Robert Lewandowski

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2023-05-22, 12:42

Dokładnie. Można przyjść i wyśmiać jaki to super interes bo z bonusami może 4 dyszki ugrane a sezon zakończony katastrofa
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez baymann9 » 2023-05-22, 12:53

Zarząd raczej średnio patrzy na opinie trenerów w kwestii kadrowych. Moim zdaniem to nie kwestia wuefusty a bardziej wirtuoza transferów.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2434
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 17h 43m 54s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2023-05-22, 13:10

Przecież to Nagelsmann mówił, że bez 9tki będą bardziej nieprzewidywalni. Z kolei w poprzednim sezonie miał kosę z Lewym, bo chciał z niego robić jakiegoś ofensywnego pomocnika czy coś
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 37m 14s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez haj » 2023-05-22, 13:27

Bayern z pewnością będzie teraz pod takim obstrzałem, bo praktycznie wszystko co mógł to przegrał. Wielu dziennikarzy i fanów Lewandowskiego ma pożywkę i paliwo do swoich żali na temat tego, jak to Niemcy potraktowali naszego rodaka i jako dowód słabości klubu będzie pokazywany ten sezon. Mało kto już pamięta, że Polak niewiele zrobił w bezpośredniej rywalizacji ze swoimi byłymi kolegami, a niektóre pismaki po dwumeczu FCB - PSG jeszcze w połowie marca nie mogło nadziwić się na grę ekipy z Monachium. Na koniec marca byliśmy jeszcze w walce na 3 frontach.

I tak jak niektórzy pisali to nie wyłącznie problem braku Lewego odgrywa tutaj rolę, tylko w głównej mierze w ogóle środkowego napastnika, albo i zdrowie Choupo Motinga, bo ten rozegrał zaledwie 18 meczów w samej Bundeslidze, a strzelił 10 goli, a wiemy że nigdy wybitnym snajperem to on nie był. Pewnie w kilku meczach zdołałby coś strzelić dając kilka punktów więcej. I tutaj to co pisze Recit może być największym zarzutem do Juliana Nagelsmanna, bo to był jego pomysł, a jak widać nie był w stanie w ogóle tego przygotować i najwyraźniej nie zdołał przekonać do takiego systemu nawet swojej drużyny.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2023-05-23, 11:22

Trzeba być kretynem albo zafiksowanym patriotą germanofobem żeby mamrotac coś o tym, że wyniki Bayernu to wina odejścia Lewego. Przypomnę tylko że dwa ostatnie sezony także kończyliśmy na 1/4 LM a w PN odpadliśmy wcześniej, jedyna różnica to liga która przecież i tak tu niby większości zwisa więc w czym problem? :roll: W Bayernie wydarzyło się tyle złego, że serio odejście gościa, który glownie dobijał piłki nie ma znaczenia. Spójrzcie sobie ile bramek straciliśmy/strzeliliśmy w ostatnich latach. Liczba bramek zdobytych jest podobna, straconych o wiele większa. Kluczowy problem leży w obronie i sposobie bronienia, nie w tym że ktoś nie strzeli 30 bramek w sezonie.

Oczywiście, napastnik jest potrzebny ale bez niego i tak w 9 na 10 sezonów wygralibyśmy BL. W tym sezonie złożyło się kilka katastrofalnych dla nas czynników, dvd miało trochę farta i trafiło się ślepej kurze ziarno. Nic więcej, a to że debili pokroju matiego jest pełno na onetach i innych portalach to już nic dziwnego.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3663
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 15m 31s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Recit » 2023-05-23, 11:41

Może przeczytaj dwa razy zanim coś napiszesz na emocjach, bo nikt nie napisał tutaj, że problemy Bayernu to wina odejścia Lewego. Piszemy, że to problemy Bayernu to zaniechanie w sprowadzeniu kogoś na jego pozycję, a to jednak co innego, prawda?
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 37m 14s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2023-05-23, 12:42

Czy ktoś zrobi tu z tym troglodyta porządek? Na (cenzura) się do mnie srasz ciągle? Już ci raz mówiłem że masz to skończyć. Porażki w życiu prywatnym sobie w internecie próbujesz zrekompensowac? Nie moim kosztem. Ostatni raz ci mówię skończ obrażać innych!!
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2023-05-23, 13:28

Recit napisał(a):Może przeczytaj dwa razy zanim coś napiszesz na emocjach, bo nikt nie napisał tutaj, że problemy Bayernu to wina odejścia Lewego. Piszemy, że to problemy Bayernu to zaniechanie w sprowadzeniu kogoś na jego pozycję, a to jednak co innego, prawda?


Sugerujesz to w pierwszym zdaniu swojego komentarza na poprzedniej stronie:

Recit napisał(a):Przecież to nie jest ryzykowna teza, że z Lewym w składzie Bayern byłby mistrzem Bundesligi.


Może nie taki był Twój zamiar ale tak to zabrzmiało. Do tego mateuszek jak zwykle dołożył swoje 5 groszy o tym jak to można teraz wyśmiewać Bayern i wszystkich dookoła z nim związanych bo śmieli być zadowoleni z opchniecia 34latka za 50 baniek :lol:

Matifcb napisał(a):Ostatni raz ci mówię skończ obrażać innych!!


Po pierwsze to nie obrażam innych tylko ciebie, po drugie ja też ci wielokrotnie mówiłem żebys nie obrażał klubu któremu kibicuję i nie chełpił się jego porażkami a ty dalej swoje. Cóż, najwyraźniej tak musi być
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3663
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 15m 31s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Matifcb » 2023-05-23, 15:38

Innych znaczy innych osób od siebie. Masz skończyć, proste.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Robert Lewandowski

Postprzez Bayern fun » 2023-05-23, 18:02

Ja skończę jak ty skończysz, proste.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3663
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 15m 31s

Poprzednia strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron