Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2019-08-12, 17:39

wiece, ze w tej chwili wyglada to tak, ze mamy jednego swiatowej klasy zawodnika ofensywnego a reszta to raczej poziom maks BL? tak marnie chyba nie było nawet w 2009 r.;p
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez clay » 2019-08-12, 18:03

Musisz nam chyba swoje kryteria przedstawić, bo tak bez kontekstu to niezłe głuopty prawisz
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez kjon » 2019-08-12, 18:42

clay napisał(a):Musisz nam chyba swoje kryteria przedstawić, bo tak bez kontekstu to niezłe głuopty prawisz

co? :?
kjon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 397
Dołączył(a): 2006-05-04, 17:34
Lokalizacja: Bytom
Online: 3d 9h 6m 28s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2019-08-12, 19:22

Nasz chorwacki Messi już ubrał strój służbowy :mrgreen:

Obrazek

Ps na Youtube juz pojawiły się filmiki "Philippe Couthino - Welcome to Bayern Munich" sprawa jest klepnieta :lol:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2019-08-12, 19:25

Ouuu jeee... Nasz nowy nr 7? 10? 11?
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez norbi » 2019-08-12, 21:42

Luke napisał(a):
Ps na Youtube juz pojawiły się filmiki "Philippe Couthino - Welcome to Bayern Munich" sprawa jest klepnieta :lol:


Jak Hasan zalajkował video to jestem spokojny 8)
FC Bayern Forever Number One !
norbi
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5034
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-05-28, 18:22
Online: 35d 6h 55m 37s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2019-08-12, 21:59

Kovac: "Szefowie pracują nad jeszcze jednym lub dwoma transferami (oprócz Perisica) i sądzę, że ich dostaniemy". I tak sądzę, że jest ogórem, ale tej jego rozbrajającej szczerości, którą kontynuuje z uporem maniaka mimo opier dolu od Hasana i Kalle nie da się nie lubić :mrgreen: Przynajmniej on jeden daje nam jakąś nadzieję. Mam nadzieję, że ten jeden lub dwóch to nie Bergwijn lub Rebic :573:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez trocky » 2019-08-12, 22:05

Transfer Perisicia do Bayernu jest tak niedorzeczny i absurdalny, że przyjmuje go o dziwo z rozbawieniem i przymrużeniem oka. Następca Robbena i Riberyego w jednym. Siła napędowa naszych ataków. Nasza największa gwiazda. W lutym i marcu w starciach z City/LFC/Barcą/Realem/Totkami będzie siał spustoszenie w szykach rywali potrajany w kryciu. Gość pokroju Griezmanna, Neymara, Hazarda, czy innych cracków odpowiedników Robbery z ich najlepszych lat. To wszystko za 5 euro :) i wszystko w 3 dni! A Sane w 9 tygodni nie dali rady. A dopiero jakiś zaczadzony akolita Hasana kazał mi FM wylaczyć. Można zrobić transfer w 3 doby? Można. Można było Sane zawinąć w czerwcu w 3 dni?
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2019-08-12, 22:18

Werner dostał ultimatum od Lipska - ma się określić z przedłużeniem kontraktu do niedzieli. Roma i Napoli próbowały go namówić ale gość chce tylko do Bayernu... A Bayern żadnych ruchów w jego stronę jak dotąd nie wykonał.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Gabo Gabi » 2019-08-12, 22:35

Jezu, coś czuje, że Perisić będzie nowym kozłem ofiarnym tutaj :roll: Facet nie jest może zbawieniem naszej ofensywy, ale to solidny, doświadczony, ograny piłkarz, który pewnie przychodzi jako uzupełnienie składu., chociażby po to aby unikać oglądania Tomka na skrzydle. nie wiem jak wy ale w przypadku(odpukać) kontuzji jednego ze skrzydłowych przed ważnym meczem w LM to z pocałowaniem ręki biorę Perisicia zamiast oglądać męczącego się Tomka.

Wydaje mi się, że nasi klepną jeszcze jednego ofensywnego grajka, czy to będzie Werner, Coutinho, Sane - whatever jak dla mnie, każdy z nich byłby wartościowym nabytkiem(ten ostatni jak upora się z kontuzją of course) Może ten rzekomy brak ruchów w stronę Wernera to stary, dobry Bayern robiący transfer względnie po cichu? Okno jeszcze trwa, więc na razie wstrzymuje się z opiniami. Jak zjebią i na Perisiciu się skończy to sam pierwszy przybiegnę i napisze, że zarząd be :wink:
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2019-08-12, 23:07

Dokładnie podobnie myślę Gabo Gabi :wink:
trocky dlaczego jest niedorzeczny ? Podejrzewam, że ściągnięto Go właśnie z myślą jako gościa który będzie pełnił rolę rezerwowego na wypadek jakiejś kontuzji Comana czy Gnabryiego, czyli gościa na przysłowiową zapchajdziurę, a moim zdaniem doskonale sprawdzi się właśnie tej roli. ( tak jak moim zdaniem doskonale sprawdziłby się Mandzu w roli zmiennika Lewego) Są to doświadczeni zawodnicy, którzy się mogą przydać
Sam ten transfer Perisica możliwe, że został też przeprowadzony dlatego, że nie zrezygnowali jednak ostatecznie z Sane zaryzykują i ściągną Go np jeszcze tej zimy, a może nawet i teraz jeśli nie będzie kogoś innego w zasięgu Bayernu.Tego nikt nie wie co się w ich głowach w momencie tej kontuzji Sane teraz urodziło.
Myślę, że w sprawie transferów Bayern nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i kogoś jeszcze sprowadzą nawet na zasadzie wypożyczenia jak już spekulują media z opcją np pierwokup, jak ostatnio lubili to przecież robić.A,że w ostatniej chwili można jeszcze kogoś konkretnego wyszarpać wszyscy doskonale wiemy, a sytuacja coraz bardziej Ich do tego zmusza, ba kilkakrotnie zdarzyło się że zaskakiwali nas jakimiś transferami. Zobaczymy co się jeszcze wydarzy w tym temacie już w najbliższych dniach.
Praktycznie w tym oknie jeszcze nie wydali zbyt dużo kasy patrząc chociażby na zyski ze sprzedaży zawodników w zeszłym sezonie i Hummelsa teraz.
Moim zdaniem poczekajmy bo ostatni tydzień sierpnia będzie bardzo gorący i to nie koniecznie ze względu na pogodę ;)
Ja osobiście chciałbym by powrócił do tematu Dembele jeśli był naprawdę brany pod uwagę jak to media spekulowały... a Coutinho też bym nie pogardził o ile to prawda co piszą
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2019-08-13, 12:06

Perisic jako uzupelnienie moze byc, szczegolnie patrzac na nasza bardzo waska kadre ALE to ma sens tylko w przypadku kolejnych transferow , takich prawdziwych wzmocnien a nie uzupelnien kadry.

Sadze, ze wyglada to tak, ze czekamy na final sagi z Neymarem. Jak trafi do Barcelony to pewnie Coutinho pojdzie w rozliczeniu do PSG ale wtedy realne stanie sie wyciagniecie Dembele bo zrobi sie troche ciasno w ofensywie Barcy. Jak Neymar wyladuje w Realu to Barcelona i tak bedzie chciala sie pozbyc Coutinho i wtedy jakies wypozyczenie z prawem pierwokupu byloby dla nas idealne. Dostalibysmy co prawde gracza do odbudowania ale na pewno me duze umiejetnosci i dostajemy gracza ktory sporo moze nam dac na 10tce, a za rok walczymy o Havertza. Ta druga opcja musi takze zakladac sprowadzenie Sane bo sam Coutinho to zdecydowanie za malo i on srednio wyglada na skrzydle. Tutaj pewnie czekamy na wynik operacji, albo juz go znamy i sie zastanawiamy czy teraz czy w ziemie. Ja nie czakalbym z Sane bo roznie moze sie to potoczyc, moze przedluzyc kontrakt z City np. Jak kupimy go teraz to pokazemy jak nam na nim zalezalo i Sane bedzie mogl skupic sie na rehabilitacji a nie znowu myslec nad przyszloscia co widac, ze nie bylo dla niego latwe. Transfer Sane jest bardzo istotny ze wzgledow sportowych ale takze wizerunkowych.

Wypozyczenie Coutinho i kupno Sane juz teraz to idealna opcja dla nas. Jest jeszcze szansa, ze to okienko transferowe nie bedzie nasza porazka. Trzymajmy kciuki.
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2019-08-13, 12:23

szczerze ja nie wiem czy bardziej od skrzydłowego to tej 10 nie potrzebujemy, bo jak widze linie pomocy gdzie thiago gra defensywnego to wroze nam 3 miejsce w grupie LM :p
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Bayern fun » 2019-08-13, 13:05

trocky napisał(a):A Sane w 9 tygodni nie dali rady. A dopiero jakiś zaczadzony akolita Hasana kazał mi FM wylaczyć. Można zrobić transfer w 3 doby? Można. Można było Sane zawinąć w czerwcu w 3 dni?


jak pijesz to nie wchodź na forum bo potem takie kwiatki wychodzą. No chyba ze Ty tak na trzeźwo? :shock:
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3665
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 34m 18s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez alien666 » 2019-08-13, 13:31

Bayern fun napisał(a):[quote="trocky"
jak pijesz to nie wchodź na forum bo potem takie kwiatki wychodzą. No chyba ze Ty tak na trzeźwo? :shock:

A Ty co masz do alko? Brzydzisz się? :twisted:
Nie to żebym się z Trockim zgadzał, ale transfery w tym roku to jak opera mydlana, a nawet kabaret.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 17m 44s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości