Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2018-09-02, 19:34

Hasan ostro pracuje na miano "złotoustego".
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2018-09-02, 23:08

jak sie ma taki mlody sklad, jak sie myslalo i robilo wczesniej transfery aby skompletowac kadre, jak sie ma zdrowa kadre nie lapiaca kontuzji to mozna sobie teraz pozwolic na szlifowaniu diamentu i nie braniu udzialu w tych nieludzkich warunkach na rynku transferowym! Brawo zarzad to sie nazywa swiatowy top:)
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5356
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 48m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2018-09-02, 23:33

BayernLiga najważniejsza, LM jak się uda to dobrze, jak nie, to też dobrze :lol: Pamiętacie te słowa? Coraz bardziej widzę, że to było na poważnie :(

Uff, jak to dobrze, ze Bernat odszedł wreszcie :D O 3 lata za późno :573:
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2018-09-03, 01:29

bez kitu.. farsa.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5356
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 48m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2018-09-03, 14:03

Mnie się czasami wydaje, że niektórzy kibicują Bayernowi od lipca. Raz, że ten klub od zawsze był trochę specyficzny i nawet dekady temu był nastawiony na wzmocnienia głównie z Bundesligi, a nie z zagranicy, dwa, że w mediach nie zawsze mówi się prawdę.

Gdybyście usiedli z Brazzo przy browarku, to może by powiedział co myśli i jak jest naprawdę. Przekaz do mediów ze strony takiej organizacji jak Bayern powinien być pozytywny, bo to jest kwestia wartości, wizerunku itd. Możecie się pieklić w necie na polskim forum, ale na moje to jest trochę słabe. Wygląda to jakbyście się cieli żyletkami po napisaniu tych postów. Spokojnie, to tylko media.

Edycja
Pragnienie transferów jest naturalne, szczególnie wobec plagi kontuzji, ale póki co fakty od dekad przemawiają za tym, że ci ludzie zarządzający Bayernem za zajebiści w tym co robią. A kibice mogliby wziąć na wstrzymania patrząc na ostatnie potencjalne wzmocnienia, które miały być takie super, a są... "takie se" u innych. Wielu się napalało na Sancheza, a koleś jest nieporozumieniem. Powinniśmy się śmiać, że uniknęliśmy takiej wtopy, a nie marudzić. Gadek o Martialu (na niemieckich grupach jeszcze czasami mają miejsce) nie jestem w stanie zaczaić. To jest ten "mega transfer", na który ludzie czekają? Tylko dlaczego on gra taki piach (jak już gra)?

Na moje mogli przemeblować obronę, ale podjęli taką decyzję i spoko, szacuję. Trzeba mieć niezłe ego, żeby uważać, że wie się lepiej od takiego Kalle, szczególnie, że my nie mamy tutaj pojęcia np. dokładnej sytuacji finansowej i rozmaitych rozmowach, które nie wyciekają do mediów.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 10h 42m 13s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2018-09-03, 14:24

ale przeciez swoje osądy i rozne argumenty popieramy wlasnie przez pryzmat tego co oni mowia a nie tego co mowi tu na forum jeden z drugim ? to oni przekauja info ze kadra jest super, kolejny raz to mowia i ja jako kibic, antykibic, albo wolny czlowiek moge swoje zdanie wypowiedziec. Wlasnie to my kibice od 1 czy nawet 2 dekad wiemy jak to dzialalo ale jesli ma tak byc to niech odrazu powiedza to jasno. Teraz czytam jakies wywiady ze Uli jedzie po dyrektorze PSG, (cenzura) go to boli co oni tam robia w PSG po co sie wpiepsza w struktury zarzadu innego klubu ? niech sie zajmie swoja firma. Od zawze byl specyficzny 5 ,10 i 15 lat temu wiadomo ale coraz wiecej ruchow klubu jest coraz to mnie zrozumialych przez coraz to wieksza rzesze "wtajemniczonych ludzi" czyt. kibicow. Ja wiem ze mozna wziac Magatha kupic Borowskiego i Fringsa i grac Bratheidami i innymi Donovanami i przespac sezony. Ale nie wciskajmy sobie suchych gadek ze jestesmy top 3 bo nie jestesmy. Na szczescie sie przewijamy w cwierfinalach czy polfinalach LM gdzie sa becki dostajemy pieknie od lat i tyle w temacie. No ale przeciez raz w finale gralismy 8 lat temu a skadu nie bylo wiec po co te dasanie sie ? a no po to ze moze z kims innym nie zrobilibysmy posmiewiska przegrywajac z kretesem ten mecz albo inne dwumecze z lepszym Realem ktory zgarnia jak leci europejskie puchary. Balonik jest nadmuchiwany, rozstawianie w roli faworytow a konczy sie to na meczarniach z Sevila w cwiercfinalach czy innymi Benficami szczesliwie wygranymi.

Nie potrzeba mi transferow niech wyciagaja nawet z mlodzikow innych ale tego nie robia. Nie wiem jak moze sie komus podobac dwoch staruchow kolejny powtarzam kolejny rok grajacych pierwsze skrzypce ? ale nie nie nie mowmy zlego slowa na jakiegos bo przeciez 10 lat temu on trafil gola waznego i gdyby nie on .. no wlasnie to co ? nie gralibysmy skrzydlami czy wreszcie bysmy obstawili to kims sensownym..

tematu zaslanianiem sie tytualmi na niemieckim podworku lepiej juz nie poruszam. Bylo to i bedzie ciagle walkowane w kolko Macieju.. ale niech mi pozniej ktos nie mowi ze Baja jest silne Baja jest wielkie jak jakość ligi niemieckiej topnieje w oczach.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5356
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 48m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2018-09-03, 22:08

Bez Comana będą męczarnie w fazie pucharowej, a i sam Coman to nie jest Mbappe czy nejmar/Robben/Messi itd.

Arjen i Franck od 2-3lat już nie dają tej jakości co kiedyś w najważniejszych meczach, albo ich nie ma, albo im nie wychodzi.
Chyba żaden kibic Bayernu nie martwi się o BL - nam kibicom chodzi o LM, a bez dwóch/trzech grajków którzy potrafią rozbić mur będzie znowu trudno i męczarnie z jakąś Valencją.

Zamiast Sanches'a trzeba było kupić dwóch młodych rokujących skrzydłowych, jak już tak nie chcą wydawać 100 i więcej baniek na jednego piłkarza.
Był Sane, był Kevin i wielu innych, są następni - ale u nas przecież pełny skład. Raz na 6-10 lat trzeba kupić jakiegoś kozaka żeby liczyć się w Europie.

Gdyby nie Arjen z Frankiem to nie wiem czy z raz byśmy byli w finale.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2018-09-03, 22:13

wszyscy to widza. trwa to lata ale zarzad ma inny plan na te firme i nie mozemy miec im za zle.. tylko nie porownujmy sie z najlepszymi bo jestesmy klase nizej niz szczyt taka prawda. Nie mam za to nikomu za zle prowadza firme swoja jak chca ale niech tylko nie wkrecaja ze cos jest jakosci mercedesa a jest na poziomie audi.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5356
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 48m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2018-09-03, 22:38

Hasan mówi co mu zarząd powie, a niektórzy tu się podniecają jakby pierwszy raz gołą babę zobaczyli :roll:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3668
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 14h 12m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2018-09-05, 09:07

chcialas powiedziec ze wlasnie 3 razy w ostatnich 3 latach ?:) tak to dla mnie zmienia postac rzeczy. Lata leca a mi sie nie podoba jechanie na opini z 2010r. Przez 10 lat moze sie duzo, bardzo duzo zmienic. Mam to gdzies ze wygrali 2013 roku 5 lat temu skoro od tamtej wygranej systematyczne becki od hiszpanow az do dnia dzisiejszego. Co do tego swiatowego topu to uwazam ze Bayern jest realnie w top 5-7 liczacych sie klubow ale nie zadnym top3.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5356
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 48m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2018-09-05, 11:48

Matifcb napisał(a):chcialas powiedziec ze wlasnie 3 razy w ostatnich 3 latach ?:) tak to dla mnie zmienia postac rzeczy. Lata leca a mi sie nie podoba jechanie na opini z 2010r. Przez 10 lat moze sie duzo, bardzo duzo zmienic. Mam to gdzies ze wygrali 2013 roku 5 lat temu skoro od tamtej wygranej systematyczne becki od hiszpanow az do dnia dzisiejszego. Co do tego swiatowego topu to uwazam ze Bayern jest realnie w top 5-7 liczacych sie klubow ale nie zadnym top3.


Kto jest w TOP4/TOP6 przed Bayernem?
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Klinsmann » 2018-09-05, 15:48

Wydawać by się mogło, że PSG, City, Juve, a nawet Liverpool są wyżej ze względu na genialnych piłkarzy (u nas z przodu nie ma ani jednego takiego) ale to nieprawda i jeszcze się trzymamy trochę wyżej od wymienionych klubów.
Tylko ten stan może się szybko zmienić :( Bo wszystkie klubu wzmacniają się graczami klasy światowej a my kupujemy Sanches'ów.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2018-09-05, 16:32

Kubik napisał(a):Kto jest w TOP4/TOP6 przed Bayernem?


Real na pewno, pozniej pewnie chimeryczna Barca, Juve bo transfer Ronaldo, PsG bo Ney I Kylian, Man City bo fenomenalny głardiola i cudowna ofensywa, Liverpool bo Klopp i Salah, Chelsea bo fajne transfery porobili, Man U bo wielka marka, Atleti bo wygrali ostatnio z RM :roll:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3668
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 14h 12m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2018-09-05, 22:33

Ta, jeszcze Arsenal może
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2018-09-06, 02:58

Mnie zastanawia jedna sprawa - dzisiaj jest taki ogromny płacz, że w Bayernie nie ma konkretnych wzmocnień, że zostajemy w tyle za innymi jeśli chodzi o wzmocnienia, że w ogóle polityka transferowa Bayernu do niczego się nie nadaje, po słowach wypowiadanych przez zarządzających. Ale znowu dlaczego żaden z tych szlochających nie popatrzy na to z tej strony, że w przeciągu ostatnich kilku sezonów w szeregi naszej drużyny weszło naprawadę kilku bardzo ciekawych i świetnych zawodników. Jak chociażby Kimmich,godnie zastępując Lahma, którego niby miało być tak trudno zastąpić.Dlaczego żaden z tych "niezadowolonych" nie wspomina np zeszłorocznego fenomenalnego zakupu Jamesa (który w meczu ze swoją byłą drużyną był jednym z najlepszych zawodnikiem Bayernu. Co więcej dlaczego żaden z tych wiecznie krytykujących Zarząd i w ogóle cały Bayern nie przypomina sobie wcześniejszego transferu Lewego! Dlaczego nie patrzy na to, że właśnie to Ten tak krytykowany Zarząd postawił jednak na swoim, nie ugiął się ( jak choćby pan Watzke w przypadku transferu Dembele, czy Auby) i pozostał przy tym by się nie osłabiać i nie sprzedawać swojego bądź co bądź najlepszego strzelca gdzieś do konkurencji. Już pomijając nawet ten fakt, na jakiej zasadzie odbył się wcześnie ten transfer Lewandowskiego do Bayernu.

Dlaczego taki ktoś nie patrzy choćby przychylnym okiem w stronę Sule, który również na tle Realu jakby nie było triumfatora zeszłej edycji LM wypadł znakomicie i godnie zastąpił Boatenga. Dlaczego nie zwraca się uwagi na chęć pozyskania przez Bayern choćby Pavarda? Cały czas tylko i wyłącznie krytykując jak to Ten Klub się stacza.Według mnie jest to nieobiektywne podejście do tematu.

Tak jak Recit pisze niektórzy podniecają się np takim Martrialem, wcześniej podniecali się Alexisem Sanchezem,który okazał się totalnym niewypałem transferowym i to jakże teraz opłacanym. Dlaczego więc na to nie zwraca się uwagi, że Bayern jednak dobrze zrobił nie decydując się go pozyskać, a co za tym idzie nie uległ narzucanym od kilku sezonów przez szejków i innych oligarchów trendom.( tak tak wiem co powiesz Mateuszku bo to Leśne stare żydzące kasy dziadki, których Ty byś zaraz wymienił jak niegdyś Juppa prawda)
Sam transfer Sanchesa też daje do myślenia, bo jak się okazuje nie każdy młody dobrze zapowiadający się zawodnik okazuje się strzałem w 10 i Bayern również przekonał się o tym i to na własnej skórze, płacąc za niego przecież też nie małe pieniądze.Czasem wydaje nam się, że wiele wiemy jeśli chodzi o pewne kwestie w Klubie, a tak naprawdę to gó... wiemy. Są pewne kwestie, które nigdy nie ujrzą światła dziennego. Pewne sprawy to zwyczajne sensacje sprzedawane ludziom przez media,które ludzie chwytają w locie jak pelikany.Nie od dziś wiadomo, że Bayern lubi swoich fanów zakakiwać i tak na dobrą sprawę żaden z Nas nie wie co np rodzi się teraz w głowach Zarządu.Mówić można wiele rzeczy a cichaczem planować pewne kwestie i dążyć i realizować swoje plany.

Ale najlepiej co? ano ponarzekać jak robi to nasz czołowy forumowy malkontent, rzekłbym maskotka w swoim fachu.Który jara się wszystkimi innymi drużynami tylko o dziwo nie Tą, której niby tak zagorzale kibicuje, ciągle ją natomiast krytykując jaka to ona jest be. Momentami jadąc po Bayernie jak po szmacie bo nie jesteśmy w stanie wygrać LM. A do tego pisząc choćby takie brednie, jakie to dostawaliśmy ostatnio sromotne lanie od Hiszpanów i że nie jesteśmy jedną z czołowych drużyn w Europie. :573:
Bardzo dobre pytanie zadał Ci Kubik kolego :) potrafisz na nie odpowiedzieć czy jednak nie bardzo? czy jeszcze może się zastanawisz bo chyba jednak nie do końca pomyślałeś kogoby tu wysunąć przed ten żałosny Bayern.
Nie wiem, a może Ty nie te same mecze oglądałeś? W których to dostawaliśmy lanie.
Sromotne lanie to owszem dostaliśmy ale raz z Realem za Pepa 4:0 w Monachium, ale w dwóch pozostałych konfrontacjach poszliśmy z nimi na noże, gdzie była równorzędna walka i takie są fakty i to z dziadkami w zarządzie i na skrzydłach :) .Jeśli miałbym wracać do sromotnych lań od Hiszpanów to chyba można byłoby jeszcze wrócić do porażki z Barcą, ale znowu troszkę wcześniej to o ile mnie pamięć nie myli My ich sromotnie zlaliśmy. A z Atletico również nawiązaliśmy równorzędną walkę jak w dwóch ostatnich konfrontacjach z Realem to tak dla ścisłości.
Przestań więc wreszcie bredzić człowieku! Bo Bayern od lat utrzymuje się na określonym poziomie i nie pier... już więcej takich głupot bo nudny już naprawdę jesteś, a idealnie przedstawiła Ci to wyżej nasza forumowa koleżanka ;)
Powiem Ci coś więcej co niby gra to Citi z wymienianym przez Klinsmana tym Sane czy De Bruyne, i Pepem za sterami? Co wreszcie gra to wielkie Psg ze sprowadzonym Neymarem i Mbappe, za których można byłoby zbudować jakąś fajną drużynę? W czym lepsza okazała się choćby Barca w zeszłym sezonie od Bayernu, która też przecież nie szczędzi od lat na transferach? Nie wiem coś umknęło może mojej uwadze?
Czy Ci się podoba czy też nie Bayern prowadzi bardzo mądrą politykę transferową i czas najwyższy uświadomić sobie, że to w jakim miejscu jest teraz ten Klub to m.in właśnie zasługa Jego włodarzy, a na całe szczęście nie takich pseudo internetowych szpeców nadużywających swoich wirtualnych fantazji wziętych rodem z Football Managera!
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości