Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2005-04-09, 11:45

@Haj nie mozna skreslac zawodnika tylko dlatego , ze gra w slabej lidze :evil: wazne jest to jakie ma umiejetnosci jak sie prezentuje na treningu - jesne , ze Anderlecht to slaba druzyna i Kompanemu trudno jest blyszczec , szczegolnie trudno jest obrncy ze slabego klubu zaistniec w Lm bo ciagle gra sie z lepszymi druzynami i jeden zawodnik nie moze powstrzymac atakow silnej druzyny !

Widzialem kilka meczy Konpanego w Lm i moim zdaniem prezentowal sie bardzo dobrze - szybki , pewny w odbiorze , dobrze wyszkolony technicznie - wydaje ni sie , ze bylby to strzal w 10 chociaz oczywiscie trzeba byloby przeanalizowac wiecej meczy z jego udzialem ... jezeli Bayern go nie kupi to jestem pewien , ze i tak szybko przejdzie do jakiegos wielkiego klubu ... i wtedy jak bedzie swieynie gral w Man U czy Juve to bedziemy mogli tylko zalowac .... podobne zdanie mam o Rosickim - mysle , ze jak przejdzie do innego klubu ( silniejszego ) to pokarze pelnie swoich mozliwosci i bedziemy zalowali , ze go nie kupilismy..

:569: pozdro
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez KuBa » 2005-04-09, 11:46

haj napisał(a):
KuBa napisał(a):
dragi napisał(a):tylko van Buyten!!! taki drogba nie mialby szans z takim kolosem jak on!!!zamiast wyniku 4:2 bylby remis 2:2!!!

Ja niewiem czy by Drogba nie miał szans z Van Buytenem. Ostatnio oglšdałem mecz Hertha - HSV to Marcelinho brał go na jeden zwód na tzw. zakosy kiwał go jak dziecko.
ale co ma pojedynek glowkowy do pojedynkow 1 v 1? :roll: Van Butyen jest jedyn z najleszpych w takiej walce a to wlasnie w tym elemncie przegrywalismy...

Haj po czeœci masz racje, ale przeciez Drogba i reszta graczy Chelsea to istoty myœlšce i jeœli by sobie nie radzili górš to grali by dołem i efekt był by ten sam.
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2005-04-09, 11:55

potrzeba stopera WSZECHSTRONNEGO i tyle :]
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 47m 24s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez dragi » 2005-04-09, 11:59

ja tam wole Hleba z VFB niz Rosickiego
dragi
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez olek » 2005-04-09, 12:27

ja tam wole Hleba z VFB niz Rosickiego

tylko za hleba trzebaby bylo zaplacic wiecej niz za czecha bo borussia ma spore (malo powiedziane) klopoty finansowe wiec beda odsprzedawac zawodnikow ale niestety rosicky'm interesuje sie real madryt

co do hleba to moznaby bylo go sprowadzic ale vfb na pewno chcialoby za nieo wielkie pieniadze a z tego co pamietam to kontrakt jeszcze troche go wiaze z vfb
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez KuBa » 2005-04-09, 13:02

fabian napisał(a):tylko za hleba trzebaby bylo zaplacic wiecej niz za czecha bo borussia ma spore (malo powiedziane) klopoty finansowe wiec beda odsprzedawac zawodnikow ale niestety rosicky'm interesuje sie real madryt

Mi sie własnie wydaje, że Borussia bedzie chciała za nigo wycišgnšc jak najwięcej kasy o nie sprzeda go tanio. A jeœli miałabym wybierac miedzy Rosickim, a Hlebem wybrałbym Hleba. D`Alessandro tez jest niezły. :mrgreen:
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2005-04-09, 13:13

i tak pewnie nie zakupimy żadnego z tych graczy...
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 47m 24s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez haj » 2005-04-09, 13:28

KuBa napisał(a):
haj napisał(a):
KuBa napisał(a):
dragi napisał(a):tylko van Buyten!!! taki drogba nie mialby szans z takim kolosem jak on!!!zamiast wyniku 4:2 bylby remis 2:2!!!

Ja niewiem czy by Drogba nie miał szans z Van Buytenem. Ostatnio oglšdałem mecz Hertha - HSV to Marcelinho brał go na jeden zwód na tzw. zakosy kiwał go jak dziecko.
ale co ma pojedynek glowkowy do pojedynkow 1 v 1? :roll: Van Butyen jest jedyn z najleszpych w takiej walce a to wlasnie w tym elemncie przegrywalismy...

Haj po czeœci masz racje, ale przeciez Drogba i reszta graczy Chelsea to istoty myœlšce i jeœli by sobie nie radzili górš to grali by dołem i efekt był by ten sam.
Arsneal probowal grac dolem i im to w ogole nie wycohdzilo (a wcale Kanonierzy nie maja gorszej druzyny niz Chelsea), co rowniez mowil w wywiadzie Owen Hargreaves.

potrzeba stopera WSZECHSTRONNEGO i tyle :]
od poczatku bylem podobnego zdania 8) co chyba nie zdarza sie czesto :wink: wydaje mi sie ze wystarczy nam Van Buyten. Na lewa w przyszlym roku bedzie Lizarazu, Philipp Lahm jest chyba prawo nozny wiec moze bez problemu zajac miejsce Sagnola ktorego chyba chcialbym aby Bayern sie pozbyl bo jest jeszcze Andreas Gorlitz...
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8555
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 42m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2005-04-09, 13:31

w zesżłym roku dostalibyœmy za niego z 20 baniek, ale trzymalismy go na siłę
teraz jego gra wyglšda bidnie, ale na takie pienišdzach nie ma co raczej liczyć :/
jestem tego samego zdania co ty- szło by zredukowac iloœc bocznych obrońców
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 47m 24s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mareczek » 2005-04-09, 15:40

Za Rosickiego Borussia nie weŸmie mniej niż 9 baniek. FCB powinno kupić albo Marcelinho albo Lincolna (apropos w chwili gdy to pisze Marcelinho ma strzelone już 2 bramki w trwajšcym właœnie spotkaniu z SC Freiburg). Szkoda tylko, że FCB nie ma już takiej pomocy jak kiedyœ- Basler czy Stefan Effenberg :( . W obronie byłoby fajnie mieć Neste 8) ...
mareczek
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez tapczan » 2005-04-09, 17:13

Boże o czym Wy piszecie ? - poczytajcie to co mówi Hoeness !!!

BAYERN JEŒLI BĘDZIE ROBIŁ WZMOCNIENIA TO TYLKO W OBRONIE !
tapczan
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2005-04-09, 17:17

tapczan napisał(a):BAYERN JEŒLI BĘDZIE ROBIŁ WZMOCNIENIA TO TYLKO W OBRONIE !


Dokładnie ludzie, patrzmy realnie wzorujšc się na wiadomoœciach ze sprawdzonych żródeł, a nie jakieœ Hleby czy Rosicky, zaraz zaczniecie mi tu znowu o Van der Vaarcie albo Tevezie wypisywać.
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez KuBa » 2005-04-09, 18:00

haj napisał(a):
KuBa napisał(a):
haj napisał(a):
KuBa napisał(a):
dragi napisał(a):tylko van Buyten!!! taki drogba nie mialby szans z takim kolosem jak on!!!zamiast wyniku 4:2 bylby remis 2:2!!!

Ja niewiem czy by Drogba nie miał szans z Van Buytenem. Ostatnio oglšdałem mecz Hertha - HSV to Marcelinho brał go na jeden zwód na tzw. zakosy kiwał go jak dziecko.
ale co ma pojedynek glowkowy do pojedynkow 1 v 1? :roll: Van Butyen jest jedyn z najleszpych w takiej walce a to wlasnie w tym elemncie przegrywalismy...

Haj po czeœci masz racje, ale przeciez Drogba i reszta graczy Chelsea to istoty myœlšce i jeœli by sobie nie radzili górš to grali by dołem i efekt był by ten sam.
Arsneal probowal grac dolem i im to w ogole nie wycohdzilo (a wcale Kanonierzy nie maja gorszej druzyny niz Chelsea), co rowniez mowil w wywiadzie Owen Hargreaves.
Ale my przeciez rozmawiamy o Van Buytenie, a nie jak zagrała obrona Bayernu w meczu z Arsenalem. Chce ci uœwiadomic, że może Van Buyten dobrze gra głowš jest wysoki i dobrze zbudowany, ale może byc mało zwrotny i tacy piłkarze jak np. Ronaldinho, Marcelinho czy D`Alessandro maja goœcia na raz. Wezma go bez problemu jednym zwodem.
KuBa
Bawarczyk
 
Posty: 257
Dołączył(a): 2005-04-07, 14:04
Online: 5d 15h 17m 26s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez olek » 2005-04-09, 18:01

FCB powinno kupić albo Marcelinho albo Lincolna

marcelinho jest stary a lincoln slaby (bo gra w schalke) dzisiaj dostal czerwona kartke w meczu ze stuttgartem i oslabil druzyne na hamburger moim zdaniem to idiota :D a pozatym interesuje sie nim real podobno
W obronie byłoby fajnie mieć Neste
heh mozna pomarzyc
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2005-04-09, 18:51

a prpopos van buytene to proponuje obejrzeć skrót meczu hsv - werder (do do tych którzy mówili o błędzie hutha ze słoweniš :D:D:D)
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 20h 47m 24s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 23 gości

cron