Arjen Robben

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2019-02-25, 22:19

ja wiem ze jak tu sie zaraz zacznie psioczyc na naszych pupilkow to jeden z drugim zyc na forum nie dadza, ALE jak juz mam gdybac to nie wiem czy nie wolalbym w ich miejsce kogos pewnego. Mozna sobie gdybac co by bylo gdyby nie te [pol roczne wypadanie obu Panow. Bo jasne ah oh fajnie duzo nam dali prawdziwe legendy bla bla ale nie wiem czy inny pilakrz X czy Y nie zdobyl by dla nas czegos wiecej bedac bardziej sprawnym fizycznie. Tak jak mowie gdybanie ktore raczej nie ma sensu. Nie zastanawiam sie nad tym w ogole co by bylo gdyby. Bardziej zwrocilbym uwage na fakt ktory tutaj inni wyzej pisza. Raz ze jednak sa kluby ktore potrafia lepiej funkcjonowac pod tym czy innym wzgledem. Bedac na tym ciagle powtarzanym przez was topie takie rzeczy moim zdaniem nie powinny miec miejsca albo szybciej wylapywane. Business is business.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: Arjen Robben

Postprzez Bayern fun » 2019-02-25, 22:37

Matifcb napisał(a):Tak jak mowie gdybanie ktore raczej nie ma sensu.


Dokładnie tak, a więc po co to robisz i się ośmieszasz?

styl twojego pisania jest po prostu żałosny, to jak na siłe próbujesz podchodzić lekceważąco do klubu, zawodników, zarządu i wszystkiego co związane z Bayernem.
Wszedzie gdzie jest jakas dyskusja gdzie mozna sie do czegos przyczepic pojawiasz sie ty i zaczynasz popis

problemy z zebami u piłakrzy sie zdarzaja, ale to sie oczywiscie zdarza tylko w Bayernie i jest efektem nieudolności klubu, blablabla
w powaznych klubach, blablabla, ktore sa faktycznie, blablabla, na topie a nie jak Baja, blablabla, to w ogole nie ma, blablabla, kontuzji :roll:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2019-02-25, 23:14

Nie no ciesz się że zawodnik kończy u nas po dekadzie grania a oni wyjeżdżają 3miechy przed końcem że wiedzą już czemu miał kontuzje ;-) ja nie mam interesu się codziennie na forum internetowym z obcymi ludźmi kłócić. Odpuść zostaw siły na Klinsmanna.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2019-02-26, 14:53

kurcze wreszcie ktos rozumie o co chodzi. Jestem dokladnie tego zdania co kolega wyzej. To jest moja opinia nikogo nie obrazam. Teraz rad przyzwyczaj sie ze beda Cie kibicem klasy B nazywac, jestes gorszy od tego czy tamtego. gorszy sortu itp. kulturalna dyskusja, az tyle.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2019-02-26, 15:19

wydaje mi sie ze temat Arjena wyczerpany jest juz dawno. Co z tego jak niestety systematycznie wypada a teraz z racji wieku i organizmu najlepsze lata ma za soba. Troche postawa naszych staruszkow podzielila jak widac kibicow. Sa osoby ktore by ich zostawili za to co zrobil jeden i drugi przez ten czas w Bayernie ale sa i drudzy ktorzy sa bardziej wyrachowani i dla dobra klubu widza inne rozwiazanie. Ja zaliczam sie do drugich glownie z 3 powodow - pierwszy to systematyczne kontuzje, nie pozwala to planowac taktyki itp. drugi i trzeci powod to ferment jaki robia gwiazdeczki, a co za tym idzie psucie atmofery wywalanie trenera, bunty itp gdzie niestety oboje z forma nie szaleja a wymagaja ciagle gry po 90min ( Franek schodzi w 70min z fochem i ewidentnie psuje atmofere czy to z trenerem czy w szatni)

jeszcze jedno mnie w miare cieszy na temat Arjena. Wraca on na decydujaca czesc sezonu. Jeszcze mamy 3 miesiace decydujacej fazy. Arjen zdrowy moze nam tylko pomoc.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: Arjen Robben

Postprzez Mars » 2019-02-26, 16:32

Ty chyba nie rozumiesz, kto tutaj chce ich za wszelką cenę zatrzymać na kolejny rok? Przecież wiadomo że Robben odchodzi i Franck z pewnością również. Szykowany jest dla nich pożegnalny mecz... Ludzie tu są przeciwni dyskredytowania ich i podważania umiejętności osiągnięć dla klubu. Nadal jeśli grają są w stanie przesądzić o wygraniu ważnych meczów. Są legendami klubu i tak jak Uli powiedział, że jest w stanie poświęcić tytuł by ich godnie pozegnapożegnać. Tym właśnie różni się Bayern od innych wielkich klubów. Tym ich przewyższa. Bo jest jak rodzina.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2019-02-26, 20:50

Napisales kulturalnie wiec odpowiem CI rowniez na poziomie pokojowo. WIem ze nie zostana tutaj, chodzilo mi o przeszlosc gdzie mogliby odejsc na tarczy a moim zdaniem troche odchodza w cieniu.. Nie zgodze sie z Twoim zdaniem ze jesli graja to sa w stanie przesadzic o wygraniu waznych meczow. Inaczej moze sa w stanie przesadzic ale nie pokazali tego ostatnimi czasy. Niestety moim zdaniem slabo to dzialalo z Frankiem bo Arjena to slabo rozliczac bo wiecznie niedostepny jest. Frank probuje, sie stara cos tam szarpie ale ogolnie malo z tego bylo efektywnej gry. Gra ponizej swojego poziomu , do tego zachowuje sie poza nim jeszcze bardziej nieprofesjonalnie. ( komentarze po meczach i opinie innych co do jego gry mozna przeczytac na forum - wystarczy cofnac sie 3 strony w jego temacie i policzyc ile jest komentarzy od ostatnich 4 miesiecy pozytywnmych, wydaje mi sie ze 0)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: Arjen Robben

Postprzez beria » 2019-02-27, 22:02

Jeden trening zespołu z Arjenem daje klubowi z pewnością dużo więcej niż kibice klasy A, najlepszego sortu panowie Mati i Rad, i ich pięć tysięcy postów, kiedykolwiek będą w stanie zaoferować.
Dlaczego jaram się Bayernem? Dlaczego poświęcam czas i pieniądze na mecze tego zespołu? Właśnie dlatego, że legendy traktuje się tu tak, jak na to zasługują. Nie do pomyślenia w poważnym klubie jest żeby iść na rękę zawodnikom, dbać o nich i okazywać im szacunek? Cieszę się, że mój klub nie jest w takim razie klubem poważnym. Wystarczy, że jest wyjątkowy.
beria
Bawarczyk
 
Posty: 19
Dołączył(a): 2018-10-31, 20:18
Online: 8h 59m 33s

Re: Arjen Robben

Postprzez Bayern fun » 2019-02-28, 15:42

Co do Robbena, mam nadzieje że zdazy wrócić na Liverpool, tak żeby chociaż być w pełni gotowym wejść z ławki na ostatnie 20-30 minut.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2019-03-01, 10:38

A ja Tobie "kolego" odpisze tylko na temat. Bo tamte wymiociny mnie nie interesuja. Czy Robben nie grajacy od grudnia bedzie gotowy ? czemu by nie myslec o zawodnikach ktorzy maja nas w przyszlosci nie tylko w lidze ratowac ale i w LM sie stawiac najlepszym ? czemu mamy korzystac z Robbena skoro nawet nie ma pewnosci czy sie nada? na gleboka wode tak po 3 miechach wrzucac ? nie wiem jaki jest plan, czy zagra wczesniej juz jakis mecz. Tak naprawde po komentarzach z klubu odnioslem wrazenie ze oni przez dluzszy czas do niedawna nawet nie wiedzieli kiedy wroci co mu dokladnie jest ! moze tak jak mowisz 20-30min ale to juz pokaze zycie jak mecz sie ulozy.
Ja osobiscie jestem zdania ze plan, taktyka i strategia pod mecz z LIverpoolem powinna na naszych przyszlosciowych zawodnikach byc opierana to oni maja o sile Bayernu decydowac. Niech sie oni ogrywaja, niech lapia minuty w takich spotkaniach bo teraz maja sprawdzian na przyszlosc. Arjen zdrowy moze byc naszym asem ale nie musi bo dla mnie jest niepewna opcja, ktora moze w tym samym meczu co wszedl z niego zejsc...
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: Arjen Robben

Postprzez tomal125 » 2019-03-02, 05:50

Trafne spostrzeżenia Matifcb. Odnoszę takie wrażenie, że Shaqiri został przyblokowany przez Robbena, a szkoda. Kiedyś uważało się że Real marnuje młodych zawodników. Teraz, a przynajmniej przed przebudową , jakieś 2 -3 lata temu Robben i RIbery blokowali młodych. Kontuzje pozwoliły na zwiększenie liczby minut dla młodych
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Arjen Robben

Postprzez bartek959 » 2019-03-07, 15:46

Kovac na konferencji powiedział, że na treningu doznał kontuzji łydki i nie zagra ani w sobotę, ani w środę.

Doznał kontuzji wracając na pierwsze treningi chwilę po kontuzji. :573: :roll:
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Arjen Robben

Postprzez Matifcb » 2019-03-07, 17:00

aua nie komentuje tego bo zaraz zosttane zjechany od gorszych kibicow itp
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 8m 55s

Re: Arjen Robben

Postprzez norbi » 2019-03-07, 20:01

brak słów.... ale spokojnie, w końcu nic się nie stanie jak Bayern nic nie wygra, U.H jest gotowy na taki sezon :)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Arjen Robben

Postprzez Mars » 2019-03-08, 17:09

Nagle Robben taki super i potrzebny Bayernowi? Przecież już dawno chcieliście się to pozbyć a przecież to tak jakby to nie było. O co chodzi?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Bing [Bot] i 0 gości

cron