Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez emem » 2005-04-08, 07:27

baymann9 napisał(a):5)wczoraj widac było, że jednak nie mamy tych napstników tylu ilu powinno być, fajnie jakby wypaliło z podolskim, ale raczej szybciej niż za 2 lata go nie zobaczymy


a mi sie wydaje ze problem lezy takze gdzies indziej...jak konstruowalismy akcje to prawie nikogo nie bylo w polu karnym i tak jest zazwyczaj ze nie napastnicy ale nasi pomocnicy maja slaby ciag w pole karne..przeciez nasi skrzydlowi prawie w ogole nie zdobywaja bramek!!
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tapczan » 2005-04-08, 13:16

Co do Huth'a no to mnie ten zawodnik jakoœ nie zachwyca więc nie będę płakał jak zostanie w Chelsea ;)

emem napisał(a):a mi sie wydaje ze problem lezy takze gdzies indziej...jak konstruowalismy akcje to prawie nikogo nie bylo w polu karnym i tak jest zazwyczaj ze nie napastnicy ale nasi pomocnicy maja slaby ciag w pole karne..przeciez nasi skrzydlowi prawie w ogole nie zdobywaja bramek!!

Jeœli mówisz o meczu z Chelsea, no to moim zdaniem wynikiem małej liczebnoœci graczy FCB w polu karnym Chelsea wynikała z ustawienia taktycznego Magath'a i jego błędów w składzie

a pomijajšc mecz z Chelsea i ogólnie ocenić silę ofensywnš no to wydaję mi się, że nie jest aż tak Ÿle :) - jesteœmy 2 drużynš z największš liczbš bramek strzelonych w lidze
tapczan
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez haj » 2005-04-08, 13:29

Kociol napisał(a):
baymann9 napisał(a):co do podolskiego to najprawdopoobniej sprowadzimy go w 2007, jak bedzie wolnym zawodnikiem (i jak skończy sie kontrakt z royem)

ja jestem za sprowadzeniem
1)roberta hutha- to jest mój pewniak


hmm pod wczorajszym zachowaniu z meczu LIGI MISTRZÓW działacze Bayernu spogladaja juz krzywym okiem na młodego Niemca, który czuje i chce zostac w Londynie i nie zamierza raczej grac w Niemczech
to nie chodzi o srodowy mecz w ogole :wink: po prostu o komentarze odnosnie tego, ze moglby grac w Bayernie...

Baymann czy Ty naprawde chcialbys w Monachium Kewella? :roll: :shock: :shock:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mateusz » 2005-04-08, 13:58

Kewell......hmm.... może sie sprawdzi.... dlaczego nie??? Ale ja widzaiłbym na lewej pomocny nie Fringsa czy innego prawo nożnego zawodnika tylko kogoœ w stylu Rothena jak jeszcze grał w Monaco albo Vincente....
Mateusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:09
Lokalizacja: Zduńska Wola
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kebe » 2005-04-08, 14:04

DROGBa ;] ;]
Obrazek
Kebe
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 105
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:09
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tapczan » 2005-04-08, 14:45

Kebe napisał(a):DROGBa ;] ;]

taa :D - milion euro i jeszcze nasz :one:
tapczan
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kaioken » 2005-04-08, 15:12

Mateusz napisał(a):Kewell......hmm.... może sie sprawdzi.... dlaczego nie??? Ale ja widzaiłbym na lewej pomocny nie Fringsa czy innego prawo nożnego zawodnika tylko kogoœ w stylu Rothena jak jeszcze grał w Monaco albo Vincente....
Vicente byłby zajebistym zakupem. Myœlę że dużo dobrego wniósłby do gry FCB . Ale niestety zdaje się że nie jest na liœcie życzeń Bayernu :(
Kaioken
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 77
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Olsztyn
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez olek » 2005-04-08, 16:03

ludzie pomyslcie powaznie polityka transferowa bayernu nie polega na kupowaniu wilkich eurpoejskich gwiazd tylko zawodnikow (najczsciej) sprawdzonych z ligi niemieckiej marzacych o grze dla bayernu i PRACOWITYCH co w zupelnosci nie pasuje do wymienianego kewell'a powiem jeszcze jedno madrosc wlodarzy wielkich klubow nie polega na wydawaniu milionow euro na zawodnikow ktorzy beda grzac lawe (real chelsea) tylko na kupowaniu zawodnikow potrzebnych do uzupelnienia skladu oraz nie wydawac na nich ogromnych pieniedzy z czego nasi dzialacze slyna
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez haj » 2005-04-08, 16:03

Kaioken napisał(a):
Mateusz napisał(a):Kewell......hmm.... może sie sprawdzi.... dlaczego nie??? Ale ja widzaiłbym na lewej pomocny nie Fringsa czy innego prawo nożnego zawodnika tylko kogoœ w stylu Rothena jak jeszcze grał w Monaco albo Vincente....
Vicente byłby (cenzura) zakupem. Myœlę że dużo dobrego wniósłby do gry FCB . Ale niestety zdaje się że nie jest na liœcie życzeń Bayernu :(
nie jest na liscie bo zapewne trzeba by bylo wybulic za niego wiecej niz za Roya Makaaya...

Kewell......hmm.... może sie sprawdzi.... dlaczego nie???
dlatego ze jego podejscie do futbolu jest 0 a szacunek dla klubu i kibicow jeszcze mniejszy...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez killy » 2005-04-08, 16:47

Srodek obrony tylko i wylacznie Van Buyten(chyba zeby Metzelder gral na dobrym pozomie i jesli Kompany by zechcial zasilic szeregi bawarczykow), na pomoc albo tego gostka z Racingu, Essiena lub Martina PEtrova, tylko cena zadnego z nich nie moze byc wieksza ni 10mln, dobrym rozwiazaniem problemu rozgrywajacego bylby zakup abo Dallesandro albo Rosickiego lub Hleba, za rok w ataku widze Podolskiego tylko zeby nikt wczesniej nam go niezprzatnal.


co do kewella to jest taka dupa ze szkoda gadac, duzo mu trzeba placic a on i tak jest ciaglle kontuzjowany,
killy
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2181
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:06
Lokalizacja: Jelenia Góra/Wrocław
Online: 2d 22h 25m 47s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mateusz » 2005-04-08, 17:58

Van Buyten za Kovaca !!!! Chociaż Kovac gra na miare swoich umiejętnoœci i już prędzej D'Alessandro niż Rosicky ( chociaż do niego nic nie mam)
Mateusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:09
Lokalizacja: Zduńska Wola
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez kuki_88 » 2005-04-08, 18:03

fabian popieram Cię! Taka była zawsze polityka Bayernu kupować tanich a dobrych którzy się rozwinš! Ja w przyszłym sezonie chętnie widziałbym w składzie Podolskiego (Sšdzę, że o niego trzeba zabiegać najbardziej). Czytałem gdzieœ że Hildebrantowi kończy się kontrakt w VFB. (Jego chętnie widzę w Bayernie). Najwiecej spekulacji jest co do obrony. Sšdzę,że Bawarczycy powinni zatrzymać Sagnola. Do œrodka obrony myœle że najlepszy byłby zawodnik z doœwiadczeniem. Mój typ Ismael lub Van Buyten. Kompany napewno nie zgodzi się grać u nas :? A co do lewej strony to jeœli Ze odejdzie. Ja poszukałbym na jego miejsce kogoœ w Brazylii :D :)
kuki_88
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Tomachawek » 2005-04-08, 18:15

Moja kolejnoœć:
1. Podolski
2. Kewell
3. Van Buyten
4. Ismael

Taka jest moja kolejnoœć :-)
aaa i jeszcze jedno z Ze Roberto i Kovacem moim zdaniem należy przedłużyć umowe!!!
Tomachawek
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez karol » 2005-04-08, 18:20

Nie oszukujcie się w lecie nie będzie wielkich transferów przyjdzie jeden góra dwóch piłkarzy i nie będš to jakieœ super gwiazdy. Może to być Huth w meczy przeciwko Bayernowi zagrał całkiem dobry mecz albo Ismael ale nie wiem czy na niego wystarczy kasy. A na pomoc jeżeli nikt nie przyjdzie po odejœciu Ze to co się stanie ?? Nic po prostu będzie grał Bastian a Magath na rezerwę wycišgnie kogoœ z młodzieżówki albo sprowadzi jakiegoœ młodego nikomu nie znanego zawodnika. :|
karol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 7
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 19:35
Lokalizacja: Wrocław
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Giovane » 2005-04-08, 18:29

Tomachawek napisał(a):Moja kolejnoœć:
1. Podolski
2. Kewell
3. Van Buyten
4. Ismael

Taka jest moja kolejnoœć :-)
aaa i jeszcze jedno z Ze Roberto i Kovacem moim zdaniem należy przedłużyć umowe!!!


Nie ma sensu zatrzymywać Kovaca za wszelkš cene, czytałem, że Juve daje milion za sezon mu i Bayern ich nie przebije. Zawsze się znajdzie ktoœ lepszy. Myœle, że Van Buyten dobrze by go zastšpił.

ps
Ile Van Buyten ma centymetrów wysokoœci?
Obrazek
Giovane
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 292
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:25
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości

cron