Polityka transferowa Bayernu

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Taft » 2017-04-29, 19:50

Pozwoliłem sobie przenieść do właściwego wątku Waszą wczorajszą rozmowę jaka rozgorzała w temacie meczu Wolfsburga z Bayernem ,na temat polityki transferowej Bayernu,osłabiania Bundesligi i podkupowania przez Bayern zawodników


izi91 napisał(a):No to mistrz jest nasz :D Do końca sezonu Kimmich i Coman obowiązkowo w pierwszym składzie, do tego więcej minut dla Sanchesa, doliczyć trzeba Sule, który przychodzi w lecie, sprowadzić jeszcze z dwóch młodych, ale już grających na wysokim poziomie graczy jak np Werner i może ta zmiana pokoleniowa nie będzie, aż taka bolesna. Piąte mistrzostwo z rzędu super sprawa, ale w przyszłym sezonie musimy być jeszcze lepsi. Przydałby się tez jakiś poważny rywal w Bl, może BVB które w tym sezonie ogrywa swoje młode talenty za rok będzie znowu groźne? Oby, bo bez silnych rywali w Niemczech ciężko będzie zbudować Bayern na miarę naszych oczekiwań, a póki co świętujemy, bo jest co. Były czasy, że to mistrzostwo wcale nie było taką oczywistością :)


To w końcu czego pragniesz bardziej? Silnego rywala w lidze , czy Wernera w Bayernie? Bo jedne z drugim się na razie wyklucza :)
Taft
Bawarczyk
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2017-03-07, 21:34
Online: 1d 4h 25m 57s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez izi91 » 2017-04-29, 19:57

Akurat RB życzę jak najgorzej, z powodów o których pisałem wiele razy. Wernera podałem jako przykład, nie mówię że koniecznie jego trzeba wyciągnąć, chodzi o typ zawodników, z resztą jeśli Werner będzie sie w tym tempie rozwijał to i tak odejdzie z Lipska, więc lepiej, żeby trafił do Bayernu niż gdzieś do Anglii. Co do rywali, tak jak pisałem liczę na BVB, mają bardzo perspektywiczny skład, jeśli Reus przestanie łapać kontuzje, zatrzymają Aubameyanga, a ich talenty wejdą zgodnie z oczekiwaniami na wyższy poziom to mogą na prawdę ciekawy zespół zmontować.
izi91
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1421
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-08-10, 12:38
Lokalizacja: Lublin
Online: 1d 13h 24m 19s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Taft » 2017-04-29, 20:47

izi91 napisał(a):Akurat RB życzę jak najgorzej, z powodów o których pisałem wiele razy. Wernera podałem jako przykład, nie mówię że koniecznie jego trzeba wyciągnąć, chodzi o typ zawodników, z resztą jeśli Werner będzie sie w tym tempie rozwijał to i tak odejdzie z Lipska, więc lepiej, żeby trafił do Bayernu niż gdzieś do Anglii. Co do rywali, tak jak pisałem liczę na BVB, mają bardzo perspektywiczny skład, jeśli Reus przestanie łapać kontuzje, zatrzymają Aubameyanga, a ich talenty wejdą zgodnie z oczekiwaniami na wyższy poziom to mogą na prawdę ciekawy zespół zmontować.


Tylko do momentu w którym ponownie utrą nam nosa :) Wtedy po raz kolejny dojdzie do głośnych, i kontrowersyjnych transferów na linii Dortmund-Monachium. Taka prawda, że Bayern buduje swoją potęgę na osłabianiu konkurencji. Zawsze jesteśmy tym ostatnim ogniwem łańcucha pokarmowego. I taką polityką w znacznym stopniu doprowadziliśmy do takiego stanu rzeczy. Dlatego spoglądam w stronę Lipska z nadzieją, że staną się oni realną alternatywą dla Bayernu, i zbudują ekipę, która regularnie będzie grała w LM. Tym bardziej że jest to zespół z świetnym zapleczem finansowym, więc problemy z kasą raczej nie będą wchodziły w grę. A zagrożenie ze strony Lipska, spowoduje, że może w końcu nasz zarząd wyłoży spory hajs na piłkarzy z światowego TOP-u, co automatycznie powinno spowodować wzrost poziomu i reputacji Bundesligi. A wtedy transfery takich piłkarzy jak Griezmann czy Verrati, nie będą mrzonką, a rzeczywistością.
Taft
Bawarczyk
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2017-03-07, 21:34
Online: 1d 4h 25m 57s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Klinsmann » 2017-04-29, 21:21

Jakbyśmy kupili Kevina to też byś gadał, że Bayern osłabia ligę? :mrgreen: Setki razy było to powtarzane. Bayern (cenzura) nie osłabia ligi. Liga się sama osłabia bo jest tak wujowa, że nie potrafi utrzymać najlepszych zawodników.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez SoSeductive » 2017-04-29, 22:24

Taft napisał(a):
izi91 napisał(a):Akurat RB życzę jak najgorzej, z powodów o których pisałem wiele razy. Wernera podałem jako przykład, nie mówię że koniecznie jego trzeba wyciągnąć, chodzi o typ zawodników, z resztą jeśli Werner będzie sie w tym tempie rozwijał to i tak odejdzie z Lipska, więc lepiej, żeby trafił do Bayernu niż gdzieś do Anglii. Co do rywali, tak jak pisałem liczę na BVB, mają bardzo perspektywiczny skład, jeśli Reus przestanie łapać kontuzje, zatrzymają Aubameyanga, a ich talenty wejdą zgodnie z oczekiwaniami na wyższy poziom to mogą na prawdę ciekawy zespół zmontować.


Tylko do momentu w którym ponownie utrą nam nosa :) Wtedy po raz kolejny dojdzie do głośnych, i kontrowersyjnych transferów na linii Dortmund-Monachium. Taka prawda, że Bayern buduje swoją potęgę na osłabianiu konkurencji. Zawsze jesteśmy tym ostatnim ogniwem łańcucha pokarmowego. I taką polityką w znacznym stopniu doprowadziliśmy do takiego stanu rzeczy. Dlatego spoglądam w stronę Lipska z nadzieją, że staną się oni realną alternatywą dla Bayernu, i zbudują ekipę, która regularnie będzie grała w LM. Tym bardziej że jest to zespół z świetnym zapleczem finansowym, więc problemy z kasą raczej nie będą wchodziły w grę. A zagrożenie ze strony Lipska, spowoduje, że może w końcu nasz zarząd wyłoży spory hajs na piłkarzy z światowego TOP-u, co automatycznie powinno spowodować wzrost poziomu i reputacji Bundesligi. A wtedy transfery takich piłkarzy jak Griezmann czy Verrati, nie będą mrzonką, a rzeczywistością.


Rozumiem więc, że inne ligi mają się wzmacniać przez wysyłanie grajków z Niemiec tam? Problemem nie jest Bayern a raczej to, że inne drużyny nie potrafią nic zbudować :| Taki Dortmund posprzedaje Aubameyanga za granicę i znowu nikt nie będzie tam grał
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Taft » 2017-04-29, 22:36

A jak odniesiesz się do okoliczności dotyczących transferu Goetzego?

Bayern osłabia rywali sprowadzając ich najlepszych piłkarzy.Jednakże daleki jestem od stwierdzenia że za taką polityką, stoi przede wszystkim chęć pozbycia się rywala. Zgodzę się z tobą Klinsmann, że głównym winowajcą takiej sytuacji są zespoły, które zamiast spróbować zatrzymać swoich najlepszych piłkarzy, albo wcisnąć ich do zagranicznych zespołów za gruby szmal ( vide De Bruyne) ale fakt jest taki, że za każdym razem kiedy na horyzoncie pojawia się zagrożenie, to zarząd reaguje, i błyskawicznie ściągamy do Bayernu kluczowych zawodników konkurentów. I taka polityka do tej pory przynosiła sukces. A sam doskonale wiem, że w biznesie nie ma żadnych sentymentów, dlatego nie neguje działania naszego zarządu na przestrzeni ostatnich lat. Cel uświęca środki. Tym niemniej obecnie w dobie szejków, Bayern potrzebuje jak gwałtu urozmaicenia. Nie stworzymy monstrum z zawodników grających w BL, oraz z ludzi którym nie powiodło się w Anglii czy Hiszpanii. Warto by było wyłożyć grubą kaskę na gwiazdorów, którzy podnieśli by poziom Bayernu. Musimy pokazać że jesteśmy nadal topowym klubem. A silna konkurencja w postaci Lipska może nam tylko w tym pomóc. Dlatego mam nadzieję że Red Bullowi uda się stworzyć zespół który będzie w stanie z nami powalczyć, bo na tej zdrowej sportowej rywalizacji skorzystają wszyscy.
Taft
Bawarczyk
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2017-03-07, 21:34
Online: 1d 4h 25m 57s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Klinsmann » 2017-04-29, 23:36

Taft napisał(a):A jak odniesiesz się do okoliczności dotyczących transferu Goetzego?
Z tego co mi wiadomo (dawno to było i już mogę się mylić) to Gotze sam sie napalił jak szczerbaty na suchary, żeby do nas przyjść. Wtedy Bayern był uważany za walca i możliwość zdobycia trofeów w Monachium była dziesięciokrotnie większa niż Dortmundzie. Chyba z tym się zgodzi każdy? Także, ja się mu nie dziwię, że wybrał Bayern. Druga kwestia to kasa, a raczej pierwsza. Nie wina to Bayernu, że Bundesligowych słabiaków nie stać na pensję jakie się płaci w topowych klubach.
Z jego pkt. widzenia, nie było podstaw, żeby zostawać na dłużej w Dortmundzie. Prawda? A czy to Bayern go chciał pierwszy, czy on sam tu chciał przyjść prosząc o transfer :P Nie ma to znaczenia. Jak suka nie da to pies nie weźmie.
Gdyby Borussia co roku walczyła jak równy z równym o majstra, żeby co roku walczyła o finał LM, no i żeby wreszcie płace były na światowym poziomie, to stamtąd piłkarze by tak nie uciekali. No ale jak tam najwyższa pensja była chyba 4 bańki :lol: To o czym my rozmawiamy.

No i na koniec. Bayern nie kupił go po to żeby osłabić przeciwnika, Bayern go kupił bo to dobry gracz i młody, w dodatku Niemiec, a takich zawodników zawsze Bayern chętnie kupuje.
Dlaczego Draxlera Borussia nie kupiła? Bo ich nie stać. Tak samo nie stać ich było na zatrzymanie Mario.

BL jest słaba i śmieszy mnie zwalanie winy na Bayern, że ją osłabia. W ciągu ostatnich dziesięciu lat pewnie z setka utalentowanych piłkarzy odeszło z Niemiec. Bayern wszystkich nie kupi, to co Bayern kupuje to jest 2% i ma zerowy wpływ na całą BL.
Gudnogan jak się napalił na zmianę barw? Miał przyjść do nas, ale (cenzura) sabotażysta pepik wysłał go do City. Zrozumcie ludzie, że Bayern to JEDYNY klub w tej lidze o którym mógłby pomyśleć jakikolwiek piłkarz, że chciałby tu grać. Przykre to ale prawdziwe.
Żaden dobry piłkarz nie przyjdzie do Schalke czy Borussi, tam się ściąga niewypały jakieś albo młode talenty które BL (oprócz Bayernu) traktują jako przepustkę/przystanek do dalszej kariery.
Aj się rozpisałem, ale mam nadzieję, że chociaż jednego osła przekonałem i już nigdy nie będzie prdl. takich bzdur, że to Bayern celowo osłabia rywala, żeby samemu rządzić w BL.

Jeszcze jedno (sorry), w RB jest kilku bardzo ciekawych piłkarzy, myśli ktoś, że szczytem ich marzeń jest ten klub? :lol: Jeśli przyjdzie Keita Forsberg czy Werner, to też Bayern zrobi to celowo żeby ich osłabić? Nie kuźwa :!: Bayern potrzebuje wzmocnień teraz i jak się uda kogoś wyciągnąć to to zrobi.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Bayern fun » 2017-04-30, 00:43

Taft napisał(a):A jak odniesiesz się do okoliczności dotyczących transferu Goetzego?

Bayern osłabia rywali sprowadzając ich najlepszych piłkarzy.


Do wszystkich szczekaczy piszących o rozkradaniu Bayernu innych klubów BL :
Zawodnicy grajacy w Bayernie kupieni z Bundesligi :
1. Neuer
2. Starke
3. Lewandowski
4. Kimmich
5. Ulreich
6. Hummels
Zawodnicy grajacy w BVB kupienie z Bundesligi :
1.Weidenfeler
2.Subotić
3.Piszczek
4.Gotze
5.Durm
6.Reus
7.Sokratis
8.Ginter
9.Ramos
10.Castro
11.Burki
12.Rode
13.Shurrle
14.Sven Bender*
15. Bonman*
16. Leitner*
17. Weigl*
* gracze kupieni z zespołów 2 BL

Nawet nie biorac pod uwage piłkarzy z 2 BL borussia kupiła ponad 2x wiecej piłkarzy od rywali niz Bayern :)
4 z 6 zawodników kupionych przez Bayern wymienionych wyżej jest albo nieodłącznym elementem pierwszego skłądu albo częstym jego gosciem i jednoczesnie przyszłoscia tego klubu.
Poza tym śmiem twierdzić ze reszta zespołów BL jest większym konkurentem dla Borussii niż dla Bayernu.

Nie zachęcam do dyskusji bo nie ma o czym, dziękuję dobranoc :)
Bayern 4ever

Nie myślcie , że jestescie lepsi czy coś i się wystaszyłem.
Poprostu tata to zobaczył i kazał mi przeprosic .
Bayern fun
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3662
Dołączył(a): 2008-03-21, 11:42
Lokalizacja: Krapkowice
Online: 12d 13h 9m 58s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez ironlemon » 2017-04-30, 02:27

@Klinsi: zapomniałeś o dość istotnym szczególe, że Gece urodził się w Memmingen, 100 km od Monachium, więc przeprowadzka do Bawarii to był dla niego (podobnie jak np. dla Hummelsa) powrót niejako w rodzinne strony. Ale reszta też mniej lub bardziej się zgadza.
It's time to kick ass and chew bubble gum... and I'm all outta gum.
ironlemon
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2529
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-13, 21:22
Lokalizacja: Gdańsk/Atlanta
Online: 31d 1h 27m 15s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Taft » 2017-04-30, 09:59

Klinsmann napisał(a):
Taft napisał(a):A jak odniesiesz się do okoliczności dotyczących transferu Goetzego?

Aj się rozpisałem, ale mam nadzieję, że chociaż jednego osła przekonałem i już nigdy nie będzie prdl. takich bzdur, że to Bayern celowo osłabia rywala, żeby samemu rządzić w BL.

Jeszcze jedno (sorry), w RB jest kilku bardzo ciekawych piłkarzy, myśli ktoś, że szczytem ich marzeń jest ten klub? :lol: Jeśli przyjdzie Keita Forsberg czy Werner, to też Bayern zrobi to celowo żeby ich osłabić? Nie kuźwa :!: Bayern potrzebuje wzmocnień teraz i jak się uda kogoś wyciągnąć to to zrobi.


Przeczytałeś uważnie mój post? Nie sądzę żeby Bayern celowo skupywał piłkarzy Dortmundu po to żeby ich zniszczyć, nie nie. Nasza polityka zawsze opierała się na zatrudnianiu piłkarzy z Niemiec, którzy wyróżniali się na szczeblu Bundesligi. I nie ma w tym nic dziwnego. Podobną politykę od lat uprawia np Juventus. Jesteśmy jedynym klubem z Niemiec który liczy się na arenie międzynarodowej, więc dlatego na przestrzeni ostatnich lat najlepsi piłkarze z Niemiec trafiali w końcu do nas. A w kwestii Lipska odpowiem pytaniem na pytanie. Czy transfer Aguero do Manchesteru City był dziecięcym marzeniem Argentyńczyka? Czy Drogba marzył o grze w Chelsea? Czy Hulk, Lavezzi, czy Oscar zawsze chcieli zagrać w Chińskiej lidze? W dzisiejszych czasach kasa jest bez wątpienia kluczowym czynnikiem, a Lipsk raczej z tym nie powinien mieć większych problemów.

Wracając do Goetzego, to pisząc o okolicznościach chodziło mi głównie o fakt w jakim stylu ta informacja wyszła na światło dzienne. Przecież to był masywny 'fuck" w stronę Borussi przygotowującej się wtedy do starcia z Malagą. Taki cios poniżej pasa.
Taft
Bawarczyk
 
Posty: 94
Dołączył(a): 2017-03-07, 21:34
Online: 1d 4h 25m 57s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Klinsmann » 2017-04-30, 12:16

Taft napisał(a):Przeczytałeś uważnie mój post? Nie sądzę żeby Bayern celowo skupywał piłkarzy Dortmundu po to żeby ich zniszczyć
Tak przeczytałem i nie miałem na myśli Ciebie :wink:

Nie byłbym taki pewien czy Lipsk będzie tak sypał kasą i na tej kasie stworzą drugą siłę BL. No ale ja bym chciał, bo jeden Bayern to za mało a do Lipska nic nie mam.
Z Gotze masz rację, nie było to normalnie załatwione i ta zagrywka z obu stron (Gotze<>Bayern) była nie fer w stosunku do Borussi.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez clay » 2017-04-30, 14:00

Klinsmann napisał(a):
Taft napisał(a):Przeczytałeś uważnie mój post? Nie sądzę żeby Bayern celowo skupywał piłkarzy Dortmundu po to żeby ich zniszczyć
Tak przeczytałem i nie miałem na myśli Ciebie :wink:

Nie byłbym taki pewien czy Lipsk będzie tak sypał kasą i na tej kasie stworzą drugą siłę BL. No ale ja bym chciał, bo jeden Bayern to za mało a do Lipska nic nie mam.
Z Gotze masz rację, nie było to normalnie załatwione i ta zagrywka z obu stron (Gotze<>Bayern) była nie fer w stosunku do Borussi.


Ogłoszenie transferu Goetze do Bayernu nie było przypadkiem przed półfinałowym meczem z Realem?

I jestem przekonany, że czas ogłoszenia tego transferu nie miał nic wspólnego z tym, by rozbić Borussie, a by odwrócić uwagę mediów od tego, co działo się z Ulim.

Borussia jest sama sobie winna. Zbudowali naprawdę niewiarygodną ekipę, która zdobyła 2 razy mistrzostwo Niemiec i zaczęła liczyć się w Europie. Mając takie zaplecze, takiego trenera i takie sukcesy, mieli w rękach wszystko, by zbudować stabilną i topową markę. Ale zamiast tego wyprzedali się jak Media Markt przy czyszczeniu magazynów. I to nie tylko do nas. Poza Reusem nie zatrzymali żadnego gracza, który tylko mocniej się wybił. A Reus też pewnie nie odszedł jeszcze tylko dlatego, że częsciej się leczy niż gra i przez to nie dostał ciekawej oferty. Ile to razy Hummels i Reus apelowali o transfery? Nie możesz zatrzymać piłkarzy światowej klasy, gdy nie masz zamiaru stać się klubem światowej klasy. Włodarze Borussi zamiast spróbować uczynić swój kub gigantem przestraszyli się i sprowadzili się do poziomu szkółki dla innych topowych klubów. Bayern na tym korzysta, bo co ma robić? Jak chce się rywalizować z Realem, trzeba sprowadzać najlepszych graczy. Jak tacy są w Borussi to nie ma co bawić się w sentymenty.
clay
Bawarczyk
 
Posty: 1610
Dołączył(a): 2008-09-29, 12:23
Online: 2d 21h 10m 43s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez yarpen » 2017-04-30, 14:18

clay napisał(a):Ogłoszenie transferu Goetze do Bayernu nie było przypadkiem przed półfinałowym meczem z Realem?

Co zrobiono na pewno wbrew woli Bayernu i pewnie samego zainteresowanego. Transfer miał być ogłoszony później, a winnym był bodajże agent Mario (poinformował BVB) i Bild który sprawę nagłośnił.

https://www.theguardian.com/football/20 ... n-dortmund
The club added that they had wanted to wait until after Dortmund's Champions League semi-final meeting with Real Madrid on Wednesday before making them aware, in an attempt not to distract them from the match.
yarpen
Bawarczyk
 
Posty: 2305
Wiek: 32
Dołączył(a): 2012-05-20, 00:07
Lokalizacja: Zurych/Ruda Śląska
Online: 23d 20h 29m 56s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez scholli7 » 2017-04-30, 14:46

Zgadzam się w 100% z Klinsim odnośnie tego co napisał na temat rzekomego podkupowania przez Bayern zawodników, a tym samym osłabiania Bundesligi. Jak słyszę te brednie to mnie dosłownie trafia.
Bayern fun też wrzucił ciekawe zestawienie.
Według mnie to media mocno przedstawiają Dortmund w roli takiego mocno pokrzywdzonego Klubu w Bundeslidze. Przecież Lewego też mogli zatrzymać, ale z tego co pamiętam sam Watzke powiedział, że jakiś Polak nie będzie zarabiał u Niego w Klubie najwięcej kasy. Więc o co chodzi? W czym jest problem? Z Gotze to trochę inna sprawa. No ale tak jak wielu zaznaczało, skoro my nie wykupimy ciekawie zapowiadającego się zawodnika w BL, zrobią to Kluby spoza niej i nie ma o czym dyskutować. Znowu przecież Oni od Nas też teraz odkupili Rode i właśnie Gotze. Także te zarzuty nie mają pokrycia.
Druga sprawa wracając do BVB wychodzi na to, że jednak jakoś sobie radzą bo w Lidze może nie potrafili z Nami konkurować i nawiązać jakiejś stykowej walki, ale nie zapominajmy, że w Lidze Mistrzów skończyli na tym samym poziomie co My. A w PN bądź, co bądź przecież Nas ograli to jaka jest tu mowa o jakimś podkupowaniu i przedstawianiu BVB w kategorii naszego wiecznie pokrzywdzonego rywala z Bundesligi?
Jeszcze raz podkreślam nie jest to wina Bayernu, że inni odstają od Nas, a właśnie tych innych Klubów, które poprostu nie potrafią czegoś zagwarantować jakimś konkretniejszym zawodnikom, kiedy Ci będą występować u Nich. Weźmy takie Schalke, Wolfsburg czy też choćby Leverkusen. Zobaczmy jak się zaprezentowali w tym roku w Bundeslidze
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez bo warszawa... » 2017-05-02, 08:54

Najpierw twierdzisz, że to media niesłusznie przedstawiają Dortmund w roli "mocno pokrzywdzonego klubu w Bundeslidze", a potem sam dajesz się złapać na podobną sztuczkę w kwestii Lewego, któremu to niby zły Niemiec-wyzyskiwacz Watzke nie chciał dać godziwej płacy. ;d

Co do Leverkusen, Wolfsburga czy Schalke to, pomijając ich własne i dość oczywiste problemy, czy to z trenerami czy po prostu z formą zespołu, zastanawiam się jednak jakby wyglądali w tabeli, gdyby nie to, że w tym sezonie doszło do prawdziwej eksplozji formy różnych średniaków takich jak Hoffenheim, Eintracht, Lipsk, teraz Werder. Poziom BL jest w tym sezonie na bardzo wysokim sezonie.
Ostatnio edytowano 2017-05-02, 09:00 przez bo warszawa..., łącznie edytowano 1 raz
bo warszawa...
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 122
Dołączył(a): 2012-03-23, 21:21
Online: 11h 45m 44s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość