Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2019-08-10, 07:49

po co w takim razie buta Uliego jacy to jestemsy spoko jak nam kopary opadna bla bla ..
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5368
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 5m 50s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez kjon » 2019-08-10, 09:39

grejfrut napisał(a):Wiele osób podchodzi do tematu mega niesprawiedliwie. Plan ułożony przez Bayern był dobry. Zrobić transfer klasy światowej i uzupełnić skład. Tak naprawdę nie wiemy dlaczego przedłużały się te negocjacje. Czy to wina Bayernu, City a może sam Sane naprawdę długo się zastanawiał. Gdy wszystko zmierzało do dobrego zakończenia stało się coś, od czego Bayern nie jest już zależny. To przypadek losowy, który teraz spowodował, że masa frustratów wyżywa się na zarządzie, a tak naprawdę nic nie wiecie. Media ładnie mieszają w mózgach, bowiem i one same nic nie wiedzą. Pan Falk, taki niby znawca już tyle baboli popełnił, że śmiać mi się chce. Niby ma super info, a o Hummelsie to nawet nie wiedział, dlatego ja do wszystkiego podchodzę z dystansem.

Oczywiście zarząd przespał zmianę pokoleniową już kilka sezonów temu, ale teraz obrywa im się zupełnie niesłusznie. Ciekawy jestem jak z tego wybrną i jak się to zakończy, zostały jeszcze 23 dni, to sporo czasu.



Gdzie tu media mieszają? Trzeba być naprawdę krótkowzrocznym by ogarnąć, ze uzależnianie największej przebudowy kadry od lat jest zależne od jednego zawodnika gdzie w dodatku transfer miał być dopięty dopiero w sierpniu. Każdy mógł się spodziewać , ze rybek nie będzie dla nas łaskawy bo z jakiej racji miałby być. A wystarczyło co sezon uzupełniać skład i wzamiacniac jakaś gwiazda, sprzedać zawodników którzy nie dają nic drużynie lub są obciążeniem dla budżetu. Ale BajaLiga będzie wygrana, a to jest cel :lol:
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez seba » 2019-08-10, 10:18

śmieszy mnie dalsze bronienie zarządu po takiej kompromitacji jak w tym roku od 3 lat wiedzieliśmy że potrzebujemy kogoś za RR wiecznie kontuzjowanych dłużej czy krócej ok sprowadziliśmy młodych Comana i Gnabrego którzy nie dość że nie są totalnymi wymiataczami to kontuzje mają nie rzadziej niż RR więc dalej nie robimy nic .... w końcu światełko w tunelu uli mówi że przeprowadzimy największe inwestycje w historii klubu i co ? ch** w dupę bo jeden zawodnik do którego podchodziliśmy jak pies do jeża się wysypał więc cały nasz misterny plan w pizdu ..... co lepsi kandydaci na skrzydła już w europie zaklepani to będziemy łatali skład odrzutami z interu z interu ! KUR****WA ! to co uli osiągnął z Bayernem przez te wszystkie lata pękło ostatnio jak bańka mydlana kto nas będzie teraz traktował poważnie ? nie wyobrażam sobie poziomu (cenzura) Lewego któremu obiecywali wzmocnienia myślę że jest nie mniej sfrustrowany niż kibice. A na koniec nie wiem co za cudaków sprowadzimy na skrzydła ale mogę się założyć że najdalej w listopadzie będą to nasi podstawowi skrzydłowi razem z Mullerem bo Coman i Gnabry będą leczyli kontuzje. idź pan w ch** zrobił się prywatny folwark kiełbasiarza któremu wyraźnie pojebało się w głowie.
MIA SAN MIA
seba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 355
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:33
Online: 2d 14h 19m 55s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2019-08-10, 10:40

Sport1: Perisic stał się głównym priorytetem dla KHR :lol: Hasan i Uli są niezbyt przekonani (brak dynamiki i słabość w sytuacjach 1v1), ale KHR nalega żeby w końcu dać Kovacowi jakiegoś grajka. Perisic chce transferu do Bayernu nawet wiedząc, że będzie tylko zmiennikiem. Trafiło się ślepej kurze ziarno :lol:

Sky: Perisic nie poleciał dziś z drużyną do Valencii na mecz towarzyski. Wiadomo dlaczego.

Sportske Novosti: Dinamo Zagrzeb chce za Daniego Olmo 30 mln. Odrzucili oferty 28 mln od Bayernu i Evertonu oraz 25 mln od United - jako że okienko w Anglii dobiegło końca, to zostajemy faworytami do pozyskania tego wielkiego talentu.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Sic » 2019-08-10, 10:42

Hmm, jeżeli w tym okienku odpuścimy Sane to bardzo mnie interesuje jak upchną w przyszłym roku potencjalne starania o Leroya i Havertza...
Sic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 708
Dołączył(a): 2006-08-27, 12:31
Online: 24d 57m 8s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Cejmi » 2019-08-10, 10:52

Jeżeli w tym okienku damy ciała i przyszły sezon będzie kolejną klapą na arenie międzynarodowej to tematu Havertza w ogóle nie będzie. Zgłoszą się po niego wszyscy najwięksi i wygra ten kto realnie się będzie liczył w najbliższych sezonach na arenie międzynarodowej. Liverpool wydał w tym okienku wielkie nic i za rok czuję, że Havertz to będzie priorytet dla Kloppa nie wspominając o Realach i Barcelonach.
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1739
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 13h 32m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2019-08-10, 10:54

Tak sobie myślę i doszedłem do wniosku, że ludzie w klubie mają jednak łeb nie od parady.
Zdali sobie sprawę, że zawalili okienko transferowe. Większość potencjalnych piłkarzy, którzy stanowiliby realne wzmocnienie na skrzydła lub do środka zmieniła kluby, część przedłużyła kontrakty, pole manewru zostało bardzo ograniczone. Więc wymyślili sobie, że zrealizują pomysły transferowe Kovaca i w przypadku końcowego niepowodzenia zwalą winę na niego, w końcu Perisic itd. to jego pomysły a oni przecież chcieli Sane.
Ostatnio edytowano 2019-08-10, 10:59 przez Wookie, łącznie edytowano 2 razy
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2019-08-10, 10:57

Sic napisał(a):Hmm, jeżeli w tym okienku odpuścimy Sane to bardzo mnie interesuje jak upchną w przyszłym roku potencjalne starania o Leroya i Havertza...


Sane ma kontrakt do 2021, choćby z tego powodu cena będzie niższa od tegorocznej, gdyż będzie to ostania szansa dla City na sprzedanie go. Do tego dochodzi fakt, że koleś przez pół roku będzie się leczył, wróci w lutym, marcu, i nie wskoczy od razu do pierwszego składu, może ogony, może zacznie od PL2. W sumie rok w plecy, rok do końca kontraktu, cena będzie sporo niższa. Może nawet poniżej 50.

Druga kwestia to to, co napisał Cejmi, nie ma żadnej gwarancji, że Havertz do nas trafi. Prawdopodobnie zgłoszą się nie niego najwięksi. Kto by nie chciał pracować z Kloppem?
Ostatnio edytowano 2019-08-10, 11:09 przez Wookie, łącznie edytowano 1 raz
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez seba » 2019-08-10, 11:06

Wookie napisał(a):
Sic napisał(a):Hmm, jeżeli w tym okienku odpuścimy Sane to bardzo mnie interesuje jak upchną w przyszłym roku potencjalne starania o Leroya i Havertza...


Sane ma kontrakt do 2021, choćby z tego powodu cena będzie niższa od tegorocznej, gdyż będzie to ostania szansa dla City na sprzedanie go. Do tego dochodzi fakt, że koleś przez pół roku będzie się leczył, wróci w lutym, marcu, i nie wskoczy od razu do pierwszego składu, może ogony, może zacznie od PL2. W sumie rok w plecy, rok do końca kontraktu, cena będzie sporo niższa. Może nawet poniżej 50.


kurna tak sobie myślę, że może to był genialny plan na obniżenie ceny za Sane przecież uli mówił że nie będzie wydawał ponad 100 milionów na 1 zawodnika no więc zatrudnił szamana z laleczką voodoo, który w meczy z liverpoolem zrobił swoją magię i kontuzjował zawodnika genialne w swojej prostocie cena poleci na łeb i szyję .........
MIA SAN MIA
seba
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 355
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-04-27, 08:33
Online: 2d 14h 19m 55s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2019-08-10, 11:11

seba napisał(a):
Wookie napisał(a):
Sic napisał(a):Hmm, jeżeli w tym okienku odpuścimy Sane to bardzo mnie interesuje jak upchną w przyszłym roku potencjalne starania o Leroya i Havertza...


Sane ma kontrakt do 2021, choćby z tego powodu cena będzie niższa od tegorocznej, gdyż będzie to ostania szansa dla City na sprzedanie go. Do tego dochodzi fakt, że koleś przez pół roku będzie się leczył, wróci w lutym, marcu, i nie wskoczy od razu do pierwszego składu, może ogony, może zacznie od PL2. W sumie rok w plecy, rok do końca kontraktu, cena będzie sporo niższa. Może nawet poniżej 50.


kurna tak sobie myślę, że może to był genialny plan na obniżenie ceny za Sane przecież uli mówił że nie będzie wydawał ponad 100 milionów na 1 zawodnika no więc zatrudnił szamana z laleczką voodoo, który w meczy z liverpoolem zrobił swoją magię i kontuzjował zawodnika genialne w swojej prostocie cena poleci na łeb i szyję .........


Mogło tak być, choć moim zdaniem - tzn. tak pisali userzy na Die Roten - Sane udaje.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2019-08-10, 11:48

Wookie napisał(a):Mogło tak być, choć moim zdaniem - tzn. tak pisali userzy na Die Roten - Sane udaje.


jak wyobrażasz sobie udawanie zerwania/naderwania więzadła krzyżowego? :lol:

grejpfrut napisał(a):Wiele osób podchodzi do tematu mega niesprawiedliwie. Plan ułożony przez Bayern był dobry. Zrobić transfer klasy światowej i uzupełnić skład. Tak naprawdę nie wiemy dlaczego przedłużały się te negocjacje. Czy to wina Bayernu, City a może sam Sane naprawdę długo się zastanawiał. Gdy wszystko zmierzało do dobrego zakończenia stało się coś, od czego Bayern nie jest już zależny. To przypadek losowy, który teraz spowodował, że masa frustratów wyżywa się na zarządzie, a tak naprawdę nic nie wiecie. Media ładnie mieszają w mózgach, bowiem i one same nic nie wiedzą. Pan Falk, taki niby znawca już tyle baboli popełnił, że śmiać mi się chce. Niby ma super info, a o Hummelsie to nawet nie wiedział, dlatego ja do wszystkiego podchodzę z dystansem.

Oczywiście zarząd przespał zmianę pokoleniową już kilka sezonów temu, ale teraz obrywa im się zupełnie niesłusznie. Ciekawy jestem jak z tego wybrną i jak się to zakończy, zostały jeszcze 23 dni, to sporo czasu.


:564:
zgadzam się w zupełności, ale nie od dzis wiadomo, ze jebanie po zarządzie to sport narodowy tego forum
mogli dopiać transfer wcześniej bo przecież to takie proste, mogli przewidzieć że Sane sie posypie i od razu kupić gorszego Pepe czy przeciętnego Brandta byle tylko kogoś kupić i zaspokoić żądania gawiedzi.
wszystko jest takie proste i zależne od naszego zarządu, ja nie wiem dlaczego te dzbany jeszcze tam siedzą, w końcu mają jedynie kilkadziesiąt lat doświadczenia w zarządzaniu klubem. To oczywiste ze pierwszy lepszy cycek z polskeigo forum wie lepiej, no bo przecież prowadził juz multum klubów z topu i przeprowadził masę wielomilionowych transferów. A przeprowadziłby jeszcze więcej, tylko mama kazała wyłączać komputer o 22 :cry:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3692
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 18h 1m 1s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Wookie » 2019-08-10, 12:01

Bayern fun napisał(a):
Wookie napisał(a):Mogło tak być, choć moim zdaniem - tzn. tak pisali userzy na Die Roten - Sane udaje.

jak wyobrażasz sobie udawanie zerwania/naderwania więzadła krzyżowego? :lol:

No tak sobie chodzi i kuśtyka...

grejfrut napisał(a):Wiele osób podchodzi do tematu mega niesprawiedliwie. Plan ułożony przez Bayern był dobry. Zrobić transfer klasy światowej i uzupełnić skład.

W dobrym planie Bayern sprowadziłby konkretnego skrzydłowego, gdy w składzie był jeszcze Robben i Ribery, tak aby mieć ewentualne zabezpieczanie i ciągłość w budowanie drużyny.
Wookie
Bawarczyk
 
Posty: 339
Dołączył(a): 2017-04-22, 21:35
Online: 3d 6h 55m 42s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2019-08-10, 12:17

Media praktycznie zgodne ze Persic klepniety, podejrzewam że jeszcze dzisiaj oficjalne potwierdzenie. Roczne wypożyczenie za 5 mln i opcja wykupu za 20. W sumie nic nie tracimy poza tymi 5 milionami ale odnoszę wrażenie że jesteśmy frajerami którzy uwalniaja Inter od zbędnego balastu :roll:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez izi91 » 2019-08-10, 12:29

Ja bym tak nie hejtował tego transferu Perisica, za 5 mln bez przymusu wykupu niech będzie, to są drobne, a jakąś tam minimalną jakość prezentuje, powiększy głębie składu. Oczywiście nie ma opcji, żeby to był koniec transferów, Sane bym odpuścił, ale Werner, Roca i ktoś jeszcze do pierwszego składu to obowiązek. Wtedy można ocenić okienko jako średnie, na ten moment Perisica traktuje jako zabezpieczenie w przypadku plagi kontuzji, żeby trochę szerszą kadrę mieć. Jeśli natomiast nasz zarząd uzna, że Perisic załatwia sprawę skrzydłowych to będzie kompromitacja na całej linii.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2019-08-10, 12:30

Nieeeee no ja tego kompletnie nie rozumiem
30 letni jugol z miernymi statystykami w Serie A ...
Czemu nie ktos młody kto ma szansę być kotem? Olmo? Bergwijn?

No jedynym pozytywem jest to że bierzemy Perisicia jako zapchajdziure prawdopodobnie do czasu kiedy Sane się wykuruje.
Ja myśle, że do ostatniego dnia okna będziemy negocjować z City jak największe zbicie ceny i go podpiszemy już teraz leczac u siebie. A jak City nie bedzie chciało zejść do 70-80 mln to weźmiemy go za rok za ok 50 mln.
Tak czy siak trzeba sie pogodzić z tym, że przynajmniej do rundy wiosennej nowego kota na skrzydle nie uświadczymy.
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3692
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 18h 1m 1s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości