Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Lmollu » 2005-04-09, 20:31

baymann9 napisał(a):a prpopos van buytene to proponuje obejrzeć skrót meczu hsv - werder (do do tych którzy mówili o błędzie hutha ze słoweniš :D:D:D)


Nie widzialem skrotu, jednak chce powiedziec, ze nawet jesli popelnil blad to ja go chce w Bayernie. Blad popelnil Lucio z Chelsea, Sagnol z Gladbach, fatalny blad popelnil Bordon w meczu VfB-Schalke. To sie poprostu zdarza. Jednak Hoeness powiedzial, ze nigdy nie wyrazili zainteresowania Van Buytenem, tylko Magath go chwalil. Jednak moim zdaniem Bayern naprawde chce Van Buytena.

Co do Sagnola... Sam nie wiem... To dobry obronca, ale popelnia ostatnio coraz wiecej bledow. Lizarazu jezeli u nas zostanie to nie pogra wiecej jak sezon. Jest wprawdzie Goerlitz, Salihamidzic, bedzie Lahm, ale czy to wystarczy? Jednak wolalbym przedluzyc umowe z Sagnolem, chyba ze sprzedamy go za dobra kase i kupimy kogos w jego miejsce.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez baymann9 » 2005-04-09, 20:54

wcale nie wychodzę z założenia, że jeden błšd go przekreœla
to było skierowane do osób które przekreœlały hutha po błędzie w reprezentacji :]
baymann9
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2435
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:10
Lokalizacja: Zabrze
Online: 65d 21h 49m 35s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Simin » 2005-04-09, 23:52

Po mojemu Ze nie ma u nas juz czego szukac!!Nigdy nie bylem do niego przekonany i podejrzewam ze sie nie przekonam!Co do wzmocnien to faktycznie fcb nie przeprowadza zadnych transferow, co stawia go w przegranej pozycji do europejskich klubow!!Nie moze byc tak, ze co sezon zadowalamy sie mistrzostwem kraju a europa nas nie obchodzi!! :569: Dlatego powinnismy podpisywac wiecej :568: z pilkarzami, ktorym koncza sie kontrakty!! Dlaczego sie tak uparliscie na przecietnego Ismaela z Werderu...przeciez z takim pilkarzem za duzo nie zwojujemy!!!Idealny na obrone bylby Terry :) i jesli fcb chce myslec o Champion League takiej klasy pilkarzami powinno sie interesowac p.s. Bayern wcale nie jest biednym klubem, wiec nie wiem co oni robia z tym sianem!! (chyba Honess lubi patrzec na cyferki na koncie) To jest moje zdanie :!:
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Max » 2005-04-10, 01:06

terry nie opusci chelsea ja nie mam co do tego watpliwosci a jesli nawet to romek rzadalby sporej kwoty a ismael to solidny obronca
uli kasa rozdysponowuje znakomicie kupuje dobrych pilkarzy za niewielkie pieniadze :706:
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Żaba » 2005-04-10, 09:46

Po pierwsze nas nie stać na takich piłkarzy jak Terry czy powiedzmy Ronaldinho. Bayern bardzo mało kupuje piłkarzy z poza Niemiec, a tym bardziej z czołowych klubów Europy.

Jeżeli chodzi o Sagnola to wydaje mi się że będzie to kolejny piłkarz Bayernu który odejdzie do Premiership. Jeżeli Sagnol by odszedł to na prawej obronie pewnie by grał Salihamidzic lub Gorlitz, chociaż czytałem też że na prawš obrone może być scišgnięty Huth.

Mówicie że Uli zaprzeczył że Bayern interesuje się van Buytenem, a ja pytam po co miałby to mówić? żeby jego cena podskoczyła o 30-40%? Bayern na bank sie interesuje van Buytenem a oferte złoży w odpowiedniej chwili i w odpowiedniej też poinformuje media.

Jeżeli chodzi o lewš strone to wydaje mi się że Lizarazu będzie w następnym sezonie rezerwowym, a w pierwszym składzie będzie grał Lahm. Jeżeli chodzi o Tobiasa Raua to najlepiej byłoby go wypożyczyc np do Stuttgartu na dwa lata, coœ jak Lahma.
Żaba
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez piotraldinho » 2005-04-10, 09:57

Niektorzy wydaje mi sie ze pisza tu kogo marzyli by widziec w FCBayern .
Do tych panow mowie : Panowie Bayern nie kupuje i nie kupowal nigdy pilkarzy za olbrzymie pieniadze a nie watpliwie transfer Ronaldinha czy Terryego by kosztowal kolosalne pieniadze . ten pierwszy z 50 mln euro ten drugi z 40 . Oni dla swoich klubow sa nie zwykle wazni ! I za kwote 30 mln euro to mozna pomarzyc ze by ich kupic . a mniejsza to wogole nie ma o czym gadac . Ja popieram np,. transfer Robihna czy innych mlodych ale powyzej 18 roku zawodnikow z mniejszych klubow . Nikt nie kupuje z bogatych wielkich klubow ... no tu przesadzilem .. poza Real i Chelsea oczywiscie :D . A Bayern bardzo dobrze rozdysponowuje pieniadze i widze ze Honess ma dobre pomysly i zarzadza wraz z Magathem bardzo dobrze klub od kilku/nastu lat :wink: . Mysle ze obecny sklad jest dobry i liga mistrzow przy niewielkich wzmocnieniach jest bardoz realna .
pozdro 4 all :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Mateusz » 2005-04-10, 10:39

Niehc cBayern kupi Van Biytena!!!!!!!!!!!! To jest już klasowy œrodkowy obrońca, on błędów nie popełnia ( możę 1 na 5 meczy) ale jest to zawodnik klasy Lucio ( tylko może ma mniejsze cišgotki do przodu ) Z Sagnolem niech przedłużš kontarakt.... na dobre to wyjdzie....... a i nie wierzcie tak w Gorlitza bo sie przeliczycie!!!!
Mateusz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 81
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 23:09
Lokalizacja: Zduńska Wola
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Lmollu » 2005-04-10, 10:54

Żaba napisał(a):Mówicie że Uli zaprzeczył że Bayern interesuje się van Buytenem, a ja pytam po co miałby to mówić? żeby jego cena podskoczyła o 30-40%? Bayern na bank sie interesuje van Buytenem a oferte złoży w odpowiedniej chwili i w odpowiedniej też poinformuje media


Oczywiscie masz racje. Podobnie bylo z Lucio, a zwlaszcza z Fringsem. Wydawalo sie, ze BVB nie pusci Frings, a tu nagle po meczu Euro 2004- Frings w Bayernie! Ostroznie mowili tez o transferze Goerlitza.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez dragi » 2005-04-10, 11:19

Van Buyten moze i jest kolosem ale jest za wolny , widzieliscie ta sytuacje jak Lucio zablokowal strzal Duffa w ostatnim momencie i Sagnol wybil pilke , Van Buyten nie zdazylby do tego , a wczoraj Klose kiwal go jak chcial max 6-7 mln euro za niego
dragi
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Lmollu » 2005-04-10, 11:52

dragi napisał(a):Van Buyten moze i jest kolosem ale jest za wolny , widzieliscie ta sytuacje jak Lucio zablokowal strzal Duffa w ostatnim momencie i Sagnol wybil pilke , Van Buyten nie zdazylby do tego , a wczoraj Klose kiwal go jak chcial max 6-7 mln euro za niego


Nie jestem pewien, ale ten strzal zablokowal chyba Hargreaves... A tak na marginesie to Kovac tez jakis szybki nie jest. Moze szybszy od Van Buytena, ale za to Belg gra lepiej glowa i wiecej potrafi zrobic w przodzie.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Żaba » 2005-04-10, 11:54

Lmollu napisał(a):
dragi napisał(a):Van Buyten moze i jest kolosem ale jest za wolny , widzieliscie ta sytuacje jak Lucio zablokowal strzal Duffa w ostatnim momencie i Sagnol wybil pilke , Van Buyten nie zdazylby do tego , a wczoraj Klose kiwal go jak chcial max 6-7 mln euro za niego


Nie jestem pewien, ale ten strzal zablokowal chyba Hargreaves...


Ten strzał blokował Sagnol
Żaba
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez dragi » 2005-04-10, 12:25

Strzal zablokowal Lucio w ostatniej chwili , po tym pilka wolno leciala do bramki i wybil Sagnol , tak to bylo , :573:
dragi
 

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Lmollu » 2005-04-10, 12:33

Na pewno przed linia wybijal Sagnol. Nie wiem kto wczesniej zablokowal. Mi sie wydaje, ze Hargreaves, ale to nie takie wazne.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kociol » 2005-04-10, 12:36

POWIADOMIENIE:
Proszę wrocić do rozmowy, do topicku: Kto powinien zawitac w Bayernie na nowy sezon????

a nie opisywać wczorajszy błšd van Buytena, który był naprawde koszmarny
Kociol
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2343
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:02
Lokalizacja: Knurów
Online: 7m 3s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Żaba » 2005-04-10, 12:39

Kociol napisał(a):POWIADOMIENIE:
Proszę wrocić do rozmowy, do topicku: Kto powinien zawitac w Bayernie na nowy sezon????

a nie opisywać wczorajszy błšd van Buytena, który był naprawde koszmarny


Kocioł wyluzuj troche, podajemy nazwiska kandydatów i dyskutujemy o nich, podawanie samych nazwisk jest bez sensu :)
Żaba
 

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 17 gości