Wasza "11" Bayernu

Tutaj wyrazisz swoją opinię na temat zawodników grających w Bayernie

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez upek » 2007-01-04, 18:58

Big_Rabbit napisał(a):Obrazek

jeżeli Jan się sprawdzi, niesprzedamy Owena i tak będzie wyglądał skład, to myślę, że możemy miażdzyć :D

Owena mozemy sprzedac, jest Andreas :!: ale zgadzam sie ze w przyszlym sezonie bedzie pieknie, jeszcze zobaczymy Moraisa i moze byc super, nawet bez gwiazdy za 30 baniek. < no chyba zeby jakis super snajper ale szkoda byloby mi sadzac na lawke Roya :/ > Chociaz watpie zebysmy zagrali 1 napastnikiem
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-01-04, 19:10

Pierwszym napastnikiem będzie Poldek, tylko trzeba mu zaufać........a jak narazie tego zaufania nie ma. A jeśli zaufają mu będzie sie odwdzieczał wspaniałą grą , bo pokazał że na futbolu się zna.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez haj » 2007-01-04, 19:58

Jak pokaże na trenignach, że może bez problemu konkurować z Makaayem i Podolskim na pewno dostanie okazję gry. Jednak w życiu nie można pozwolić na to, że Lukas będąc w słabej formie będzie grał tylko dlatego, że przez ostatnie lata to o nim się mówiono jako najwieksza nadzieja niemieckiej piłki. Także podsumowując: dobra forma na zajęciach = miejsce w składzie. Inaczej kompletowana wyjściowa jedenstka być nie może.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez Tymek » 2007-01-04, 20:05

A jak odbudować słabą formę? To jest zaklęte koło nie grasz bo jesteś w słabej formie, jesteś w słabej formie bo nie grasz......widać choć by po przykładzie Diego że zaufanie, i częste mecze dają świetny wynik, tak więc mysle że Poldi powinien być obdażony większym zaufaniem. Wiem że może i zabardzo w niego wierze, ale On i Basti a takiże Toni o moji faworyci w Bayernie.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez haj » 2007-01-04, 20:07

Ale na zaufaniu nie może być budowany skład, bo jak wtedy będzie się czuł zawodnik, który jest w formie, a siedzi na ławce tylko dlatego, że trener wierzy w siły tego obecnie gorszego? Takie coś mogłoby tylko wprowadzić - moim zdaniem - złą atmosferę do drużyny. Równie dobrze z takim argumentem mógłby iśc do szkoleniowca każdy zawodnik z ławki rezerwowej i domagać się miejsca w składzie. Nie może być specjalnych względów dla jednych i drugich.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez marta » 2007-01-04, 20:32

Ja również uważam, ze Poldi powinien dostawać więcej szans... Pokazał już, że gdy drużyna ma problem na boisku, potrafi zmobilizować i walczyć (no i strzelać bramki ;) ). Fakt, nikt z nas nie widzi go na treniingach, ale nasi aktualni napastnicy również nie są w najlepszej formie (wykorzystują naprawdę minimum sytuacji, które powinny się 100% zakończyć golem!).
Mam nadzieję, że w Dubaju Poldi pokaże, że należy mu się miejsce w pierwszej "11". Tego mu życzę.
no risk, no fun.
FC Bayern for life!
marta
Bawarczyk
 
Posty: 368
Wiek: 33
Dołączył(a): 2006-08-12, 16:22
Lokalizacja: gda.
Online: 0s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez killy » 2007-01-04, 21:15

Upek napisał(a):
Big_Rabbit napisał(a):Obrazek

jeżeli Jan się sprawdzi, niesprzedamy Owena i tak będzie wyglądał skład, to myślę, że możemy miażdzyć :D

Owena mozemy sprzedac, jest Andreas :!:


wydaje mi sie ze Andreasowi do Owena to jeszcze spory kawalek brakuje...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez upek » 2007-01-04, 21:16

killy napisał(a):
Upek napisał(a):
Big_Rabbit napisał(a):Obrazek

jeżeli Jan się sprawdzi, niesprzedamy Owena i tak będzie wyglądał skład, to myślę, że możemy miażdzyć :D

Owena mozemy sprzedac, jest Andreas :!:


wydaje mi sie ze Andreasowi do Owena to jeszcze spory kawalek brakuje...

bo jest duzo mlodszy, pogra i bedzie na podobnym poziomie, albo i lepszy :twisted:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2007-01-04, 21:25

Hm... mi sie wydaje, że i tak wciaż gralibyśmy 4-4-2. Schlaudraff co jakiś czas dostawałby szansę gry, lub - co moim zdaniem jest bardziej prawdopodobne - byłby próbowany na prawym skrzydle, gdzie obecnie mamy niedobór klasowych zawodników (ewentualnie w ustawieniu 4-1-2-1-2 na pozycji ofensywnego pomocnika, tuż za napastnikami, tak jak grał ongiś Ballack). W ataku Makaay i Pizarro, w pomocy obok Schlaudraffa zapewne van Bommel, Ottl i Schweinsteiger, a obrony i defensywy nie trzeba przedstawiać, bo jest to zbyt oczywiste :wink:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez killy » 2007-01-04, 21:45

Upek napisał(a):
killy napisał(a):
Upek napisał(a):
Big_Rabbit napisał(a):Obrazek

jeżeli Jan się sprawdzi, niesprzedamy Owena i tak będzie wyglądał skład, to myślę, że możemy miażdzyć :D

Owena mozemy sprzedac, jest Andreas :!:


wydaje mi sie ze Andreasowi do Owena to jeszcze spory kawalek brakuje...

bo jest duzo mlodszy, pogra i bedzie na podobnym poziomie, albo i lepszy :twisted:


no wlasnie moze stanie sie lepszy a moze i nie...obecna sytuacja jest najwazniejsza IMO, dlatego tez malo wazne jest to jakim graczem za pare lat stanie sie Ottl...
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez upek » 2007-01-04, 21:49

killy napisał(a):
Upek napisał(a):
killy napisał(a):
Upek napisał(a):
Big_Rabbit napisał(a):Obrazek

jeżeli Jan się sprawdzi, niesprzedamy Owena i tak będzie wyglądał skład, to myślę, że możemy miażdzyć :D

Owena mozemy sprzedac, jest Andreas :!:


wydaje mi sie ze Andreasowi do Owena to jeszcze spory kawalek brakuje...

bo jest duzo mlodszy, pogra i bedzie na podobnym poziomie, albo i lepszy :twisted:


no wlasnie moze stanie sie lepszy a moze i nie...obecna sytuacja jest najwazniejsza IMO, dlatego tez malo wazne jest to jakim graczem za pare lat stanie sie Ottl...
Andreas juz prezentuje dobry poziom a niewiadomo w jakiej formie bedzie Owen pokontuzji, nie gral troche czasu. W tym sezonie Owen i tak bedzie gral u nas ale od przyszlego moim zdaniem mozemy go spokojnie naszym wychowankiem zastapic ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez killy » 2007-01-04, 22:08

Upek napisał(a):W tym sezonie Owen i tak bedzie gral u nas ale od przyszlego moim zdaniem mozemy go spokojnie naszym wychowankiem zastapic ;)


bylbym bardzo rad jezeli Andreas osiagnie poziom mundialowy Owena H :twisted:

Grzechoo napisał(a): a obrony i defensywy nie trzeba przedstawiać, bo jest to zbyt oczywiste :wink:


obrony i defensywy...czegos tu nie rozmumiem :D

wg. mnie zestawienie srodkowych obroncow nie bedzie tak oczywiste i proste jak Ty sugerujesz...jeszcze jak Lucio byl w swojej optymalnej formie moznaby nazwac go niepodwazalnym pewniakiem na srodek obrony, ale w obecnej sytuacji mamy 3 rownorzednych obroncow, Daniel chyba obecnie najpewniej grajacy nasz stoper, a Valerian w poprzednim sezonie rowniez byl bardzo pewnym punktem naszej defensywy(tylko w BL i DFB Pokal niestety). Bedac trenerem stawialbym w slepo na Lucio i Daniela, ale kto wie jak Francuz zareaguje na na obecna konkurencje w skladzie...

ps. nie zapominajmy o Martinie Demichelisie :P
Obrazek
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez olek » 2007-01-06, 00:50

killy napisał(a):wg. mnie zestawienie srodkowych obroncow nie bedzie tak oczywiste i proste jak Ty sugerujesz...


Dokladnie. Przy okazji kilku wystepow Lucio w rundzie jesiennej naprawde zalowalem, ze Ismael wroci do gry dopiero po nowym roku. Na runde rewanzowa kazdy z trojki: van Buyten, Lucio i Ismael wystartuje z czysta kartka i dobra dyspozycja w okresie przygotowawczym beda mogli zapewnic sobie miejsce w podstawowym zestawieniu Magatha. Demichelisa traktuje de facto tez jako srodkowego obronce, ale przy obecnym obrocie spraw nie ma on wiekszych szans nawet na sporadyczna wystepy na tej pozycji.

killy napisał(a):Valerian w poprzednim sezonie rowniez byl bardzo pewnym punktem naszej defensywy(tylko w BL i DFB Pokal niestety)


A w CL nie? W grupie prezentowal sie dobrze, w dwumeczu z Milanem dostosowal forme do dyspozycji kolegow i dlatego wyszla klapa. Jestem zdecydowanym przeciwnikiem obwiniania Francuza za nasza kompromitacje w dwumeczu z Rossoneri.


Wracajac jeszcze do porownania Ottla i Hargreavesa, Niemcowi do Owena jeszcze brakuje. Przede wszystkim ogrania na najwyzszym poziomie, doswiadczenia i po prostu takie boiskowego cwaniactwa. Andreas ma duzy potencjal i w przyszlosci moze sie stac naprawde wysokiej klasy zawodnikiem. Anglik obecnie jest jednym z najlepszych defensywnych pomocnikow w Europie i Ottl moze sie jeszcze od niego uczyc. Jednak daleki jestem od twierdzenia, ze bez Hargreavesa Bayern nie da sobie rady.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez haj » 2007-01-06, 11:40

Mój wymarzony (bardzo realne ;) ) skład na tą chwilę przedstawia się tak:

Kahn - Lahm, Mertesacker, Van Buyten / Lucio, Sagnol / Jansen - Trochowski, Schweini, Ottl, Deisler - Poldi, Makaay

Fakt bardzo dużo młokosów, jasne byłoby że przynajmnej w jednym sezonie moglibyśmy zająć odległe miejsce w BL, ale średnia wieku wynosiłaby pewnie coś koło 24 lat i z taką ekipą można byłoby grać spokojnie 6-7 lat wymieniając tylko pojedynczych zawodników. Wielki plusem byłoby to, że w składzie jest 8 Niemców 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Proponowana przez was "11" Bayernu

Postprzez Lmollu » 2007-01-06, 13:16

haj napisał(a):Mój wymarzony (bardzo realne ;) ) skład na tą chwilę przedstawia się tak:

Kahn - Lahm, Mertesacker, Van Buyten / Lucio, Sagnol / Jansen - Trochowski, Schweini, Ottl, Deisler - Poldi, Makaay

Fakt bardzo dużo młokosów, jasne byłoby że przynajmnej w jednym sezonie moglibyśmy zająć odległe miejsce w BL, ale średnia wieku wynosiłaby pewnie coś koło 24 lat i z taką ekipą można byłoby grać spokojnie 6-7 lat wymieniając tylko pojedynczych zawodników. Wielki plusem byłoby to, że w składzie jest 8 Niemców 8)


Odważne zestawienie :P Lubię jak młodzi dostają szansę, ale jednak bez przesady. Niech by nawet do Monachium przyszli tacy piłkarze jak Mertesacker i Jansen (Trochowskiego żal, ale chyba nie ma sensu z powrotem ciągnąć go do Bayernu), ale niech na razie byliby bardziej rezerwowymi niż podstawowymi graczami. Podobnie jak Schlaudraff. Uważam, że do Bayernu powinni być sprowadzani przede wszystkim piłkarze młodzi, najlepiej właśnie Niemcy, ale również duże gwiazdy spoza Bundesligi. Niestety w dzisiejszym futbolu trzeba je także mieć.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skład

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości