[BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez oldzia » 2005-10-15, 20:11

Zgadzam się z tobš Roqe w 100%!!!!!!!
Sędzia ćwok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez DamKam » 2005-10-15, 20:44

Roqe napisał(a):powiem tylko tyle: SĘDZIA ***!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

oldzia napisał(a):Zgadzam się z tobš Roqe w 100%!!!!!!!
Sędzia ćwok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ja powiem tyle ze tak naprawde powinniscie za te swoje "inteligentne" posty dostac po 2 ostrzezenia !! Jedno za nabijanie a drugie za obraze !! A Roqe w szczegolnosci !! Ale zlituje sie nad wami... sami to sobie przemyslcie !!
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Max » 2005-10-15, 21:12

cos mie tknelo po meczu zeby wyjsc z domu i nie komentowac na forum tego co widzialem
i dobrze bo bylbym zmuszony sie zbanowac ;) po meczu prawie wyszedlem z siebie, nie pamietam kiedy ostatnio sie tak zdenerwowalem ale mniejsza o to, juz mi (chyba) przeszlo

nie bede komentowal ostatnich minut, pod wplywem emocji moglem cos przeoczyc, przeanalizuje to kilkakrotnie jak bede mial skrot

ogolnie gra, zwlaszcza w pierwszej polowie byla calkiem dobra, akcja bramkowa (mimo minimalnego spalonego) cudowna, ottl pieknie w obronie, micho takze, chyba kazdy dobrze gral :)
w zasadzie tylko roya nie ma za co pochwalic :/ nawet ballack dosc przyzwoicie zagral (tak mi sie w tej chwili wydaje;P)

po analizie kontrowersyjnych sytuacji powiem cos wiecej
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez olek » 2005-10-15, 21:28

max ja tak samo sie wkurzylem bardzo gdy ten weiner podyktowal karnego na szczescie mam plastikowe okna w domu bo jakby byly szklane to pewno by juz w salonie ich nie bylo :evil: tak w ogole to mecz calkiem niezly wszystkich bawarczykow niestety juz staje sie to norma - oprocz makaay'a :( jak dla mnie roy zagral katastrofalnie widac ze jest bez formy no to co nie strzelil z nie wiem gora 15 m to przechodzi ludzkie pojecie :( pewno rasiak by to nawet strzelil wracajac do decyzji arbitra to tragedia ale przy tej czerwonej kartce dla demichelisa przeszedl samego siebie (btw jak zobaczylem ten faul to ze zlosci na niego przez podyktowanie karnego krzyknalem "wywal go z boiska k***" niestety chwile pozniej gorzko tego pozalowalem :( ) notabene schalke nalezal sie jednak rzut karny gdzies ok 60-65 min gdy w polu karnym upadl lincoln a pomogl mu ismael wydaje mi sie ze powinien wtedy zagwizdac weiner jednak dopiero pozniej dal smerfom jedenstke:(
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Scholli » 2005-10-16, 02:07

ekhm... taa... mecz... no więc tak
pierwsza połowa: Bayern całkiem-całkiem, Roque wkońcu strzela, Deisler solidnie grał, obrona wzorowa - jeden minus: czy Ze mógłby kiedyœ strzelić bramkę?!
druga połowa: Bayern grał tak porywajšcš, że się zastanawiałem czy oni wiedzš, że się przerwa skończyła ;-) no, ale nie byłoby tak Ÿle gdyby nasi napastnicy potrafili wkorzystać te okazje jakie mieli i gdyby pan Karimi posiadał wzrok... Ballack - skoro był po kontuzji/przeziębiniu to musiał koniecznie grać całe 90min.? (w sumie i tak w drugiej połowie, poza bezsensownym faulem na żółtš kartkę, zbytnio nie przemęczał)
podsumowanie: słabe Schalke, Bayern chcšcy utrzymać 1:0 przez pół meczu, Makaay bez szczęœcia, sędzia kretyn (czerwona kartka dla Micho - kpina totalna) i wogóle drugš częœć spotkania idealnie obrazowało ujęcie Magatha na którym wyglšdał jakby właœnie przyjarał trawkę ;-)
myœlę, że mecz o którym można i należy zapomnieć, bo mimo iż powinniœmy go wygrać to ten remis jest słusznym wynikiem (bezsens taki sam jak sam mecz)... i tak mogłoby się to gorzej skończyć jakby HSV i Hertha punktowali... no a teraz Juve - może będzie lepiej?
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez oldzia » 2005-10-16, 10:30

Dzięki DamKam no ale wiesz to bylo napisane pod wplywem emocji i zloœci , ale już do tego nie wracajmy tera czeka nas arcy ważny mecz z Juve. Ale jakby sędzia wczeœniej podyktowal tego karnego to moglibyœmy strzelić jeszcze 1 bramkę.
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez haj » 2005-10-16, 11:39

Luke napisał(a):Druga połowa to już zupełna przewaga Schalke


Rzeczywiscie - tylko ze ta przewaga byla tylko i wylacznie w posiadnaniu pilki bo nie mogli w obrebie pola karnego Bayernu nic zwojowac :roll:

Luke napisał(a):sędzia nie podyktował go wczeœniej 2 razy chociaż w moim mniemaniu były by to decyzje prawidłowe, więc się Schalke absolutnie należał


:shock:

Od kiedy to blad sie naprawia bledem?:shock: poza tym co nalezal? Ani jedna akcja przez 90 minut kotra by mogla zagrozic Kahnowi (no moze strzal z glowki Bordona obok bramki). Takze gdzie sie nalezala? Ze sie ciagle rzucali?:roll:

Luke napisał(a):Kahn poprostu karnych już nie potrafi bronić trzeba to sobie powiedzieć, ja już nie pamiętam kiedy on ostatnio karnego obronił


a ja zawsze bylem zdania ze obroniony karny to albo wielkie szczescie bramkarza albo fatalne uderzenie napastnika. Jak dla mnie umiejetnosci tu nie odgrywaja w ogole roli...

Smiesza mnie ludzie ktorzy pisza ze Bayern gral bardzo slabo - szczwegolnie Firo ktory blyszczy swoimi postami :lol:

Schalke nie mialo zadnej dobrej akcji przez 90 minut... Pokazcie mi zagrozenie bramki Oliver przez caly mecz? Strzaly z daleka to i by Dreher wylapal. Jedyne zagroznie to strzal Brodona ktory minal bramka Bayernu.

A Bayern? 5-6 swietnych sytuacji ktore powinny sie zakonczyc zdobycza goli. Ogladajac mecz bylem pod wrazaniem gry Roque i Sebastiana (w koncu sie obaj pokazali z tej strony, ktorej powinni od dawna:P ) ktorzy gubili obrocnw jak chcieli. Bayern moim zdaniem rozegfral najlepsze spotkanie pomijajac te w Leverkusen. Bardzo dobra gra w destrukcji - brawo Micho! - ktora uniemowzliwiala przeprowadzenie akvcji na polowie Bayernu. Jedynie wrzutki ktore i tak nie stwarzaly zagrozenia. Do tego naprawde 5 swietnych sytuacji. Schalke ktore bylo w formie nie potrafilo przerbic sie przez Bayern - a wy tu walicie bzdury typu Bayern zagral gowno? Jak chciecie widziec techniczny futbol z polotem to przerzuccie sie na Hiszpanie, a bo Bawarczycy slynal od dawna ze swietnego egzekwowania zalozen taktycznych, ktore byly relaizowane w 120% w tym spotkaniu.

Schalke bilo glowa w mur i nie moglo go przebic. I z tego jestem bardzo zadowolony. Dziwi mnie naiwnosc sedziego - Schalke nie mogac zdzialac w ataku nic od okolo 70 minuty rzuca sie na ziemie w poblizu pola karnego tylko po to aby miec okazje na staly fragment bo wiedza ze maja swietnego egzekutora rzutow wolnych. Nie pomoglo to weszli w pole karne gdzie padali co chwile jak muchy :roll: dziwi mnie ze sedzia nabiera sie na taka sztucke w 91. minucie. Do tego dochodzi czerwien dla Demichelsia - gdzie ten arbitrarzyna byl kiedy Ernst faulowal Ze Roberto (dostal tylko zotla kartke), alo Krstajic atakowal od tylu kolano Deislera (czerwona powinna byc bez mrugniecia okiem). Sedzia nie wytrzymal presji na stadiopnie co jest jego wielkim minusem...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez killy » 2005-10-16, 13:08

1 połowa

Piekna akcja na samym poczatku meczu, szkoda ze Ze zle przyjal, nastepnie jakis czas nic wlk sie nie dzialo, defensywa Bayernu neutralizowala ataki schalke, Deisler szarpal ale czesto jego wrzuty byly za krotkie, po uplywie kilkunastu minut piekna akcje zainicjowal Ze, podal do Santa Cruza ktory po wyminieciu kilku pilkarzy schalke niecelnie uderzyl

Wkoncu po akcji Deisler ---Ze(spalony)----i Santa Cruz pada bramka, do przerwy Bayern powinien prowadzic przynajmniej 0:2 gdyz najpier Roy fatalnie pudluje(ladne zgranie glowa SC) i nastepnie po centrze Deislera strzal Ballacka zostaje obroniony(wczesniej w takich sytuacjach Micha spokojnie zdobywal gole)

2 połowa

jak wiadomo, zawsze kiedy Bayern prowadzi to cofa sie do obrony, nawet calkiem dobrze to wychodzilo, schalke atakowalo ale bezproduktywnie, natomiast 2 kontry Bayernu mogly okazac sie zabojcze

-najpierw Roy ladnie uderzy ale bramkarz broni, jeszce dobija SC ale niestety zdeczka niecelnie

-Karimi(jego obwiniam za zremisowany mecz) gwiazdeczka myslala ze okiwa 10 pilkarzy schalke i sam strzeli brame, ale chlopczyna sie przeliczyl i zamiast dogrywac pile do Roya(sam na sam z bramka) to wolala kiwac Rosta co okazalo sie beznadziejna decyzja.

Sama koncowka za nerwowa w wykonaniu Bayernu, zamiast poszanowac pilke to wszystko szlo wprzod do dobroncow schalke, az wkoncu to sie zemscilo w 93min Bastian fauluje Larsena i weiner dyktuje karnego....Przy strzale szweda Olli bez szans, po tym karnym weiner wykazal sie wlk glupota ...wyrzucil za nic Demichelisa z boiska.

podsumowujac Bayern byl duzo lepsza druzyna i napewno remis jest dla nich krzywdzacy, ale moga o ten remis winic tylko siebie gdyz na podwyzszenie wyniku sytuacji nie brakowalo

ps.mozna bylo tez zauwazyc ze pilkarze sie oszczedzali na Juve, i moze dlatego nie za bardzo chcieli sie zdzierac w 2 polowie.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Max » 2005-10-16, 13:34

dobra obejrzalem se powtorke

jakbym byl dziennikarzem kickera to wnioskowalbym za przyznaniem sedziemu wyjatkowej noty spoza skali (powiedzmy 8 lub 9) nie bede juz wracal do jego pomylek, sytuacje z (domniemanym) karnym czy czerwona kazdy widzial
skupmy sie jednak na grze bawarczykow
tu bylo znacznie lepiej
bayern wczoraj roznil sie od bayrernu z poczatku sezonu tylko dwoma rzeczami: skutecznoscia makaaya i forma ballacka, niestety nadal odczuwamy skutki urazow obu panow
widac jednak poprawe w stosunku do poprzednich spotkan i jestem spokojny o to, ze michael jak i roy niedlugo beda grac naprawde dobrze (chociaz balla zagral wczoraj calkiem niezle, jednak nie tak dobrze jak na poczatku sezonu)
z juve bedzie ciekawie, nie moge sie doczekac :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez haj » 2005-10-16, 14:06

93min Bastian fauluje Larsena


Ty sie tam dopatrzyles faulu? Bo ja nie, zreszta jak stronniczy Kolton, ktory przez cale spotkanie faworyzowal Schalke :roll:
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-16, 14:31

Tak jak napisałem wczeœniej o meczu napiszę nieco więcej po obejrzeniu retransmisji. A więc po kolei. Obiektywnie patrzšc przez cały mecz Bayern był druzynš lepszš od Schalke. W pierwszej połowie strzeliliœmy gola i mieliœmy jeszcze 3-4 naprawdę dobre akcje, mogšce znaczaco zagrozić bramce Rosta. Jeżeli chodzi o drugš połowę, to także uważam że przyjęta taktyka była dobra - cofnięcie się i wyczekiwanie na kontry w meczu na wyjeŸdzie jest naprawdę dobrym rozwišzaniem, szkoda tylko że nie udało się strzelić jeszcze jednej, zwycięskiej bramki. Odnoœnie Schalke - zagrali słabo, nie potrafili się przebić przez naszš œwietnie zorganizowanš obronę, jednak strzelili wyrównujšcš bramkę... Nie będę pisał na razie w jakich okolicznoœciach (czyt. o sędziowaniu napiszę póŸniej :P), ale mimo wszystko jš zdobyli. Jeżeli chodzi o oceny dla poszczególnych graczy (w skali Kickera), ja widzę następujšco :

Kahn - 3 - niczym specjalnym się nie wyróżnił, co miał obronić obronił, głupio zarobiona kartka...

Ottl - 2,5 - naprawdę bardzo dobry mecz młodego obrońcy, nie przestraszył się presji kibiców ani rywala i pokazał że może z powodzeniem zastšpić Sagnola na prawej obronie

Lucio - 3,5 - od gracza tego formatu nalezy wymagać więcej... W zasadzie bez błędów w obronie, ale też bez jego ofensywnych wyjœć (może 1-2, ale mało udane) które sporo wnoszš do naszego ataku

Ismael - 3 - niezły wsytęp Ismaela, podobnie jak Lucio bez błędów w obronie, może poza tym faulem na Lincolnie po którym wg. mnie powinien być karny dla Schalke

Schweinsteiger - 2,5 - podobnie jak Ottl wykazał się dobrymi umiejętnoœciami defensywnymi, nie popełniał błędów i często włšczał się do ofensywy

Deisler - 2 - najlepszy zawodnik meczu ! naprawdę bardzo dobre spotkanie w wykonaniu Sebastiana ! Długo już nie miał tak udanego spotkania, mnóstwo wrzutek, odbiorów piłki, strzałów, dryblingów - takiego go chcemy oglšdać !! Oby we wtorek z Juventusem zagrał na podobnym poziomie :)

Demichelis - 3 - w zasadzie jak zawsze wykonywał dobrze swojš pracę - czyscił pole przed obronš... szkoda tylko że dostał w 93 minucie czerwonš kartkę, ale bez niego z Duisburgiem i tak damy radę :)

Ze Roberto - 2,5 - także bardzo dobre zawody Brazylijczyka, coprawda miał pare błędów w ofensywie, szczególnie na poczštku spotkania gdy najpierw Ÿle przyjšł piłkę na 14 metrze, a póŸniej sam chciał strzelać zamiast podawać do Santa Cruza, jednak w końcu zaliczył dobrš asystę, także pewniak na mecz z Juventusem

Ballack - 4 - w zasadzie mało widoczny, jak zawsze sporo dyskutował, sporo efektownych upadków i wymuszeń fauli, jeden dobry strzał głowš, jednak ze spalonego... We wtorek musi pokazać za co Bayern mu oferuje ogromny kontrakt, inaczej może być słabo z naszš ofensywš...

Santa Cruz - 3 - strzelec bramki, dobrze walczył także w defensywie, sporo dobrych zgrań głowš do Makaaya, wreszcie zaczyna grać na miarę oczekiwań kibiców :) Także pewniak do wtorkowego meczu

Makaay - 4,5 - najgorszy zawodnik wczorajszego spotkania... nie chodzi o sam fakt "niewidocznoœci" gdyż każdy oglšdajšcy już jakiœ czas mecze Bayernu kibic zauwazy, że to poprostu jego styl, jednak nie wykorzystał 2 znakomitych sytuacji do podwyższenia wyniku... Coraz bardziej martwi mnie jego dyspozycja i denerwuje mnie przekładanie na kolejne spotkania tego "może się przebudzi" (ale jakby strzelił Juventusowi z 1-2 bramki to wszystko mu wybaczę :P).

Salihamidzic - 3,5 - niezbyt widoczny, pare dobrych odbiorów piłki, niczym specjalnym jednak się nie wyróżnił...

Karimi - 4 - coprawda zagrał jedynie kilka minut, ale sytuacja którš miał pod koniec powinna przechylić szalę zwycięstwa na naszš stronę... szkoda że "nie dostrzegł" Makaaya :/

Może jeszcze nieco o pracy arbitra... ogółem rzecz bioršc zasłużył na 6 w skali Kickera. Jednak nie obwiniam go za remis... karnego w 93 minucie nie było, ale był wczeœniej na Lincolnie. Poza tym niejako 'zrehabilitował się' za wczeœniejsze decyzje przeciw Schalke (a było ich sporo) zapewniajšc im remis... Tak więc sami jesteœmy sobie winni tej sytuacji... No cóż, szkoda że znów sędzia ma spory wpływ na wynik końcowy meczu, jednak wierzę że we wtorek arbiter swojš postawš zasłuży sobie na 1 w Kickerze :)

Tak to wyglšda wg. mnie. Cieszšcy jest fakt iż Bayern zagrał bardzo dobrze taktycznie, w odróżnieniu od wczeœniejszcyh spotkań - nasza obrona naprawdę œwietnie grała, nie popełniajšc znaczacych błędów... Szkoda tylko że nadal szwankuje wykorzystywanie dogodnych sytuacji (vide Makaay pod koniec 1 i w 2 polowie, lub Karimi pod koniec spotkania). Ogółem rzecz bioršc jestem optymistš patrzšc na wtorkowš potyczkę z Juventusem (tymbardziej jak sobie pomyslę, że oszczędzaliœmy siły :D) i myœlę że zdobędziemy za 2 dni pełnš pulę !!:D

[shadow=red]NAPRZÓD BAYERN[/shadow] !!:D

Nie wiem czy wszystko napisałem, jak coœ sobie przypomnę to dopiszę :P. Póki co pozdrawiam :).
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Giovane » 2005-10-16, 14:49

Giovane napisał(a):Mimo, że jestem kibicem Bayernu po ost meczach wnioskuję, że będzie bardzo cięzko tzn, maksymalnie remis.

ps.Obym się mylił.


Niestety się nie myliłem, ale szkoda tego remisu jeœli ma się szanse na wygranš. Nie ma co płakać i wyzywać sędziego, trzeba było poprostu wykorzystać jeszcze jednš sytuacje np.Karimi mógł podać w jednej z sytuacji, ale trudno i tak na końcu będziemy lepsi od nich.


Roqe napisał(a):powiem tylko tyle: SĘDZIA ***!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Po co wogle takie posty piszesz, jak tak bardzo chciałeœ się wypowiedzieć w taki sposób to zapraszam do komentowanie newsa na stronie o tym meczu.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez killy » 2005-10-16, 15:46

haj napisał(a):
93min Bastian fauluje Larsena


Ty sie tam dopatrzyles faulu? Bo ja nie, zreszta jak stronniczy Kolton, ktory przez cale spotkanie faworyzowal Schalke :roll:


nie wiem czy wiesz ale opieranie sie na plecach zawodnika druzyny przeciwnej i uniemozliwienie mu wyskoku jest uwazane za faul w dzisiejszych czasach.
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Giovane » 2005-10-16, 18:10

killy napisał(a):
haj napisał(a):
93min Bastian fauluje Larsena


Ty sie tam dopatrzyles faulu? Bo ja nie, zreszta jak stronniczy Kolton, ktory przez cale spotkanie faworyzowal Schalke :roll:


nie wiem czy wiesz ale opieranie sie na plecach zawodnika druzyny przeciwnej i uniemozliwienie mu wyskoku jest uwazane za faul w dzisiejszych czasach.


Tutaj muszę się z Tobš zgodzić, ale ten "faul" wydaje mi się bardzo wymuszony czyt. grany. Wg mnie nie powinno być karnego bo Larsen udawał, ale toteż częœć gry.
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez haj » 2005-10-16, 18:17

killy napisał(a):
haj napisał(a):
93min Bastian fauluje Larsena


Ty sie tam dopatrzyles faulu? Bo ja nie, zreszta jak stronniczy Kolton, ktory przez cale spotkanie faworyzowal Schalke :roll:


nie wiem czy wiesz ale opieranie sie na plecach zawodnika druzyny przeciwnej i uniemozliwienie mu wyskoku jest uwazane za faul w dzisiejszych czasach.


Ja tej sytuacji nie nazwalbym ze sie oparl. wyskoczxyli obaj do pilki i strali sie w powietrzu - o faulu nie moglo byc mowy (zreszta wystareczy poczytac niemieckie portale ktore sa tego samego zdania). I nie pouczaj mnie o przepisach bo widac ze tak jak Ty tak i sedziowie w niemczech maja aptekarskie podejscie do futbolu. Ledwo ktos ma kontakt z druga osoba to juz jest faul. W taki sposob zabija sie jeden z najwazniejszych elementow w pice noznej - walke.

pozdro
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: grejfrut i 28 gości