[BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez killy » 2005-09-17, 11:18

Dla zainteresowanych :569:

DZIS PO MECZU Werder-Borussia retransmisja MECZU Z HANNOVEREM

oczywiscie na POLSACIE SPORT
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Max » 2005-09-17, 12:26

killy napisał(a):Dla zainteresowanych :569:

DZIS PO MECZU Werder-Borussia retransmisja MECZU Z HANNOVEREM

oczywiscie na POLSACIE SPORT
a na zywo na polsacie info dla tych co nie maja relacja na czacie ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Madafaker » 2005-09-17, 16:27

Jestem œwieżo po obejrzeniu transmisji...wymęczone zwycięstwo,masa niecelnych podań i chaosu...strach pomyœleć co by było gdyby grała trochę lepsza drużyna od Hannoveru.
Niewidoczny Makay,nie wiem czemu nie zmieniony słabiutki Ze Roberto...do tego ogólny brak pomysłu na grę.Dobrze że Sagnol cudownie doœrodkował i skończyło się golem.
Ech...całę szczęœcie że jest już po końcowym gwizdku...i kolejne zwycięstwo na koncie. :564:
Od 0-18 cm w 5.5 sekundy :-)
Madafaker
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2005-04-15, 18:00
Lokalizacja: Małopolska Rulez !!
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Luke » 2005-09-17, 16:27

Teraz chyba mozemy powiedziec otwarcie: Roy ma blokade :x

Nie mam niestety polsatu info i meczu nie ogladalem, ale ponoc Hannover sie bronil praktycznie przez 90 minut i murowal dostep do pola karnego, nie mniej jednak u siebie powinsmy wygrac z takim przeciwnikiem wyzej.

No ale jak to sie mówi: "Masz chleb, nie chciej bulek"

Licza sie 3 punkty i nowy ustanowiany rekord, Felix zapisal sie tym samym w kartach histori bayernu a we wtorek w Frankfurcie moze ten sukces nawet rozbudowac. :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Madafaker » 2005-09-17, 16:33

Hannover sie bronil praktycznie przez 90 minut

Nie tak do końca,kilkunastokrotnie wykorzystujšc błędy atakował.Powtórzę wygrana została niemiłosiernie wymęczona,musi zdecydowanie gra zostać poprawiona i nie myœlę tu tylko o meczach w Lidze Mistrzów.
Od 0-18 cm w 5.5 sekundy :-)
Madafaker
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2005-04-15, 18:00
Lokalizacja: Małopolska Rulez !!
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez oldzia » 2005-09-17, 16:34

Bardzo nerwowa końcówka ale na nasze szczęœcie zdobyliœmy 3pkt.Przez tš kontuzję Makaay nie gra za dobrze.W tym meczu bylo widać brak Ballacka nie mial kto rozgrywać pilki!!!
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez olek » 2005-09-17, 16:51

ogladalem spotkanie na zywo i musze powiedziec ze z reszta tak jak kibice obecnie na allianz-arena czuje sie rozczarowany gra podopiecznych magatha praktycznie cala druzyna zagrala slabo no moze z kilkoma wyjatkami na szczescie kahn nie popelnil bledu jak w norymberdze i mozna cieszyc sie z 3 pkt
co do ocen personalnych to jestem rozczarowany postawa przede wszystkim deislera bo domaga sie gry w pierwszej 11 u magatha a gdy ten dal mu szanse basti zagral tak zle :/ kolejny zawodnik ktroy mnie zaskoczyl negatywnie to roy makaay choc holender wyleczyl niedawno uraz wiec w jakims stopniu mozna go rozgrzeszyc slabiutko gral tez ze roberto nie popisali sie niczym zminniecy: schweinsteiger scholl salihamidzic wg mnie najlepsza formacja w tym meczu byla obrona na wyroznienie zasluguje przede wszystkim lucio i sagnol ktorzy grali pewnie w defensywie aha zapomnialem jeszcze o rekonwalescencie demichelisie ktory dal nam zwyciestwo i pewnie zatrzymywal ataki hannoveru niestety kolejny nie najlepszy (zeby nie powiedziec bardzo slaby :( ) mecz iranczyka karimiego no coz zagral moze 1-2 dobre mecze na poczatek sezonu teraz juz gram slabiej mam nadzieje ze bedzie gral lepiej no to chyba byloby na tyle co do meczu ;)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez zborek » 2005-09-17, 16:56

Teraz wszyscy mówiš,że Bayern na siłę wygrywa mecze,ale jednak wygrywajš.Dziœ gra Bawarczyków wyglšdała podobnie jak w meczu z Rapidem.Dobre spotkanie rozegrał Ze i Demichelis.Coœ czuję,że w tym sezonie niebędziemy mieli żadnej porażki.


Pozdro
:) :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez haj » 2005-09-17, 16:58

Mecz bardzo slaby...

Madafaker przesadzil z tymi "kilkunastokrotnie" bo okazji mieli moze kilka...

Murowali bramke, ale nasi nie mogli nic zrobic. Ze Roberto szarpal ile mogl ale nie mial pomocy w przodzie. Bardzo zawidol w roli rozgrywajacego Ali Karimi - non stop prkatycznie tracił pilki. To samo tyczy się Deislera - choc kilka zagran mial naprawde udanych :wink: ...

Jedyne kogo mozna chwalic to bramkarz, obrona i Demichelis - jak widac zaqwodnicy ktorzy mieli przede wszystkim zadania defensywne. Swiadczy to o bardzo slabej grze naszych ofensywnych zawodnikow.

Oni w koncu musza sie wziac do gry bo jak tak dalej pojdzie to obudza sie z reka w nocniku... Trzeba nimi wstrzasnac! Tak po prostu nie moze byc!

Niech Michael szybko wraca bo on sam chyba jest przerazony tym co widzi. Teraz wifdac jak wazny to jest zawodnik dla nas - a tak niektorzy na niego narzekali :roll: a tu prosze - 3 mecz, trrzeci bardoz slaby, trzeci bez Ballacka...

Czy Makaay ma blokade, i czy zagral fatalnie? Moim zdaniem nie. Tak samo jak Guerrero nie potrafili nic zdzialac bo:
- nie mieli wsparica od ofensywnych pomocnikow
- sami dwaj byli kryci prkatycznie przez 5 rywali

Takze tutaj akurat nie dopatrywalbym sie jakiejs wielkie krytyki dla napastnikow, gdyz taki typ napastnika jakim sa Makaaya i Guerrero sa uzaleznieni od pomocnikow. Pomocy od nich nie mieli wiec takze nie mieli za duzo okazji by sie pokazac.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Kociol » 2005-09-17, 17:08

Meczu nie ogladałem, dopiero od następnej kolejki będe wreszcie widział FC Bayern w akcji pełne 90 minut :-P Wynik cieszy 1-0 to zawsze 3 punkty, nie zalezenie od stylu w jakim to osiagnelismy. Cieszy gol Martina Demichelisa, ktory chyba ludzi strzelac tez wazne gole, dajace zwyciestwo.
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Madafaker » 2005-09-17, 17:12

Cieszy gol Martina Demichelisa

Fakt...rozegrali to z Sagnolem perfekcyjnie. 8)
Od 0-18 cm w 5.5 sekundy :-)
Madafaker
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 31
Dołączył(a): 2005-04-15, 18:00
Lokalizacja: Małopolska Rulez !!
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Grzechoo » 2005-09-17, 17:16

Zatem sprawdziło się to co mówiłem - mecz na zero z tyłu, 1:0 lub 2:0.

Czytałem, że zwycięstwo było wymęczone. Poza tym bramki nie zdobył napastnik, tylko defensywny pomocnik (mianowicie Martin Demichelis). Wydedukować można z tego i ostatnich meczy, że napastnicy - podobnie jak cały zespół - sš w słabej formie i brakuje im skutecznoœci. Mam nadzieję, że niedługo sie to zmieni, bo jak nie, to możemy zaczšć głupio tracić punkty.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez piotraldinho » 2005-09-17, 17:45

No i kolejne zwyciestwo :D . Kolejne 3 punkty . Zdziwilbym sie bardzo jakby Bayern przegrał . Szkoda ze tylko 1 bramka ale zwyciestwo sie liczy i tyle ... Gratuluje Smolarkowi 2 bramek !!! Moze beda z niego ludzie :lol: .
pozdrawiam
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Adams » 2005-09-17, 18:49

No cóż... Gra może nie powalała, było dużo niedokładnoœci ale ważne jest, że mamy kolejne cenne 3 pkt.
Dobrze, że Micho strzelił tš bramkę, bo kto wie, jak ułożyłyby się losy spotkania.
Niestety, atak zawiódł, zarówno Roy jak i JPG nie byli za bardzo widoczni, ale to tylko z powodu tego, iż pomoc nie wypracowywała im dobrych okazji do strzelenia gola.
Teraz trzeba się jakoœ pozbierać i wygrać niemniej ważny mecz z Eintrachtem :wink:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [BL] FC Bayern - Hannover 1:0

Postprzez Lmollu » 2005-09-17, 18:54

Jestem zawiedziony naszš postawš. Fakt, że Hannover murował bramkę i bronił... no właœnie... sam nie wiem czego? Jednak trzeba zauważyć, że gramy bez polotu, œlamazarnie, nudno dla oka, niedokładnie.

Co do indywidualnych ocen (skala Kickera :D):

Oliver Kahn (3)- mało pracy, złapał, co miał złapać

Willy Sagnol (3)- jeden z najlepszych w naszej drużynie, fantastyczna asysta, walczył, starał się, ale z różnym skutkiem

Lucio (3,5)- zagrał na dobrym poziomie, aczkolwiek tym razem niczym się nie wyróżnił, nie był tak aktywny w ofensywie, a jeœli już tam się pojawiał to często tracił piłkę

Valerien Ismael (3,5)- właœciwie to samo co Lucio- dobrze, ale bez rewelacji

Owen Hargreaves (4,5)- rozczarowała mnie jego gra na lewej obronie. W meczu Rapidem zagrał bardzo dobrze na tej pozycji, tym razem zawiódł zdecydowanie. Grał "nie w tš stronę", cišgle albo zagrywał do tyłu albo też się cofał. Poza tym niedokładne podania.

Martin Demichelis (2,5)- bardzo dobry mecz Martina- bramka, pewna gra w defensywie. Nie mam do niego większych pretensji.

Sebastian Deisler (4)- nie jestem z niego zadowolony, ale też nie jestem zmartwiony jego postawš. Ogólnie zaprezentował się nieŸle, był aktywny, miał na przeciwko siebie mur graczy Hannoveru. Grał dużo długich piłek, niektóre były dobre, ale większoœć zła.

Ze Roberto (5)- chyba nasze najsłabsze ogniwo w tym meczu. Cišgle się œlizgał, przewracał, tracił piłkę. Owszem miał kilka dobrych indywidualnych akcji, ale poza tym jego gra była fatalna. Dziwi mnie to, bo w Wiedniu zagrał bardzo dobrze.

Ali Karimi (4)- również nie można być z niego zadowolonym. Widać, że Ali jeszcze nie czuje gry w Europie. Kiedy rozegra piłkę zostaje w tym samym miejscu, zamiast wchodzić od razu w przód tak jak to robi Ballack. Był ambitny, starał się kilka razy dryblować, szukać prostopadłych podań, również z różnym skutkiem. Raz zagrał ładnš akcję z Guerrero, nieŸle uderzył. No cóż myœlę, że Ali potrzebuje jeszcze czasu. Na razie rola rozgrywajšcego to dla niego za duży kaliber.

Roy Makaay (4,5)- ktoœ powie: nie stworzył żadnej okazji, był małowidoczny. Jednak trzeba zwrócić uwagę na to, że miał mało podań od pomocników, a kiedy już je otrzymał to miał przeciwko sobie kilku rywali. Nie można mieć do niego większych pretensji, widać, że szukał gry, często wracał, ale napastników rozliczamy z goli i stwarzanych okazji, a tego dziœ brakowało.

Jose Paolo Guerrero (4)- zaprezentował się ciut lepiej od Makaaya. Był bardziej aktywny, starał się wchodzić w drybling. Paolo to ambitny chłopak, jednak dziœ brakowało wsparcia.

Bastian Schweinsteiger (5)- jestem niezadowolony z jego gry. Dużo niepotrzebnych strzałów z daleka, nie pokazał swoich indywidualnych możliwoœci. W defensywie także niespecjalna gra.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości