Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Cejmi » 2019-08-28, 16:58

Brak "6" wyjdzie nam bokiem w tym sezonie coś czuję... :(
Cejmi
Bawarczyk
 
Posty: 1736
Wiek: 36
Dołączył(a): 2009-06-04, 17:23
Lokalizacja: Dylewo/Olsztyn
Online: 6d 12h 56m 58s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2019-08-30, 20:37

Co robi ten Werner :shock:
Żebyśmy jeszcze nie żałowali, że go odpuściliśmy za mniejszą kasę w tym okienku :P bo już na niego raczej nie znajdziemy ojro przy ewentualnych transferach Sane i Havertza w 2020
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez trocky » 2019-08-30, 21:21

I Coutinho
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2019-09-02, 09:07

Brazzo w wywiadzie dla Kickera mówi, że generalnie Thiago na 6 spisuje się dobrze :573: ale..., jednocześnie przyznaje, że Bayern szuka/szukał wzmocnień na tej pozycji. Dzisiaj do 18 jest jeszcze czas. Raczej się nie nastawiam, ale kto wie, może nas zarząd jednak zaskoczy jakimś Rocą :D
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2019-09-02, 09:52

Prędzej liczę na zimę jak wyjdzie, że jednak Thiago nie spisuje się aż tak dobrze :P
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 37m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2019-09-02, 09:54

Luke napisał(a):Brazzo w wywiadzie dla Kickera mówi, że generalnie Thiago na 6 spisuje się dobrze :573: ale..., jednocześnie przyznaje, że Bayern szuka/szukał wzmocnień na tej pozycji. Dzisiaj do 18 jest jeszcze czas. Raczej się nie nastawiam, ale kto wie, może nas zarząd jednak zaskoczy jakimś Rocą :D


Co roku sie tak łudze i zawsze kończy sie tak samo ;-)
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2019-09-02, 21:39

Rebic w Milanie.
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2434
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 17h 43m 54s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2019-09-03, 07:57

Okno zamknięte. Jak odczucia? Przed wyobrażałem sobie to tak:
- wzmacniamy solidnie defensywe, pozbywajac sie przy tym Boatenga. W zimowym oknie zeszłego sezonu gdybym miał taki skład do dyspozycji to odpaliłbym również Hummelsa, ale obronił się wiosną, gdize zagrał bardzo dobrze.
- zastanowiłbym się nad Sanchesem, bo nie ma dla niego konkretnego planu u nas
- Ribery i Robben to wiadomo, więc trzeba ich zastąpić solidnie
- szukałbym alternatywy dla Roberta, ale takiej doświadczonej
- no i szukałbym wzmocień na pozycji 6. gdzie poza Martinezem to nie ma u nas klasycznego defensywnego przecinaka.

- na dzień dobry dostaliśmy Hernandeza z kolanem do remontu - ale wszystko zostało szybko zrobione i Lucas jest dostępny od początku sezonu. Do tego doszedł Pavard, który spisuje się na razie całkiem dobrze. Odszedł o dziwo Hummels, a Jerome został - defensywa imho wzmocniona.
- Sanchesa sprzedaliśmy rzutem na taśme. W sumie chyba dobrze, bo dusił się i męczył u nas.
- na skrzydło mieliśmy dostać Sane. Jestem pewnien, że gdyby go nie tak kontuzja to teraz biega u nas z nr 7. Stało się jak stało, nie do końca z winy Hoenessa, Rummenige, Brazzo czy Kovaća. Pewnie po Sane uderzą w zimie, jeżeli rehabilitacja będzie szła bez problemu. To chłopaka na lato i warto spróbować
- na skrzydło dostaliśmy Perisića. Chłop doświadczony, ograny. Na roczne wypożyczenie - nic nie ryzykujemy, a daje nam kilka możliwości. Ostatnio z Mainz bramka i asysta. Wg mnie całkiem spoko opcja
- przyszła też gwiazda w osobie Coutinho. Czekam aż odpali na dobre.
- poniekąd z niczego wyskoczył Cuisance. Moze odpali. 10 baniek to przy obecnych realiach mało.
- jest jeszcze Arp, ale na razie to coś nie widać go w 18-stce meczowej.

Gdy poszła plota o Sane i Rodrim to wydawało się słodkim planem. Wyszło jak wyszło. Bardzo szkoda, że nie dostaliśmy żadnego klasycznego DMa. Ustawianie tam Kimmicha jest z bani moim zdaniem i przypomina mi rzucanie Lahmem przez Guardiole na środek pola. Mamy zajebist*ego prawego obrońce, który daje kilkanaście asyst w sezonie i rzucamy go tam, gdzie jest lekko niepewny. Też nie ma pewności, że Roca by odpalił, ale kto nie ryzykuje ten wiśni mocnej nie pije.

Reasumując na moje oko wygląda to całkiem dobrze. Było by perfekcyjnie gdyby doszedł Sane, ale licze że to jeszcze nastąpi.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2019-09-03, 08:39

Kubik napisał(a):Pewnie po Sane uderzą w zimie, jeżeli rehabilitacja będzie szła bez problemu. To chłopaka na lato i warto spróbować


tak zawodnika bez dwoch zdan musimy sciagnac ale to przyszlosc i to niepewna. Oceniamy to okienko i tak jak mowisz przy tym zadaniu transferowym ptaszka nie mozemy postawic. Zarzad zrobil w tej sprawie co mogl los napisal inna historie. Niemniej jednak skrzydla to nasz mus jest i nic sie nie zmienilo.

Tez sie oszukiwalem na koniec sierpnia ze moze czyms zaskoczy zarzad, wierzylem w prawdziwy transfer na lata a nie wypozyczenie. Duzy plus za Coutinho co ratuje nie oszukujmy sie twarz Bayernu w tym okienku. Szkoda ze tylko wypozyczenie ale mam nadzieje ze szybko z nami sie nie rozstanie i odpali na LM.
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2019-09-03, 09:44

wiadomo,że to tylko wrażenie, ale coś mi się zdaje, że Coutinho skończy jak James.
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2019-09-03, 12:23

Teraz w wiekszej mierze od zawodnika zalezy. James sie okazal panienka jednak oby Cou mial wiecej charakteru. Ja wlasnie mam dziwne przeczucie ze uda mu sie pokazac klase juz w tym roku i podpis na prawidlowej umowie bedzie formalnoscia. W tym roku musi nam pojsc dobrze w LM nie ma bata. Nowi zawodnicy beda glodni tych rozgrywek i musimy zajsc daleko aby zawodnicy dzialali i przekonywali swoich kolegow jaki to Baja nie jest dobry i warto przyjsc do nas !
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5355
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 2h 14m 9s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez bartek959 » 2019-09-03, 13:39

Błędem było uzależnienie wszystkiego od Sane, z którym wszystko było już ponoć dogadane, aż tu nagle Pep wystawił go sobie w meczu o puchar wójta Knurowa Dolnego :D Z jednej strony miał do tego pełne prawo, z drugiej strasznie skomplikował życie swojemu byłemu pracodawcy i zepsuł deal na 100 mln euro. Inna sprawa, że Bayern przeciągał ten transfer do granic możliwości.

Okienko było długie, momentami bardzo burzliwe i wkurzające przez paplanie zarządu o każdym piłkarzu publicznie. Większość kibiców głośno narzekała i wyrażała swoje niezadowolenie (w tym ja i połowa tego forum) - mimo tego zarząd jakoś z tego wybrnął i trzeba przyznać, że skład mamy lepszy niż w zeszłym sezonie. Odmłodzony i odświeżony, bardzo elastyczny - sporo opcji taktycznych i piłkarzy mogących grać na różnych pozycjach.

Warto też wspomnieć, że w tym sezonie kończy się okres ochronny Kovaca. Broniłem go od samego początku - zeszły sezon był trudny, ale wyszedł z niego z tarczą. Teraz sytuacja się odwraca, skład został mocno przewietrzony i kończą się taryfy ulgowe (tym bardziej, że Uli rezygnuje ze stanowiska pod koniec roku). W LM trzeba zajść dalej, jednocześnie trzymając cały czas puls na BL i PN.
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2019-09-03, 19:33

Emre Can (Madżu też) nie zostali zgłoszeni do CL przez Juventus. Can aż tak obniżył loty?
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5334
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 9h 37m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Lumenor » 2019-09-04, 11:44

Recit napisał(a):Emre Can (Madżu też) nie zostali zgłoszeni do CL przez Juventus. Can aż tak obniżył loty?


Emre Can mocno zareagował już na to zajście (jest teraz z DFB). Nie pojmuję, jak taki wielki klub, nie był w stanie ogarnąć wymaganą liczbę lokalnych zawodników. Wysoce nieprofesjonalne! Ale ciekawe, że Khedria gra i został nominowany - a z drużyny narodowej go wywalono na stałe.
Myślę, że ws. Mandżu czekamy pół roku jak się sytuacja rozwinie, czy się pokaże Arp. W styczniu będzie można reagować, tak jak dwa lata temu z Wagnerem, tylko proszę tym razem o inny kaliber... :)
Lumenor
Bawarczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2019-09-04, 11:40
Online: 8m 34s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Lumenor » 2019-09-04, 11:52

Matifcb napisał(a):Teraz w wiekszej mierze od zawodnika zalezy. James sie okazal panienka jednak oby Cou mial wiecej charakteru. Ja wlasnie mam dziwne przeczucie ze uda mu sie pokazac klase juz w tym roku i podpis na prawidlowej umowie bedzie formalnoscia. W tym roku musi nam pojsc dobrze w LM nie ma bata. Nowi zawodnicy beda glodni tych rozgrywek i musimy zajsc daleko aby zawodnicy dzialali i przekonywali swoich kolegow jaki to Baja nie jest dobry i warto przyjsc do nas !


Jeśli Coutinho zrobi ogromne wrażenie będziemy mieli dylemat - Cou czy Havertz, ale ja myślę, że obstawimy na tym drugim.
Lumenor
Bawarczyk
 
Posty: 2
Dołączył(a): 2019-09-04, 11:40
Online: 8m 34s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron