Polityka transferowa Bayernu

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Max » 2006-07-22, 21:32

Myślę, że 3 tytuł z rzędu nie pozostawi wątpliwości nt. tego, że włodaże HSV i Werderu mogliby co najwyżej czyścić buty Uliemu i spółce.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Firo » 2006-07-22, 21:47

haj napisał(a):I super, ale oczekuję aż w końcu dasz konkretny argument na popracie swojej tezy, czyli tego ż Bayern prowadzi złą politykę transferową. Bo od tego da dyskusja się zaczęła, a z przykrością muszę stwierdzić, iż mimo że Ty ją poruszyłeś, Twoich argumentów w tej chwili jest jak na lekarstwo, o ile w ogóle można je znaleźć. Nie wiem czy próbujesz uciec od tego, nie jestem w stanie powiedzieć.

Dobry mecz w LM? A dwa pojedynki z Juventusem Turyn, czy też spotkanie w Monachium z AC Milanem? To już się nie liczy? Czy też zwycięstwo z Arsenalem Londyn? Nie to żebym się zadowalał taką postawą Bawarczyków w całym Champions League, ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię dostrzec też pozytywy, a Ty dopóki Bayern nie będzie grał jak Barca zapewne będzie narzekał ciągle na styl gry.

Nikt tu nie mówi o słabej grze z rywalami z takiej półki jaką Ty tutaj przedstawiasz, ale awans do finału LM z grą taką, że mamy 1-2 sytujace, rywale od groma więcej a i tak wygrywamy 1:0 to biorę w ciemno, bo dla mnie jako kibica najważniejsze jest zwycięstwo - komuś się nie podoba to jego problem, mi to lotto co ma do powiedzenia pokolenie joga bonito, dla którego wyznacznikiem furbolu jest ekipa Rijkaarda. Jeżeli taki styl ma poprowadzić na do sukcesów (a było tak w latach 1999-2002) to każdy szkoleniowiec będzie miał ode mnie błogosławieństwo.


Nie jak Barca ale jak Bayern z 2001 roku. Ladnie i skutecznie.
A dyskusja zaczela sie od nazwania polityki Bayernu najlepsza na swiecie a nie tym ze jest zla.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez DamKam » 2006-07-23, 10:44

No i znowu zaczęła się wielka dyskusja o polityce transferowej Bayernu. Moim zdaniem krytyka co po niektórych jest po prostu nieuzasadniona. Przecież Bayern non stop odnosi sukcesy. Czy Bundesliga już się dla Was (krytyków) wogóle nie liczy... nie rozumiem takiego podejscia.
A co do tego stwierdzenia, że HSV czy Werder mają lepszą politykę transferową od nas, to ja się pytam- jeżeli tak, to dlaczego Bayern od lat dominuje w Bundeslidze, a w LM zachodzi najdalej z niemieckich zespołów ??
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Liz4 » 2006-07-23, 10:57

tak, macie rację mówiąć ze jestesmy najlepsi w Niemczech ale czy to Was naprawde satyfakcjonuje? Bo mnie wcale... Obiektywnie patrzac to musze przyznac ze niektore mecze wygralismy z wielkim fartem (wiem ze jest potrzebny w futbolu), jednak nie mozna powiedziec ze Chelsea i Milan z nami takim sposobem wygrali, bylo widac roznice dosc znaczaca (moze u siebie jeszcze gralismy jak rowny z rownym to na wyjazdach nie mielismy za wiele do powiedzenia...) ... o ile meczu z Chelsea nie przypominam sobie totez z Milanem brakowało wlasnie srodka pola, nasza przewaga bylo tylko posiadanie pilki a grozne akcje mial Milan, czy sądzicie ze po odejsciu Ballacka i Ze Roberto bedzie lepiej ?
Obrazek
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez haj » 2006-07-23, 11:28

Nie jak Barca ale jak Bayern z 2001 roku. Ladnie i skutecznie.


2001 ładna gra? Sorry w którym miejscu? Wymęczony wyjścia z grupy, a ćwierćfinał i pól finał z kolejno Man Utd i Realem Madryt jeszcze ciężej na przychodziły. Z kolei pojednyke z Valencia był bardzo wyrównany. wóczas nasza opierałą się na obronie, aby jak najmniej stracić. PRzecież Bayern w latach 1999-2002 słynął właśnie z tego, iż potrafił mieć 2-3 sytuajce i wykorzystać, wygrywając 2:0. To była siła bawarskiego teamu, a nie ładna dla oka gra, bo jej na pewno nie było zbyt wiele.

tak, macie rację mówiąć ze jestesmy najlepsi w Niemczech ale czy to Was naprawde satyfakcjonuje?


A ma to nas martwić? Nie, jestem bardzo zadowolony z dominacji w Niemczech, a do pełni satysfakcji brakuje torchę lepszych wyników w Champions League.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Scholli » 2006-07-23, 12:39

no i znów czytając powyższy post haja miałem wrażenie, że to ja pisałem... ;-) podpisuję się pod tym czteroma łapami! :)
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez haj » 2006-07-23, 13:05

Scholli napisał(a):no i znów czytając powyższy post haja miałem wrażenie, że to ja pisałem... ;-) podpisuję się pod tym czteroma łapami! :)


No to ja mam świetny pomysł - załóżmy sobie jeden profil z którego razem będziemy pisać :D To byłoby coś! Wiesz temat o Ballacku już nie będzie tak popularny, więc jedyna rzecz (jeszczep olityka została ale tam wieje nudą :P ) która tak naprawdę nas różniła sama się rozwiązała 8)
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Simin » 2006-08-12, 02:21

HSV świetną politykę? Owszem sprawdził się taki vdV, ale o kasie wyrzuconej w błoto na de Jonga to już nikt nie pamięta... Kompany- zobaczymy co pokaże, tani nie był.

Spokojnie Max!!
Kompany w pierwszym meczu w Ligapokla walnal brame :mrgreen: :wink:
Poza tym nie przesadzajmy z wyrzucaniem w bloto siana na De Jonga - dali za niego jakze zapierajaca dech w pieriach kwote 1,5 mln euro :lol: :lol:
to to samo co z Hashemianem!! :569:
Nie mowie, ze polityka transferowa Bayernu jest zla, bo ostatnie okienko transferowe jednak poprawilo moje zdanie o niej (choc Ribery by sie przydal :evil: :wink: ), ale polityka HSV jest conajmniej tak samo dobra - biorac pod uwage chyba 10 krotnie mniejsze finanse!! :569:
Sprzedali Van Buytena a kupili za te siano Kompanego i Guererro!! Bardzo dobry interes! w dodatki kupili za niecale 4 banki Sanogo, ktory byl zdecydowanie wyrozniajacym sie pilkarzem w barwach FCK!! Nie krytykujcie bez argumentow konkurencji panowie!! :569:
1,5 mln wywalone na De Jonga (cos tam momentami pogral nie przesadzajmy - Bayernowi brame ukul :wink:) to nie jest zadna kwota!Proponuje wiecej obiektywizmu nastepnym razem!
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Pixik » 2006-08-13, 19:25

myśle,że jak na stan gotówki Bawarskiego klubu,polityke transferową macie dobrą,ale mogła by być lepsza,ale sprzedaż takiego Ze Roberto to błąd wg mnie;p o Ballacku nie wspominam bo on sam chciał odejść :) Ale kiedyś w Bayernie grali bardziej sławni zawodnicy i po prostu lepsi:)Może w transferach się oszczędzacie ale stadion macie wyjefajny,no w sumie to najlepszy w europie i może na świecie :564:
Pixik
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 179
Dołączył(a): 2006-03-09, 21:20
Lokalizacja: Rybnik
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Mars » 2006-08-13, 19:53

ale sprzedaż takiego Ze Roberto to błąd wg mnie


Ze Roberto skonczyl sie kontrakt a ten jak sam podkreslal mial lepsze oferty z np. Japonii, ale jakos narazie na zadna sie nie skusil :P Wiec sprzedaz to nie byla. Ze pozostaje nadal bez klubu...
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez rudolphinho » 2006-08-13, 21:06

Ja mam wrażenie, że zarzad Bayernu tworzy ekipa ze Szkocji :P
Kasy mamy sporo.... a transfery lipne troche..... moze przydalby sie ktos z Juve? Wielkie europejskie kluby skorzystały z faktu,ze Juve gra w 2 lidze!!! a my NIE!!!
Obrazek
Obrazek
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez upek » 2006-08-13, 21:07

rudolphinho napisał(a):Ja mam wrażenie, że zarzad Bayernu tworzy ekipa ze Szkocji :P

nie od dzis wiadomo ze nie bylo i nie bedzie zawrotnych transferow
Kasy mamy sporo.... a transfery lipne troche..... moze przydalby sie ktos z Juve? Wielkie europejskie kluby skorzystały z faktu,ze Juve gra w 2 lidze!!! a my NIE!!!

bo Kalle powiedzial ze nie beda dobijac lezacego, poza tym kogo bys widzial z Juve u nas ?
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez rudolphinho » 2006-08-13, 21:15

moze: Trezeguet, Camoranesi !!!, Nedved ??? pewnie jeszcze kilku by sie znalazło !!!

[ Dodano: 2006-08-13, 22:21 ]
Zlatan Ibrahimowic, Ruben Olivera...... ale oni juz zmienili klub :(
Obrazek
Obrazek
rudolphinho
Bawarczyk
 
Posty: 179
Wiek: 43
Dołączył(a): 2005-12-04, 11:27
Lokalizacja: Bobrowniki
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Simin » 2006-08-14, 02:41

Camoranesi

tego pana juz przerabialismy!! :wink:

Trezeguet

Nigdy go nie lubilem i pomimo ustrzelenia dosc duzo goli w zeszlym sezonie nadal mnie do siebie nie przekonuje!! Nie ma dla niego miejsca w Bayernie - poza tym jest Makaay i Poldi... I CO NAJWAZNIEJSZE - PIZZA :mrgreen: + jeszcze Santa Cruz...

Nedved

nic juz nie pokaze w futbolu! jego czasy juz sie skonczyly, a poza tym czytaj to co wyzej apropo moich 'uczuc' co do niego!! :wink:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Liz4 » 2006-08-14, 07:46

powiem wam szczerze ze Trezegueta lubie, jednak 5 napastnik nam niepotrzebny, a nawet sprzedac niema kogo....
Obrazek
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości