Kto powinien odejść z Bayernu?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez ironlemon » 2017-06-05, 15:04

Wypożyczyć, tylko do kogo? Sanches musiałby przystać na granie w klubie wyraźnie słabszym od Bayernu, bo jak pójdzie do ekipy kalibru LM i tam wypali, to na bank zostanie w niej po wypożyczeniu na stałe.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Matifcb » 2017-06-05, 15:57

to chyba jednak od naszych włodarzy zalezy czy ktos wraca z wypozyczenia czy go sprzedajemy ?
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 16m 15s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez ironlemon » 2017-06-05, 16:17

Nie no, mamy ostatnie słowo, ale nie przypominam sobie, żeby Bayern robił kiedyś z pracownika niewolnika. Jak Sanches zacząłby grać gdzieś indziej i chciał tam zostać, to by go puścili - tak, jak z Benatią.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Recit » 2017-06-05, 18:05

Sanches biorąc pod uwagę nadzieje to dla mnie jednak byłaby mniejsza wtopa niż Breno :D Costa za 40 to dobra promocja jeżeli Inter wyciągnie ponad 50 za Perisicia.

W ogóle Bayern zaczyna być w trudnej sytuacji. Parę lat temu kadra była świetna, a teraz liderzy się zestarzeli, a młodzi, którzy mieli ich zastąpić nie sprawdzili się i "leżą" na promocji. Właściwie każda formacja wymaga wzmocnienia na już.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 47m 32s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez norbi » 2017-06-24, 18:40

According to the English media, Javi Martinez is Man City bound. They're also reporting that he'll have a medical next week

info z fb fanowskiej strony.

Uważam że scenariusz bardzo możliwy, lecz nie chciałbym odejścia Javiego, tym bardziej że media informowały że w przyszłym sezonie miał być brany jako DM a nie ŚO. Lecz przy ruchach transferowych Bayernu robi się ścisk i kto wie czy często kontuzjowany Bask zostanie sprzedany ....
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez yarpen » 2017-06-24, 19:48

Już widzę jak wygrywamy LM z Rudym jako DP.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez scholli7 » 2017-06-25, 11:48

Martinez jakiś czas temu niby mówił, że rozważa odejście z Bayernu. Ale prawdę mówiąc nie wydaje mi się, że tak będzie. A jak słyszy się, że każdy gracz Bayernu jest w pierwszej kolejności z Citi :roll: :wink:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Luke » 2017-06-25, 13:37

Czyżby Bayern zbierał kasę na klauzulę 100 mln od Carrasco? W sumie wcale nie było by to głupie, biorąc pod uwagę, że Costa pójdzie za 40, a Martinez pewnie za drugie tyle to praktycznie suma już uzbierana ;) Szkoda Martineza bo pamiętam jakim kozakiem był w pierwszy sezonie w Bayernie, ale my potrzebujemy klasowego gracza do ofensywy bez dwóch zdań. W dzisiejszych czasach takowego nie dostaniesz poniżej 70 mln, więc musimy sprzedawać zawodników, a faktem jest, że po przyjściu Tolisso, Suele i Rudyego zarówno na stoperze jak i w środku pola mamy ścisk. Pod warunkiem, że przyjdzie klasowy pomocnik nawet bym to przełknął.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez scholli7 » 2017-06-25, 14:32

Ale póki co to nie sprzedaliśmy ani Costy, ani Martineza. Ba ponoć dochodzą rzekome newsy, że Juve odpuściło sobie Coste, a do walki o Niego włączył się teraz Inter. To pierwsza rzecz, druga nie wiadomo ile jest prawdy o rzekomej chęci opuszczenia Bayernu przez Martineza, a że np to kolejny wymysł jakiś szmatławców.
I jeszczcze jedno Bayern nie wyda 100 mln na Carrasco :P
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Gabo Gabi » 2018-04-25, 22:04

Chyba czas trochę przewietrzyć szatnie, nie myślicie? ogólnie jestem przeciwny takim akcjom, no ale kurde...

Thiago kompletnie mnie zawodzi, a byłem jego gorliwym obrońcą na tym forum :cry: Tolisso dobra zmiana dzisiaj.

Lewy? Chyba się wypala pomału, mam podobne wrażenia jak Recit. Jego szczyt w Bayernie to zeszły rok i sezon 15\16 wtedy to był kocur. Można jeszcze za niego duży hajs dostać więc zastanowiłbym się nad pożegnaniem się z Polakiem

Rafa tylko jako zmiennik do BL. Lubię go i ma on serducho do gry, ale to jednak nie ten poziom. Bernat wiadomo out.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Cejmi » 2018-04-25, 22:07

Eriksen in, Thiago out.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 56m 58s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez bartek959 » 2018-04-25, 22:09

Trzeba wzmocnić koniecznie ławkę, głównie jeśłi chodzi o zawodników ofensywnych. Coman, Robben kontuzje, żadnych zmienników i kombinowanie z ustawieniem bo muszą ŚP wejść z konieczności...
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-04-25, 22:22

Ale nic się nie poradzi jak 3 graczy wypadnie na pozycje,10 topowych skrzydłowych nie możemy mieć.Chociaż faktycznie,tego jednego jakiegoś kozaka zabrakło,powinien zostać sprowadzony.I z tymi kontuzjami coś trzeba zrobić,czemu w realu wszyscy zawsze k... zdrowi?
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez yarpen » 2018-04-25, 22:35

Ja mam wrażenie, że co roku piszę to samo: albo mówimy sobie wprost, że nasze ambicje kończą się na majstrze i 1/4 lub 1/2 LM, albo chcemy walczyć o finał LM i wietrzymy szatnie. Od ilu lat wszyscy narzekamy, że cała nasza ofensywa opiera się na łamliwym duecie R&R który ma już swoje lata?

1. Skrzydłowych wymieniamy od dobrych czterech lat, a sytuacja się nie zmienia - wypada Robben i nagle wszystkie ataki idą lewą stroną, na prawym skrzydle nie ma kto grać. Od wielu lat bazujemy na ataku skrzydłami, a z drużyny która miała najlepsze skrzydła w Europie (2012-2014) staliśmy sie przeciętniakami; Shaqiri niewypał, Costa niewypał, Coman dobrze sie rozwija ale jest wciąż młody, Gnabry jest bardzo zdolny ale to wciąż młodzik z praktycznie zerowym ograniem w Europie.
2. Bernat i Rafinha to nie są zawodnicy na poziom LM. O ile Rafinha jeszcze ma przebłyski w ofensywie, to popełnia niewyobrażalne babole w defensywie (a to przecież obrońca!), za to obecności Bernata w Monachium nigdy nie ogarniałem. Jest do bólu przeciętny i nijaki.
3. Thiago co roku udowadnia, że jego błyski geniuszu kończą się gdzieś na 1/8 LM.
4. Nadal brakuje nam prawdziwego mózgu w środku pola, dzisiaj Real wielokrotnie nas rozbijał i zatrzymywał w środku boiska, co kończyło się stratami albo długimi podaniami w trybuny. Tutaj na szczeście jest nadzieja w Jamesie, który grał chyba najlepiej obok Kimmicha, ale on potrzebuje konkretnego partnera.
5. Niestety, ale choć Lewy wielokrotnie prowadził nas przez etap pucharowy LM, zdobywając najważniejsze bramki, to jest to już któreś kluczowe spotkanie gdzie on całkowicie znika. Oczywiście, to nie jest Messi ani Ronaldo i on musi zostać "obsłużony" podaniami, a nie ma przez kogo, ale niestety od napastnika na tym poziomie musimy oczekiwać że dostanie jedną piłką w ciągu 90 minut i będzie musiał to wykorzystać. Sytuacja z bodajżę 88 minuty jest ABSOLUTNIE NIEDOPUSZCZALNA. To mogła być bramka dająca nam jakiekolwiek szanse w Madrycie, w dodatku sytuacja tak dobra że Lewandowski lepiej nie mógł sobie wymarzyć.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Dziadek Mróz » 2018-04-25, 22:48

No właśnie,ja tego nie widzę w przyszłym roku z 4 : Coman,Gnabry,Robben,Ribery - ci dwaj jeszcze za mało doświadczeni,a ci drudzy już za bardzo :wink: Tu jeszcze jakiś kozak powinien dojść.

Out : Bernat,Rafinha,Thiago i Lewy jak będzie nalegał.
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron