[BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Luke » 2005-10-15, 16:41

Cóż ja mogę napisać ?

Słaby mecz w wykonaniu Schalke, napewno nie lepszy w wykonaniu Bayernu, a może nawet gorszy, słaby mecz co chodzi o decyzje sędziego.

Zaczęliœmy dobrze, dwie œwietne akcje Ze Roberto ale to że Brazylijczyk bramek strzelać nie potrafi to nic nowego, póŸniej Bramka Santa Cruza, następnie akcja Makaay'a w której nie chciało mi się wierzyć że widziałem w tej sytuajci napastnika klasy œwiatowej, gdybym nie widział dziesištki i nazwiska na koszulce to bym pomyœlał że to jakiœ kiepski napastniczek z 3 ligi, coœ niedobrego się z nim dzieje i mam przeczucie ze się to tak szybko nie skończy.

Druga połowa to już zupełna przewaga Schalke, jedynymi poważnymi akcjami Bayernu były ta Deislera i Makaay'a który w tym wypadku raczej nie mógł tego lepiej zrobić a Rost interweniował fenomenalnie.

Rzut karny w doliczonym czasie gry, no cóż...sędzia nie podyktował go wczeœniej 2 razy chociaż w moim mniemaniu były by to decyzje prawidłowe, więc się Schalke absolutnie należał, a Kahn poprostu karnych już nie potrafi bronić trzeba to sobie powiedzieć, ja już nie pamiętam kiedy on ostatnio karnego obronił i nie sšdzę aby do konca swojej kariery jeszze było mu dane obronić jakiegoœ, modlę się tylko abyœmy w LM nie musieli w taki sposób rozstrzygac meczy.

Koniec z końców wynik był spraweidliwy a mecz bardzo słaby, niepotrzebna jeszcze karta Demichelisa który nie wystšpi w następnym spotkaniu. Dobrze że HSV przegrało, ale i tak wałek bo teraz pierwszy jest Werder z lepszym stosunkiem bramek którego napastnicy sš w naprawdę fenomenalnej formie trzeba to powiedzieć.

No cóż, teraz Bayern ma dwa dni aby uporzšdkować sobie wszystko, jeżeli gra nie ulegnie poprawie o 180 stopni to czarno to widze bo Larsen to nie Ibrahimowic a Kuranyi to nie Trezegeut.
Ostatnio edytowano 2005-10-15, 16:50 przez Luke, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Firo » 2005-10-15, 16:48

Ludzie troche obiektywizmu Bayern gral wielkie gowno jak zreszta w ostatnich meczach. Karny i tak moglbyc za faul Ismaela. Bramka dla nas z minimalnego spalonego. Pozwole sobie na ocene graczy w skali 1-6

Kahn 3 - Pare razy dobrze interweniowal przy bramce nie mial szans.
Ottl 3 - Ogolnie na + bez wiekszych bledow pare razy dobrze interweniowal
Lucio 3 - Pare dobrych wyjsc do przodu i bez bledow w obronie
Ismael 4 - W obronie pewny , pare razy ratowal przed strata gola ale faulowal za co moglbyc rzut karny.
Schweinsteiger 3 - dobrze chodzil na skrzydle i pewnie w obronie. Ladnie wygladala jego gra z Ze Roberto.
Demichelis 4 - Malo widoczny , typowy walczak.
Deisler 2 - Chyba najlepszy w naszym zespole , duzo ladnych akcji , jeden dobry strzal i udzial przy bramce
Ze Roberto 2- Podobnie jak Deisler dobra gra na skrzydle i udzial przy golu
Ballack 5 - Malo widoczny , masa bledow niedokladnych zagran i kiepskich strzalow. Raz ladnie uderzyl z glowki.
Makaay 6 - Najgorszy na boisku , niewykozystane okazje , niedokladne zagrania ogolnie w stylu Grzeska Rasiaka.
Santa Cruz 3 - Bramka , pare ladnych przejsc jedna niewykozystana szansa.

Salihamidzic 4 - Malo widoczny , walczyl ale w porownaniu z Ze Roberto - dno
Karimi 4 - nie widoczny , jedna dobra akcja kiedy powinien odgrywac do Makaaya , a moze nie bo Roy pewnie tez by nie wykozystal ogolnie slabo.

Ogolnie Bayern - 5 , jako taka pierwsza polowa w drugiej obrona w 11 graczy przy czym Schalke nie narzucalo zawrotnego tempa. Nie chce krakac ale zaczynaja grac tak jak za kadencji Hitzfelda ( pod koniec jego kadencji ) Z taka gra Juve nas zmiecie :(
Ostatnio edytowano 2005-10-15, 16:51 przez Firo, łącznie edytowano 1 raz
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez oldzia » 2005-10-15, 16:48

Co prawda to prawda , ale szkoda gadać. Jeżeli chlopcy się nie odblokujš to ja czarno widzę ten mecz z Juventusem!!!!A tak pięknie zaczęli sezon tylko wszystko pokrzyżowaly te ch****** kontuzje. Makaay nie strzela pięknych bramek , Ballack rozgrywa pilki tak jak dawniej no ale cuż trudno się mówi.Chcialoby się żeby caly czas Bayern byl na fali ale tak latwo nie ma!!!!! :( :p Ale ja w glębi serca wiem że Bayern jest najlepszy i tak będzie zawsze do końca życia ;)
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez DamKam » 2005-10-15, 17:01

Skandal skandal i jeszcze raz skandal :evil:
Za co karny :?: Za co czerwona kartka :?: Normalnie to bylo zalosne :!: Mam nadzieje ze wlodarze FCB porusza ta sprawe bo tak nie moze byc :569: Brak slow... po prostu brak mi slow :533:

Bayern zagral dobrze, szczegolnie w 1 polowie :!: Gra byla dobrze poukladana i mogla sie podobac :) Nawet musze przyznac ze bylem mile zaskoczony postawa Bawarczykow. W 2 polowie oczywiste bylo ze Schalke zaatakuje i tak tez bylo, tylko nie musialo sie to tak skonczyc :? Po prostu zostalismy okradzeni z 3 pkt :573: Sedzia musi poniesc konsekfencje :evil:
Teraz przejde do ocen kilku wartych uwagi pilkarzy:

Ottl- moim zdaniem zagral znakomicie :D Bardzo pewna gra w obronie, tak jakby byl doswiadczonym zawodnikiem :!: Po prostu genialnie zastapil Sagnola :!:

Ballack- niczym sie nie wyroznial... no moze kilkoma efektownymi upadkami na murawe :|

Deisler- bardzo aktywny :!: Widac ze z jego forma coraz lepiej i widac ze z jego ogromna determinacja jest coraz lepiej- oby tak dalej :569:

Makaay- kolejny slaby, bezproduktywny wystep :( Mial dwie dogodne sytuacje do strzelenia bramki jednak nie potrafil umiescic jej w siatce :!: Tak chocby ciazylo na nim jakies fatum, klatwa :shock: No coz... musimy czekac dalej ale powoli robi sie to chora sytuacja gdzie Makkay nic nie pokazuje a gra cale mecze :roll: Za niedlugo jak sie nic nie zmieni to Magath bedzie musial myslec nad posadzeniem Roya na lawce :566: Nie wiem czy to bylo by korzystne ale obecnie Roy jest zablokowany i nie widac swiatelka w tunelu :/

Schweinsteiger- widac ze pozycja lewego obroncy wcale mu nie przeszkadza :wink: Zaliczyl bardzo dobre spotkanie :!: W 1 polowie bardzo dobrze wspolpracowal z Ze Roberto...

Ze Roberto- zaliczyl na pewno najlepszy wystep w tym sezonie :!: Gral bardzo dobrze, asystowal przy golu Santa Cruza :) Moim zdaniem nie bylo spalonego, gracze byli na rowni... nawet smerfy nie protestowaly :wink:

To chyba tyle... ogolnie moim zdaniem caly zespol zagral dobrze, cieszy ladna bramka Santa Cruza no a jezeli chodzi o ostateczny wynik to moim zdaniem mozemy czuc sie zwyciescami, ktorzy zostali oszukani przez sedziego... mam nadzieje ze nasi gracze odbija sobie to podczas meczu z Juve i dadza kibicom radosc, ktora powinna panowac po tym spotkaniu z Schalke :!:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez aros » 2005-10-15, 17:05

Wynik sprawiedliwy, sedzia popsul widowisko, Kołtoń je zeszmacił swoim komentarzem, Bayern nie zagrał konsekwentnie, w pierwszej połowie dyktował warunki, w drugiej oddał pole rywalowi.
Przed meczem z Juve nie wyglada to ciekawie.
Jednak nieobrazilbym sie gdyby wtorkowy mecz zakonczyl sie zwyciestwem "FC 1-0 Munchen"
Obrazek
aros
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 112
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-17, 23:17
Lokalizacja: Śląsk
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Lmollu » 2005-10-15, 17:36

(cenzura)! (cenzura)! Sędzia (cenzura)! Nie mam słów do tego palanta!!! Karny mistrzostwo œwiata, o czerwonej kartce Demichelisa szkoda gadać.

Uważam, że Bayern zagrał naprawdę dobrš pierwszš połowę! Druga też była niezła w naszym wykonaniu, aczkolwiek jednak za bardzo się cofnęliœmy. Zasłużyliœmy na zwycięstwo. Makaay miał dwa razy rozstrzygnięcie na nodze, a Santa Cruz i Karimi po razie.

Teraz oceny:

Kahn (3)- heh nie miał wcale pracy, przy karnym decyduje szczęœcie

Ottl (3,5)- jestem zadowolony z postawy naszego młodego Ottla. Z powodzeniem zastšpił Sagnola, ale jednak był widoczny brak Willy'ego.

Lucio (3,5)- spisał się dobrze, ale nie ustrzegł się drobnych błędów.

Ismael (4)- tym razem najsłabszy nasz obrońca, co wcale nie oznacza, że zagrał jakoœ Ÿle. Miał kilka naprawdę udanych odbiorów, ale nie zawsze spisywał się pewnie w pojedynkach, raz wybił piłkę głowš pod nogi Ernsta.

Schweinsteiger (3,5)- bardzo dobrze spisał się w grze ofensywnej, zdecydowanie gorzej w defensywie. Zwłaszcza w drugiej połowie dał się mijać Rafinhi i Altintopowi.

Demichelis (3)- brawa dla Martina. Napracował się w œrodku pola, to był bardzo dobry występ w jego wykonaniu. O czerwonej kartce nie ma co gadać.

Deisler (2,5)- nie pamiętam już kiedy Deisler zanotował tak dobre spotkanie! Ręce same składały się do braw. Wiele udanych dryblingów, podań, wrzutek, odbiorów. Brawa!

Ze Roberto (3)- Ze zaliczył dzisiaj bardzo dobry występ. Szkoda, że nie mógł wyjœć na drugš połowę. Grał dziœ efektownie i efektywnie.

Ballack (3,5)- dobry występ Ballacka. Może nie rzucił na kolana, ale jednak dużo się napracował.

Makaay (5)- ehhhh... szkoda słów.... Roy jest po prostu bez formy. Zmarnował dwie okazje, grał bardzo słabo.

Roque Santa Cruz (2)- nasz najlepszy piłkarz w tym meczu! Roque ostatnio zaczyna mi się podobać. Jest waleczny, gra bardzo pewnie no i wreszcie zaczyna strzelać gole! Takiego Santa Cruza chcę częœciej oglšdać!

Hasan Salihamidzic (4,5)- nie była to udana zmiana. Grał mocno przeciętnie zarówno w obronie jak i w ataku.

Ali Karimi (-)- grał za krótko, żeby go oceniać, ale przez te niecałe 10 minut był aktywny. Bardzo ładnie wypracował okazję w 88 minucie, ale niepotrzebnie chciał kłaœć Rosta.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Kociol » 2005-10-15, 17:42

No cóż. Niestety nie mogłem widziec ostatnich minut meczu, wiec nie bede sie mogl wpelni wypowiedziec. Napewno w pierwszej połowie przeważalismy i widać, że jeżeli wykorzystalibysmy sytuacje to na naszym koncie były 3 punkty. No cóz, szkoda z 1 połowy sytuacji Makaaya czy Ze Roberto.

Co do karnego ... chetnie obejrze w skrotach, albo powtorke 2 połowy ... ktorej niestety nie widziałem w całoœci. Na nasze szczescie punkty straciło HSV, na mojš niekorzysc straciłem 10 zł. Ale dobrze ze Bayern jest nadal liderem. Teraz trzeba obawiac sie Werderu ...
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Orzech » 2005-10-15, 17:44

Na poczatek coœ o sędzi tak naprawdę sędzia był obojętny a nawet czasami przyjazny nam kto oglšdał ten mecz wie o czym mówie(faule deislera,schweinsteiger,) a sędziowie boczni ewidentnoie byli na korzyœć bayernu przynajmniej tak wygladały ich decyzje bramka bayernu padła po minimalnym spalonym a gdy schalke miało akcje i nie było spalonego ewidentnie to sędzia odwizdał go.

BAYERN-grał dobrze bardzo ciekawie i pomysłowo grali bardzo szybko (przynajmniej w pierwszej połowie) szczególnie mozna wyróżnić Deislera ,Ze Roberto(który juz w 1 minucie miał szanse na zdobycie gola).BAyern przycisł odpoczštku , mniejwięcej ten mecz wygladał jak Polska -Anglia(oczywiscie Bayern to anglia). Makaay miał bardzo dogodnš sytuacje na strzelenie gola na 2:0 ale nie wykorzystał jej. To co Bayern pokazał w ostatnich 20minutach to totalne katastrofa wybijanie piłki na oœlep do przodu cały zespół schalke oprócz bramkarza i 2 obrońców była pod naszym polem karnym prawie ze nie ustannie , pomocnicy nie umieli wyjœc z piłkš ani jej utrzymać co w efekcie dało karnego po faulu Ottla który grał dobrze. Lucio mało widoczny ballack też. A naprawdę mialiœmy kilka dogodnych sytuacji na zdobycie goli. Jest takie przysłowie nie wykorzystane sytuacje się mszczš.

SCHALKE - grało bez pomysłu ale uporczywie z charyzmš i co najważniejsze do końca. słaba dyspozycja napastników i obronców mieliœmy szczęœcie ze Lincoln też jest w słabej formie bo mogła soie powtórzyć sytuacja z przed roku jak zdobył gola z rzutu wolnego.

NAWET PRZED TYM MECZEM MÓWIŁEM ZE REMIS MNIE ZADOWALA ALE PO TYM CO WIDZIAŁEM JAK BAYERN BYŁ LEPSZĄ ZNACZNIE LEPSZĄ DRUŻYNA I NIE POTRAFI STZRLIĆ 2 GOLA A CO NAJWAŻNIEJSZE DAJE SIĘ ZAPCHNĄĆ TYLKO DO OBRONYJESTEM ROZCZAROWANY Z TEGO REMISU.
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez DamKam » 2005-10-15, 18:21

Po pierwsze stwierdzenie ze Bayern "zagral wielkie gowno" uwazam za debilne :!: Sorry za mocne stwierdzenie ale widzialem ten mecz i nie moge przejsc obok tego obojetnie :evil: Firo- niby dlaczego tak uwazasz :?: Czyzby przez to ze Bayern w 2 polowie przede wszystkim sie bronil :?: Kto widzial ten mecz nie ma prawa tak powiedziec bo Bayern zagral zdecydowanie lepiej od Schalke i nalezalo nam sie zwyciestwo :569:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Firo » 2005-10-15, 18:31

DamKam napisał(a):Po pierwsze stwierdzenie ze Bayern "zagral wielkie gowno" uwazam za (cenzura) :!: Sorry za mocne stwierdzenie ale widzialem ten mecz i nie moge przejsc obok tego obojetnie :evil: Firo- niby dlaczego tak uwazasz :?: Czyzby przez to ze Bayern w 2 polowie przede wszystkim sie bronil :?: Kto widzial ten mecz nie ma prawa tak powiedziec bo Bayern zagral zdecydowanie lepiej od Schalke i nalezalo nam sie zwyciestwo :569:


Jezeli zagral lepiej od Schalke to dlaczego sie bronil 11 pilkarzami ? Dlaczego nie atakowal w drugiej polowie mimo ze Schalke nic nie gralo i wcale nie musialo dyktowac warunkow gdyby sie gwiazdeczki nie cofnely ? Ja wszystko rozumiem , spadek formy ? ok , ale trzeba walczyc a nie wybijac pilke w auty , Schalke pobilo chyba rekord autow w tym sezonie. Decyzje trenera mnie przynajmniej smiesza a po podyktowaniu rzutu karnego Magath sam sie smial , ciekawe z czego ? z tego ze zespol majacy najwieksza kase w lidze nie jest sobie w stanie poradzic z Schalke ? I JESZCZE RAZ TO NAPISZE ! NIE MIEJCIE PRETENSJI DO SEDZIEGO , KARNY TAK CZY TAK SIE SCHALKE NALEZAL ZA FAUL ISMAELA A BRAMKA DLA NAS ZE SPALONEGO !
To moje zdanie , moze troche krytyczne ale krytyka za taki mecz jak najbardziej sie nalezy.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-15, 18:43

Jak już Piecia napisał (i ja również trochę wczeœniej) meczu nie miałem niestety okazji obejrzeć, dlatego też wstrzymam się z jakškolwiek ocenš. Z wypowiedzi wnioskuję że Bayern został skrzywdzony poniekšd, ale sšdzšc po samym wyniku nie jest tak Ÿle... Jak mówię, obszerniejszego posta napiszę jutro po obejrzeniu retransmisji o 12:40 ;). Pozdro.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-15, 18:59

szkoda straconej bramki w ostatniej minucie
ale jak sedzia robi takie pszekręty to wcale nie dziwne
mogliœmy wygrać 2-1 a tu tylko 1-1, to niesprawiedliwe........... :? :?
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Kociol » 2005-10-15, 19:01

Sprawiedliwy podział punktów według statystyk

Podczas dzisiejszego meczu na szczycie 9 kolejki Bundesligi pomiędzy FC Schalke 04, a FC Bayernem Monachium miejsce miały dwie bardzo odmienne połowy.

W pierwszej częœci gry zdecydowanie dominowali podopieczni Felixa Magatha, który nie pozwalali rozwinšć gospodarzom skrzydeł. Bawarczycy trzymali tempo gry i mieli kilka dobrych sytuacji na zdobycie gola. Dzięki temu, po jednej z sytuacji właœnie FC Bayern objšł prowadzenie 1:0, a piłkarze z Monachium do szatni schodzili w miłych nastrojach.

Druga połowa miała całkiem inny obraz gry. FC Bayern cofnał się mocno do obrony i próbował stwarzać sytuacje z kontry. Natomiast podopieczni Ralfa Rangnicka mieli więcej sytuacji strzeleckich. Piłkarze Schalke w tej czeœci gry oddali cztery razy więcej strzałów od goœci.

"Niebiescy" zaczęli grać dopiero po przerwie o czym œwiadczš statystyki. W pierwszej połowie gospodarze przeprowadzili zaledwie 4 akcje skrzydłem, natomiast w drugiej czeœci gry aż 14! Znaczšcym faktem jest to, iż w obecnym sezonie z akcji skrzydłem piłkarze FC Schalke 04 zdobyli siedem goli. Bawarczycy wręcz przeciwnie, w pierwszej połowie przeprowadzili 11 akcji skrzydłem, natomiast w drugiej połowie było tych akcji znacznie mniej, bo zaledwie 3.

Mimo, że obraz gry był zmienny, piłkarze FC Bayernu Monachium byli blisko wywiezienia 3 punktów z Gelschenkirchen. Gospodarze wyrównali po trafieniu Larsena z rzutu karnego w 92 minucie spotkania!

Statystyki:
FC Schalke 04 - FC Bayern Monachium
6 - Strzały w 1 połowie - 8
12 - Strzały w 2 połowie - 3
49% - Posiadanie piłki w 1 połowie - 51%
62% - Posiadanie piłki w 2 połowie - 38%
4 - Akcje skrzydłem w 1 połowie - 11
14 - Akcje skrzydłem w 2 połowie - 3



Wedle bundesliga.de sprawiedliwy podział punktów. Może się do niego przychyle, poniewaz statystyki mówiš same za siebie, mimo ,że nie widziałem 2 połowy meczu ...
Jednak uważam, gdybyœmy wykorzystali sytuacje w pierwszej połowie, 3 punkty mielibysmy w "KIESZENI"
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-15, 19:47

masz racje kocioł, statysyki to nie wszystko,
można iœc całš jedenastkš na atak, odać 100
strzałów ale co z tego jak można pszegrać 5-0
bo nikogo nie będzie na obronie, wszystko pszez sędzie
gdyby nie on to FCB umocnił by się w tabeli, i było by to
historyczne zwycięstwo ponieważ nigdy nie wygraliœmy na arena of shalke
to się nazywa pech!!!!! :( :( :( :?
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Roqe » 2005-10-15, 20:09

powiem tylko tyle: SĘDZIA ***!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości