Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2018-07-11, 19:50

ironlemon napisał(a):Pytanie zupełnie serio - ten Pavard faktycznie jest taki świetny? Bo kurde, niby oglądam Bundesligę, zwykle kojarzę większość graczy, a nie przypominam sobie, żeby o tym gościu było głośniej przed jego golem z Argentyną. W ogóle nie kojarzyłem nazwiska.


A co tam, sam siebie zacytuje, moj post z 3 czerwca:

pablo napisał(a):Pavard - super zawodnik. Obserwuje go od jakiegos czasu , to na pewno material na absolutny top swiatowy. Juz teraz w wieku 21 lat pewny w obronie, swietnie wyprowadza pilke, ogolnie jak na srodkowego obronce ma bardzo dobra technike. Zdecydowanie lepszy w tej chwili niz Sule i raczej tak juz zostanie. Ja mam watpliwosci czy Sule kiedykolwiek osiagnie poziom Hummelsa/Boatenga - jezeli chodzi o Pavarda to jestem przekonany, ze szybko wskoczy na taki poziom. Do tego to bardzo uniwersalny gracz, moze zagrac na boku jak i na DM. Brac go jak najszybciej.



Super zawodnik, idealny do silnego klubu bo swietny technicznie, bardzo dobrze wyprowadze pilke i jego naturalna pozycja jest srodek obrony. Gra w Bundeslidze wiec jest jakas szansa zeby go sciagnac ale gosc z takim potencjalem i takimi umiejetnosciami bedzie chcial grac wiec zegnamy kogos z dwojki Boateng/Hummels ? Ja bym zrobil wszystko zeby go pozyskac, musimy troche odmlodzic kadre a gosc ma ewidnetnie papiery na wielkie granie.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2018-07-11, 21:42

Dawać ze 3 Chorwatów do tego naszego Bayernu, bo brakuje serca do walki :D
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2018-07-11, 21:47

fakt nie pomyslalem o tym :) U nas chorwaci wypalali chya w 100%
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 17m 20s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2018-07-12, 12:40

Pojawily się plotki o tym, że Kylian Mbappe nie czuje sie dobrze w Paryżu i uważa, ze Bayern to będzie najlepsze miejsce dla niego.
Grubo
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2018-07-12, 13:18

Teraz zaczną jak zawsze wszystkich do Bayernu przypisywać, bo jeszcze nikogo nie kupił, a kasę ma :). Za Jamesa płacimy w tym czy przyszłym roku?
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2018-07-12, 13:54

Wypożyczenie mamy na dwa lata, więc myslę że w przyszłym, ale to tylko moje przypuszczenia.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2018-07-12, 14:20

xD spoko ja rozumiem że większość forumowiczów by chciało iść wyłącznie do Bayernu ale Mbappe ma chyba lepsze opcje (zwłaszcza jeżeli spojrzymy na płace), dla mnie Mbappe to ktoś na miare Ronaldo (tego z Brazylii) jeżeli tylko kontuzje go nie zniszczą lub nie odwali mu palma. Obstawiam jednak że zostanie w PSG lub Real/Barca
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez ironlemon » 2018-07-12, 19:41

Ja się trochę obawiam, że o ile jestem umiarkowanie optymistyczny jeśli chodzi o Kovaca jako trenera, to jego stosunkowo mało głośne nazwisko sprawi, że ciężej będzie nam przyciągach graczy światowego kalibru. Jednak całkiem sporo naszych ostatnich nabytków wspominało, że gra dla Pepa/Juppa była przynajmniej jednym z powodów transferu.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2018-07-12, 20:13

norbi napisał(a):xD spoko ja rozumiem że większość forumowiczów by chciało iść wyłącznie do Bayernu ale Mbappe ma chyba lepsze opcje (zwłaszcza jeżeli spojrzymy na płace), dla mnie Mbappe to ktoś na miare Ronaldo (tego z Brazylii) jeżeli tylko kontuzje go nie zniszczą lub nie odwali mu palma. Obstawiam jednak że zostanie w PSG lub Real/Barca



poo pierwsze napisałem co sie pojawiło w mediach wiec nie rozumiem skad ta "beka"
po drugie uważasz, ze barca jest sporo atrakcyjniejsza od nas sportowo?
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tomal125 » 2018-07-12, 20:50

Jest i to sporo. Lajki na fejsbukach nie kłamią :)
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2018-07-13, 07:12

Ale po co wy mi o tym moiwcie, napisalem tylko co znalazłem w mediach, nie znaczy ze to wszystko od razu łykam xD

Pojawily się plotki o tym


gdybyscie doczytali dokładnie to co napsiałem, to jasno wynika z mojego postu.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2018-07-16, 22:14

http://transfery.info/116476,hitowy-tra ... -2019-roku

Falk to wiarygodne źródło, co o tym myślicie? Wg mnie byłby to świetny ruch zarządu, bardzo zresztą w naszym stylu. 2019 :arrow: RR out - Martial za darmo in
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2018-07-18, 12:36

Ja rozumiem zarząd, super jest mieć zajebistego gracza za free - były plotki że w 2019 zgarniemy Wernera, Pavarda, teraz Martiala, i każdy z tych transferów za darmo byłby wielkim sukcesem. Ale teraz każdym naszym celem transferowym będziemy tak robić? "Nie dam 50 mln, dam max 42 albo najwyżej za rok przyjdzie za darmo" :lol: Wiadomo że znaczenie ma tu planowanie kadry, obecne kontrakty, decyzje i zachcianki trenera itd, no ale mimo wszystko robi się dla mnie to trochę dziwne. Konkurencyjne kluby przecież nie stwierdzą "ok odpuszczamy, Bayern X czasu temu powiedział że go weźmie pod koniec kontraktu", po prostu sypną kasą :P Trochę mi się kojarzy z tymi jedenastkami tworzonymi z zawodników, których Wenger na przestrzeni lat mógł mieć w Arsenalu, bo już się z nimi dogadywał ale z jakichś powodów nie doszło do transferów :P

Bayern chyba jako jedyny klub BL nie wydał w tym okienku jeszcze ani grosza. Kalle mówił, że przez całe MŚ nie będzie żadnych komentarzy i ruchów transferowych, to im się udało :mrgreen: Ostatnio widziałem newsa że kupimy 2 graczy ale dopiero wtedy, kiedy jakaś dwójka z obecnego składu odejdzie.

Po tych hiszpańskich szmatławcach wreszcie Bild podaje, że Thiago jest obiektem starań Barcy i Realu, ~70 mln euro, zarząd daje zielone światło. To już bardziej wiarygodne źródło, może go opchniemy razem z Bernatem. Tak sobie myślę o dealu: Thiago i Bernat out, Rebic i np Ricardo Rodriguez in :) Byłoby mega - kupno walczaka mogącego grać na skrzydłach i w ataku, poważniejszy konkurent dla Alaby + pozbycie się jednego z będących w nadmiarze ŚP i gościa, który jest za słaby w defensywie żeby być obrońcą i za słaby w ofensywie żeby być skrzydłowym :mrgreen: Może nawet finansowo byśmy nic nie stracili.

Z transferem młodego Arpa też są problemy, HSV chce 5 mln a Bayern daje 2,5 :lol: Podobno drugoligowcy się już wkurzyli i chcą załatwić to do końca tygodnia.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2018-07-18, 12:58

Goretzkę jednak udało się wyciągnąć tym sposobem. Fakt, zawsze jest ryzyko, że ktoś sypnie kasą i sprzątnie nam sprzed nosa zawodnika którego chcemy.

Teraz zwyczajnie nie ma miejsca dla Martiala. Jest 4 skrzydłowych, do tego zawsze można zagrać Jamesem i Tomkiem w razie kontuzji. Nie wiadomo też jakim systemem będzie grał Niko - jeśli 3 obrońcami to Kimmich i Alaba będą pełnić rolę wingbacków i wtedy już miejsce dla skrzydłowych będzie ograniczone.
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2018-07-18, 14:02

Rownie dobrze na skrzydłach mozna dac Bernata albo Alabe... patrzac w ten sposob to rzeczywiscie Bayern ma kadre kompletna i najsilniejsza na swiecie ;) taka polityka Bayern zawsze bedzie dostawal w dupe od hiszpanow a moze do tego grona dolacza koleje zespoly... przypomnijmy sobie kadre sprzed 5 lat, glownie chodzi mi o rezerwowych. Mandzukic schodzil a za niego byl Pizarro, schodzil skrzydlowy wchodzil Shaqiri ktory nie byl taki zly...
Obecnie nie licze RR ze sa w stanie nam pomoc w poznym etapie LM... max 1 polowa a pozniej co Muller xD czy Coman ktory nie gra w BL bo sie podstarzala gwiazdeczka obrazi ze go dupa od lawki piecze :573:
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron