[BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez DamKam » 2005-10-07, 18:16

Praktycznie za tydzien gramy mecz z Schalke...
Moim zdaniem bedzie to bardzo ciezkie spotkanie w ktorym usatysfakcjonowal by mnie remis :wink: Jest to jeden z nielicznych meczy w calym sezonie gdzie powaznie obawiam sie rywala :!: Tym bardziej iz gramy na wyjezdzie. Na dodatek jest to mecz po dlugiej przerwie i wystepach w reprezentacjach a jak kazdy wie w Bayernie jest raczej regula ze gramy wowczas slabiej :roll: Oby tym razem ta regula sie nie potwierdzila...
Poza tym mamy w FCB plage kontuzji :( Oj bedzie ciezko... obawiam sie ze moze powtorzyc sie sytuacja z Hamburga :? Obysmy tego meczu po prostu nie przegrali i bedzie dobrze... a jezeli wygramy to oczywiscie nie bede mial tego nikomu za zle :mrgreen: Ale raczej nie nastawiam sie na zwyciestwo...
No a potem czeka nas mecz z Juve w LM :twisted:
Ostatnio edytowano 2005-10-15, 17:20 przez DamKam, łącznie edytowano 1 raz
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez oldzia » 2005-10-07, 18:57

To będzie bardzo ważny mecz. Trzeba go wygrać i udowodnić ze to my rzšdzimy w bundeslidze i nie tylko!!!! :) ;p
oldzia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 171
Dołączył(a): 2005-06-13, 13:33
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez piotraldinho » 2005-10-07, 19:09

W zeszłym sezonie Bayern przegrał z nimi 2x i chodzby dlatego trzeba sie zrewanzowac i wygrac . Ja stawiam na skromne lecz cenne zwyciestwo Bayernu , który bedzie chciał sie podniesc po kilku słabszych meczach . Te mecze zawsze dostarczajš emocji i tym razem zapewne tez tak bedzie . Kurde musze do dziadka pojechac zeby se mecz ogladnac :P bo pewnie bedzie na Polsacie Sport nadawany ...
pozdro
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Grzechoo » 2005-10-07, 20:27

Pomœcijmy zeszłoroczne porażki i wygrajmy chociaż 1:0, to będę niezmiernie szczęœliwy. Jest to możliwe tym bardziej, iż Schalke jest ostatnio w słabej formie, a Bayern zaczšł mimo wszystko być nieco skuteczniejszy. Wymieniony przeze mnie wyżej wynik jest więc całkiem możliwy. Ale jeden warunek: trzeba zagrać uważnie w obronie, przykryć Lincolna i co najważniejsze, strzelić jakšœ bramkę :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Max » 2005-10-07, 21:25

trzeba ograc schalke i nie dac sie wyprzedzic hsv, przyszla pora na zdobycie veltins areny :D
bedzie ciezko ale ja wierze ze sie uda
a w tym wypadku przerwa na mecze reprezentacji powinna wplynac pozytywnie bo mamy za soba 3 bardzo napiete tygodnie, w dodatku kilku asow (np ballack) nie pojechalo na zgrupowania i spokojnie przygotowuja sie do meczu z s04 ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Luke » 2005-10-08, 10:23

Bardzo ciężki mecz zwarzywszy na plagę kontuzji oraz obecnš dyspozycję naszych napastników. Z Schalke zawsze grało się nam ciężko szczególnie na ich boisku dlatego obawiam się trochę tego spotkania. Z drugiej strony nie prezentujš oni tak wysokiej formy jak np. HSV dlatego myœlę że nie przegramy z nimi 2-0, usatysfakcjonował by mnie remis, a gdyby udało nam się zwycieżyć udowodnili byœmy że możemy konkurować nawet z Milanem :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez zborek » 2005-10-08, 15:48

Będzie to bardzo ciężki mecz.Schalke to dobra drużyna i tak jak Luke powiedział gra się nam z nimi bardzo trudno.Jednak liczę,że Bayern pokaże dla smerfów kto jest lepszy.
Obstawiam 1-0 dla Bawarczyków.


Pozdro
:) :)
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Orzech » 2005-10-08, 19:55

To że bedzie to bardzo cięzki mecz to wiemy wszyscy.Wzmocnienia schalke dobra gra na własnym stadionie w szczególnosci z nami od 5 lat nie wygraliœmy i chyba raz był remis.Powiem tak wole przegrać z schalke niz z JUVE i przyszykować sie na spotkanie z juve bardzo dobrze zeby byœ w pełni zdrów i bez kontuzji. Ale myœle ze w tym sezonie nie przegramy na Arena Auf Schalke.
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez DamKam » 2005-10-11, 16:55

Sytuacja kadrowa przed meczem z Schalke powoli sie rozjasnia :) Najnowsze doniesienia mowia ze raczej zagra juz Ballack, a przynajmniej bedzie juz zdrowy :!: Ciekaw jestem co pokaze- oby wiecej niz w meczu z HSV bo bedzie krucho w srodku pola :roll: Pizza powoli nam zdrowieje, jednak ja stawial bym nadal na duet Makaay-JPG lub Roy-Santa Cruz :wink: Po raz kolejny zadaje sobie pytanie czy Roy sie wreszcie przelamie :/ Najwyzsza pora zeby to uczynil, bo ta sytuacja moze coraz bardziej negatywnie na niego wplywac :roll:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Roqe » 2005-10-12, 06:08

tez mam nadzieje ze makaay wkoncu cos ustrzeli i jestem ciekawy kto zagra u jego boku: czy Roque Santa Cruz czy Jose Paolo Guerrero wg graja w tej chwili na tym samym poziomie, ja zdecydowal bym sie na Guerrero. A co do Ballacka to zapewne bedzie gral w tym meczu bo to mecz o prestiz, pojedynek 2 odwiecznych rywali tym samym o tym meczu bedzie glosno nie tylko w niemczech, Ballack bedzie chcial sie zapewne pokazac, ' z reklamowac sie ':P (mam nadzieje ze z jak najlepszej strony)
o obronne jestem spokojny : Sagnol, Lucio, Ismael, Lizarazu. Mój typ to 2:1 dla Nas ;)
Roqe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1761
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-08-02, 21:34
Lokalizacja: Opole
Online: 1h 19m 46s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Simin » 2005-10-12, 18:12

Nie bedzie latwo jak wiadomo!!
To bedzie dalsza czesc "swietej wojny" :wink: Nie wiem jak to sie moze skonczyc powioem szczerze... bukmaherzy daja ROWNE szanse obu druzyna - po 2.45 w STS-ie bodajze!! Obstawilem oczywiscie na Bayern!! :wink: -> zawsze obstawiam nasz ukochany klub - nie wazne jaki przeciwnik :P
Mysle, ze przy odrobinie szczescia jestesmy w stanie wygrac 2:0!!:569:


MAM PYTANKO: czy ten mecz leci jakos w telewizji? Bo taki szlagier zdaje sie powinien leciec... ???????????????????????????????

P.S. Roque ten koles co go masz na signie jest poprostu NIESAMOWITY!!! Koles jest na kazym meczu i zawsze go pokazuja!! Poprostu dobry duch druzyny!!! :wink: :p
Wiesz moze co to za koles albo jakies konktery na jego temat, bo normalnie koles jest nieziemski - wiking na maxa!! :) ????????????
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez DamKam » 2005-10-12, 18:15

Simin napisał(a):MAM PYTANKO: czy ten mecz leci jakos w telewizji? Bo taki szlagier zdaje sie powinien leciec... ???????????????????????????????


Mecz bedzie pokazywany live na Polsat Sport :!:
No i to chyba tyle bo wiecej kanalow nie pokazuje Bundesligi :wink:
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez fcbayern16 » 2005-10-12, 18:44

Z pewnoœciš szlagier bundesligi
miejmy nadzieje że FCB wygra.
chociaż mam wštpliwoœci co do zwycięstwa
shalke będzie się chciało zrewanżować
za ostatni finał pucharu niemiec
poza tym grajš u siebie.
ale mimo to trzymam kciuki za FCB.
fcbayern16
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 565
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-10, 12:57
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Piecia » 2005-10-13, 07:07

Mecz bedzie w PS więc bedzie mozna kolejny raz obejrzec meczyk na żywo. Ja obstawiam na 1:0 dla Bayernu i strzeli Makaay. :)

Pozdro
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: [BL] Schalke - FC Bayern 1:1

Postprzez Master_Marcin » 2005-10-13, 14:36

Czeka nas kolejny wyjazdowy, trudny mecz w tym sezonie. Miejmy nadzieję, że zakończy się lepiej niż spotkanie w Hamburgu. Bedzie to niewštpliwie "chwila prawdy" przed jeszcze ważniejszym meczem z Juventusem. Osobiœcie typuję nasze minimalne zwycięstwo 0:1 :). Gola powinien strzelić wreszcie Makaay co by było dobrym prognostykiem przed spotkaniem z Turyńczykami.

Mój przewidywany skład to : Kahn - Sagnol, Lucio, Ismael, Lizarazu - Demichelis - Schweinsteiger, Ze Roberto - Ballack - Makaay, Santa Cruz

Szkoda tylko, że nie obejrzę tego meczu i nie będzie mnie też na czacie :( Ale dzieki uprzejmoœci Pieci, będę miał relację LIVE SMS :P.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Następna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 29 gości

cron