Manuel Neuer

Tutaj wyrazisz swoją opinię na temat zawodników grających w Bayernie

Re: Manuel Neuer

Postprzez mancipium » 2011-06-01, 21:34

KoRnKage napisał(a):
mancipium napisał(a):co jak co ale najlepszy obrońca w historii to to nie jest


całe szczęście będzie bronił na bramce, a nie będzie obrońcą.


Zaczyna się nowe lobby, Manuel "19 mln euro" Neuer; niczym Mario "30 mln Euro" Gomez.


Liczyłem na coś sensowniejszego. Ja na Mario nigdy nie psioczyłem, to była inna sytuacja inna pozycja itd. Transfery napastników po 30mln to normalka, ale 25(18+7)mln za bramkarza któemu po roku kończy się kontrakt i zapowiedział, że go nie przedłuży ?
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Manuel Neuer

Postprzez tomal125 » 2011-06-01, 22:03

a ja się cieszę że transfer doszedł do skutku. Chociaż znowu widze tutaj typowa polityke Bayernu - wykupujemy gwiazdy bundesligi...
Nam jest potrzebny dobry bramkarz natychmiast i reszta ekipy (obroncy itp) Nie ma na co czekać , trzeba się wzmacniać, mam nadzieje że po dobrym sezonie będą kolejne (delikatne) wzmocnienia. Chociaż czuje że zarząd przyoszczędzi, po jednym dobrym sezonie.
Ostatnio mamy taka tendencję. Dobry sezon-> słabo -> b. słabo ->trasfery i przychodzi dobry sezon ;]
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Max » 2011-06-01, 22:22

Najlepszy bramkarz na świecie w Bayernie - to mnie cieszy.
Pozostaje jeszcze niebieski podtekst, Neuer będzie musiał się wykazać silną psychiką bo przy każdej pomyłce będzie mu wytykana "smerfna" przeszłość.
25mln za zawodnika młodego (jak na bramkarza) i z ogromnym doświadczeniem? Dobra cena.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Cejmi » 2011-06-01, 22:22

Nie ma co za dużo się rozpisywać. Witamy kapitalnego piłkarza :) W końcu znowu mamy godnego FCB bramkarza. :)
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 56m 58s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Jerome_kibic » 2011-06-01, 22:44

A ja się boję o Neuera... On nie ma zbyt stabilnej formy...
Jerome_kibic
Bawarczyk
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2010-11-04, 01:47
Online: 0s

Re: Manuel Neuer

Postprzez cid » 2011-06-01, 23:15

Jerome_kibic napisał(a):A ja się boję o Neuera... On nie ma zbyt stabilnej formy...


Nie ma stabilnej formy? Nie zgodzę się z tą tezą. Broni znakomicie przez cały sezon, przydarzyły mu się wpadki, które można policzyć na palcach jednej ręki, a jak wiemy zdarzają się najlepszym, patrz: Julio Cesar, VdS czy Casillas. Jestem pewny, że Manuel nie raz uratuje nam dupę w efektowny sposób, a jeśli kupimy solidnych stoperów, to jestem skłonny zaryzykować stwierdzenie, iż w przyszłym sezonie będziemy mieli najmniej straconych bramek w BL.
FC Bayern Deutscher Meister ja so heißt er, mein Verein, ja so war es und so ist es und so wird es immer sein!!!

Obrazek
cid
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1750
Wiek: 34
Dołączył(a): 2008-05-01, 10:40
Lokalizacja: Oława
Online: 4d 14h 35m 40s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Luke » 2011-06-01, 23:29

Jerome_kibic napisał(a):A ja się boję o Neuera... On nie ma zbyt stabilnej formy...


Formę to on ma stabilną a babole robi jeśli o to ci chodzi ale każdy bramkarz je robi. Neuer na sezon zrobi 5,6 kisków ale za to wybroni 20 strzałów nie do wybronienia, więc i tak jesteśmy 14 bramek do przodu. :P
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Manuel Neuer

Postprzez Jerome_kibic » 2011-06-02, 01:24

Luke napisał(a):
Jerome_kibic napisał(a):A ja się boję o Neuera... On nie ma zbyt stabilnej formy...


Formę to on ma stabilną a babole robi jeśli o to ci chodzi ale każdy bramkarz je robi. Neuer na sezon zrobi 5,6 kisków ale za to wybroni 20 strzałów nie do wybronienia, więc i tak jesteśmy 14 bramek do przodu. :P

Kahn nawet w czasie najgorszego sezonu w karierze nie popełniał 5,6 baboli na sezon...
Jerome_kibic
Bawarczyk
 
Posty: 277
Dołączył(a): 2010-11-04, 01:47
Online: 0s

Re: Manuel Neuer

Postprzez mancipium » 2011-06-02, 07:36

Jerome_kibic napisał(a):
Luke napisał(a):
Jerome_kibic napisał(a):A ja się boję o Neuera... On nie ma zbyt stabilnej formy...


Formę to on ma stabilną a babole robi jeśli o to ci chodzi ale każdy bramkarz je robi. Neuer na sezon zrobi 5,6 kisków ale za to wybroni 20 strzałów nie do wybronienia, więc i tak jesteśmy 14 bramek do przodu. :P

Kahn nawet w czasie najgorszego sezonu w karierze nie popełniał 5,6 baboli na sezon...

Teraz piłki są szybsze.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Manuel Neuer

Postprzez trocky » 2011-06-02, 07:38

rok do końca kontraktu, a tu cena około 20 mln euro
nawet Real nie wykazuje się takim frajerstwem i tak nie przepłaca
przynajmniej jest spokój na kilkanaście lat z bramką
jednak dla mnie to jedynie dodatek
Neuer, Petersen, Rafinha
ale najważniejsze dopiero przed nami: dwóch mega stoperów
wszystko inne mam szczerze w dupie
Boateng + jeszcze ktoś
bo qrwicy dostaje widząc van Buytena i Breno (który godnie zastąpił Demichelisa)

[ Dodano: 2011-06-02, 08:40 ]
a co do baboli Neuera -> on ciągle popełnia je w ten sam sposób: wychodzi za daleko przed bramkę i dostaje coś za kołnierz albo zostaje nawinięty i pusta bramka zostaje ;)
koniecznie trzeba go utemperować z tym
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Manuel Neuer

Postprzez KoRnKage » 2011-06-02, 07:57

trocky napisał(a):koniecznie trzeba go utemperować z tym


Jego największa siła jest tez jego największa słabością. Ile sie mówi, że gra na bramce niczym libero? Rozpoczyna akcje, to chyba normalne, że czasem coś puści. Pomysl, że on i asysty (!) ma,
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Manuel Neuer

Postprzez przodowy » 2011-06-02, 08:43

Najlepszy bramkarz świata i Szczęść Boże !!!
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Manuel Neuer

Postprzez upek » 2011-06-02, 09:14

Max napisał(a):Najlepszy bramkarz na świecie w Bayernie - to mnie cieszy.
no znowu nie przesadzajmy xD xD xD
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Manuel Neuer

Postprzez szimi » 2011-06-02, 09:20

cid napisał(a):
szimi napisał(a):Bo to Smerf. Im nie ufam bardziej niż kobietom :D


I dlatego jesteś sam... :] To już nie smerf, ale Bawarczyk i kibice zapamiętają go jako jednego z najlepszych bramkarzy na świecie, zawodnika Bayernu i reprezentanta Niemiec. Godny następca Olivera Kahna! Mało wpuszczonych bramek i odniesienia sukcesów w Monachium!

Są 2 tematu o Manuelu, jeden chyba do wyjebania :P

Sam nie jestem kolego :twisted: :P

[ Dodano: 2011-06-02, 10:23 ]
grejfrut napisał(a):Widzę, że masz żal do Bayernu, że tak łatwo zrezygnowali z Krafta, masz prawo. Nie sądzę, aby każdy krzyczał po błędzie Manuela, bo Butt także je robi. Thomas to naprawdę utalentowany bramkarz, ale trzeba popatrzeć na to z innej perspektywy. Neuer to klasa światowa, do której ciężko jest dojść - potrzebujemy kogoś takiego na gwałt, a nie bramkarza z przebłyskami. Równie dobrze mógł zostać wcześniej Rensing.

Przyjście takiego bramkarza powinno cieszyć każdego, bez względu na wiek, płeć, poglądy. Co z tego, że zawsze w sercu będzie miał Smerfów, to normalne - tam jest jego ojcowizna. Wiele naszych gwiazd z przeszłości pochodziła z klubów Bundesligi i nikt na to nie narzekał, bo były sukcesy i ja jestem za tym aby to przywrócić. Jeżeli mi nie wykupimy gwiazd z gorszych zespołów, to odejdą zagranicę. Licząc graczy z ostatnich lat w BL mogłoby wyjść nawet coś takiego: Neuer - Rafinha, Boateng, Hummels, Lahm - Vidal, Schweinsteiger, Oezil, Robben, Ribery - Gomez/Muller/Dżeko. Do tego przecież albo Robben, albo Frąk jest kontuzjowany i Oezil i Muller by się nie gryźli. Ale dobra wracam do meritum bo widzę, że zapędziłem się niesamowicie :lol: Ogólnie chciałem napisać, nie ważne skąd przybył - ważne jak dobrym jest bramkarzem.

Też jestem za takim wykupem, by nie uciekli za granicę-ale nie w przypadku, gdy w klubie mamy wg mnie równie genialnego Krafta i dobrego Butta. Jeśli zagra dobrze, wygra nam coś-chwała mu za to. Nie jest tak, że odmawiam mu umiejętności, czy że go nie lubię. Po prostu wolę Tomka :564:
Jeb.ć poprawność polityczną.
szimi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4582
Wiek: 34
Dołączył(a): 2010-03-09, 13:41
Lokalizacja: Kijewo
Online: 7h 3m 47s

Re: Manuel Neuer

Postprzez pablo » 2011-06-02, 10:03

Jerome_kibic napisał(a):Kahn nawet w czasie najgorszego sezonu w karierze nie popełniał 5,6 baboli na sezon...

Napewno uwaznie sledziles losy Kahna zanim przyszedl do Bayernu :wink: Kazdy mlody bramkarz popelnia bledy, wazne jest jak na nie reaguje, jak zachowa sie w kolejnych akcjach, w kolejnych meczach, czy robi postepy, czy potrafi zbierac doswiadczenie. Neuer ma bardzo silna psychike podobnie jak Kahn. Jezeli nawet popelni jakis blad to dziala on na niego mobilizujaco i w kolejnych akcjach robi cuda w bramce i ratuje druzyne. Kahn przychodzil do Bayernu w wieku 25 lat i ta czesc jego kariery wszyscy pamietamy i oceniamy. Neuer przychodzi do nas w tym samym wieku, jezeli bedziemy mieli silna obrone jak kiedys to po kilku sezonach Neuera w Bayernie bedzie mozna porownywac tych bramkarzy.
trocky napisał(a):a co do baboli Neuera -> on ciągle popełnia je w ten sam sposób: wychodzi za daleko przed bramkę i dostaje coś za kołnierz albo zostaje nawinięty i pusta bramka zostaje ;)
koniecznie trzeba go utemperować z tym

Tylko te jego wyjscia wynikaja ze slabosci obrony Schalke, ktora jest dziurwa jak sito i w kazdym meczu prowokuje kilka takich sytuacji. Neuer nauczyl sie, ze musi wtedy ratowac druzyne ryzykownymi wyjsciami. Wiekszosc tych wyjsc byla skuteczna a , ze kilka zakonczylo sie strata bramki to normalna rzecz. Wystarczy wzmocnic obrone, ustabilizowac gre w defensywie i Neuer nie bedzie musial wychodzic tak daleko.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skład

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości