[CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Adorian » 2005-09-29, 11:21

Wtorek 18 pazdziernika zapowiada sie bardzo interesujaco:D zmierza sie 2 potegi w Grupie A mam nadzieje ze ten mecz pokaza na TVP :D bo to bedzie najciekawszy mecz w tym dniu :D!! pozdro!! :-P
Adorian
 

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez haj » 2005-09-29, 11:24

Do meczu sporo czasu, wiec nie ma sensu juz teraz o tym sie ropzisywac. Na razie temat zamykam
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez DamKam » 2005-10-13, 12:09

haj napisał(a):Do meczu sporo czasu, wiec nie ma sensu juz teraz o tym sie ropzisywac. Na razie temat zamykam

Mysle ze juz czas aby zaczac dyskusje na temat tego spotkania :wink:

Moim zdaniem bedzie to bardzo ciezkie spotkanie poniewaz nam zawsze ciezko gralo sie z wloskimi druzynami :? Poza tym los sprawil ze mecz ten odbedzie sie 3 dni po spotkaniu z Schalke a wiec nasi gracze moga byc lekko zmeczeni :| Bez watpienia lepsza sytuacje ma Juve ktore gra u siebie ze slabiutka Messina :/
Najgorsze jest to ze oni na pewno przyjada sie przede wszystkim bronic i beda liczyc na indywidualne akcje nieprzewidywalnego Ibrahimovica... zreszta pamietamy sytuacje z przed roku w meczu na Olympiastadion :evil: Ale z drugiej strony licze na to ze Bayern ma w pamieci tamto spotkanie i na pewno bedzie sie chcialo odegrac :!: A Allianz Arena nam w tym pomoze 8) Szkoda tylko ze Bayern nie jest w najlepszej formie, szczegolnie jezeli chodzi o skutecznosc bo to na pewno najbardziej sie przyda ale jak bedzie we wtorek to zobaczymy, w koncu moze to bedzie ten przelomowy mecz np. dla Makaaya :wink:
Jak na razie Juve gra bardzo solidnie i tego sie najbardziej obawiam :roll:
Nie musze chyba przypominac ze ten pojedynek jest dla mnie wyjatkowy bo brat jest fanem Juve :twisted: Mam ogromna nadzieje ze tym razem to my zwyciezymy a przede wszystkim zagramy dobry mecz z ktorego kibice beda mogli byc zadowoleni :!: Nie obraze sie jak bedzie 1:0 ale marzy mi sie wieksza ilosc bramek w tym spotkaniu 8) Ciesze sie ze napewno zobaczymy to spotkanie w TV :D Na Sat 1 pokazuja ten mecz na 100%... licze rowniez ze na TVP rowniez pokaza ten hit.
Juz nie umiem doczekac sie tego spotkania :-P
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Luke » 2005-10-13, 12:41

Jeżeli Makaay do tego czasu nie odzyska skutecznoœci to o 3 punkty będzie baaarrrdzzzooo ciężko, szczególnie majšc w ataku takich zawdników jak Trezegeut i Ibrahimowic, Juve będzie pewnie się broniło i grało z kontry, a jeœli nasza obrona nie będzie uwarzać to moze być tak że co kontra to gol przy takich napastnikach, cieszy natomiast to, że Kahn i Lucio sš w wysokiej formie a Juve jest osłabione brakiem Buffona, po naszej stronie jest więc obrona i przedewszystkim AA a po stronie Juve napastnicy, po cichu liczę na występ Lahm'a chodŸby jako zmiennika, ale to raczej nie możliwe, być może w meczu w turynie.

Mój typ: 2-1 dla Bayernu.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez piotraldinho » 2005-10-13, 12:50

Mam nadzieje , że wygra Bayern , ale mecz bedzie ciezki . Ten mecz powie nam wraz z wczesniejszym z Schalke w jakiej formie jest FCB i na ile stac ich na obecny czas . Stawiam jednak , ze bedzie remis . Piłkarze napewnio wyjda bardzije zmotywowani bo Juve to nie jest słaby klub pokroju Club Brugge czy Rapidu , lecz prawdziwa europ. potega .
pzdr
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Lmollu » 2005-10-13, 14:09

Ja juz nie moge doczekac sie tego meczu! Obejrze go na wycieczce klasowej z kolegami z klasy, a dodam tylko, ze mam w klasie fanatycznego kibica Juve :D Mam tylko nadzieje, ze w tej wiosce do ktorej jade bedzie telewizor z TVP1!

Uwazam, ze Juventus to bardzo dobry i bardzo trudny dla nas rywal. Nie spodziewam sie jakiegos pieknego dla oka meczu, ale emocje na pewno beda ogromne. Wydaje mi sie, ze Bayern bedzie chcial od poczatku spotkania przejac inicjatywe i nie dac Juve wielu okazji do rozgrywania pilki. Mysle, ze Bawarczycy sprobuja szybko strzelic gola, ktory ulatwi nam grę. Stawiam na 2:1 dla Bayernu po trudnym meczu.

Wiecej napisze po meczu z Schalke.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Max » 2005-10-13, 14:24

mecz na pewno bedzie ciezki, ale na pewno do wygrania
forma obu zespolow jest wielka niewiadoma, bo zawodnicy jeszcze nie wrocili z meczy reprezentacji
wiecej bedziemy wiedziec po meczu z schalke
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Giovane » 2005-10-13, 19:11

W temacie Schalke - Bayern napisałem, że maksymalnie zaremisujemy z nimi. Tutaj oznajmiam, że tak samo jak Schalke "draw", to będzie dobry wynik dla Bawarczyków. Jednak mimo wszystko stawiam, na wygranš Juventusu, niestety, ale jestem dobrej myœli. This is football.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Tomachawek » 2005-10-13, 21:09

mam nadzieje, ze wygramy !!! :D Wierze w wygrana Bayernu :D Mam kumpla nowego w klasie normalnie wielki kibic Juve i sie z nim caly czas kluce :p ale ogolnie jest w porzadku :D Mysle, ze Bayern wygra z 1:0 :D

Ole super FCB !!!!
Tomachawek
 

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-13, 21:48

Mi się wydaje że to będzie bardzo,bardzo ciężki mecz
włosi grajš bardzo niewygodny futbol oni bardziej skupiajš
się na obronie niż na ataku a jak już to atakujš z kontry
u nich wynik 3-1 lub 4-2 to œwięto narodowe a u nas to normalka heh
Ale pozostaje nam atut własnego stadionu i wspaniali kibice
więc obstawiam na 2-1.Dla FCB!!
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez bacson » 2005-10-14, 20:40

Na pewno będzie to dla nas ciężki mecz... Bayernowi nigdy nie grało się dobrze z drużynami włoskimi, a o klasie Juve rozwodzić się chyba nie trzeba...z drugiej jednak strony po porażkach w zeszłej edycju LM Bayern będzie się chciał zrewanżować, w czym z pewnoœciš atutem będzie nasz nowy wspaniały stadion i atmosfera na nim panujšca. Juve ma œwietnš obronę i boje się, że przyjadš się murować...
Mimo, że Bayern w ostatnich meczach nie prezentuje wysokiej formy ani nie gra specjalnie błyskotliwie i atrakcyjnie to jest jedna rzecz, która daje mi nadzieje na dobry wynik. Otóż to, że Bayern mimo, że czasem gra słabo w lidze, męczšc się z rywalami od siebie słabszymi to na mecz z drużynš klasowš takš jak Juve potrafi się w jakiœ wspaniały sposób zmobilizować i zagrać dobry mecz. Pamiętamy mecze z Realem, czy choćby te z przed roku z Arsenalem. Do meczu z Juve podchodze, więc optymistycznie nastawiony.
bacson
Bawarczyk
 
Posty: 42
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-03, 17:08
Lokalizacja: ostrowiec œw.
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Adams » 2005-10-14, 21:06

Niestety Polsat Sport zawiódł, ponieważ pokażš mecz Barcelona-Panathinaikos :roll: :roll: Pozostaje nam liczyć na TVP. Liczę na zwycięstwo :wink:
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Max » 2005-10-14, 22:36

Adams napisał(a):Niestety Polsat Sport zawiódł, ponieważ pokażš mecz Barcelona-Panathinaikos :roll: :roll: Pozostaje nam liczyć na TVP. Liczę na zwycięstwo :wink:
zdaje sie ze ma byc ten mecz w tvp
a sat1 czasem tez nie pokaze?
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez Lmollu » 2005-10-15, 08:45

Mecz będzie w TVP1 i SAT 1 :D

Ja mam nadzieje, ze tam gdzie bede na wycieczce będę miał dostęp do TVP1!!!! Ja ten mecz zobaczyć po prostu muszę!!!
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [CL] FC Bayern - Juventus Turyn 2:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-15, 09:39

Adams napisał(a):Niestety Polsat Sport zawiódł, ponieważ pokażš mecz Barcelona-Panathinaikos :roll: :roll: Pozostaje nam liczyć na TVP. Liczę na zwycięstwo :wink:


hahah ale jaja ten polsat jest p******y nic nie mam do barcelony
i panatinajkosu ale czy to jest szlagier??? pszecież FCB-juv, to jest szlagier i
to powinni pokazać. ale cóż pozostaje jeszcze TVP1,no chyba że pokażš
men.u tak jak w tamtym roku........ :shock: :cry: :570:
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości