Mecze towarzyskie

Tutaj wypowiesz się na temat meczów Bayernu

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez Cejmi » 2017-08-01, 20:24

W tym momencie brakuje nam wszystkiego. Wygląda to jakby zebrało się 11 piłkarzy z przypadku i w trakcie meczu zaczęliby się ze sobą zgrywać. Do wyników meczów towarzyskich nie przykładam zbyt wielkiej uwagi ale styl jest żenujący. Gramy u siebie a wyglądamy jak chłopcy do bicia za czasów Pepa - 3 podania i gol. Carlo obudź się i (cenzura) to towarzystwo wzajemnej adoracji!
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1734
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 44m 2s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez Klinsmann » 2017-08-01, 20:36

To ja już wiem czemu Carlo mówił, że LM w tym roku będzie wygrać ciężko :lol:
Faken masakra co prezentujemy w tych sparingach.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez Matifcb » 2017-08-01, 20:56

11 skladow z weglem ala Alonso :-) przeciwko 12 ala robbbenow :-)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez yarpen » 2017-08-01, 20:59

Występ Sanchesa jest tak znakomity, że na miejscu Thiago chyba bym wstał z ławki i wrócił grać z kontuzją żeby tylko nie oglądać Portugalczyka na boisku.

EDIT: zmieniłem zdanie, to co zrobił przy nieuznanym golu Rafinha sprawia że to on jest dla mnie dziś bohaterem meczu :lol:
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez shadow7 » 2017-08-01, 21:19

oglądanie naszych meczów towarzyskich w tym okresie przygotowawczym to prawie masochizm :D
Obrazek
shadow7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2565
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-01-25, 16:28
Lokalizacja: Warszawa
Online: 72d 7h 39m 37s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez SoSeductive » 2017-08-01, 21:20

Mimo wszystko widać duże podobieństwo do BVB Kloppa, grają jakby to był najważniejszy mecz w sezoine a my gramy jakbyśmy chcieli już być w domu. Mam przeczucie, że z BVB będzie już o niebo lepiej
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez seba » 2017-08-01, 21:24

dalej jezdzijmy do azji i uj wie gdzie jeszcze grac turnieje za kase ktore totalnie rozpie..... sezon przygotowawczy najwazniejsze ze bedzie z tego kasa tylko co z tej kasy skoro nasz genialny zarzad zyje w latach 70 i 80 i nie wyda pozadnej kasy na normalnego zawodnika zamiast tego ogranicza sie do sprowadzania szrotu i odpadow po innych klubach ten sezon to bedzie totalna porazka nawet za mrocznych czasow klinsmanna i guardioli nie prezentowalismy takiego GOWNA jak teraz
MIA SAN MIA
seba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 355
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:33
Online: 2d 14h 19m 55s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez scholli7 » 2017-08-01, 22:19

Dawać tego Klopa bo jak tak dalej pójdzie ciężko będzie to wyglądać.
Niby sparingi ale tak naprawde to nie pamiętam abyśmy tak wyglądali jak w tym roku w meczach przedsezonowych normalnie padlina jak cholera.
Mam nadzieję, że jutro i w sobotę z BVB będzie inaczej bo patrzeć się na to nie chce
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez Klinsmann » 2017-08-02, 02:58

rad napisał(a):- Renato - jak go kupowaliśmy to się dziwiłem, byłem pewien że to tylko chwyt marketingowy itp, i niestety miałem rację, bo koleś imho na euro niewiadomo czego nie pokazał, a grał dzisiaj jak jakiś ekstraklasowiec

Podobnie myślałem :lol: Nie wychylałem się, bo jakby koleś odpalił to zastałbym zjedzony :roll: Oglądałem większość meczów euro (prawie wszystkie), w tym wszystkie Portugalii i dla mnie koleś nie pokazał nic. No ale pomyślałem sobie, że może mi coś umknęło :lol:

Na dzień dzisiejszy jestem pewny, że zakup- tego pseudo kopacza to była pomyłka zakrawająca na sabotaż lub jakiś spisek - w ostateczności głupota do kwadratu p.t. - bierzemy go bo M.U. go chce to musi być dobry. :573:
Ktoś jak ogląda ekstraprawieklasę to wie, że u nas biegają o wiele zdolniejsi piłkarze za 1/10 cenny. Trzeba było brać Ofoe z Legii za 3mln. a tego kopacza wysłać do odśnieżania chodników lub zamiatania liści bo on nawet w naszej rodzimej lidze by grzał ławę.
A nasz zarząd powinien przyznać się do błędu i go jak najszybciej pogonić za wszelką cenę, a nie palić głupa i udawać, że to klasowy grajek.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez Szybki » 2017-08-02, 05:20

MASAKRA ! Patrząc na Bayern dzisiaj miałem odczucie że oni są jakoś rozbici psychicznie :shock: ? Pytanie tylko czym ? Kolega Rad opisał wszystko jak myślę i ja :roll: . Jak sobie pomyślę że w tym sezonie dochodzą w LM drużyny z premier league to możemy wrócić do czasów Klinsmanna, Magatha. Pisałem już podobne zdanie w kontekście transferu Lewego. Nie mamy żadnego stylu do u*** smierci ! Miałem nadzieję że wrócimy do tego co rewelacyjnie działało za czasów Heynckesa :567: No dobra rozumiem że jakaś formacja szwankuje ale jak widzę naszą obronę od czasów Guardioli to mnie szlag trafia ! Myślałem że pod wodzą Włocha poprawimy ten element gry a tu jest nawet jeszcze gorzej :567: ! W każdym meczu sparingowym tracimy bardzo dużo bramek :570:. Która formacja działa u nas obecnie na tip-top ?
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez grejfrut » 2017-08-02, 07:14

Ja się tam nie martwię, martwi mnie jedynie Sanches :shock: poziom Ekstraklasy... dramat. Jednak to jest dopiero przygotowanie, wyniki nie mają znaczenia, nie ma też pełnej kadry. Coś czuje dobry sezon, bo w ostatnich latach dobrze zaczynaliśmy, a końcówki były sami wiecie.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4602
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 6h 28m 14s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez Matifcb » 2017-08-02, 07:30

Juz nie panikujcie bo rok gry przed nami a to sa tylko towarzyskie. Wyglada to ujowo ale lepiej teraz niz w kwietniu :-) kasa sie po tournee zgadza, szkoda ze kosztem atmosfery i sil zawodnikow
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez seba » 2017-08-02, 09:52

napisze tutaj bo nie mam się gdzie wyżalić ....

racja nie panikujmy bo to sparingi treningi itd itd ALE ... nie sposób nie dostrzec faktu, że te przygotowania to kompletna porażka obejrzałem wszystkie mecze z drużynami znaczącymi coś więcej niż amatorzy i wygląda to jak obraz nędzy i rozpaczy w naszej grze nie ma żadnego pomysłu żadnej konkretnej taktyki każda z formacji gra sama sobie popełniając większe lub mniejsze błędy kilka spostrzeżeń

bramkarz - bez Neuera na bramce możemy równie dobrze powiesić ręcznik
obrona - bez Boatenga który jest póki co wielką niewiadomą Hummels i Martinez na środku nie naprawią tego co wyczynia Alaba i Rafinha którzy biegają jak żydzi po pustym sklepie nie wnosząc nic w ofensywe i popełniając katasrofalne błędy w obronie po cichu liczę na Kimmicha i Sule na Bernata nie czekam jak dla mnie mogą go sprzedać za paczkę fajek bo to nie ten poziom
pomoc - wróci Vidal i mam nadzieję, że poukłada grę z Tolliso (jedyny jasny punkt poza wczorajszym błędem) na środku
Thiago jak to Thiago mecz i kontuzja nie mam do gościa zaufania w wielkich meczach nie błyszczy ma genialne zagrania ale brak mu tego czegoś
Sanchez - :) ja nie wiem kto go wcześniej obserwował i stwierdził tak to jest ktoś kto jest n am potrzebny ten gość to kompletne nieporozumienie bardziej nadaje się na kopanie się po czołach w ekstraśmiesznejlidze
Ribery - widać mu się chce biega walczy tylko co z tego jak jest podwajany a nierzadko potrajany ? poza tym znając życie pewnie niedługo wyląduje w gabinecie lekarskim z l4
Robben - brak danych
Muller - dalej szuka formy na chwilę obecną to bardziej maskotka grająca za zasługi niż za grę wnoszącą cokolwiek dobrego
Coman - szybki i nic poza tym bieg do linii końcowej i wrzutka na pałę w pole karne której nikt nigdy nie zamyka
James - czizez co ten gość robi u nas może to kwestia pozycji na której ustawia go nasz genialny trener ale teraz doskonale widzę dlaczego real go puścił a u nas wylądował chyba tylko dlatego że Uli obiecał granat a że nie wyszło z Sanchezem to żeby kibice nie darli mordy sprowadzili tego wyżelowanego kolumbijczyka (opinia po meczach w których grał na skrzydle)
Lewy - wydaje mi się że bez konkurencji Lewemu pomieszało się w głowie wygląda cały czas na obrażonego wiem że to pewnie jest wynikiem frustracji bo nie dostaje żadnych piłek i nie ma praktycznie z kim grać ale z takim nastawieniem lepiej nie będzie

tyle ode mnie dzisiaj wpierdziel od Napoli a w sobotę od BVB i można zaczynać kolejny sezon właśnie pytanie jaki na tą chwilę optymistą nie jestem
MIA SAN MIA
seba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 355
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:33
Online: 2d 14h 19m 55s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez bartek959 » 2017-08-02, 10:10

Haha, po kilku przegranych towarzyskich trener ch*j, zawodnicy ch*j, sezon stracony. A z Leverkusen wysoko wygramy i wszyscy będą szczęśliwi, sinusoida normalnie. Ochłońcie trochę...
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Mecze towarzyskie

Postprzez grejfrut » 2017-08-02, 14:20

bartek959 napisał(a):Haha, po kilku przegranych towarzyskich trener ch*j, zawodnicy ch*j, sezon stracony. A z Leverkusen wysoko wygramy i wszyscy będą szczęśliwi, sinusoida normalnie. Ochłońcie trochę...


Popieram. Wszyscy out, bo mecze towarzyskie. Sezon się podsumowuje na koniec i tyle. W tym sezonie w końcówce naprawdę byliśmy w wielkiej formie, ale zadecydowały detale i sędzia. W meczu z Realem sami daliśmy dupy na AA, a potem niestety pomógł im sędzia. W meczu z Borussia to tak samo - mieliśmy wszystko. Życie. O tym już nikt nie pamięta.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4602
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 6h 28m 14s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Mecze

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości

cron