Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez olek » 2005-04-08, 19:30

kuki_88 napisał(a):Hildebrantowi kończy się kontrakt w VFB. (Jego chętnie widzę w Bayernie)
tylko ze hildebrand juz przedluzyl kontrakt z vfb stuttgart..........
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Lmollu » 2005-04-08, 19:50

Wyglada na to, ze Kovac jednak odejdzie. Potrzeba nam przynajmniej dwoch obroncow w miejsce Kovaca, Kuffoura i Linke. Wolalbym, zeby Kuffour odszedl.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez olek » 2005-04-08, 20:02

Wolalbym, zeby Kuffour odszedl.

ja tak samo jest juz w bayernie chyba 8 czy 7 lat wiec pora na zmiane jak znam wlodarzy bayernu to sprowadza albo 2 mlodych zdolnych obroncow albo 1 mlodego i 1 bardziej doswiadczonego moze z wolnego transferu??
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez KuBa » 2005-04-08, 20:40

Ja nie mam jakichœ konkretnych piłkarzy na myœli. Jeœli odejdš Linke, Kuffour i Kovac musimy kupić 2 œrodkowych obrońców. Nie wiem dlaczego, ale jakoœ nie widze Van Buytena w Bayernie. Jeœli chodzi o pomoc to uważam, że jest nam potrzebny lewo skrzydłowy i jakiœ rozgrywajšcy z prawdziwego zdażenia, ale w tym momencie musielibyœmy sie pozbyc nie których pomocników, bo by to była lekka przesada. Uważam, że nie potrzebujemy żadanego napastnika. :D :D :D
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2005-04-08, 21:53

zastanawiacie sie kogo kupic na obrone a dla mnie wazniejsze byloby sprowadzenie dobrego skrzydlowego i rozgrywajacego ( nejlepiej Rosickiego , bylby odealny do Bayernu ) ! ktos napisal , ze pomocnicy nie maja cigu na bramke - zgadzam sie w 100% ! Ballack nie jest zawodnikiem , ktory potrafi pociagnac druzyne do ataku , Haergrevs wychodzi na skrzydle gdzie sobie wogle nie radzi , Schweisteiger ma lepsze i gorsze mecze , Frings tak samo , pozatym duzo lepiej gra na srodku niz na skrzydle ! jak odejdzie Ze Roberto nie bedziemy mieli prawdziwego, klasowego skrzydlowego w skladzie ( moze poza Salihamidzicem- ktory moim zdaniem jest za slaby na pierwsza jedenastke, zostaje jeszcze Deisler - wiecznie bez formy )
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tapczan » 2005-04-08, 23:29

pablo napisał(a):zastanawiacie sie kogo kupic na obrone

mhmmm no wiesz może dlatego się zastanawiamy, bo z końcem sezonu zapowiada się odejœcie kilku zawodników właœnie z formacji obronnej
tapczan
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez dragi » 2005-04-08, 23:41

tylko van Buyten!!! taki drogba nie mialby szans z takim kolosem jak on!!!zamiast wyniku 4:2 bylby remis 2:2!!!
dragi
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez KuBa » 2005-04-08, 23:58

dragi napisał(a):tylko van Buyten!!! taki drogba nie mialby szans z takim kolosem jak on!!!zamiast wyniku 4:2 bylby remis 2:2!!!

Ja niewiem czy by Drogba nie miał szans z Van Buytenem. Ostatnio oglšdałem mecz Hertha - HSV to Marcelinho brał go na jeden zwód na tzw. zakosy kiwał go jak dziecko.
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez haj » 2005-04-09, 07:04

KuBa napisał(a):
dragi napisał(a):tylko van Buyten!!! taki drogba nie mialby szans z takim kolosem jak on!!!zamiast wyniku 4:2 bylby remis 2:2!!!

Ja niewiem czy by Drogba nie miał szans z Van Buytenem. Ostatnio oglšdałem mecz Hertha - HSV to Marcelinho brał go na jeden zwód na tzw. zakosy kiwał go jak dziecko.
ale co ma pojedynek glowkowy do pojedynkow 1 v 1? :roll: Van Butyen jest jedyn z najleszpych w takiej walce a to wlasnie w tym elemncie przegrywalismy...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2005-04-09, 07:36

jak dla mnie na obronie powinien zagrac Demichelis , jezeli juz kogos kupowac to zawodnika z mysla o przyszlosci ... najlepiej byloby sprowadzic Kompanego ale to raczej nie realne..
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez haj » 2005-04-09, 07:52

pablo napisał(a):jak dla mnie na obronie powinien zagrac Demichelis , jezeli juz kogos kupowac to zawodnika z mysla o przyszlosci ... najlepiej byloby sprowadzic Kompanego ale to raczej nie realne..
NIE dla KOmapnego. On spisuje sie dobrze w rozgrywkach ligi belgisjskiej a gdy przychodzi gra w Lidze Mistrzów jego "œwietnoœć" juz tak nie blyszczy :roll: nie wiem, czy Wy chcecie sprowadzac kazdego gracza mlodego ktory wyroznia sie w slabych ligach? :shock:
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2005-04-09, 07:55

haj z pewnoœciš pamiętasz maio baslera
on tez prowadził œrednio-sportowy tryb zycia
ale jak wchodził na boisko wszysyc mu to zapominali bo dawał z siebie 200%
z kewellem może byc podobnie
fatycznie zakup to byłby ryzyko, ale neizbyt duże, bo wartoœć australijczyka jest bardzo niska
a wg mnie on w liverpoolu jest po prostu wypalony, co wcale nie œwiadczy że w nowym wielkim klubioe się nie odrodzi
wszystko zalezy od jego podejœcia
nasz menadżer z pewnoœciš będzie wiedział, czy kewell jest przygotowany mentalnie na gre w fcb

co do hutha to wg mnie zarzšd myli się
on w tej chwili jest zawodnikiem chelsea i tyle
dziwne jest oczekiwanie, żeby nagle zaczšł skomleć, że chce do bayernu...
wypowiedzi ballacka typu "chciałbymn grac z ronaldinho w jedym zespole' bardzo nas kibiców denerwowały
dlaczego więc huth ma denerwować kibiców blues
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 19h 44m 56s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez haj » 2005-04-09, 08:30

haj z pewnoœciš pamiętasz maio baslera
on tez prowadził œrednio-sportowy tryb zycia
ale jak wchodził na boisko wszysyc mu to zapominali bo dawał z siebie 200%
z kewellem może byc podobnie
fatycznie zakup to byłby ryzyko, ale neizbyt duże, bo wartoœć australijczyka jest bardzo niska
a wg mnie on w liverpoolu jest po prostu wypalony, co wcale nie œwiadczy że w nowym wielkim klubioe się nie odrodzi
wszystko zalezy od jego podejœcia
nasz menadżer z pewnoœciš będzie wiedział, czy kewell jest przygotowany mentalnie na gre w fcb
Basler prowadzil taki trby zycia jaki prowadzil - ale na trenigi sie stawial, nawet jak byl po calonocnej balandze. Tego nie mozna powiedziec o Kewellu, ktory nie dosc ze nie dostosowuje sie kompletnie do polecen zarzadu (nie odzywa sie na ich telefony, przerpowadzil sie w miejsce ktore klub kompltnie nie akcpetuje). To juz jesat calkiem inna sprawa - Basler traktowal powaznie futbol, Harry niestety lekcewazy i pokazuje ze klub ktory go zatrudnia, go nic (bardzo ladnie piszac) nie obchodzi...

wypowiedzi ballacka typu "chciałbymn grac z ronaldinho w jedym zespole' bardzo nas kibiców denerwowały
mnie jakos nie, bo kazdy jakies marzenie moze miec - prawda? Czy slowa Kahna ze chcialby sprobowac czegos nowego tez Cie bardzo denerowawaly? Znow przytaczasz slowa Michaela ni patrezac na to ze inni podobnie mowili :roll:

co do hutha to wg mnie zarzšd myli się
on w tej chwili jest zawodnikiem chelsea i tyle
dziwne jest oczekiwanie, żeby nagle zaczšł skomleć, że chce do bayernu...
moim zdaniem posteuje wlasicwie - skoro nie cjhce grac w Bayernie to nie ma najmniejszego sensu go sprowadzac. I kropka.
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Ambrozik » 2005-04-09, 09:46

Moim zdaniem powinnismy sprowadzić van buytena9za kovaca) œwietnie gra głowš i strzelił juz kilka goli po stałych fragmentacg gry dla HSv na pewno bedzie wzmocnieniem dla defensywy bayernu. jesli oejdzie ze roberto to powinnismy zainteresować sie petrovem, aco do hutha to myœlę że nie warto sprowadzac gracza który nie chce u nas grać bo po co? powinismy kupic tez podolskiego ponieważ teraz jest do tego okazja a potem jego cena moze bardzo wzrosnšc a po co przepłacac jak potem mozemy sprzedac go z korzysciš :twisted: :569: :568:
Ambrozik
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2005-04-09, 11:41

nie zacytowałem ballacka żeby znów toczyć o nim temat
w sumie lepeij bym zrobił jakbym przytoczył wypowiedzi williego sagnola, który po porażce z realem zaczšł otwarcioe mówic, że chce odejœc i że ma doœc gry w fcb...
każdy ma prawo do marzeń, ale po co igrać z własnymi kibicami
mógł to zostawic dla siebie nie?

co do hutha to on się nie mówił, że nie chce do bayernu
chłopak jest ambitny i chce sie jeszcze pokazac w swym obecnym klubie
ja go potrafię zrozumieć...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 19h 44m 56s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości