[CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez kokoko » 2005-09-26, 19:24

do boju Bayern!!!
musimy wygrac!!!
Fc Bayern mistrzu Niemiec jestes mojš druzynš
Tak bylo jest i na zawsze bedzie!!!
kokoko
Bawarczyk
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:50
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Max » 2005-09-26, 19:55

Master_Marcin napisał(a):Max - trochę wiary i optymizmu :). Ja wierzę, że jutro znów zagramy na naszym normalnym poziomie i udowodnimy, że w ostatnich tygodniach oszczędzaliœmy siły na kolejne spotkania ;).
ja mam taka nadzieje ale cos mi mowi ze bedzie inaczej
obym sie mylil!

[ Dodano: 2005-09-26, 20:56 ]
kokoko napisał(a):do boju Bayern!!!
musimy wygrac!!!
Fc Bayern mistrzu Niemiec jestes mojš druzynš
Tak bylo jest i na zawsze bedzie!!!
nastepnym razem staraj sie zawrzec wiecej tresci w swoich postach
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Pietras » 2005-09-26, 21:33

Ja nie mam obaw o jutrzejszy mecz. Sšdzę, że w jutrzejszym spotkaniu Bayern powinien pokonać FC Brugge, choć łatwo to na pewno nie przyjdzie. Oni też będš bardzo zmotywowani, ale Bayern po pierwszej porażce od długiego czasu z HSV Hamburg też będzie chciał wygrać dla swoich kibiców!!!!! I myœlę, że to uczyniš, a zwyciężš pewnie skromnie, moim zdaniem 1-0 :wink:
Obrazek
Pietras
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1172
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-09, 15:05
Lokalizacja: Częstochowa
Online: 10d 11h 8m 54s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez mysza » 2005-09-27, 13:41

Ja uważam, że zawodnicy będš chcieli zamazać plamę po ostanim nie udanym występie przeciwko SV Hamburg. Licze na łatwe 3-0 :wink:
mysza
 

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez fcbayern16 » 2005-09-27, 14:56

gramy na swoim stadionie
to będzie inaguracja LM
po za tym całš presję zwiazanš
z rekordem mamy za sobš
i dzisiaj będziemy grać rozlużnieni
stawiam na 3-0
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Scholli » 2005-09-27, 21:46

no i koniec meczu - my 1:0, Juve 3:0... ktoœ mówił o pierwszym miejscu w grupie? fak jest taki - Bayern ma problem w ofensywie - 6pkt mamy, to ważne... ale z takš grš ofensywnš z poważniejszymi przeciwnikami będziemy mieli problemy... Makaay musi wrócić wkońcu do formy... to samo Piza, ale on najpierw musi wogóle wrócić do gry... nie jest dobrze - sprawdza się to o czym się mówi od dłuższego czasu - Bayern potrzebuje jeszcze jednego wysokiej klasy napastnika... w zeszłym roku z powodu jego braku odpadliœmy przeciwko Chelsea i jeœli znów w podobnych okolicznoœciach przyjdzie nam się zmierzyć z silnym przeciwnikiem znów może to się dla nas Ÿle skończyć...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Luke » 2005-09-27, 21:55

Dopóki wygrywamy to ja jestem zadowolony, nie ważne w jakim stylu, 3 punkty sš i tak jest ok., ale faktem pozostaje ze mamy problem w ataku, Roy ma znów blokade :x a i Guerrero niczego nie ustrzelił. Dobrze, że bynajmniej mamy takich zawodników jak Micho którzy potrafiš znaleŸć się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie.

Co do samego meczu, to oczywiœcie widziałem tylko na livetickerze www.fcb.de, ponoć bardzo dobrze grał Ballack i Bayern absolutnie przeważał. Micha zeszedł jeszcze przed meczem z powodu jakiegoœ urazu, oby to nie było nic groŸnego bo on dopiero co wyleczył poprzedniš kontuzję. Za dwa tygodnie znowu gramy u siebie, tym razem czeka nas arcytrudne spotkanie z Juve...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Simin » 2005-09-27, 23:26

Nie zdazylem tego napisac w topicu dotyczacym meczu z HSV, ale paradokslanie ja tez sie ciesze, ze wtedy przegralismy, bo uwazam, ze pozwolilo to nam grac swobodniej! :569: Myslalem tylko ze fatalna ostatnio skutecznosc sie poprawi ale niestety w tej kwestii sie zawiodlem... :( No nic! Mam nadzieje ze to tylko chwilowy kryzys Bayernu i niebawem wszystko wroci do normy!! :569: Co prawda nie mozna chlopakom odmowic checi, ale panowie - skutecznosc - liczy sie tylko skutecznosc :( :569:
Demichelis ostatnio gra znakomicie z tego co widze w skrotach i ze statystyk oraz z opisow na stronce... oby tak dalej!! :569: Micho moze byc juz pewny tak upragnionego wystepu w kadze Argentyny wedlug mnie!! :) Ciesze sie jego szczesciem, bo to bardzo dobry zawodnik i ostatnio odgrywa kluczowe role w meczach...
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Luke » 2005-09-28, 07:02

Po obejżeniu skrótu musze powiedzieć, że zostaliœmy oszukani przez sędziego :x

Roy zdobył w końcówce meczu zupełnie przepisowš bramkę, a sędzia dopatrzył się tam spalonego i gola nie uznał, przy całym szacunku dla arbitra powinniœmy wygrać 2-0 :!:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Piecia » 2005-09-28, 08:08

Oglšdałem oczywiscie skrót spotkania na PS i stwierdzam jak poprzednik że sędziowie nas oszukali. Nie ma nawet minimalnego spalonego a ten ciul podnosi choršgiewke. Rozumiem że błšd może sie zdażyć, ale nie aż taki. :-P
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez haj » 2005-09-28, 09:37

Mecz - chociaz z Club Brugge - lepszy od naszych ostatnich. To naprawa troche optymizmem.

Roy strzelil gola po cudownym zagraniu Bastiana. Z takichp odan Scholl slynal - moze to bedzie godny nastpeca tego swietnego pilkarza?

Szkoda tych akcji, a w szczegolnosci rzutu wlonego z 13. minuty. Swietnie to Ballack uderzyl, ale minimalnie przeszlo obok slupka. Podobnie Mehmet z 20 metrow w slupek. Zwyciestwo powinno byc bardziej okazale, ale cieszmy sie z tego co mamy.

Scholli jezeli bedzim,y grac z tylu na 0 a z przodu na 1 to pierwsze miejsce w grupie na bank bedziemy miec :P

JEstem pod wielkim wrazeniem gry Demichelisa. Gdy do nas przechodzil wiazalem zn im wielkie nadzieje. Pierwszty sezon nie wyszedl - nie gral wiele. Myslalem ze juz nic z niego nie bedzie ale to co poakzje od poprzxednigo seoznu i teraz to cos swietnego. Oby tak dalej, a bedziemy mieli bardzo, bardzo dobrego defensywnego pomocnika na dlugie lata. Równiez on mial swietna sytuacje strzelcka, ale poslal futbolowke minimalnie nad poprzeczka.

Och bylo tych sytuacji :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Scholli » 2005-09-28, 11:20

Scholli jezeli bedzim,y grac z tylu na 0 a z przodu na 1 to pierwsze miejsce w grupie na bank bedziemy miec
tak o ile gramy z zespołami pokroju Brugge - jeœli przyjdzie nam się zmierzyć z Juve czy też w póŸniejszych etapach np. Chelsea z napastnikami w takiej formie jakš prezentujš obecnie to możemy liczyć w najlepszym wypadku na 0:0 (przy założeniu, że nawet tak dobre zespoły nie sforsujš naszej obrony)... a taki wynik nie zapewni nam pierwszego miejsca...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez haj » 2005-09-28, 11:32

napastnikami w takiej formie jakš prezentujš obecnie to możemy liczyć w najlepszym wypadku na 0:0


od czego mamy Demichelisa czy Ballacka :P

Ja bym na razie ztego nierobil tragedii. Sezon tak naprawde jeszcze sie nie rozkrecil. Ja monco wierze ze kwestia spotkania, moze dwoch jest odnalezienie formy strzeleckiej przez Makaaya (moze gol nieuznany z Brugge wywola wieksza sportowa zlosc u Holendra), a Pizarro wróci do swej dyspozycji z porpzedniego seoznu za kilkanascie dni/kilka tygodni a wowczas wszyscy beda sie obawiac sily uderzeniowej bawarskiego klubu 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Grzechoo » 2005-09-28, 13:15

Makaay znowu zawiódł, a Demichelis pokazał klasę. Z tego, co przeczytałem na stronie wynika, że Bayern zagrał nieŸle, zabrakło m.in. skutecznoœci. Przed meczem z Wolfsburgiem (i kolejnymi meczami) trzeba poprawić grę w ofensywie, bo jest to kolejny mecz, który wygraliœmy tylko 1:0. Myœlę jednak, że Bawarczycy powoli załapiš przyzwoitš formę i już niedługo zacznš grać na swoim normalnym, wysokim poziomie.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [CL] FC Bayern - Club Brugge 1:0

Postprzez Scholli » 2005-09-28, 13:20

ja jestem daleki od robienia z tego tragedii - jestem jedynie zmartwiony tym, że doœć łatwo może powtórzyć się historia z zeszłego sezonu gdzie w meczu wyjazdowym z Chelsea wystšpiliœmy praktycznie bez napastników - w skaładzie mamy tak naprawdę jednego super-snajpera Roya... Pizarro w formie też jest œwietny, ale o wiele lepiej spisuje się jeœli może cofać się do œrodka - jeœli jednego z nich zabraknie to już jest problem - kiedy oboje majš jakieœ problemy sam Guerrero niczego raczej nie zdziała... gdyby jeszcze Roque zaczšł grać porzšdnie to by tak Ÿle nie było, ale ponieważ na to się nie zanosi byłbym bardzo uradowany jeœli w przerwie zimowej Bayern wykonłby jakiœ ruch w tej kwestii...
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości