy porzadne baty. Słaby mecz Ze Roberto, bardzo sie zdziwiłem, ze Magath pozostawił go na 2 połowe. W tym mecz podobał mi sie Lucio, zagrał dobry mecz. Naszym nastepnym rywalem jest Eintracht, a więc trener ma jeszcze czas na poprawe gry Bayernu, ale przy takiej grze nawet mecz z Frankfurtem może sie dla nas zle skonczyc.
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Piecia » 2005-09-18, 07:36

Liczyłem na 2:0 jednak liczš się tylko te 3 kolejne punkty do tabeli. Mam nadzieję że w kolejnym meczu z Eintrachtem Roy coœ ustrzeli, bo jak czas pokazał trochę czasu żeby wrócić po kontuzji do pełnej formu potrzeba mu.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Max » 2005-09-18, 11:29

no nie napawa to optymizmem niby 1-0 ale znow slaby mecz :/
oby powrot ballacka cos zmienil
dobrym posunieciem bylo wystawienie guerrero od pierwszych minut, mimo ze tym razem bramki nie strzelil to gral dobrze
mecz z eintrachtem mozna potraktowac ulgowo, wystawic kilku zmiennikow zeby do meczu z hsv przystapili wypoczeci gracze :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Scholli » 2005-09-18, 20:46

w tym meczu, podobnie zresztš jak w tym Wiedniu od Bayernu wymagałem tylko i wyłšcznie 3pkt... tym samym moje oczekiwania zostały spełnione w 100% i jestem bardzo zadowolony... Hannover grał strasznie, a raczej nie grał wogóle, co w połšczeniu z zmęczeniem (swojš drogš chyba bardziej w głowie niż w mięœniach) meczem w CL dało to co dało, czyli 3pkt w drodze do mistrzostwa a te 3pkt to tyle ile udało się zdobyć S04, Herthcie i HSV razem wziętych - celem jest mistrzostwo (a tym razem i rekord) a nie ładna gra (przynajmniej dla mnie)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez fcbayern16 » 2005-09-19, 21:07

no cóż szkoda że tylko 1-0 liczyłem na więcej ale dobre i tyle
ważne że mamy komplet 12pkt.to dużo mówi o siłe i potędze FCB
ale z pszykroœciš trzeba powiedzieć że kiedyœ wreszcie pszegramy
jakiœ mecz to będzie, bardzo smutne..........
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Mateusz » 2005-09-19, 21:57

ważne że mamy komplet 12pkt.to dużo mówi o siłe i potędze FCB
mamy 15 pkt :P
Mateusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:09
Lokalizacja: Zduńska Wola
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez DamKam » 2005-09-20, 16:57

Troche pozno sie wypowiadam ale lepiej pozno niz wcale (nie mialem neta przez 3 dni)

Mecz bardzo slaby w wykonaniu FCB :( Najgorsze moim zdaniem bylo to ze stwarzalismy bardzo malo dogodnych sytuacji do zdobycia bramki :? To chyba teraz nasz najwiekszy mankament :roll: Slabo zagral atak no i pomoc, ktora nie potrafila przeforsowac zamurowanego Hannoveru :!: Bayern powinien nauczyc sie grac przeciwko defensywnie ustawionym rywalom bo taka sytuacja w Bundeslidze (a szczegolnie na Allianz Arena) zdarza sie juz praktycznie zawsze :| Widac ze ciezko jest naszym przedrzec sie przez mur broniacej sie druzyny...
Ale w sumie najwazniejsze ze zaliczylismy zwyciestwo :D Moze z czasem nasza gra ulegnie poprawie- oby :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Poprzednia strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 31 gości