Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Lmollu » 2005-04-06, 18:28

Mysle, ze Kovac i Ze Roberto moga zostac, jednak nie sa niezastapieni. Jezeli mamy sprowadzic w ich miejsce dobrych i mlodszych pilkarzy to moga odejsc. Moze zostac tez Lizarazu, choc pewnie bedzie rezerwowym w przyszlym sezonie.
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez -tomek- » 2005-04-06, 18:40

po co kewella lepiej van der vaarta a w obronie kompanego a w ataku podolski i skałd na nowy sezon :
--------------------------Kahn----------------------------------
--Sagnol------Lucio----------Kompany----------Lahm-------
-----------------------Demichelis-------------------------------
--Deisler--------------Ballack----------------Van der vaart--
-----------------Podolski------Makaay-------------------------
ława: Schwaisteinger, Pizza, Frings, Kovac, Scholl, moze być Ze Roberto, Santa Cruz, Guererro,
-tomek-
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kaioken » 2005-04-06, 18:42

fajnie by było gdyby van der vart był lewoskrzydłowym jeszcze . Ale to szczegół panie kolego. Z tego co wiem to VdV gra zawsze za napastnikami :570:
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez B@m » 2005-04-06, 18:50

Geniusz zawsze moze powrucic nie wiadomo, ale macie racje ze nic nie gra. macie 100% racje :lol: Ze na ławce !! Odpada musi grac w 1 :D ( pamiętajcie to tylko moje zdanie:) )
B@m
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kaioken » 2005-04-06, 18:52

B@m napisał(a):Geniusz zawsze moze powrucic nie wiadomo, ale macie racje ze nic nie gra. macie 100% racje :lol:
Talent to on ma. Na pewno nikt w to nie wštpi ,ale na jego słabszš formę złożyły się problemy ajaxu . To co oni zaczeli tam odwalać to się w głowie nie mieœci . Kłótnie , zmiana trenera , krytyki ... :| . Różne czynniki wpływajš na piłkarzy
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Pawlik » 2005-04-06, 19:48

Słyszałem też że Ismael jest przypierzany przez Maagatha do skšłdu FCB, więc jak Maagath kogoœ upoluje to napewno znajdzie sie ten ktoœ w Skšłdzie Bayernu :)

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

AFC Ajax Amsterdam ! - www.afcajax.er.pl :)
Pawlik
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez -tomek- » 2005-04-06, 19:53

van der vaart miewał też mecze jako lewoskrzydłowy ale masz racje że on raczej gra za napastnikami co nie znaczy że nie bedzie umiał zagrać na lewej stronie a raczej ballack nie będzie siedział na ławce chyba że będzie tak wyglšdała pomoc:
------------Ballack------------
--Deisler-------------ZE Roberto
---------van der vaart-----------
no a jeszcze jeżeli się tak czepiasz to popatrz na Fringsa on grał na tak wielu pozycjach i jakoœ się sprawdzał tak samo Hasan.
-tomek-
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez koby » 2005-04-06, 20:13

Oto moja lista zyczeń:
:arrow: Van Buyten lub Ismeal
:arrow: Huth
:arrow: Petrov
:arrow: Podolski
Ze względu na to że opuœci nas 3 œrodkowych obronców trzeba dokupic conajmniej 2 a trzeciego mozemy wzišć z amatorów. Tak jak juz pisłaem na poprzednim forum Ze Roberto jest coraz słabszy więc nie widze potrzeby go zatrzymywania na jego miejsce powinien przyjœć Petrov. Co do Podolskiego to on również sie przyda gdyż Hashemian jak Zickler i Santa Cruz sš po prostu za słabi na Bayern a z 3 napastników wiele nie zwojujemy. ( na przykład moge dac mecz z Chelsea gdzie kontuzjowanie sa 2 czołowi napastnicy i juz nie ma kto obok Guerrero grac z napastników gdyz sa za słabi na taki mecz jak z Chelsea.)
koby
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez haj » 2005-04-06, 21:56

Van der Vaart - Pownni tego zabronic ---> to tyle komentarza jesl chodzi o tego zawodnika :roll:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kociol » 2005-04-06, 23:15

Ja tam za bardzo sie nie wypowiadam do kwesti transferów, ale wydaje mi sie ze nasza polityka transferowa jest ok. Kupujemy w cennach srednich, i nie kupujemy gwiazd, a dobrych, wyrozniajacych sie pilkarzy, ktorzy ciesza sie z gry w Bayernie;) Obrona z Ismalem czy van Buytenem bedzie niezla ;) kogos jeszcze do ataku badŸ pomocy, Podolski bedzie swietnym wzmocnieniem, jesli do nas trafi
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Piecia » 2005-04-07, 06:06

Ja bym się upierał przu Huth'u zamiast Ismaela, ale zobaczymy jakš Bayern podejmie decyzję. :)
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Rasenith » 2005-04-07, 07:16

Po meczu z Chelsea jeszcze bardziej upewniam się w tym że Bayernowi brakuje porzšdnych obrońców.
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tapczan » 2005-04-07, 07:39

Van der Vaart ?? - nie rozumiem czemu tyle osób chce mieć go w składzie :/
No ale co kto lubi...

jeœli chodzi o moje zdanie kto powninien zawitać na nowy sezon to:

zdecydowanie obrońcy, bo wiadomo, że trochę nam ich odejdzie a więc: Ismael i Van Buyten - to by mi chyba wystarczyło do szczęœcia ;)
tapczan
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kaioken » 2005-04-07, 07:53

Po meczu z chelsea pojawia się znowu problem dobrego Playmakera . Tylko jaki byłby dobry ?? :|
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez olek » 2005-04-07, 11:13

Kaioken napisał(a):Po meczu z chelsea pojawia się znowu problem dobrego Playmakera . Tylko jaki byłby dobry ?? :|


wg mnie dobrym playmakerem jest marc van bommel ktoryemu z reszta po sezonie konczy sie kontrakt z psv wiec mozna by go sciagnac chociaz jest to malo prawdopodoabne gdyz interesuje sie nim barca a co do obroncow nie jestem pewien czy ismael nadaje sie do bayernu wezcie pod uwage to ze on popelnia sporo bledow i czesto dostaje kartki dla mnie lepszy jest van buyten a o huth'cie juz nie wspomniam i o jego razacych bledach chociaz wszyscy wymienieni obroncy potrafia bardzo dobrze grac glowa

ps czy nie warto byloby sprowadzic jakiegos zawodnika ktoremu wygasnie kotrakt po sezonie a nie wydawac wielkie pieniadze? 8)
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości

cron