Polityka transferowa Bayernu

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez haj » 2006-05-01, 15:28

Tymek napisał(a):szkoda że ja mam tak daleko, sam bym z miłą chęcią zjawił się na takim zlocie. No ale trudno może kiedys jak zrobie sobie prawko:)
Z Nowego Sącza nie jest chyba dużo dalej do Katowic niż z Rzeszowa - chyba że się mylę? :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Max » 2006-05-01, 21:14

haj napisał(a):
Tymek napisał(a):szkoda że ja mam tak daleko, sam bym z miłą chęcią zjawił się na takim zlocie. No ale trudno może kiedys jak zrobie sobie prawko:)
Z Nowego Sącza nie jest chyba dużo dalej do Katowic niż z Rzeszowa - chyba że się mylę? :P
raczej sie nie mylisz, nie pomyle sie tez ja jesli powiem, ze to nie temat o zlocie
wrocmy zatem do tematu ;)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez asA » 2006-05-19, 21:48

Oto mój pomysł:
Jeżeli Bayern na sezon 2006/2007 posiadał powiedzmy 15 światowej klasy graczy(11 na pierwszy skład i 4 rezerwowych-na każdej pozycji po jednym) a reszte kadry uzupełniali gracze młodzi,zdolni jak np.Rensing,Otl i inni wypatrzeni z niższy lig czy z Bayernu B to byłaby to drużyna walcząca o najwyższe cele.Bayern obecnie posiada szeroką kadrę,ale jakby sprzedał kilku graczy i kadrę uszczublił to by trochę gotówki zyskał i mółby kupić niezłych graczy.Powiedzmy sprzedałby Ismaela(5mln euro zyskał by około),Pizzaro i Santa Cruza(z 10milionowy zysk jak nie większy),itd. z kilku jeszcze graczy to by była niezła sumka plus to co Bayern by wyłożył bez sprzedaży swych graczy na transfery(pewnie ponad 10mln euro) to była spora sumka była i można by było sprowadzić kilku naprawdę światowej klasy graczy plus obecni najlepsi gracze Bayernu(moze adriano czy innych takich wiazd by sienie kupilo ale tacy gracze formatuvan buyten,simao spokonie można byłoby śćiągnąć).Przypominałoby mi to PSV gdzie dotarli do 1/2LM i byli mistrzem holandi(niedawno w sezonie co liverpool wygralm LM) MIAL GDZIE z 15 graczy dobrych a reszta to mlodziez sama.
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez olek » 2006-05-20, 07:46

:lol:
Przypominałoby mi to PSV gdzie dotarli do 1/2LM i byli mistrzem holandi (...) MIAL GDZIE z 15 graczy dobrych a reszta to mlodziez sama.


Pokaz tych 15 dobrych graczy PSV.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez asA » 2006-05-20, 15:37

Mowa o tym PSV z sezon 04/05
gomes-zotebir-oijer,bouma,lee,alex,lucius,vogel,van bomel,cocou,farfan,belsey,heselink,park,
no 14,reszta to byli mlodzi,zdolni,a w bayernie te nazwiska bylyby pewnie i tak wieksze
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez haj » 2006-05-20, 16:22

gdzie Ty tu widzisz 14 dobrych zawodników? Oprócz Gomesa, Boumy, van Bommela, Farfana i Parka są to zawodnicy, którzy tylko swoją rzemieślniczą grą mają sznase na występy w PSV, której siłą nie są poszczególni zawodnicy, a cały zespół (nie wliczam Cocu bo już jest stary ;) ).
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez olek » 2006-05-20, 17:43

Tak jak pisal Haj- nie wszyscy z nich tacy dobzi, a poza tym nie sa tez mlodzi- 4/5 zawodnikow, ktorych podales maja juz lub dobijaja do 30-stki ;).
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez asA » 2006-05-21, 09:14

ja nic nie mowilem ze musza byc mlodzi,mielibysmy z 15 swietnych gracz a reszta to byli by mlodzi,moze te nazwiska nie powalaja ale to holandia a tu mamy niemcy i nazwiska bylyby wieksze,wtedy jakby bayern pozbyl sie wielu graczy i pozyskal innych byloby ciekawie,(z tym ze sprzedanych byloby wiecej od kupionych,aby byly to lepsze nazwiska a reszte wypelni mlodziez ktora sie bedzie rozwijac),wtedy bez problemowo mozna byloby kupic van buytena,podolskiego,lincolna,mozna by bylo powalczyc o gallasa,simao,nazwiska moze nie powalaja ale sa niezle :D
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Master_Marcin » 2006-05-22, 10:37

Ogółem uważam naszą politykę transferową za bardzo rozsądną i raczej słuszną. Dlaczego raczej ?? W ostatnich latach się ona bardzo dobrze sprawdzała, mimo dużo mniejszych pieniędzy otrzymywanych od telewizji potrafiliśmy skompletować zespół który był w stanie wygrywać wielokrotnie Bundesligę i Puchar Niemiec a także z sukcesami walczyć na europejskiej arenie. Ostatnio zaczęły się pojawiać bardzo sceptyczne i asekuracyjne wypowiedzi naszego zarządu odnośnie transferów i planów na przyszłość. Osobiście nie wierzę aby w ciągu jednego sezonu nasz zarząd tak diametralnie zmienił tok myślenia w tych sprawach. Oczywiście liczę się ze słowami panów Rummenige i Hoenessa ale nie wierzę abyśmy przed nowym sezonem nie dokonali żadnych wzmocnień. Nie mówię tu wcale o jakichś wielkich indywidualnościach na skalę światową bo siła naszego zespołu zawsze tkwiła w zgraniu i utrzymywaniu dobrego ducha zespołu (oczywiście mieliśmy i mamy wielkie indywidualności ale nie mają one u nas pozycji takiego bożyszcza jak np. Ronaldinho w Barcelonie). Wierzę że dotychczasowa tendencja do wydawania 15-30 milionów Euro na transfery co jakiś czas (niekoniecznie co sezon) zostanie utrzymana i nieustannie będziemy ściągać bardzo wysokiej klasy graczy za niezbyt wygórowane sumy, a oni przyczynią się do odnoszenia wielu sukcesów naszego ukochanego klubu na wszystkich frontach :D.
F.C. BAYERN MUNCHEN forever number 1 !!
Master_Marcin
Bawarczyk
 
Posty: 331
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Nisko
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez asA » 2006-05-22, 14:37

trzeba kupic 3 graczy-van buyten,lincoln,podolski,jak ich kupia bedzie dobrze,a na przyszlosc wiecej sprzedazy i wiekse transfery
asA
Bawarczyk
 
Posty: 296
Dołączył(a): 2006-04-30, 10:35
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez pablo » 2006-05-25, 20:36

mojm zdaniem polityka FCB byla dobra jak cos do powiedzenia mial Beckenbauer - zawsze grali u nas najlepsi - mimo , ze kilku zawodnikow nie sprostalo do konca oczekiwaniom ich sprowadzenie bylo dobrym posunieciem - mowie o Ballacku i Ze Roberto , ktorzy byli po swietnym sezonie w Leverkusen i Deisler swietnie grajacy w Hercie ( jak nie bedzie mial kontuzji tak czesto to jeszcze moze wrocic do najwyzszej formy ) wydawalo sie , ze lepiej nie kozna bylo wybrac .. nie dokonca sie jednak udalo ale taka polityke trzeba bylo kontynuowac - czyli sprowadzac najlepszych do FCB za rozsadne pieniadze . teraz wydaje sie , ze robimy kilka krokow w tyl a polityka Hoenessa i Kelle wydaje sie byc do dupy ( poczekajmy jeszce troche .. zobaczym , moze cos sie zmieni ) Jestesmy w dobraj sytuacji finansowej i naprawde nie widze powodow zeby nie wydac tych 20, 30 milionow na transfery .. szczegolnie , ze teraz Bayern bardzo potrzebuje wzmocnien .
pablo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1614
Dołączył(a): 2005-04-08, 21:09
Online: 2d 26m 38s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Max » 2006-07-22, 15:37

Firo napisał(a):To ja sie pytam czym owocuje ta polityka ? porazka 4-1 z Milanem ?
Piłkarze to nie maszyny, musi się zdarzyć słabszy mecz. Gdyby odbył się jesienią, Mediolańczycy najprawdopodobniej zostaliby rozgromieni, zabrakło szczęscia. Zresztą co ma polityka transferowa do jednego konkretnego meczu...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Firo » 2006-07-22, 16:05

Max napisał(a):
Firo napisał(a):To ja sie pytam czym owocuje ta polityka ? porazka 4-1 z Milanem ?
Piłkarze to nie maszyny, musi się zdarzyć słabszy mecz. Gdyby odbył się jesienią, Mediolańczycy najprawdopodobniej zostaliby rozgromieni, zabrakło szczęscia. Zresztą co ma polityka transferowa do jednego konkretnego meczu...



Werder 3-0 HSV 2x 2-0 ,1-2

Rozumiem wpadki ale chyba kazdy widzial styl w jakim gram Bayern ? Ten sezon a ten wczesniejszy to niebo a ziemia. Bayern jako mistrz Niemiec zasluguje na wygrywanie w lepszym stylu. Chcialbym ogladac Bayern ktory wygrywa i gra ladnie bo jesli bede chcial ogladac tylko wygrane to sobie wlacze lige polska i bede mial to samo. Od takich zawodnikow troche trzeba wymagac. A transfery gwiazd z Iranu w tym jak widac nie pomoga.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Max » 2006-07-22, 16:29

Wciąz nie podałeś żadnego klubu, który prowadzi lepszą politykę transferową od Bayernu, taki to by wiecznie narzekał.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Firo » 2006-07-22, 16:44

Max napisał(a):Wciąz nie podałeś żadnego klubu, który prowadzi lepszą politykę transferową od Bayernu, taki to by wiecznie narzekał.



Lyon , HSV , Werder

Wcale nie wydaje wiekszej kasy od Bayernu a zespoly maja tak samo dobre lub lepsze.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości