[BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

[BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez haj » 2006-05-05, 14:13

Już jutro na Frtiz Walter Stadion mogą się rozstrzgnąć ostatecznie losy tytułu mistrzowskiego Bundesligi w sezonie 2005-2006. A to wszystko za sprawą piłkarzy Bayernu Monachium, któremu brakuje 1-2 punktów do zapewnienia sobie 20. triumfu w tych rozgrywkach.

Mam nadzieję, że po raz drugi z rzędu będziemy mogli cieszyć się z mistrzostwa na stadionie w K'Lautern. Historia zatoczyłaby koło i byłoby to piękne zakończenie sezonu, kiedy to w ludzi można by rozejchać Borussię Dortmund ;)

Trzeba ten pojedynek wygrać. "Czerwone Diabły" walczą o utrzymanie i mimo że będą robić wszystko aby zdobyć punkty, to nasza gra powinna wyglądać jak ta z Pucharu Niemiec. Niech się wybiegają, poszaleją, a gdy już zmęczenie da się we znaki o sobie przycinąć ich i napykać kilka bramek ku uciesze fanów.

Pomimo dorej dyspozycji na miejscu Ballacka Santa Cruza usiądzie na ławce rezerwowych, a Michael wróci do podstawowego składu. Zapowiedział to już Magath, także innego rozwiązania raczej spodziewać się nie możemy. Poza tym skład nie powinien chyba ulec większej zmianie. Mamy okazję zagrać optymalnym składem i w końcówce sezou powinniśmy pokazać, że to nam zdecydowanie się należy ten tytuł. Co prawda przegraliśmy dwa razy z HSV, ale chyba nikt inny nie powie, że mistrzostwo powinno trafić do kogoś innego, skoro od praktycznie 1. kolejki Bayern nie oddał prowadzenia w tabeli żdanemu zespołowi - swoją drogę nie pamiętam, aby takie coś miało miejsce w lidze :P

No na zakończennie napisze, że zadowoli mnie każdy wynik, który będzie 1 bramką korzystny dla nas ;)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez piotraldinho » 2006-05-05, 16:44

Nie mam wątpliwości - wygra mistrz Niemiec 2006 - FC Bayern Monachium . Wygra , bo naniego postawiłem przed godzinka w Totomixie :P . Mam nadzieje , że Bayern pokaże się z jak najlepszej strony i pewnie zapewni sobie mistrza Niemeic , w dobrym stylu :) . Lautern są słabi ale napewno powalcza .
GO BAYERN GO PO MISTRZA !!! :wink: :P
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez Tymek » 2006-05-05, 17:42

A ja bym chciał by Kaiserslautern się utrzymało w lidze więc licze w tym meczu na remis, wiem że jest to wbrew formie tego forum , ale Bayern mistrzem i tak będzie a Kaiserslautern każdy punkt się przyda. Licze na remis 2:2 bramki Schweinsteiger, Makkay i 2 Halfar:) a HSV porażka i jesteśmy mistrzami.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez killy » 2006-05-05, 18:47

Tymek napisał(a):A ja bym chciał by Kaiserslautern się utrzymało w lidze więc licze w tym meczu na remis, wiem że jest to wbrew formie tego forum ,


nie ma co ryzykowac...trzeba skopac K'lautern i miec spokoj...Dortmund wkoncu nie jest taki slabiutki...

[ Dodano: 2006-05-05, 19:52 ]
ps.szkoda ze nieogladne meczyku na zywo:/ale niestety musze jutro zagrac w juniorach...gramy z wiceliderem 8)
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez Olszesky » 2006-05-05, 19:14

wygramy jutro. druzyna jest w gazie, wiedza, ze musimy wygrac, nie ma co odkladac tego na ostatnia chwile. 3:1 dla bavarinhos.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez Sajmon » 2006-05-05, 20:41

Oczywiście każdego z nas interesuje tylko i wyłącznie wygranie tego meczu i zdobycie 20 tytułu mistrza ligi niemieckiej :D Obyśmy się nie zaiedli na naszych piłkarzach, którzy napewno będą bardzo zmobilizowani do tego meczu, ponieważ stawka jest ogromna! Napewno Kaiserslautern będzie chciał Bayernowi utrudnić zdobycie mistrza Niemiec, ale sądzę że jak spotkanie będzie podobnie wyglądać jak z VFB Stuttgart, to nie powineliśmy być zaskoczeni zwycięstwem. Myślę, że Felix Magath jeszcze nie nabrał pewności co do Santa Cruza :!: Ale jak Ballack będzie się spisywał na boisku źle, to myślę że Santa Cruz otrzymie kolejną szansę od trenera, a jak się dobrze spisze (lepiej od Ballacka) to może jeszcze nie zagra na Alianz Arena z Borussią od pierwszych minut, ale mogłby liczyć na "pewną" zmianę od trenera. Co do wyniku to typuję wynik 3:0 dla naszych i pewne zwycięstwo w Kaiserslatern, i za zdobycie Mistrzowstwa Bundesligi, szmpana z napisem:
FC Bayern Muchen Detscher Foosball Meister 2005 - 2006.
http://img246.echo.cx/img246/8179/schw4ni.gif Bastian SCHWEINSTEIGER przyszłość Bayernu Monachijskiego!!!
Sajmon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2006-02-12, 13:34
Lokalizacja: z Katowic
Online: 0s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez upek » 2006-05-05, 20:41

0:2 :P Makaay i Pizarro. Ale dopiero w drugiej polowie a Piza dopiero gdzies kolo 85 minuty, normalnie to czuje :D < czyli sie nie sprawdzi :P >Bayern uber Alles !!!
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez szubi » 2006-05-05, 22:25

Zapowiada się bardzo interesujące widowisko dla kibiców Bayernu,gdyż możemy zdobyć kolejny tytuł mistrza Niemiec.Spotkanie powinniśmy wygrać różnicą jedenej bramki,a to tylko dlatego,że Kaiserslautern broni się przed spatkiem.Oczywiście zajefajnie będzie jeśli wygramy większą liczbą bramek. :D
szubi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 55
Dołączył(a): 2005-08-18, 19:08
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez Scholli » 2006-05-05, 22:29

mecz jak mecz - ale po meczu może być pięknie! :D

no i dobrze, że chociaż Polshit Sport po całym sezonie katowania nas BVB ulitowal sie nad nami ;-) (ale i tak pewnie zaraz po gwizdku transmisja się skończy i świętowanie na boisku trzeba będzie na ARD oglądać :( )
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez Max » 2006-05-06, 10:04

fajnie, ze bedzie mozna na zywo zobaczyc jak bayern zapewnia sobie mistrzostwo :) (nie mam ard :x )
kolejny mecz z serii takich, ktore trzeba wygrac :D
gospodarze wciaz maja szanse na utrzymanie i na pewno beda walczyc o zwyciestwo, remis niewiele im daje - zapowiada sie wiec ciekawy mecz bez rozpaczliwej obrony fck
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez Master_Marcin » 2006-05-06, 11:56

I tak jak przewidywaliśmy wreszcie nadszedł ten wspaniały dzień :D. Druga koronacja, pierwszy w historii obroniony dublet i ostatni zarazem wyjazdowy mecz w tym roku :D. Myślę, że bardzo fajnie się stało iż jest to właśnie to samo miejsce co rok temu - Kaiserslautern :).

Odnośnie samego meczu - powinno (i na pewno będzie :D) to być ostatnie spotkanie w walce o Mistrzostwo Niemiec. "Czerwone Diabły" znajdują się w strefie spadkowej i na pewno nie odpuszczą tego spotkania gdyż tak jak już wspomnieli wcześniejsi forumowicze nawet 1 punkt im nic nie daje. Jest to na pewno dobra wiadomość dla nas gdyż gra powinna być otwarta i ciekawa a co za tym idzie obfitować w bramki :D.

Skład jaki widzę na dziś :

Kahn - Sagnol, Lucio, Demichelis, Lahm - Ottl - Schweinsteiger, Ze Roberto - Ballack - Makaay, Pizarro

Szkoda że Hargreaves nie będzie mógł zagrać w naszym składzie gdyż w ostatnich meczach prezentował się bardzo dobrze. Myślę jednak iż zastępujący go Ottl również świetnie wywiąże się z powierzonego mu zadania :). Do składu powraca Ballack dla którego będzie to chyba ostatnie wyjazdowe spotkanie o punkty w barwach Bayernu... mam nadzieję że mimo to pokaże się z dobrej strony i da się zapamiętać kibicom jako ten który nawet w perspektywie swego odejścia dawał z siebie wszystko (przynajmniej w tych 2 ostatnich meczach które zostały nam do rozegrania w Bundeslidze) :).

Cieszy także fakt iż polshit sport obudził się pod koniec sezonu i już 2 raz z rzędu (sic!) pokazują Bawarczyków na żywo. Miejmy nadzieję że transmisja nie będzie wyglądać podobnie jak ta z meczu z VFB Stuttgart. Swoją drogą - ciekawe czy pokażą choćby 5-10 minutowy fragment fety po meczu, czy może od razu się pożegnają i stwierdzą że oglądamy retransmisję BvB... Niezależnie od tego życzę wszystkim wspaniałego widowiska :D.

[shadow=red]NAPRZÓD BAYERN[/shadow] !!:D
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez merqn » 2006-05-06, 14:08

FCB dzisiaj wygra Bundeslige :P wynik w dzisiejszym meczu to:

3-0 :P dla FCB
Obrazek
merqn
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 572
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: z Bawarii
Online: 0s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez shadow7 » 2006-05-06, 14:42

Dzisiaj zapewnimy sobie Mistrza Niemiec. Choć naszym wystarczy tylko remis, ale moim zdaniem i tak wygrają. Myśle, że wygramy dwiema bramkami, czyli 2:0 lub 3:1. Statystyki przemawiają za nami, więc jesteśmy (zasłużenie) faworytem. Bayern postara się dziś wygrać, bo jest to łatwiejsze zadanie niż w meczu z Borussia Dortmund.
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez DJVanMarco » 2006-05-06, 16:04

Herta 4:2 Hamburg
Kaiserslautern 1: 1 Bayern Munich

do 75min :D no iwec jak narazie mamy mistrza ale my to jeszcze wygramy 1:3 !
DJVanMarco
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 261
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-12-15, 20:36
Lokalizacja: Jastrzebie Zdrój
Online: 0s

Re: [BL] Kaiserslautern - FC Bayern 1:1

Postprzez Max » 2006-05-06, 16:25

MAMY MISTRZA :D :D
remis co prawda ale najwazniejsza jest patera
mozna juz swietowac :D
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Następna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości