Kto powinien zawitać w Bayernie?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Jaki napastnik powinien dołączyć do nas zimą w roli zmiennika dla Lewego?

Ankieta wygasła 2018-01-05, 18:37

Wagner
3
20%
Giroud
2
13%
Ibisević
2
13%
Dolberg
1
7%
Kramarić
0
Brak głosów
Uth
0
Brak głosów
Modeste
1
7%
Ktoś młody z II drużyny Bayernu
6
40%
Żaden nowy napastnik nie jest potrzebny
0
Brak głosów
 
Liczba głosów : 15

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2019-10-02, 10:44

bartek959 napisał(a):- Bayern będzie wybierał w przyszłym lecie pomiędzy Coutinho i Havertzem. Sprowadzenie obu jest niemożliwe, ale jeden z nich na pewno zostanie naszym graczem na dłużej. Finanse klubu pozwolą na 2 transfery z trójki Sane/Havertz/Coutinho


Obawiam się, że może być ciężki orzech do zgryzienia. Coutinho ma to coś czego nie miał James. Jest szybki, mobilny i mu sie chce. Wszyscy na niego narazie dmuchają. Jak zapuści korzenie to oddamy go bez żalu do Barcy i weźmienie Havertza? Z drugiej strony Havertz może uciec zagranicę i lipton.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez grejfrut » 2019-10-02, 10:49

Jak się Cou sprawdzi to może Kai 2021? Młody jest, sezon w Leverkusen może mu dobrze zrobić. Na pewno lepsze to, niż to co zrobił Jovic, który teraz wącha ławeczkę.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4602
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 6h 28m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2019-10-02, 12:23

bartek959 napisał(a):Bild:
- Sane chodzi już bez kul, Bayern chce wznowić działania o jego transfer w ciągu najbliższych kilku tygodni. Pomocą znowu będzie służył Branchini. Cena spadnie z (podobno) żądanych 150 mln w letnim okienku - wpływ na to ma kontuzja i kontrakt do 2021, którego wciąż zawodnik nie chce przedłużyć. Jeśli Sane chce do nas przejść to City będzie pod ścianą.
- City oferowało nam Gabriela Jesusa, żądali poniżej 100 mln - Bayern jednak chce tylko Sane
- Bayern będzie wybierał w przyszłym lecie pomiędzy Coutinho i Havertzem. Sprowadzenie obu jest niemożliwe, ale jeden z nich na pewno zostanie naszym graczem na dłużej. Finanse klubu pozwolą na 2 transfery z trójki Sane/Havertz/Coutinho

Hasan jest zadowolony z rozwoju Adriana Feina (wypożyczony do HSV) i wierzy, że jest w stanie wskoczyć do pierwszej drużyny Bayernu.


Ciekawe o jakiej kwocie dokładnie mówiło się w kontekscie Jesusa? Jeszcze nawet zanim dołączył do City Gabriel był moim wymarzonym piłkarzem młodego pokolenia dla Bayernu. Taki typ Wernera, tylko lepszy technicznie.

Phil czy Havertz. Szczerze? Jeszcze pare tygodni temu powiedziałbym, że trzeba sprowadzić Havertza za wszelką cenę, ale teraz kiedy widzę ile Couthino daje naszej drużynie, to mam wątpliwości co do Kaia. Couthino całkowicie zmienia oblicze naszej gry. Za każdym razem gdy ma piłkę to jakby grała zupełnie inne drużyna niż bez niego, nasze akcje przyśpieszają, potrafimy grać z pierwszej piłki, mam też wrażenie, że Lewy jest o wiele lepiej wykorzystywany i ma całkiem inne nastawienie psychiczne wiedząc, że ma u boku piłkarza klasy światowej, który go idealnie i bezinteresownie obsłuży podaniem. Szczerze nie wiem czy Kai będzie to potrafił a na pewno nie już teraz. Jeśli nasza ofensywna nadal będzie się tak dobrze sprawdzać jak wczoraj, to nie wiem czy Sane-Coutinho nie będzie bardziej dojrzałym rozwiązaniem...
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez grejfrut » 2019-10-02, 12:30

Tak czy siak Havertza trzeba sobie zaklepać, szkoda by było go przegapić, jednak samymi młodymi talentami niczego się nie wygrywa. Przypomnę swoje słowa, gdy pół forum piało nad transferami Realu, a ja mówiłem, że poza Hazardem nie sprowadzili nikogo, kto da im jakość z miejsca, a jak widać nawet i Belg zawodzi, ale to już na inną dyskusję.

Cou daje dużo Bayernowi, ale sezon jeszcze długi, zobaczymy co przyniesie życie. Po pierwszym roku ciężko było sobie wyobrazić Bayern bez Jamesa, a teraz raczej powstaje pytanie kim jest James? :)
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4602
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 6h 28m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez mancipium » 2019-10-02, 12:40

Nie widziałem tyle jakości u Jamesa co u Coutinho, ale to tylko moja opinia:)
mancipium
Moderator
Avatar użytkownika
 
Posty: 6664
Dołączył(a): 2007-06-11, 15:07
Online: 43d 2h 41m 17s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Recit » 2019-10-02, 13:06

Nie no, James nie miał tego polotu, w dodatku był wolny. Zupełnie inna liga. Z Havertzem może być ciężko, bo jest co prawda sporo młodszy, ale może się okazać, że to duży krok w tyk w jakości gry.
Taktyka nie jest istotna. Potrzeba jej dopiero wówczas, gdy czegoś brakuje. Kluczowe jest jednak serce do gry, bo gdy piłkarze się angażują to nieważne, czy gra się jednym, czy dwoma napastnikami - Niko Kovac
Recit
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5330
Wiek: 40
Dołączył(a): 2007-05-02, 11:07
Online: 34d 8h 19m 12s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Kubik » 2019-10-03, 14:03

CHO wraca do gry po kontuzji: https://www.transfermarkt.de/callum-hud ... ler/392768

W weekend przeciwko Brighton wszedł w 60+ minucie i dał asyste Wllianowi.
Wczoraj w LM sytuacja podobna. Wszedł w drugiej połowie i dograł do Wiliana.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym, która może zmienić się w dniu jutrzejszym, lub każdym innym terminie.
Kubik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3497
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-23, 21:41
Lokalizacja: Rybnik
Online: 37d 7h 53m 23s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez grejfrut » 2019-10-03, 14:53

To już nie temat dla nas. Chelsea zaryzykowała i wyszło na ich. W tej sprawie śmieszy mnie tylko hejt na Brazzo, bo co tak naprawdę facet mógł zrobić? CHO chciał do nas, ale miał rok kontraktu, Chelsea postanowiła zaryzykować, do czego miała prawo i wygrała. Analogiczna sytuacja była z RIberym w 2009 roku, no może kontrakt miał dłużej. Real go kusił niesamowicie, sam stwierdził, że chce odejść, ale Uli się uparł i koniec, bo miał podpisany kontrakt, więc o co chodzi. W tym czasie zmieniły się realia w klubie i Francuz został, to samo z CHO. Pewnie jakby Włoch był trenerem to by był nasz, ale kto się oprze rodakowi i legendzie klubu? No właśnie.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4602
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 6h 28m 14s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez scholli7 » 2019-10-04, 20:09

Z Riberym nie dokońca było tak jak piszesz. Na jego pozostanie w Bayernie wpłynęła również ta seks afera, którą madia mocno nagłośniły, a nie to że Uli się uparł. Sam Ribery przyznał, że poczuł wsparcie ze strony Klubu i Uliego i to m.in skłoniło Go do pozostania w Klubie, bo go wsparli i wyciągnęli do Niego pomocną dłoń.
Jeśli chodzi o hejt na Brazzo, też podzielam Twoją opinię, że momentami był on mocno przesadzony.I jak krytykowano Zarząd jaki On jest beznadziejny tak można było usłyszeć, że Hasan do niczego się nie nadaje, że powinien zostać zwolniony bo jest tylko marionetką Uliego I Karla.
I paradoksalnie jak wylewane były pomyje na Zarząd jaki to jest daremny itd itp, tak teraz nagle Ci wszyscy którzy wylewali te pomyje zmienili swoje podejście i walą ochy i achy nad transferem Coutinho do Bayernu.A czyja to zasługa jak nie Zarządu? może w mniejszej mierze Hasana ale jednak Już słyszy się opinie, że Bayern powinien skoncentrować się nad tym by wykupić tego chłopaka po sezonie, co Bayern sobie umożliwił w zapisie kontraktu z Cou.Wiadomo sezon długi i różne rzeczy mogą się jeszcze wydarzyć ale denerwuje mnie taka przewrotność.
Ot taka mała przypadłość kibica sukcesu, jak ta chorągiewka w narożu boiska na wietrze :573:
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez trocky » 2019-10-07, 07:51

Póki co najważniejsze dopiero przed nami. Coutinho mamy tylko jeszcze przez 8 miesięcy za 8 mln euro. Wydajemy na niego w czerwcu 120 mln euro, mając w perspektywie zakup Sane, Wernera, Havertza itp? O tym już zdecydują Kalle i Hainer.
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Luke » 2019-10-07, 10:37

trocky napisał(a):Póki co najważniejsze dopiero przed nami. Coutinho mamy tylko jeszcze przez 8 miesięcy za 8 mln euro. Wydajemy na niego w czerwcu 120 mln euro, mając w perspektywie zakup Sane, Wernera, Havertza itp? O tym już zdecydują Kalle i Hainer.


O Wernerze to juz niestety mozemy zapomniec :P Ja bym w kazdym badz razie nie chcial do klubu, ktory uważa, że jestem za słaby, żeby mnie wykupić z kontraktu, który wygasa za rok :P Powiedzmy sobie szczerze, Lewy będzie u nas ciupał 34 mecze po 90 minut na sezon, aż padnie :P Przez najbliższe 3 czy nawet 4 lata, żaden napastnik nie powącha nawet pierwszego składu w Bayernie, chodźby walił 30 bramek na sezon :P

Bardziej mnie zastanawia co z Nuebelem. Neuer ma po Lewym najmocniejszą pozycję w Bayernie i póki on stoi na murawie jako bramkarz, który chce grać nie przejechałbym nawet obok parkingu na AA :P Najlepsza opcja była by kontrakt na 5 lat i wypożyczyć go najlepiej na dwa sezony. Miejmy nadzieję, że nasz zarząd tak kombinuje.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2019-10-07, 13:04

pewnie zostanie w Schalke jak im go wypozyczymy. Chociaż Sven tez mial swoje 5 min bo Manu wypadl i nikt sie nie spodziewal. Niemiej jednak musimy miec tego Nubela zakontraktowanego !
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2019-10-16, 14:23

Mi marzy sie Erling Braut Haland jako zmienik i pozniej nastepca Lewego. Gosc jest niesamowity, wysoki, silny, szybki i swietny technicznie - dawno nie widzialem gracza o takiej charakterystyce. Widzialem go na zywo na MŚ U20 w Polsce, walnal w jednym meczu 9 bramek :shock: Bardzo mocno wyroznial sie na tle innych graczy. Gosc ma 19 lat i juz ustrzelil ostatnio hattricka w LM, w lidze ma w tym sezonie w 8 meczach 11 bramek i 5 asyst, niezle. Pomijajac statystyki to trzeba po prostu zobaczyc jakas kompilacje na youtubie. Niesamowite umiejetnosci ma gosc, fajnie byloby go zobaczyc w koszulce Bayernu 8)

https://www.youtube.com/watch?v=oOQ1sPIH7QE&t=309s
Ostatnio edytowano 2019-10-16, 18:25 przez pablo, łącznie edytowano 1 raz
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez Matifcb » 2019-10-16, 15:36

Wyślij na skrzynkę Hasana
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5349
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 44d 23h 21m 59s

Re: Kto powinien zawitać w Bayernie?

Postprzez pablo » 2019-10-16, 18:33

Matifcb napisał(a):Wyślij na skrzynkę Hasana


Juz wyslalem, napisalem, ze mocno rekomenduje transfer. Dopisalem tez, ze do wyslania maila sklonila mnie Twoja rezolutna rada :lol: Oczekuj wiec podziekowania od Hasana 8)
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości

cron