Młodzież w Bayernie

Tutaj wyrazisz swoją opinię na temat zawodników grających w Bayernie

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Tymek » 2006-03-23, 13:13

Panowie, przechodzi do nas w lecie Kroos, przeczytajcie sobie o nim, to chłopak namaszczany na gwiazde reprezentacji niemiec, biły się o niego Chalesa, ManU, coś nawet o Arsenalu ,Werderze i Stuttgarcie słyszałem-Wybrał Monachium. Narazie jednak mamy Celozziego , świetny technicznie piłkarz niedawno skończył 17 lat, a jest jednym z najlepszych graczy FC Bayern II. Rozegrał w poprzedniej rundzie 17 meczy wychowanek Ulm jest postacią naprawde barwną, co docenili także skauci reprezentacji niemiec powołując tego piłkarza do kadry naszych sąsiadów. Poza nimi to Sikora jeszcze jest w miare, Schneider gdzies się pogubił-choc umiejętności ma całkiem spore.

Jak coś jeszcze chcielibyście o niemieckiej młodzieży -PYTAJCIE:))
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Sajmon » 2006-03-23, 13:55

Tymek napisał(a):Panowie, przechodzi do nas w lecie Kroos, przeczytajcie sobie o nim, to chłopak namaszczany na gwiazde reprezentacji niemiec, biły się o niego Chalesa, ManU, coś nawet o Arsenalu ,Werderze i Stuttgarcie słyszałem-Wybrał Monachium. Narazie jednak mamy Celozziego , świetny technicznie piłkarz niedawno skończył 17 lat, a jest jednym z najlepszych graczy FC Bayern II. Rozegrał w poprzedniej rundzie 17 meczy wychowanek Ulm jest postacią naprawde barwną, co docenili także skauci reprezentacji niemiec powołując tego piłkarza do kadry naszych sąsiadów. Poza nimi to Sikora jeszcze jest w miare, Schneider gdzies się pogubił-choc umiejętności ma całkiem spore.

Jak coś jeszcze chcielibyście o niemieckiej młodzieży -PYTAJCIE:))


No to kolejny, bardzo dobry piłkarz zawita w progach Bayernu :D :D :D
http://img246.echo.cx/img246/8179/schw4ni.gif Bastian SCHWEINSTEIGER przyszłość Bayernu Monachijskiego!!!
Sajmon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 121
Dołączył(a): 2006-02-12, 13:34
Lokalizacja: z Katowic
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Mars » 2006-03-23, 18:36

No ten Kroos jest niezly ... gra w reprezentacji Niemiec do lat 17 - 6 meczy trzy gole jak na pomocnika to niezle....- 1,80 cm i ok.68 kg

[ Dodano: 2006-03-23, 18:39 ]
a celozzi rocznik 88 w regionallidze 18 meczow i ... 0 goli niewime jak gral wiec go nie krytykuje i nie mowie ze nie bylby lepszym wzmocnieniem od kroosa.

[ Dodano: 2006-03-23, 18:42 ]
a iczy przypadkiem Celozzi nie jest obronca?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez artek_88 » 2006-03-23, 23:21

Lesnik_ORI napisał(a):
Sajmon napisał(a):Wypowiem się krótko ale na Temat!
Według mnie mamy w naszej drużynie takich dwóch zawodników a są to:
Bastian Schweinsteiger oraz Philiph Lahm!!!

Ahaaaa, tos Ci mocium Panie Ameryke odkryl... Jestem pod wrazeniem wiedzy trenersko-skoutowskiej :) I Philipp... Co do mlodych i zdolnych jest ich u nas za malo troche... Lahm, Schweinsteiger, Ottl... I Rensing. Zupelnie natomiast nie wiem, jak wyglada z mlodzieza w FCB II, ale z pozycji zajmowanej w lidze wnioskuje, ze srednio...


Zapomniałeś jeszcze o Hargreavesie i Dos Santosie :D
artek_88
Bawarczyk
 
Posty: 7
Dołączył(a): 2006-03-20, 23:47
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Tymek » 2006-03-24, 14:12

tak Celozzi to prawy obrońca. Dlatego ma na koncie 0 goli:) choc rzeczywiście mógłby grac bardziej ofensywnie jak chociaż by Kooplin, kttóry w młodzieżówce niemiec ma już 3 gole na 8 meczy. Też z Bayernu chłopak. Kroos ma potencjał bardzo duży, jego atutami jest technika, mocny strzał , dobry przegląd pola i chyba najwazniejsze strzela dużo goli. Myśle że będzie z niego pociecha, może byc to nawet lider tak Bayernu jak i reprezentacji niemiec, czego mu szczerze życze.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Żaba » 2006-05-19, 09:38

Tymek a ja mam takie pytanko, jak to wkoncu jest z Tonim Kroosem? On już gra u nas czy jest zaklepany? Bo w jednych źródłach czytam że gra u nas, a czasami na stronach widze go w składzie rezerw Hansy Rostock :> aa i jak radzi sobie ten młody turek w U-19?
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Tymek » 2006-05-19, 11:04

Więc tak Kroos przechodzi latem tak przynajmniej podaje transfermarkt.de , co do turka to jest to co prawda mistrz europy z reprezentacją turcji, w młodzieżówce FCB jest to napewno postac znacząca, jednak w rezerwach nie zachwycił grając 5 meczy nie strzelając bramki ani nie asystując. W młodzieżówce FCB jest atak Wagner Ylmaz -obaj Ci gracze prezentują podobną forme strzelecką.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez karl85 » 2006-05-19, 11:12

a czy w w rezerwach gra jeszcze Erdal Kilicasjan(moglem przekrecic nazwisko)?? Gra w ataku, ma okolo 21 lat!! Kiedys widzialem go na turnieju juniorow!! W 6 meczach strzelil 5 bramek. pozdro
karl85
Bawarczyk
 
Posty: 22
Dołączył(a): 2006-03-13, 16:17
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Mars » 2006-05-27, 17:13

Daniel Sikorski strzelil swoja pierwsza bramke w amatorach Bayernu;) Moze cos z niego bedzie... Ciekawe jaki kraj bedze reprezentowac?W warszawie sie urodzil a od lat mieszka w Austrii , wie ktos czy gral w jakiejs mlodziezowce?
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Żaba » 2006-05-27, 18:44

Mars99 napisał(a):Daniel Sikorski strzelil swoja pierwsza bramke w amatorach Bayernu;) Moze cos z niego bedzie... Ciekawe jaki kraj bedze reprezentowac?W warszawie sie urodzil a od lat mieszka w Austrii , wie ktos czy gral w jakiejs mlodziezowce?


On już jest chyba zaklepany przez reprezentacje Austrii
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Mars » 2006-05-27, 19:01

On już jest chyba zaklepany przez reprezentacje Austrii

moze to i dobrze:P w Polsce by sie zmarnowal...:Phehe
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Tymek » 2006-05-28, 16:42

Szczerze? To ja nie jestem do niego zabardzo przekonany, poprostu, nie zachwycał, być może się mylę, ale coś mi mówi że z tej mąki chleba nie będzie, a jeśli już coś wyrośnie to napewno nie na miare Bayernu...
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez olek » 2006-05-28, 17:36

Ale kto mowi, ze do Bayernu? Jak bedzie w miare dobry, to moze byc w przyszlosci karta przetargowa w negocjach? Albo mozna bedzie go sprzedac za jakies niezle pieniadze 8) ?
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Simin » 2006-05-31, 12:56

Co do Sikorskiego to powiem tylko tak (wiem, ze to inna rzeczywistosc :P) ze w mojej grze w FM'a po 4 latach Sikorski stal sie obok Santa Cruza, Heargreavesa i... Ballacka (ktorego udalo mi sie zachowac :mrgreen:) najlepszym zawodnikiem z 'prawdziwego' Bayernu - tzn z nie sprowadzonych... :wink:
W 7 meczach strzelil 9 bramek :shock: - miejmy wielka nadzieje, ze bedzie tak w przyszlosci!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Młodzi, zdolni w Bayernie

Postprzez Żaba » 2006-05-31, 14:15

Simin napisał(a):Co do Sikorskiego to powiem tylko tak (wiem, ze to inna rzeczywistosc :P) ze w mojej grze w FM'a po 4 latach Sikorski stal sie obok Santa Cruza, Heargreavesa i... Ballacka (ktorego udalo mi sie zachowac :mrgreen:) najlepszym zawodnikiem z 'prawdziwego' Bayernu - tzn z nie sprowadzonych... :wink:
W 7 meczach strzelil 9 bramek :shock: - miejmy wielka nadzieje, ze bedzie tak w przyszlosci!! :569:


U mnie w FM Borut Semler w 3 sezonie zdobyl 43 bramki :), w następnych też coś tych okolicach...a w rzeczywistości Bayernie to raczej on długo grać nie będzie :)
Żaba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Wiek: 36
Dołączył(a): 2006-05-17, 09:35
Lokalizacja: Kalisz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Skład

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości