[BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Luke » 2005-10-01, 16:43

Nareszcie zwycięstwo odstajšce od 1-0 i nareszcie Roque coœ ustrzelił, w grze głowš faktycznie mało kto może mu dorównać, martwi że Makaay znowu nic...

Bramka po stronie Bayernu na AA wcišż nie zdobyta :D Oby trwało to jak najdłużej.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Adorian » 2005-10-01, 17:30

Dobry mecz w wykonaniu Bayernu ogladalem na zywo :)dobra gra szkoda ze Roy nie strzelil nic
Adorian
 

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Grzechoo » 2005-10-01, 18:15

No, ładnie Bayern! Skutecznoœć poprawiona, nareszcie! Teraz tylko doszlifowac formę na Juventus, po drodze jeszcze kilka meczy ligowych i grajmy coraz lepiej. Gratulacja dla Roque Santa Cruza za pierwszš od półtora roku bramkę. Miejmy nadzieję, że Paragwajczyk wróci do formy i zacznie seriami strzelać bramki.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Max » 2005-10-01, 18:29

Simin napisał(a):
wkażdym razie u Makaaya jeszcze ciemonoœci całkowite panujš (jak długo jeszcze?! )

Wlasnie!! Troche mnie ta sytuacja niepokoi - nie bede ukrywal!! Mysle ze juz najwyzszy czas zeby Roy zaczal strzelac!! :569:
A moze on po prostu nie gral w tym meczu!! :?:
Skoro byl Santa Cruz oraz Guererro!! :?:
No nieistotne! Wazne ze wygralismy znowu!! :)
2 do 0 i to juz jest jakis troche lepszy wynik :wink:
Niesetety napastnicy nadal nawalaja... :(
makaay z cala pewnoscia gral :P (relacji nie sluchales? :P) no niestety nie strzelil a kilka okazji mial
fajnie ze wygralissmy dosc zaciety mecz byl
mozna bylo miec pewne obawy co do wystepow jeremiesa czy drehera bo od dawna nie grali ale na szczescie zaprezentowali sie calkiem dobrze :)
no i wreszcie wiecej niz 1-0 ;) :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez piotraldinho » 2005-10-01, 19:15

O w LT mi sie udało obstawic poprawnie wynik Bayernu . Szkoda tylko ze innych meczy jzu nie :567: .
Co do meczu to jak po 60 min widzialem ze jest dalej 0:0 to sie troszke zaczalem denerwowac . Jednak potem patrze na telegazete na RTL i widze ze Roqe Santa Cruz strzelil no to :) . Potem dopiero po 30 min. sioe popatrzyłem czyli na sam koncowy wynik - 2:0 - no to :D . Heh . Bardzo fajnie ze Bayern wygrał . Szkoda ze Bremen wywiozło z Brelina 3pkt bo liczyłem ze sie remis utrzyma :571: . Niestety Hertha nie wytrzymała ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Lmollu » 2005-10-01, 19:37

Ogladalem skrot, gralismy dobre spotkanie, jestem zadowolony z gry i wyniku, chociaz mogloby byc lepiej. Z tego co widzialem w skrocie to wyrozniajacymi postaciami w Bayernie byli: Schweinsteiger, Scholl i Santa Cruz.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez haj » 2005-10-01, 19:40

Ja szykuje sie na meczyk na Polsacie Sport, ale na ARD ogladlasem juz skroty. Cieszy wygrana, a mnie tym bardziej ze bramke zdobyl Santa Cruza. Wogloe jak dla mnie zagrał nawet, nawet - ladnie rozegral dwa razy pilke z Schollem i Schweinsteigerem. Chce wierzyc ze to oznaka lepszych jego dni w Monachium...

Z kolei Guerrero mial jedna okazje - z tego co widizalem, ale jeje nie wykrozystal. Za to genialnie,, cudowanie (jak to jezcze okreslic?) zagral do Lucio, ktory niegorzej strzelil z arcytrudnej pozycji. Brawo chlopaki za ta akcje - jedna z lepszych jaka widzialem ostatnio!

Nie zgodze sie dlatego tez ze napastnicy nadal nie graja. Santa Cruza strzela gola, Guerrero zalicza asyste, a Makaay zaczyna dochodzic do sytuacji - najpierw przeszedl dwoch rywali ale Hofland zdolal wrocic, a pozniej strzalem glowa niewiele brakowalo. Takze jest znaczna poprawa w przoedzie.

Mysle ze mecz duzo lepzy niz ten z Eintrachtem czy Hannoverem. gleboko wierze iz pilakrze dochodza do formy, ktora bedzie satysfakcjonowala ich i nas.

Mam nadzieje ze ta przerwa zrobi dobrze dla wszystkich. Szczegolnie dla Roya, ktory bedzie mogl powrocic do formy trenujac czesto na Saebener Strasse (chyba wszyscy dziekuajc van Bastenowi za to ze go nie powolal?). Szykuje sie ciezkie mecze - czy to w Lidze Mistrzów czy Bundeslidze i trzeba z nich wyjsc obronna reka, a wierze, iz tak bedzie!

Pozdrawiam
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Firo » 2005-10-01, 22:05

Nie czesto sie tu wpisuje ale sypne krytyka. Bayern mimo porazki 2-0 wcale nie gral tak jak tu pisze niektorzy dobrego meczu. Przy ogladaniu tego meczu oczy mi sie zamykaly z nudy. Najlepszy chyba byl Lucio kilka razy swietnie wyszedl z obrony pod pole karne gosci na koncu przynioslo to bramke. ( tu brawa dla niego , po strzelonej bramce kilkakrotnie ucalowal herb Bayernu ) Reszta jest jakby ociazala/zmeczona. Bayern dzis w niczym nie przypomina tego z konca ubieglego sezonu, ja osobiscie obawiam sie o mecz z Juve. Pomocy dzisiaj praktycznie nie bylo ani Karimi ani Ze Roberto nie potrafili wziasc na siebie ciezaru gry a Deisler to dzisiaj totalna porazka , wogule nie widoczny. Makaay gra jak to on ale tez brakuje mu tego wykonczenia i ustawienia sie. Sagnol tez nic specjalnego. Obawiam sie ze dalej nie wyszlismy z kryzysu. I nawet powrot Ballacka niewiele da chociaz potrafi on strzelac gole to do gry Bayernu nie wnosi za wiele.
Kazdy ma swoje zdanie , moje moze troche za krytyczne ale na chwile obecna tak wyglada Bayern i nie ma co oczu mydlic.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Max » 2005-10-01, 23:16

Firo napisał(a):Nie czesto sie tu wpisuje ale sypne krytyka. Bayern mimo porazki 2-0 wcale nie gral tak jak tu pisze niektorzy dobrego meczu.
bayern przeciez wygral dzis 2-0 :) (nic nie wskazuje na to abys mial na mysli mecz z hsv :P)
ale do rzeczy, obejrzalem sobie powtorke na polsacie sport i musze przyznac ze szczescia dzisiaj mielismy sporo ;)
winik nie odzwierciedla zbytnio przebiegu spotkania bo wolfsburg gral dobrze, stwarzal sytuacje, kwestia wykonczenia :)
dobrze zagral lucio scholl i santa cruz (nareszcie gol) widac poprawe ale i skutki kilku kontuzji
oby z meczu na mecz sytuacja stawala sie nadal coraz lepsza :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Lmollu » 2005-10-02, 09:30

Oglšdałem tylko pierwszš połowę na Polsacie Sport i jednak nie wyglšdało to tak dobrze jak na skrótach. Może było troszkę lepiej niż ostatnio, ale dalej jest nieciekawie.

Moje oceny [shadow=blue]ZA PIERWSZĄ POŁOWĘ!:[/shadow]

Bernd Dreher (3)- spisywał się bez zarzutów, nie spał w bramce, miał dwa dobre wyjœcia przed pole karne

Willy Sagnol (3,5)- dobrze, ale bez rewelacji. Tym razem jego wrzutki z rzutów wolnych były niedokładne.

Lucio (3)- jak zwykle Lucio bardzo waleczny, był widoczny w ofensywie. Dobry występ.

Valerien Ismael (3,5)- spisywał się dobrze, nie utkwił mi w pamięci

Bastian Schweinsteiger (3)- jeden z najlepszych na boisku, z lewej obrony włšczał się do akcji ofensywnych z dużym powodzeniem

Jens Jeremies (3,5)- wykonał dobrze swojš robotę, w odbiorze piłki naprawdę dobrze

Sebastian Deisler (5)- co jest z tym chłopakiem? W pierwszej połowie wypadł słabo, był zupełnie niewidoczny

Ze Roberto (4,5)- na pewno lepiej od Deislera, ale też bez rewelacji. Przynajmniej w pierwszej połowie.

Ali Karimi (4)- Ali wyróżniał się w destrukcji, ale grajšc na pozycji ofensywnego pomocnika trzeba być przede wszystkim widocznym w przodzie, a z tym było przeciętnie. Zanotował sporo strat, ale próbował grać ciężkie piłki dla obrony rywala. Defensywa Wolfsburga spisywała się przy nich bez zarzutu, ale gdyby popełniła choć raz jakiœ błšd to Makaay lub Santa Cruz znaleŸliby się sam na sam z bramkarzem.

Roy Makaay (4)- Roy chyba wraca do formy. Z tego co widziałem to był aktywniejszy, bardziej dynamiczny niż ostatnio. Miał także parę sytuacji.

Roque Santa Cruz (3,5)- w pierwszej połowie wypadł dobrze, w drugiej strzelił gola. Jednak ja oceniam tylko pierwszš, bo tylko jš widziałem, dlatego "3,5".
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Firo » 2005-10-02, 09:53

Max napisał(a):
Firo napisał(a):Nie czesto sie tu wpisuje ale sypne krytyka. Bayern mimo porazki 2-0 wcale nie gral tak jak tu pisze niektorzy dobrego meczu.
bayern przeciez wygral dzis 2-0 :) (nic nie wskazuje na to abys mial na mysli mecz z hsv :P)
ale do rzeczy, obejrzalem sobie powtorke na polsacie sport i musze przyznac ze szczescia dzisiaj mielismy sporo ;)
winik nie odzwierciedla zbytnio przebiegu spotkania bo wolfsburg gral dobrze, stwarzal sytuacje, kwestia wykonczenia :)
dobrze zagral lucio scholl i santa cruz (nareszcie gol) widac poprawe ale i skutki kilku kontuzji
oby z meczu na mecz sytuacja stawala sie nadal coraz lepsza :D



Sorry moj blad :P
A co do reszty zgadzam sie , wynik nie odzwierciedla przebiegu meczu.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Piecia » 2005-10-02, 10:09

No nareszcie przełamaliœmy to gówniane 1:0(choć mogliby z Juventusem tyle wygrać:P). Tak jak oczekiwałem na chacie, wygrana 2:0, niestety ROy znów nic nie strzelił. Wielki respect dla dziadka Bernda, który pokazał że mimo 38 lat potrafi jeszcze niejedno obronić.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez DamKam » 2005-10-02, 10:12

Dziwi mnie opinia niektorych ze Bayern zagral dobrze :roll: Ogladalem caly mecz i uwazam ze Bawarczycy zagrali kiepsko :wink: Gdyby nie szczescie FCB to Wolfsburg moglby prowadzic... pilka odbila sie od slupka po czym przeturlala wzdluz lini gdzie w ostatniej chwili wybil ja bodajze Sagnol :!: Owszem, z wyniku mozna byc zadowolonym ale na pewno nie ze stylu gry :? Mozna to czesciowo usprawiedliwic plaga kontuzji ale uwazam ze powodem slabej gry jest po prostu brak formy calego zespolu a nie absencje niektorych pilkarzy :!: Bayern gral niepewnie i to mnie najbardziej zaskoczylo... byly takie momenty w ktorych to Wolfsburg panowal na boisku :x Na szczescie udalo sie strzelic pierwsza bramke i w miare uspokoic sytuacje... druga bramka to zasluga Lucio ktory po raz kolejny pokazal niesamowita wole walki i ambicje :D Z tego gracza mozna byc dumnym :!: Szkoda ze kazdy z pilkarzy nie wklada tyle serca do gry co on...
Co do postawy Drehera to zagral bez zarzutu :D Obawialem sie jego gry ale pokazal klase w kilku sytuacjach :!: Szczegolnie gdy wyszedl poza pole karne i wybil pilke z pod nog graczowi Wilkow :-P
Niestety Makaay sie nie przelamal i coraz bardziej boje sie o przyszlosc tego pilkarza :roll: Taka sytuacja musi szybko ulec zmianie bo inaczej bedzie kiepsko- zreszta juz jest nieciekawie :(

Podsumowujac uwazam ze Bayern zagral nienajlepiej mimo wyniku 2:0. Teraz Bayern czekaja ciezkie mecze: najpierw Schalke a potem Juventus :roll: Obawiam sie ze z taka forma bedzie ciezko...
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-02, 10:36

No i mamy kolejne 3 punkty. Na pewno cieszy wreszcie przełamanie tego minimalnego "1:0", jednak styl gry już niebardzo. W zasadzie to wynik nie odzwierciedla przebiegu spotkania. Wolfsburg nie był aż 2 gole słabszy, zagrał otwartš, dobrš piłkę (za co brawa dla nich, nie to co Hannover...) jednak przegrał. Co do naszych zawodników... znów stworzyliœmy sobie sporo sytuacji, jednak brakuje nam tego byłsku w ataku - wykończenia ! Właœnie to jest teraz nasz problem, gdyż sytuacje sobie stwarzamy, problem z ich wykorzystaniem. Martwi coraz bardziej dyspozycja Makaaya... nie może być tak że nasz najlepszy strzelec nie może się 2 tygodnie odnaleŸć po kontuzji. W obronie także sš pewne mankamenty które nalezy usunšć przed meczem z Juventusem ! Turyńczycy majš jednš z najlepszych defensyw na œwiecie i z takš grš ofensywnš jak ostatnio prezentujemy będzie bardzo ciężko :(. Wracajšc jeszcze do spotkania z Wilkami, na pewno nalezy pochwalić Drehera za œwietny występ po latach ;) (pomimo że nie miał zbyt wielu okazji do parad), Lucio za pięknš bramkę w ostatnich sekundach i walkę od poczštku do końca (czego niestety brakuje niektórym naszym zawodnikom :/), Santa Cruza za 1 gola od 1,5 roku w Bundeslidze i ogólnie niezłš grę w defensywie i ofensywie. Reszta zawodników zaprezentowała się raczej przeciętnie i muszš zdecydowanie popracować nad formš !! Mam nadzieję, że Magath wie o tym i w najbliższych dniach weŸmie się ostro za naszych graczy, tak aby byli w dużo lepszej formie za 2 tygodnie w meczach z Schalke i przede wszystkim z Juventusem. Pozostaje nam wierzyć że to tylko stan przejœciowy i za 2 tygodnie ujrzymy Bayern z poczštku sezonu :D.

[shadow=red]NAPRZÓD BAYERN[/shadow] !!
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [BL] FC Bayern - VfL Wolfsburg 2:0

Postprzez haj » 2005-10-02, 11:18

Sebastian Deisler (5)- co jest z tym chłopakiem? W pierwszej połowie wypadł słabo, był zupełnie niewidoczny


To chyba jakas kpina? :shock: :lol: Po prostu jak przeczytalem to z krzesla spadlem :roll: Byl bardziej pozyteczny w ataku niz Karimi, a w obronie gral rownie skutecznie, ale poprzez Twoje slynne faworyzowanie Iranczyka jak zwykle Ali ma lepsza note :roll:

Sebastian nie zagral wielkiego spotkania, ale praktycznie jego kazda wrzutka (a bylo ich z 5-6) sprawiala wielkkie probl;emy defensywie i wystarczylo dostawic glowe albo noge aby pilka wpadla. Jak dla mnie do zasluzyl najgorzej na "4" a powinien dostac "3.5". Staral sie i naprawde duzo mu wychodzilo. A moze ty po prostu jakis inny mecz ogladales?
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości