[CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Jaggel » 2005-10-20, 08:54

Bayern grał ładny futbol, lecz to właœnie Juve oddało im całe pole gry, w którym drużyna z Monachium mogła konstruować sytuacje z każdego miejsca boiska. Bayern, nie musiał w każdej minucie walczyć o cm boiska, bo Stara Dama sama oddała im miejsce i mogli w sposób pozycyjny rozprowadzać własne sytuacje.
Zdziwił mnie trochę sposób zdobycia bramek, bo Bayern jako drużyna bardziej poukładana w tym meczu, i przeważajšca prawie w każdym momencie tej gry, zdobyła bramki z rzutu rożnego i po błędzie Abiattiego.
A skutecznoœć Makaay'a zostawia wiele do życzenia. Tylko, że on by potrafił wykorzystać sytuacje z 5 metrów, nie majšc nikogo przy sobie... Chodzi mi o sytuacje Morientesa w meczu z Blackburn z zeszłego weekendu, którš nie potrafił wykorzystać. :|
Obrazek
Jaggel
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 74
Wiek: 113
Dołączył(a): 2005-08-16, 18:52
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Luke » 2005-10-20, 13:01

Jaggel napisał(a):Bayern grał ładny futbol, lecz to właœnie Juve oddało im całe pole gry, w którym drużyna z Monachium mogła konstruować sytuacje z każdego miejsca boiska. Bayern, nie musiał w każdej minucie walczyć o cm boiska, bo Stara Dama sama oddała im miejsce i mogli w sposób pozycyjny rozprowadzać własne sytuacje.


Tak, tyle, że gra się tak jak na to przeciwnik pozwala, formy się nie traci z dnia na dzień a Juve przed meczem z Bayernem nie przegrało żadnego spotkania, to piłkarze Bayern poprzez presing nie pozwolili rozwinšć skrzydeł Juve. Gadanie typu:"Bayern wygrał bo Juve było słabe" jest wg. mnie bezsensu Bayern wygrał bo był lepszy i tyle.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez haj » 2005-10-20, 13:32

Luke napisał(a):
Jaggel napisał(a):Bayern grał ładny futbol, lecz to właœnie Juve oddało im całe pole gry, w którym drużyna z Monachium mogła konstruować sytuacje z każdego miejsca boiska. Bayern, nie musiał w każdej minucie walczyć o cm boiska, bo Stara Dama sama oddała im miejsce i mogli w sposób pozycyjny rozprowadzać własne sytuacje.


Tak, tyle, że gra się tak jak na to przeciwnik pozwala, formy się nie traci z dnia na dzień a Juve przed meczem z Bayernem nie przegrało żadnego spotkania, to piłkarze Bayern poprzez presing nie pozwolili rozwinšć skrzydeł Juve. Gadanie typu:"Bayern wygrał bo Juve było słabe" jest wg. mnie bezsensu Bayern wygrał bo był lepszy i tyle.


Dokladnie 8) a dodam tylko tyle, ze Włosi nie potrafili sobie poradzic z grajacym na granicy faulu - ale przepisowo - Demichelisem a takze ze wspanialymi Sagnolem, Lucio i Ismaelem. dodajac do tego Ballack, Ze Roberto i Deislera wyniklo to, ze Juve bylo bezradne, ale nie dlatego ze samo oddalo pole, tylko dlatego ze nie potrafilo nic innego zrobic jak sie bronic 8)

Amen :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Jaggel » 2005-10-20, 18:09

Ale ja nie uważam, że dlatego Bayern wygrał, bo Juve grało słabo - Bayern grał skutecznie i doœć efektywnie. Tylko poprostu Juve nie nawišzało walki z Bawarczykami podczas tego meczu, i musiało się cofnšć, aby nie dostali więcej bramek niż te dwie strzelone. Gdyby z takš słabš wolš walki Juve w dalszym cišgu grało, nie dbajšc o obronę tylko o ataki bez pomysłu, to byłbym w stanie uwierzyć w większy wynik niż 2:1. ;) Poprostu Stara Dama, gra gorzej niż sezon temu, bo akurat oglšdałem ostatnie ich mecze w Serie A, i tamten sezon a ten - to poprostu niebo a ziemia.
A tak apropos... Liverpool też wygrał hehe
Obrazek
Jaggel
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 74
Wiek: 113
Dołączył(a): 2005-08-16, 18:52
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-20, 19:12

Jaggel napisał(a):Poprostu Stara Dama, gra gorzej niż sezon temu, bo akurat oglšdałem ostatnie ich mecze w Serie A, i tamten sezon a ten - to poprostu niebo a ziemia.


Ty napewno nie pomylileœ ligi ?? Wiesz, podobne stroje do Juventusu ma Newcastle... A tak poważnie, to chyba jesteœ pierwszš osobš od której widzę takš opinię... Sorry, ale co jak co Juventus w tym sezonie gra naprawdę bardzo dobrze i wreszcie strzela sporo bramek !! Spójrz na wyniki w Serie A czy Lidze Mistrzów... A sezon temu ?? Cóż też grali dobrze, ale wygrywali w większoœci w takim stylu jak my jeszcze 2-3 tygodnie temu... czyli skromnie po 1:0... W tamtym sezonie byli w 5-6 klubach które były uważane za faworytów do zdobycia Ligi Mistrzów... w tym sš w 3-4, co pokazuje jak znacznie się poprawili...
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-20, 20:34

master ma racje, czytajšc artykuły było
napisane'' juwentus będzie dzisiaj grał bardzo ofensywnie''
strzelili nam bramkę w 90min, a pozatym według bukmacherów
juwentus i chelsea sš faworytami tegorocznej ligi mistrzów
ale według mnie sš w błędzie. bo FCB rozegrał fenomenalne
spotkanie+FCB ma wielkie szanse na zdobycie ligi mistrzów.
tš chelsi tak ceniš bo ma dużo kasy i robi wielkie transfery
a my?? my nie tracimy kasy jak np.real .FCB stara się kupować
skutecznych piłkarzy więc mimo to, FCB z pewnoœciš jest lepszy od
chelsea i od realu.
no a za 2 tygodnie rewanż na delle alpi.
będzie gorrrrrššco
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Kociol » 2005-10-20, 22:30

SAT.1 pokaże rewanż w Turynie!

O wielkim szczeœciu mogš mówić kibice FC Bayernu Monachium, a także Juventusu Turyn.

Rewanżowe spotkanie w rozgrywkach Ligi Mistrzów pomiędzy Juventusem Turyn, a FC Bayernem Monachium na Stadio Delle Alpi pokaże "na żywo" niemiecka stacja telewizyjna SAT.1!

9.41 miliona widzów oglšdało wtorkowe spotkania pomiędzy FC Bayernem, a Juventusem na Allianz Arena. Jest to rekord oglšdalnoœci, który przebił spotkanie z 1990 roku, kiedy FC Bayern podejmował Ac Milan (2:1) - (18.4.1990).

Oliver Welke oraz Olier Bierhoff pojawiš się w œrodę 2 listopada 2005 roku, od godziny 20:15 na stadionie Juventusu Turyn, gdzie dla nas spotkanie komentować będzie Jorg Wontorra.

Być może ten mecz będa transmitować polskie stacje - TVP2 oraz Polsat Sport, które nie przedstawiły jeszcze propozycji transmisji nadchodzšcych spotkań Ligi Mistrzów.



Oooo...właœnie to napisałem i widzę, że wielu z nas odetchnie z ulgš. Dyskutowałem o tym z bratem DamKama i wychodziło nam, że Sat1 będzie bardziej przychylne pokazywać mecz Schalke lub Werderu, które będš gospodarzami swoich spotkań, jednak Sat1 pokaże arcyważny i oby ciekawy rewanż w Turynie!

Brawa dla Niemców, brawa dla ARD ! :)

Oby Polsat Sport lub TVP2 dawało też transmisję, ale w najgorszym wypadku mamy SAT.1 :-P
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Jaggel » 2005-10-21, 08:03

WeŸ mi tu nie mydl oczu nieznajomoœciš drużyn, bo akurat o piłce kopanej wiem tyle ile Ty o balecie mongolskim. Nie wiem czy to miało mnie w jakiœ sposób oœmieszyć, lecz jedynie to Ty się oœmieszyłeœ piszšc takš głupotę. Ponadto Newcastle ma kołnierzyk, a Juve nie hehe.

Ale pomijajšc już tš Twojš dygresję w mojš stronę... Ale jeœli mamy już oceniać, to tylko oceńmy 7 pierwszych kolejek sezonu, bo właœnie tyle narazie zostało rozegranych, więc nie będziemy z tamtego sezonu segregować kolejki i wybierać te najlepsze.
Pokaże Ci od razu znalezione wyniki z tych 7 kolejek z poprzedniego sezonu oraz dotychczasowego. O to i one:

Sezon 05/06

1. Juventus 1 : 0 Chievo
2. Empoli 0 : 4 Juventus
3. Juventus 2 : 1 Ascoli
4. Udinese 0 : 1 Juventus
5. Parma 1 : 2 Juventus
6. Juventus 2 : 0 Inter
7. Juventus 1 : 0 Messina

Sezon 04/05

1. Brescia 0 : 3 Juventus
2. Juventus 2 : 0 Atalanta
3. Sampdoria 0 : 3 Juventus
4. Juventus 1 : 1 Palermo
5. Udinese 0 : 1 Juventus
6. Juventus 2 : 1 Messina
7. Siena 0 : 3 Juventus

Więc jeœli masz oceniać po zdobytych bramkach, to aktualnie Juve w tamtym sezonie strzeliło 15/7 kol. a w dotychczasowym 13/7, więc jak mi teraz udowodnisz to, że strzelajš więcej bramek? Fakt, mecz zremisowali... ale miałem go okazję kiedyœ obejrzeć, i Juve miało wiele pecha ze zdobyciem bramki bo jak nie poprzeczka, to œwietnie bronił bramkarz. Także potrafili tak skonstruować sytuacje z paru podań, że zawodnik Juve miał okazję na tacy, lecz zdarzało się - że częœciej pudłował. Poprostu zespół grał wyœmienicie i grał w dobrym stylu. A okreœlenie tego sezonu, jako wyœmienite jest przesadzone.

Poprostu, stylu drużyny nie ocenia się po wyniku, a Ty tak właœnie robisz. Jeœli nie oglšdałeœ ich conajmniej 3 meczy, to nie oceniaj, że teraz grajš lepiej, bo akurat nie masz racji.

A wracajšc do tego kto jest faworytem rozgrywek. Zauważ, że w ostatnim okresie LM zawsze faworytem był ManU, Real, Juve i jeszcze inne drużyny. I jedynie mogli umocnić swojš pozycję faworyta, po zwycięstwie w Serie A i osišgnięciu ćwierćfinału w poprzedniej Edycji LM.


master ma racje, czytajšc artykuły było
napisane'' juwentus będzie dzisiaj grał bardzo ofensywnie''
strzelili nam bramkę w 90min, a pozatym według bukmacherów
juwentus i chelsea sš faworytami tegorocznej ligi mistrzów
ale według mnie sš w błędzie. bo FCB rozegrał fenomenalne
spotkanie+FCB ma wielkie szanse na zdobycie ligi mistrzów.
tš chelsi tak ceniš bo ma dużo kasy i robi wielkie transfery
a my?? my nie tracimy kasy jak np.real .FCB stara się kupować
skutecznych piłkarzy więc mimo to, FCB z pewnoœciš jest lepszy od
chelsea i od realu.
no a za 2 tygodnie rewanż na delle alpi.
będzie gorrrrrššco

A to co z tego, że sš faworytami? Wtedy sš może ładniejsi, majš kwiatuszki na koszulkach?

Przecież kolego... to, ze oni sš faworytami to akurat stawia to ich pod œcianš, bo jako faworyt tych rozgrywek, uważani sš za możliwych zwycięzców LM, a jeœli nie wygrajš to się okaże, że dupa nie drużyna.

A że Bayern, nie zalicza się do tego szerokiego grona z Juve i Chelsea, to nie znaczy od razu, że nie majš szans na wygranie Ligi Mistrzów! Lepiej jest pokazać tym wszystkim się z dobrej strony startujšc jak normalny klub, nawet być "czarnym koniem" rozgrywek i zademonstrować takš grę, że Ci co postawili na Chelsea jako faworyt, żeby się poprostu zawstydzili.

Pamiętasz rok temu? Liverpool FC (mój kochany klub :) ) nie był zaliczany do drużyn, które będš mogły zdobyć to trofeum. Poprostu, gdzieœ tam dojdš i odpadnš. A co się w końcu wydarzyło? wygrali to LM, po której się chyba Benitezowi w głowie poprzewracało.

Ale efekt jest taki, że lepiej nie być faworytem... tylko startować, jako normalny klub na poziomie, i pokazać œwiatu, że z mózgiem trenera, i jego doskonałym ustawieniem zespołu można wygrać LM, nawet... nie majšc takiego bużdżetu jaki posiada ten gówn... faworyt jakim sš Ruskie.
Obrazek
Jaggel
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 74
Wiek: 113
Dołączył(a): 2005-08-16, 18:52
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Scholli » 2005-10-21, 11:43

w myœl "lepiej póŸno niż wcale", moja ocena meczu:
- pierwsza połowa meczu bardzo dobra i udana w wykonaniu Bayernu przeciwko całkiem dobrze grajšcemu (do straty drugiej bramki) Juve... potem Juve grało słabo
- druga połowa... hm... Ballack i Deisler którzy bardzo mi się podobali w pierwszej połowie jakoœ znikli (nie wiem czy to ich wina, czy taktyki)... Makaay znów nie miał szczęœcia (w swojej dawnej formie powinien ustrzelić z tych okazji co miał z 3 bramki) no i tak doszliœmy do nieszczęœliwej końcówki i bramki dla Juve, która może kosztować nas pierwsze miejsce w grupie...
- dla mnie niezrozumiała była decyzja o wpuszczeniu na ostatnie minuty Scholla, zamiast pozostawienia dobrze główkujšcego Roque, albo wszpuszczenia gracza lepiej nadajšcego się do defensywy... moim zdaniem Scholl powinien wejœć nieco wczeœniej żeby podkręcić grę i postarać się o 3 gola a nie na ostatnie minuty kiedy trzeba bornić się przed ostatnim zrywem przegrywajšcej drużyny...
- najbardzie podobał mi się (cóż za niespodzianka) Micho... potem chyba należałoby wymienić całš drużynę... ogólnie mecz bardzo dobry w wykonaniu Bayernu przeciwko doœć słabemu Juve, ale po raz kolejny nieskutecznoœć napastników spowodowała iż wynik końcowy mógłby wyglšdać lepiej... ale sšdzę, że z takš grš mamy szansę w rewanżu chociażby na remis, więc może to jednobramkowe zwycięstwo jednak wystarczy do 1st miejsca... mecz pozwala optymistycznie spojrzeć w przyszłoœć... tylko niech Makaay zacznie wkońcu strzelać!!!
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-21, 13:57

Jaggel napisał(a):WeŸ mi tu nie mydl oczu nieznajomoœciš drużyn, bo akurat o piłce kopanej wiem tyle ile Ty o balecie mongolskim.


Co racja to racja :lol: :lol: :lol:

Jaggel napisał(a):Nie wiem czy to miało mnie w jakiœ sposób oœmieszyć, lecz jedynie to Ty się oœmieszyłeœ piszšc takš głupotę.


Nie miało Cię oœmieszyć, bo i po co skoro sam to robisz ??:D (przykład wyżej)

Jaggel napisał(a):Ale pomijajšc już tš Twojš dygresję w mojš stronę... Ale jeœli mamy już oceniać, to tylko oceńmy 7 pierwszych kolejek sezonu, bo właœnie tyle narazie zostało rozegranych, więc nie będziemy z tamtego sezonu segregować kolejki i wybierać te najlepsze.


Nie wiem czy nie zauważyłeœ, ale ja napisałem o Serie A i Lidze Mistrzów więc dodaj sobie te kilka "1:0" z Ligi Mistrzów i wyniki z Serie A (a nie tylko na samš włoskš patrzysz) i porównaj z obecnym bilansem bramkowym w tych rozgrywkach, jeżeli już tak uparłeœ się na te bramki.

Jaggel napisał(a):Poprostu, stylu drużyny nie ocenia się po wyniku, a Ty tak właœnie robisz. Jeœli nie oglšdałeœ ich conajmniej 3 meczy, to nie oceniaj, że teraz grajš lepiej, bo akurat nie masz racji.


W zasadzie to oglšdałem ich większoœć meczy w tym sezonie (tak się składa że brat jest zapalonym kibicem Juventusu) i naprawdę wiem co mówię... Ja podałem tylko za przykład wyniki jako jeden z elementów mało efektywnej gry Juventusu a nie jako główne kryterium ich gry.

Jaggel napisał(a):A wracajšc do tego kto jest faworytem rozgrywek. Zauważ, że w ostatnim okresie LM zawsze faworytem był ManU, Real, Juve i jeszcze inne drużyny. I jedynie mogli umocnić swojš pozycję faworyta, po zwycięstwie w Serie A i osišgnięciu ćwierćfinału w poprzedniej Edycji LM.


No zazwyczaj tak jest, że faworytami sš Real, Manchester, Milan, Juventus, Barcelona, Bayern i kilka innych drużyn i chyba nie ma w tym nic dziwnego ??

Wracajšc jeszcze do Juventusu... najproœciej będzie jak zapytasz się kilku OBIEKTYWNYCH osób (najlepiej na jakimœ forum niezłym, np. naszym :D lub Juvepoland) czy bardziej podoba im się gra Juventusu w tamtym czy tym sezonie... Zobaczysz jak odpowiedzi bedš się różnić od twojej...

Co do Liverpoolu, Porto czy tympodobnym drużynom które w ostatnim czasie wygrały Ligę Mistzów to raczej się nie wypowiadam, gdyż sš to poprostu drużyny jednosezonowe, które na dłuższš metę nie sš w stanie zaliczać się do grona najlepszych (oczywiœcie nie umniejszam klasy Porto, ani tymbardziej Liverpoolowi który 4 razy juz był triumfatorem Pucharu Europy, ale szczerze trzeba przyznać, że w tamtych czasach byli jednymi z najlepszych na œwiecie... A teraz sš gdzieœ w 2 dziesištce najlepszych).

To chyba tyle, pozdrawiam.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Jaggel » 2005-10-21, 14:44

Nie miało Cię oœmieszyć, bo i po co skoro sam to robisz ?? (przykład wyżej)


Dobra skończ lamentować o tej mojej pomyłce, bo sšdzac po tym jak dršżysz o tej mojej gafie, można zauważyć, że tutaj się nam ujawnia wielki Master obyty w wielu ksišżkach, pokazujšc teraz Swojš mšdroœć nad każdym guru :D

Nie wiem czy nie zauważyłeœ, ale ja napisałem o Serie A i Lidze Mistrzów więc dodaj sobie te kilka "1:0" z Ligi Mistrzów i wyniki z Serie A (a nie tylko na samš włoskš patrzysz) i porównaj z obecnym bilansem bramkowym w tych rozgrywkach, jeżeli już tak uparłeœ się na te bramki.


Jak piszesz pomiędzy Serie A a Ligš Mistrzów "czy to jest oczywiste, że podałeœ to jako dwa przykłady odzielne, które mogłem skomentować w odzielny sposób. Akurat ja podparłem się meczami z Serie A.
A o bramki ja się wogule nie upierałem, tylko od razu wyskoczyłeœ do mnie z pyskówš o to, że sezon temu mecze były wygrywane tylko po 1:0. Więc czego oczekujesz? ja zaczšłem gadać o bramkach? panie guru?.

W zasadzie to oglšdałem ich większoœć meczy w tym sezonie (tak się składa że brat jest zapalonym kibicem Juventusu) i naprawdę wiem co mówię... Ja podałem tylko za przykład wyniki jako jeden z elementów mało efektywnej gry Juventusu a nie jako główne kryterium ich gry.


I właœnie tutaj drogi kolegi, wywodzi się całe meritum naszej dyskusji. Ty oglšdałeœ mecze jedynie z tego sezonu, a ja miałem okazję obejrzeć z tego - oraz z poprzedniego.
Więc jestem w stanie porównać te obie kwestie, które po wycišgnięciu odpowiednich kwesti, okazuje się, że tamten sezon po paru kolejkach był lepszy niż dotychczasowy.

Wracajšc jeszcze do Juventusu... najproœciej będzie jak zapytasz się kilku OBIEKTYWNYCH osób (najlepiej na jakimœ forum niezłym, np. naszym lub Juvepoland) czy bardziej podoba im się gra Juventusu w tamtym czy tym sezonie... Zobaczysz jak odpowiedzi bedš się różnić od twojej...

Nie mam zamiaru się nikogo pytać o tš akurat kwestię, bo mam wyrobione własne zdanie na ten temat, i to że inni uważajš inaczej to mnie to akurat nie ubolewa do zmiany mojej oceny. Tyle i niech zjedzš guru motyle. :D

Co do Liverpoolu, Porto czy tympodobnym drużynom które w ostatnim czasie wygrały Ligę Mistzów to raczej się nie wypowiadam, gdyż sš to poprostu drużyny jednosezonowe, które na dłuższš metę nie sš w stanie zaliczać się do grona najlepszych (oczywiœcie nie umniejszam klasy Porto, ani tymbardziej Liverpoolowi który 4 razy juz był triumfatorem Pucharu Europy, ale szczerze trzeba przyznać, że w tamtych czasach byli jednymi z najlepszych na œwiecie... A teraz sš gdzieœ w 2 dziesištce najlepszych).

.... :shock:

Na jakiej Ty wogule podstawie twierdzisz, że to sš kluby jednosezonowe? sezon się jeszcze za bardzo nie zaczšł, a Ty już nagle piszesz że to sš jednosezonowe kluby. Czy wogule przypadkiem nie pomyliłeœ tego okreœlenia? Człowieku....... ono wogule nie pasuje ani do Porto, ani do Liverpoolu! Gdyby to były drużyny jednosezonowe, to już dawno by były na straconej pozycji w LM. A tymbardziej, to może jest taki okres, w którym te obie drużyny odbudowujšca własnš historię, która przewyższyła by te drużyny niejednosezonowe
Może nie sš drużynami, które zdobywajš wiele ważnych trofeów, ale to okreœlenie mija się z celem. Poprostu, jesteœ nadęty własnymi sukcesami drużyny niejednosezonowej.
Obrazek
Jaggel
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 74
Wiek: 113
Dołączył(a): 2005-08-16, 18:52
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez grejfrut » 2005-10-22, 08:49

bayern zagrał zajefajny mecz !!!!!!!!!!!!!!!!! grali kapitalnie !! a juve pokazała nam jak sie nie gra w piłke nozš :) nie wiem jak ten klub mógł wygrac SERIA A i teraz w niej prowadzic :/
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4630
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 23h 34m 53s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-22, 09:32

Jaggel napisał(a):Dobra skończ lamentować o tej mojej pomyłce, bo sšdzac po tym jak dršżysz o tej mojej gafie, można zauważyć, że tutaj się nam ujawnia wielki Master obyty w wielu ksišżkach, pokazujšc teraz Swojš mšdroœć nad każdym guru :D


Sorry, ale juz wielu osobm tłumaczyłem, że nie uważam się za żadnego mistrza, a moja ksywka ma tylko stwarzać takie wrażenie na głupkach którzy tego nie wiedzš. A poza tym ja nie lamentowałem, tylko przyznałem Ci rację powyżej :lol:

Jaggel napisał(a):Jak piszesz pomiędzy Serie A a Ligš Mistrzów "czy to jest oczywiste, że podałeœ to jako dwa przykłady odzielne, które mogłem skomentować w odzielny sposób. Akurat ja podparłem się meczami z Serie A.
A o bramki ja się wogule nie upierałem, tylko od razu wyskoczyłeœ do mnie z pyskówš o to, że sezon temu mecze były wygrywane tylko po 1:0. Więc czego oczekujesz? ja zaczšłem gadać o bramkach? panie guru?.


Ok, przyznaję Ci rację - mogłes skomentować jak chciałeœ, po to jest forum. Ale z pyskówkami nie wyskoczyłem do nikogo, zauważ że w moim pierwszym poœcie pisałem do ogółu a w drugim zasugerowałem żebyœ dodał te kilka "1:0" z Ligi Mistrzów, więc gdzie tam dopatrzyłeœ się jakichœ niecenzuralnych lub tym podobnych wyrażeń ??

Jaggel napisał(a):I właœnie tutaj drogi kolegi, wywodzi się całe meritum naszej dyskusji. Ty oglšdałeœ mecze jedynie z tego sezonu, a ja miałem okazję obejrzeć z tego - oraz z poprzedniego.
Więc jestem w stanie porównać te obie kwestie, które po wycišgnięciu odpowiednich kwesti, okazuje się, że tamten sezon po paru kolejkach był lepszy niż dotychczasowy.


Genialny wniosek... Naprawdę brawo dla Ciebie... to że napsałem, że oglšdałem większoœć ich meczy w tym sezonie nie jest równoznaczne z tym że oglšdałem TYLKO w tym sezonie... Akurat mój brat kibicuje Juventusowi także już kawałek czasu (9 lat) i mniej więcej od 5 lat widuję większoœć ich spotkań, dlatego też nie wycišgaj zbyt pochopnych wniosków gdy masz ograniczonš wiedzę na ten temat, ok ??

Jaggel napisał(a):Nie mam zamiaru się nikogo pytać o tš akurat kwestię, bo mam wyrobione własne zdanie na ten temat, i to że inni uważajš inaczej to mnie to akurat nie ubolewa do zmiany mojej oceny. Tyle i niech zjedzš guru motyle. :D


Fajnie że masz swoje zdanie (bo każdy je powinien mieć !!) i je wyrażasz, ale wydaje mi się, że starasz się ocenić Juventus porównujšc go do Liverpoolu... tak, tak to nie pomyłka przecież Liverpool w tamtym sezonie wygrał Ligę Mistrzów dzięki wspaniałej obronie, nie atakowi... Poza finałyowym genialnym spotkaniem (jedynm z najlepszych jakie widziałem) Liverpool nie gral jakos wspaniale, mozna by rzec nawet, że grał typowo włosko - murujemy bramę i może coœ z przodu uda się strzelić. Juventus w tamtym sezonie grał bardzo podobnie, co w lidze włoskiej się sprawdziło, ale zawiodło właœnie w meczu z Liverpoolem w Lidze Mistrzów. W tym roku zupełnie zmienili swój pomysł na grę, grajš bardzo ładnie z przodu, konstruujš efektowne akcje i to własnie doceniajš ich (i nie tylko) kibice !!

Jaggel napisał(a):Na jakiej Ty wogule podstawie twierdzisz, że to sš kluby jednosezonowe? sezon się jeszcze za bardzo nie zaczšł, a Ty już nagle piszesz że to sš jednosezonowe kluby. Czy wogule przypadkiem nie pomyliłeœ tego okreœlenia? Człowieku....... ono wogule nie pasuje ani do Porto, ani do Liverpoolu! Gdyby to były drużyny jednosezonowe, to już dawno by były na straconej pozycji w LM. A tymbardziej, to może jest taki okres, w którym te obie drużyny odbudowujšca własnš historię, która przewyższyła by te drużyny niejednosezonowe
Może nie sš drużynami, które zdobywajš wiele ważnych trofeów, ale to okreœlenie mija się z celem. Poprostu, jesteœ nadęty własnymi sukcesami drużyny niejednosezonowej.


Jak to na jakiej podstawie tak twierdzę ?? Pamiętasz wygranš Porto w Lidze Mistrzów ?? A spójrz na nich teraz - w tamtym sezonie cudem awansowali do 1/8 LM, w tym przegrywajš na własnym stadionie z Artmediš Petrzałkš i raczej wštpię aby awansowali. W lidze na razie nienajgorzej - 3 miejsce, więc na pewno sš cišgle głównym obok Benfici kandydatem do mistrzostwa. Liverpool ?? No cóż szczerze trzeba pogratulować im sukcesu z maja, ale chyba nawet najwieksi optymisci nie wierzš, że w tym sezonie dojdš dalej niż 1/4 LM... potwierdza to choćby 5 pozycja w Premiership w tamtym sezonie (pokazujšca, że nie sš w stanie walczyć na 2 fronty) i obecna - 12 z 17 pktami straty do Chelsea. Oczywiœcie sezon jest długi i wiele się może jeszcze zmienić, ale poczštek wróży bardzo słabo zawodnikom LFC. Odnoœnie ostatniego zdania nie będę go komentował, bo wystarczy to wyrazić emotikonš :lol:
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Lmollu » 2005-10-22, 12:17

Z powodu problemów z komputerem piszę w tym temacie trochę póŸno, ale lepiej póŸno niż wcale.

Oglšdałem ten mecz z kolegami na wycieczce klasowej. Miałem w pokoju fana Juventusu, przyjechał z szalikiem i na dodatek cała klasa za Juventusem, tylko ja za Bayernem. Powiedziałem przed meczem: "Im więcej oponentów, tym większa będzie moja radoœć po wygranym meczu". :D I rzeczywiœcie tak było. Zamknšłem usta wszystkim krytykom Bayernu. Wszyscy przyznali, że Bayern tego dnia po prostu zniszczył Juve.

Za grę należy przede wszystkim wyróżnić Martina Demichelisa i Sebastiana Deislera. Micho pracował ciężko w defensywie, a Deisler jest ostatnio w naprawdę bardzo dobrej formie. Bardoz dobre spotkanie rozegrał Willy Sagnol, Bastian Schweinsteiger, Ze Roberto, Michael Ballack i Roque Santa Cruz. Bez zarzutów w œrodku obrony spisywali się Lucio i Ismael. Pewny w bramce był Kahn. Jedynym, który mnie zawiódł był Makaay. Nasz snajper miał trzy bardzo dobre, w tym jednš doskonałš sytuację, ale żadnej z nich nie wykorzystał.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-22, 12:32

Nasz snajper miał trzy bardzo dobre, w tym jednš doskonałš sytuację, ale żadnej z nich nie wykorzystał.


Jakby to było na poczštku sezonu to Makaay strzeliłby
z tych okazji 3 bramki z zamkniętymi oczami
a tak musimy żałować niewykorzystane sytuacje
ale za to piękny rewanż za tamten sezon ,miejmy nadzieje
że na delle alpi będzie jeszcze piękniej, a roy strzeli im hat-tricka.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości