Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez ostry99 » 2005-04-07, 16:43

Imael dosyć często fauluje co przykładem jest w ostatnim meczu czerwona kartka dla niego. Mimio to jest dobrym zawdonikiem. Dede może i jest przereklamowany ale nie jest aż taki zły. A Micoud hmmm w tym sezonie trochę gorzej się spisuje niż w poprzednim ale jest dobrym graczem także.
ostry99
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 152
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:08
Lokalizacja: Lubawa
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2005-04-07, 16:43

Qrcze to rzeczywiœcie trudne pytanie, nie wiadomo czy w ogóle ktoœ trafi, jeżeli ZE i Kovac przedłużš kontrakty to mozliwe jest że nie będzie trasferów w tym roku

Jeżeli już odejdš to kwestia transferów jest trudna trzeba jakiegoœ klasowego obrońcę współpracujšcego z Lucio:

-Ismael- Ma doœwiadczenie i ma technikę, dobry w akcjach ofensywnych, ale nie sšdze, że Werder puœci go za mniej niż 10 mln euro, a tyle Bayern za niego nie da, poza tym mówi się że on bardzo kocha Werder i chce w najbliższym czasie przedłużyć kontrakt, a poza tym ma już 29 lat, a to już sporo.

-Van Buyten-Nawet niezły pomysł ale głównym problemem jest kasa nie sšdze aby Bayern dał za zawodnika 10 mln euro w tym sezonie.

-Huth-jest młody i ma kondycje i to chyba jego jedyne cechy, jest tym co się okreœla jak dobrego rzemieœlnika, mógłby przyjœc ale gdyby był entuzjastš tego, on chce grać w Chelsea i już sam to powiedział.

A wiec zostaje jeszcze Meira, ale czy ja wiem czy to taki dobry pomysł, czy to nie po jego samobóju Studgart odpadł w zeszłym sezonie z ligi mistrzów ??

Co do pomocy to nie jest tajemnicš że potrzebujemy kogoœ na lewš strone nie będę nawet zaczynał o VdV bo moge wam przyrzec: ON DO BAYERNU NIE PRZYJDZIE

Jedynym powarznym kadnydatem jest Petrov, ja go nie chce obawiam sie że to będzie niewypał ale nie widze innej możliwoœci z tym że wštpie aby Wilki puœciły go za mniej niż 15 mln a tyle Bayern nie da za niego napewno

W ataku musimy kupić Podolskiego i to jest jedyny kandydat do przyjœcia jeœli chodzi o ofensywę Bayern, ale będzie bardzo cieżko napewno Bayern nie kupi go w lecie, bo on jest zawodnikiem pokroju Torresa i Teveza a za tych panów cena wynosi około 20-30 mln euro i około tylu pieniędzy będzie chciała za niego Kolonia, poza tym on kocha Koel a Koel kocha jego dlatego będzie bardzo ciężko go pozyskać.
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Żaba » 2005-04-07, 16:49

Jeżeli będzie trzeba to Bayern wyda te 10 milionów na van Buytena ale jak znam Hoenessa to van Buyten przyjdzie do nas za góre 7-8 milinów a do HSV oddamy jakiegoœ gracza :) Za Lucio też napoczštku XXL chciał 20 milionów euro i biło się o niego półeuropy a jak wiemy Lucio przyszedł za 12 milionów :)

Poza tym trzeba pamiętac że odejdzie Santa Cruz za którego dostaniemy 5-6 milinów euro, odejdzie też Owen H. którego cišgnie na wyspy.
Żaba
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Orzech » 2005-04-07, 17:14

Hm powinni kupić kogos dobrego technicznie i zarazem skutecznego , teraz bardzo potrzebujemy dobrych technicznie graczy takich jak ze roberto który technike ma swietna ale słabszš skutecznosć.
DUMNI PO WYGRANEJ WIERNI PO PORAŻCE
.......::::::Forever FCB::::::.........
Orzech
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 114
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-07, 17:07
Lokalizacja: Bytom
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Piecia » 2005-04-07, 17:37

Dokładnie, Uli znakomicie potrafić wyczuć moment i złożyć oferte niższš niż wczeœnij klub za danego piłkarza żšdał. Nieważne kto przyjdzie do FCB, ważne żeby dobrze grał, podawał i potrafił strzelić. Zobaczymy w okienku transferowym, co zdziała nasz klub.
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tomal125 » 2005-04-07, 18:01

Troche mi szkoda Ze Roberto jak odejdzie no ale mamy graczy na "zbycie" Ja nie wiem kogo bym kupił ale na bank obrońce œrodkowo prawego i jakiegoœ pomocnika może Riquelme :) :) :?: :?:
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Max » 2005-04-07, 18:34

tomal125 napisał(a):Troche mi szkoda Ze Roberto jak odejdzie no ale mamy graczy na "zbycie" Ja nie wiem kogo bym kupił ale na bank obrońce œrodkowo prawego i jakiegoœ pomocnika może Riquelme :) :) :?: :?:
ja riquelme nie widze w bayernie zreszta mamy dosc pomocnikow podobnie dede po co ? :roll:
mysle ze bilans kwot wydanych i otrzymanych z transferow latem bedzie nieznacznie ujemny wiec na wielkie transfery sie nie zanosi...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez piotraldinho » 2005-04-07, 18:39

Jestem za zeby Riqelme przyszedl do Bayernu ! Bayern na tym bardzo skorzysta bo riqelme jest bardzo dobry i chyba obecnie w zyciowej formie . Barca tez troche pieniazkow zarobi bo sadze kolo 15mln euro . Mi by jak najbardziej pasowal do Bayernu . Barca uzbieralaby sobie 1/2 kasy na transfer Henryego :) ...
Tak wiec za takim transferem jestem za :wink:
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Pawlik » 2005-04-07, 19:16

Najlepiej dla Bayernu jakby ktos za Ballacka zawitał w składzie FCB :P Bo ciezko widze gre Bayernu na przyszły sezon w LM :P

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

AFC Ajax Amsterdam ! - www.afcajax.er.pl :)
Pawlik
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Rasenith » 2005-04-07, 20:38

A ja jeszcze cięzej widze występy AJaxu w LM o ile wogóle sie zakwalifikujš :P ( Sorka za OT ale na to musiałem odpowiedzieć)
Rasenith
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 197
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 20:41
Lokalizacja: Dumna Warszawa
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mic » 2005-04-07, 20:42

A ja bym chcial Liliana Thurma z Juventusu, Patrice Evra z AS Monaco... no i mysle ze Tevez za Ze Roberto bylby w sam raz... :)
Moje zdanie :-)

pzdr!
mic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 341
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:28
Lokalizacja: Silesia :]
Online: 31m 32s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tapczan » 2005-04-07, 20:50

Mówimy o transferach Bayernu czy co ? - bo jak czytam niektóre propozycje to mam wštpliwoœci :D

mhmm no to może: Adriano z Milanu (no wiecie przyda się 4 dobry napastnik), Ronaldinho z Barcelony ( zapełni luke na ławie po Ze Roberto) i na obronę Terry z Chelsea :D - panowie trochę powagi :)

pozdro
Ostatnio edytowano 2005-04-07, 20:52 przez tapczan, łącznie edytowano 1 raz
tapczan
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Adams » 2005-04-07, 20:51

mic napisał(a):A ja bym chcial Liliana Thurma z Juventusu, Patrice Evra z AS Monaco... no i mysle ze Tevez za Ze Roberto bylby w sam raz... :)
Moje zdanie :-)

pzdr!


Thuram-za stary!!

Evra-ciekawy zawodnik, ale też raczej nie widzę go w FcB

Tevez-jest piłkarzem Corinthans od przyszłego sezonu, więc już go raczej w barwach Bayernu nie zobaczymy :roll:

Natomiast bardzo chciałbym zobaczyć w trykocie Bayernu Hutha lub Van Buytena oraz priorytetem powinien być [glow=brown]LUKAS PODOLSKI[/glow]
Adams
Redaktor
Avatar użytkownika
 
Posty: 1822
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 09:01
Lokalizacja: Katowice
Online: 3h 28m 18s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2005-04-07, 23:48

co do podolskiego to najprawdopoobniej sprowadzimy go w 2007, jak bedzie wolnym zawodnikiem (i jak skończy sie kontrakt z royem)

ja jestem za sprowadzeniem
1)roberta hutha- to jest mój pewniak
2)potrzebujemy conajmniej 2 stoperów więc poza huthem chciałbym widziec w fcb
mertesackera, ismaela, meirę bšdŸ van buytena- 1-2 z tych piłkarzy
3)ze roberto raczej odejdzie- petrow, kewell kojarzy ktos tego goœcia o którym ostatnio pisano w serwisie z santander bodajrze
4)marzy mi się jakiœ rozgrywajšcy- np. rosicky bšdx d'alessandro
5)wczoraj widac było, że jednak nie mamy tych napstników tylu ilu powinno być, fajnie jakby wypaliło z podolskim, ale raczej szybciej niż za 2 lata go nie zobaczymy
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2434
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 17h 6m 27s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kociol » 2005-04-08, 01:08

baymann9 napisał(a):co do podolskiego to najprawdopoobniej sprowadzimy go w 2007, jak bedzie wolnym zawodnikiem (i jak skończy sie kontrakt z royem)

ja jestem za sprowadzeniem
1)roberta hutha- to jest mój pewniak


hmm pod wczorajszym zachowaniu z meczu LIGI MISTRZÓW działacze Bayernu spogladaja juz krzywym okiem na młodego Niemca, który czuje i chce zostac w Londynie i nie zamierza raczej grac w Niemczech
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron