Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez przodowy » 2017-03-17, 00:26

Optymalnie byłoby 6-7 niemcoli w podstawie a reszta wybitni imigranci. Na razie kiepsko bo 4-5 Niemców w jedenastce to w Bayernie trochę mało, myślę że Uli to ruszy...
Ino BAYERN !!!
przodowy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1672
Wiek: 38
Dołączył(a): 2007-03-04, 12:50
Lokalizacja: Myslowice
Online: 1d 10h 39m 4s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez lechista_tomek » 2017-03-17, 10:40

No jak na ten moment to ciężko znaleźć niemca, który podniósłby poziom w pierwszej jedenastce. Czy są lepsi niemieccy defensywni pomocnicy niż Vidal i Martinez? Wątpię. Czy są lepsi niemieccy skrzydłowi niż Ribery i Robben? Wątpię. Czy lepszy napastnik niemiecki od Lewego? Wątpię. Aczkolwiek myślę, że dobrze, że rozglądamy się za młodymi niemcami, którzy się wyróżniają. Akurat na skrzydłach powoli będzie się robić miejsce, więc można się spokojnie Brandtowi czy Gnabremu przyglądać. Jak my nie wyłożymy teraz za nich hajsu, to tak jak pisze Dziadek, wjedzie mancity, rzuci 50 baniek i po zabawie.
lechista_tomek
Bawarczyk
 
Posty: 1252
Wiek: 32
Dołączył(a): 2006-09-27, 14:08
Lokalizacja: Gdańsk
Online: 6d 11h 40m 11s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-03-17, 13:32

Bayern powinien bacznie przyglądać się zawodnikom z Lipska, już puchną jako drużyna i może będzie ich łatwiej wyciągnąć. Ale co ja mówie, na pewno są już obserwowani.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-03-18, 10:43

Takich graczy z potencjałem to jest bardzo dużo,musimy pamiętać,że Bayern to nie jest aktualnie klub,który będzie dawał czas graczom na rozwinięcie się.Nie jesteśmy Borussią Dortmund.Albo jesteś najlepszy i grasz,albo ława.
Nie widzę na razie nikogo z Lipska u nas w 11,bo kto? Werner? Keita? U nas taki Gece (w sumie ważna postać reprezentacji) nie dał rady,Renato Sanches siedzi,Douglas Costa (zajebisty grajek,zniszczyłby system grając w RB) siedzi,Coman,wielki talent,reprezentant Francji..to samo.
Zresztą jak mają teraz przychodzić jacyś gracze,to kilku musiałoby odejść.
W przyszłym sezonie wątpię,żeby była jakaś rewolucja kadrowa,chyba,że będzie jakaś kompromitacja w LM (odpukać ^) Ribery,Robben zostaną,odchodzi Xabi,ale jest Sanches,jest Kimmich,jest Javi Martinez.Tutaj jeżeli juz,to Veratti,albo taki Khedira,a nie młody talent.
A za Lahma może grać Kimmich/Rudi.Ewentualnie tutaj bym kogoś poszukał,ale nie mam pojęcia kto to mógłby być.
Skrzydłowych mamy 4,kolejny byłby już problemem bogactwa.No chyba,że Ulli się wkurzył i Douglas Costa out.Myślę,że ładną kasę byśmy za niego zgarnęli,ale chyba lepiej,żeby został i walił te bomby z dystansu :wink:
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mars » 2017-03-18, 11:11

Jak ktoś jest dobry i Bayern będzie w nim widział wzmocnienie to trzeba go sprowadzić, tym bardziej jeśli to taki Werner. Bo potem będzie płacz, że ktoś go sprzątnął :) A można by go wykupić ale wypożyczyć na sezon.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2017-03-31, 13:14

http://www.dieroten.pl/art/show/goretzk ... ernu/22189

ciekawie ciekawie, ale na ile w tym prawdy... w każdym razie nazwiska konkretne ale w Carrasco ciężko mi uwierzyć, prędzej w transfer Jamesa który w Realu nie pogrywa a Bayern ma Ancelottiego u którego błyszczał. Uważam że ewentualny transfer Jamesa byłby tego samego kalibru co transfer Robbena, niechciany w Madrycie ze świetnie ułożoną lewą nogą potrafiący zrobić różnicę na boisku jednym zagraniem.

Goretzka to dobry kandydat z tym że w Bayernie środek pola jest mocno obsadzony, fakt jest Alonso który kończy karierę ale nie zapominajmy o tym że jest Kimmich (chyba że przejdzie na PO) Vidal Thiago (szczerze, tą trójkę widziałbym na środku pola w przyszłym sezonie) do tego przychodzi Rudy i jest Renato Sanches który może odpalić.

Ponadto wczoraj Di Marzio poinformował że Bayern prowadzi w wyścigu o Griezmana, ale to dla mnie jakaś abstrakcja, wątpię że Bayern by zapłacił takie pieniądze jakie krzyknęłoby Atletico
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5033
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 51m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez yarpen » 2017-03-31, 15:06

norbi napisał(a):Ponadto wczoraj Di Marzio poinformował że Bayern prowadzi w wyścigu o Griezmana, ale to dla mnie jakaś abstrakcja, wątpię że Bayern by zapłacił takie pieniądze jakie krzyknęłoby Atletico

A ja dzisiaj znów czytałem że United uruchomi klauzulę za 85 mln.
http://www.telegraph.co.uk/football/201 ... lause-end/

Pytanie jest: czy ta klauzula jest dodatkowa czy wynika z hiszpańskiego prawa? Bo ostatnio czytałem że te obowiązkowe klauzule obowiązują tylko przy transferach pomiędzy hiszpańskimi klubami i dlatego właśnie kupowaliśmy Martineza przez pośrednika. Ponoć to była tylko dobra wola Bilbao że nie domagali się ścigania nas za nieopłacone podatki z tego tytułu. Z tego artykuł wynikałoby że ta klauzula Griezmanna jest właśnie na bazie hiszpańskich wymagów.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-03-31, 18:11

Nie cierpię tego francuzika Griezzmana i nie chcę go w Bayernie.Ten goguś idealnie pasuje do Angoli,od Bayernu niech się trzyma z daleka.A Goeretzka to jeszcze nie jest piłkarz na Bayern.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez alien666 » 2017-03-31, 18:22

Griezmann swoja grą idealnie wpasowuje się w taktykę Atletico. Ale co by o nim nie myśleć zrobiłby w Bayernie furorę. Dla mnie jeden z najlepszych ofensywnych graczy w tej chwili w poważnych klubach.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4872
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 41d 22h 8m 5s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-01, 00:41

A moim zdaniem idealnie wkomponowałby się w Bayernie, a że do Francuzów mamy szczęście nie musze chyba nikogo przekonywać :lol:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez GKSeba12 » 2017-04-01, 15:30

rad napisał(a):Też go tu nie chce. Kolejny pseudo skrzydłowy a tak naprawdę napastnik. Imho koleś jedzie na totalnym farcie przy wielu sytuacjach. Oczywiście mocny grajek ale jak to ktoś powiedział wyżej, idealnie do Angielskiej ligi pasujący, bo bardziej medialny niż dobry.

No i co z tego że, ma szczęście ważne że, jest skuteczny. Swoją drogą ten Griezmann nieźle farci skoro tyle bramek strzela.
Autor tego postu jest gimbusem więc odradzam czytanie jego wypocin.
GKSeba12
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 302
Wiek: 25
Dołączył(a): 2013-10-18, 18:58
Lokalizacja: Pffafenhoffen
Online: 6d 2h 7m 16s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2017-04-01, 17:25

Griezmann to swietny gracz tylko gdzie mialby niby grac , na jakiej pozycji ? za kogo ?

W tej chwili mamy mega mocny sklad , na przyszly sezon takze bo RR pociagnal jeszcze na wysokim poziomie. To co mozemy robic to robimy czyli zakup mlodych z duzym potenjalem, ktorzy moga szybko wystrzelic i osiagnac top level.

Bramka - wiadomo, najlepszy bramkarz na swiecie 8)

Obrona jest super - Lahm , Boateng - Hummels , Alaba - to najsilniejsza linia obrony jaka pamietam i sdze, ze najmocniejsza w tej chwili na swiecie. Zamienilibyscie jakiegos z tych graczy na innego ? (+ wzmocnienie mlody Niklas Sule) jedyne pytanie czy na prawej bedzie gral Kimmich i czy da rade? Sadze, ze tak bo to podobny gosc co Lahm nie wiadomo tylko czy osiagnie tak wysoki poziom na prawej obronie i czy bedzie potrafil go utrzymac tak jak Lahm. Trzeba jednak dac mu szanse, zasluzyl na to.

Srodek pomocy - Vidal , Martinez, Thiago + Sanches - tutaj ewentualnie moglibysmy sciagnac jakiegos ofensywnego gracza , ze swietnym podaniem. Thaiago czesto ma kontuzje i gdyby zabraklo go w kluczowych meczach to Bayern sporo traci. Idealna opcja wydaje sie James Rodríguez - jest do wyciagniecia, Carlo wie na co go stac.

Skrzydla: RR - mimo wieku dalej daja nam bardz duzo i trudno o lepszych graczy, oni chca grac i utrzymuja forme wiec nie bardzo mozemy sciagac kolejnych skrzydlowych. Szczegolnie , ze jest jeszcze Costa i Coman - zaden klub niema tylu swietnych zawodnikow na skrzydlach.

Atak - Lewy i Muller (jako cofniety napastnik, w razie czego moze zagrac w ataku) - tutaj moglby przyjsc jeszcze jakis mlody napastnik, fajnie jakby byl to Nimiec

Wychodzi na to, ze mamy mega mocna kadre , na pewno mozemy z takimi graczami i wreszcie z ogarnietym trenerem wygrac LM. Czekaja nas wiec chyba raczej uzupelnienia niz jakies glosne transfery. Ciekawie za to bedzie w lato 2018 , niby mamy kilku mlodych graczy z duzym potencjalem, sadze jednak , ze wtedy siegniemy gleboko do kieszeni i bedzi kilka duzych transferow.
Ostatnio edytowano 2017-04-02, 12:58 przez pablo, łącznie edytowano 1 raz
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2017-04-01, 17:32

Mnie ciekawi czy doniesienia prasy się sprawdzą i czy Bayern sprowadzi rzeczywiście Adlera jeśli Ulreich opuści Bayern.Takie spekulacje pojawiły się w prasie. Dla mnie Adler to dobry bramkarz, a nie może być takiej sytuacji, że nie będziemy mieli konkretnego zmiennika dla Manuela, bo Starke jak zapowiedział zakończy karierę pi tym sezonie
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-04-01, 19:47

Adler jak najbardziej.Obaj kiedyś rywalizowali o miejsce w reprezentacji z Neuerem i chyba nawet Adler przez moment wygrywał (chociaż pierwszym miał być generalnie Enke)
No i trochę (z tamtej perspektywy patrząc) mu ta kariera siadła,ale jako numer 2 byłby idealny.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Serek_ » 2017-04-01, 19:50

Dziadek Mróz napisał(a): i chyba nawet Adler przez moment wygrywał
Był pierwszym, ale kontuzja pokrzyżowała jego wyjazd na mistrzostwa... no i tyle z jego kariery w kadrze.
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość