Sven Ulreich

Tutaj wyrazisz swoją opinię na temat zawodników grających w Bayernie

Re: Sven Ulreich

Postprzez Matifcb » 2018-02-12, 12:43

a kogo tu obchodzi kto ile walczyl. Dostajesz powolanie to lecisz bo inny ekspert uwaza ze jestes na ten moment najlepsza opcja. Moim zdaniem malo wazne czy ktos jest bez talentu i czystym treningiem zajmuje mu pol zycia zeby zagrac. Czemu mamy krzywdzic prawadziwe perelki talenty ktore w pol roku pokazaly wiecej niz ktos z mniejszymi umiejetnosciami. To nie mecz ligowy tylko mundial raz na 4 lata. Liczy sie tu i teraz a nie sentumenty, tam jest takie siano ze nikt nie bedzie sie zastanawial nad tym kto teraz " powinien " dostac powolanie. Tam jest hajs, tam jest presja, nie ma miejsca na kolezenstwo kiedy jeden z drugim to wreszcie zrozumie, ze nie gra sie za zaslugi...

Recit masz racje, ze swieca szukac takiego skarbu jaki nam sie trafil :O cieszy mnie to. Wroci Manu, Sven odetchnie ale odwala kawal dobrej roboty.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 23m 28s

Re: Sven Ulreich

Postprzez Mars » 2018-02-12, 12:51

Ulreich nie powiedział, że nie przyjmie powołania ani nikt tu nie mówi o zasługach. Jest kilku bramkarzy na pozycję nr 3 a wśród nich również tacy w dobrej formie od dłuższego czasu a nie od pół roku, tyle. Decyzja należy do sztabu trenerskiego. Fajnie byłoby zobaczyć Svena w towarzyskim meczu, no i oczywiście Neuera po kontuzji.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Sven Ulreich

Postprzez scholli7 » 2018-02-12, 19:27

Matifcb napisał(a):Recit masz racje, ze swieca szukac takiego skarbu jaki nam sie trafil :O cieszy mnie to. Wroci Manu, Sven odetchnie ale odwala kawal dobrej roboty.


Proszę proszę ot jacy to ludzie są i potrafią być przewrotni teraz piszesz, że ze świecą szukać takiego skarbu jak Sven, a jeszcze we Wrześniu pisałeś, że nie mamy nikogo poza Neuerem i że "wieje od Nas amatorszczyzną i poziom fcb według Ciebie jest mocno prowizoryczny", bo Starke wrócił.I nabijałeś się że oboje ze Svenem są weltklase :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Sven Ulreich

Postprzez Recit » 2018-02-12, 19:33

O, właśnie, właśnie... jak sobie przypomnę jakie tu było jeszcze niedawno smarowanie kupy na zarządzie przez niektórych kibiców to aż przykro. Dalej uważacie, że BVB jest tak zarąbiście zarządzane i nasi powinni jechać tam po nauki?
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Sven Ulreich

Postprzez Matifcb » 2018-02-13, 00:05

No pewnie ze latwiej jest pisac teksty typu " sven da rade " bo zagralby na swoim normalnym slabo srednim poziomie I tak bysmy mieli teraz te 5pktow w ciemno przewagi I swiat by sie nie zawalil. Kolo nieoczekiwanie pokazal sie z dobrej strony I Ty scholli przyjdziesz I wychwalasz siebie jakim to jestes kozakiem bo trafiles ze swoja ciagla gloryfikacja kazdego w Bayernie.
Ciekawe czy tak w piorka obrastasz przy tematach niewypalow ktorzy juz nie graja u nas bo nie wypalili.
Ja mam dosc juz w kazdym temacie dyskutowac z toba, zanim to sie znowu rozwinie w glupie obrazanie to pozwol ze odpuszcze I nie podejme walki najlepszy kibicu Bayernu pod sloncem.. twoje nazwisko to pewnie na tej okladce nowej ksiazki zaraz nad lewandowskim wieksza czcionka powinno byc wyryte trojwymiarowym hologramem :-)

Ps. Sam pisales w tamtym roku jak to on cie denerwuje bo zachowuje sie jak choragiewka I zmienia decyzje czy odejdzie czy zostanie wiec... :roll:
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 23m 28s

Re: Sven Ulreich

Postprzez scholli7 » 2018-02-13, 03:06

Widzisz tak ten świat jest skonstruowany, że jeden będzie gloryfikował, a inny będzie wiecznie narzekał, gderał, zrzędził i płakał w każdym temacie tak jak Ty :)
A tak dla ścisłości po pierwsze primo gdzie ja siebie wychwalam jakim to jestem kozakiem? czy co więcej może nazywam najlepszym kibicem Bayernu pod słońcem. Bo co, bo mam inne zdanie na pewne aspekty niż Ty? I nie zrzędzę i non stop nie krytykuję tego co się dzieje w Klubie tak jak Ty to robisz i to zresztą nagminnie? Ba piszesz o głupim obrażaniu, a sam co w tym momencie robisz? Po drugie mojego nazwiska nie ma na tej książce, także nie pykło Ci zresztą nie po raz pierwszy, nie ta bramka :lol:
I owszem pisałem, że mnie denerwuje takie zachowanie Svena. Czyli wychodzi jednak na to, że nie wszystkich gloryfikuje i każdego w Bayernie, tym bardziej ciągle, jak właśnie wyżej napisałes.Także sam sobie w tym momencie po raz kolejny zaprzeczasz kolego i ponownie wychodzisz na błazna.Powiem Ci więcej jeśli piszesz o niewypałach pokaż mi gdzie np gloryfikowałem Sanchesa? Kolo okazał się totalnym niewypałem, a czy ja Go może jak to nazywasz gloryfikowałem?
A na sam koniec jeszcze Ci coś powiem sam również pokazujesz, że zachowujesz się właśnie jak ta chorągiewka na wietrze , bo jesteś bardzo przewrotny raz piszesz co innego, ( że jesteśmy amatorami, że wszystko to jest jedna wielka prowizora, że wogóle wszystko jest be) by dosłownie w niedługim czasie napisać zupełnie co innego i diametralnie zmienić swoje zdanie ( nagle Sven jest skarbem hahaha,którego nawet ze świecą trzeba szukać :) Jupp też już nie jest czekaj jak to było Leśnym Dziadkiem? A Zarząd może miał jednak Nosa sprowadzając Jamesa? co? ) nie masz honoru by to przyznać prawda? A krótko mówiąc jednym słowem tańczysz jak Ci zaśpiewają czy też zagrają :wink: kolego i taka jest prawda :twisted: :lol:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Sven Ulreich

Postprzez Matifcb » 2018-02-13, 17:41

Sorry scholli po dwoch linijkach wymieklem :-)
Troche racji jest w tym co pisze anilbezskrzydel, ranga turniejow reprez. faktycznie spada. Liczy sie hajs ktory jest w klubach..

Z ciekawosci wszedlem w trmat Sancheza choc byl to tylko przyklad niewypalu I gdybanie I co znalazlem scholli - "Mówiłem że skoro Bayern wydał na Niego takie pieniądze to musi coś być na rzeczy i napewno się mu dokładnie przyglądali. Chłopak ma potencjał i jak widać będzie tak dobrym transferem Bayernu jak te minionego sezonu Costy, Comanna cz Vidala.
Super pozostaje się tylko cieszyć choć szkoda, że nasza Reprezentacja zakończyła już przygodę z tym turniejem"

O to mi chidzi gloryfikacja na kazdym poziomie w ciemno zarzadu. Bron Boze zle slowo napisac. Jak to napisales - kolejny raz wychodzisz na blazna :roll:
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 23m 28s

Re: Sven Ulreich

Postprzez scholli7 » 2018-02-16, 00:20

A to błaźnie też widziałeś i czytałeś :

scholli7 napisał(a):Moim zdaniem Bayern powinien pomyśleć bez dwóch zdań nad Jego wypożyczeniem.Co np we wcześniejszych wypożyczeniach innych poszczególnych zawodników przynosiło efekty. Weźmy pod uwage np Lahma, Kroosa czy nawet Alabe.
A dopiero wtedy wprowadzać Go do składu. :wink: Sam Carlo nawet udzielił ostatnio wywiadu, w którym uciszył co niektórych, którzy bardzo dziwili się dlaczego Ten na Niego nie stawia i krytykowali Ancelottiego za ten stan rzeczy.
Sprawa jest bardzo prosta i pisałem o tym już dawno Bayern to taki Klub, w którym nie ma miejsca na to by ktoś się ogrywał.
Wchodząc do składu On ma poprostu grać, a nie odstawać od drużyny. A miejsce musi sobie wywalczyć m.in prezentując się w swoich nawet krótkich epizodach na murawie, czy też treningach pod okiem trenera. A nie ma mieć miejsca niby dlatego, że okrzyknięto Go wschodzącą gwiazdą :wink: Kto wie czy nie za wcześnie zresztą :roll:
Ileż tych gwiazd już przerabialiśmy


scholli7 napisał(a):http://footroll.pl/sanches-przeprasza-za-kontrowersyjny-filmik/ :oops:

Jak widać nie przeszkadza Mu, że nie gra :562: :563:


scholli7 napisał(a):A moim zdaniem jeśli nie zostanie wypożyczony gdziekolwiek trzeba gościa pogonić


scholli7 napisał(a):A u Nas będzie grał?


scholli7 napisał(a):W Bayernie II


scholli7 napisał(a):Nadal wierzycie, że On jeszcze wypali?


scholli7 napisał(a):http://www.fangol.pl/view/224499/renato-sanches-kopnal :cry:


scholli7 napisał(a):Może oddamy Go za darmoszkę :wink:


To wszystko oczywiście Ci umknęło prawda hahaha ot gloryfikacja Sanchesa z mojej strony. Człowieku jaki Ty masz sprany mózg :lol:

P. S zrób mi przysługę skończ już waść wstydu oszczędź i naprawdę nie odpisuj :lol:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Sven Ulreich

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-02-16, 17:07

Neuer/ter Stegen/Leno - pewniacy.
A jak ktoś wypadnie z powodu kontuzji,to Trapp,który w PSG nie gra,ale Loew mu dawał ostatnio szansę,którą wykorzystał,bo bronił znakomicie.
Ale jak widać w Bayernie można dostać drugie bramkarskie życie,podobnie było z Buttem,który stracił miejsce w Leverkusen,grzał ławę w Benfice,a u nas z ławki wskoczył do składu,pojechał na mundial i nawet zagrał.Tego Ulreichowi również życzę oczywiście.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Sven Ulreich

Postprzez mancipium » 2018-05-01, 20:50

caly sezon spoko i w takim momencie :D
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Sven Ulreich

Postprzez Matifcb » 2018-05-01, 20:54

Haha :-D
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 23m 28s

Re: Sven Ulreich

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-05-01, 21:22

Nawet Oli Kahn robił błędy,ale tego to mu k...nie wybaczę jak odpadniemy,niech wraca na ławę,albo do Stuttgartu! MUNDIAL :lol:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Sven Ulreich

Postprzez izi91 » 2018-05-01, 21:49

Klasę bramkarza poznaje się po największych meczach, Ulreich niestety nie pomógł, nie sztuką jest bronić w Bl bez presji przy 20 pkt przewagi mając przed sobą Hummelsa, Alabe, Kimmicha.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Sven Ulreich

Postprzez kjon » 2018-05-01, 21:50

izi91 napisał(a):Klasę bramkarza poznaje się po największych meczach, Ulreich niestety nie pomógł, nie sztuką jest bronić w Bl bez presji przy 20 pkt przewagi mając przed sobą Hummelsa, Alabe, Kimmicha.


Cóż Kahn też nie był klasowy ;) jeśli mówimy o wielkich meczach aka 2002. Szkoda mi Ulreicha, świetny sezon i widać, że się zawiesił przy tym...
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: Sven Ulreich

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-05-01, 21:52

I to jest właśnie k..to ktoś jest Ulreichem,wartym 4 miliony,a ktoś jest Neuerem wartym 40.
Bez żalu niech wraca na ławkę,spieprzył najważniejszy mecz w swoim życiu,a i prawdopodobnie zamknął sobie też drogę na Mundial.
Mnie go nie żal,żal mi Bayernu.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skład

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości