Polityka transferowa Bayernu

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2006-08-14, 11:22

Jak myślałem sobie o relegacji Juventusu i o tym, kogo moglibyśmy od nich kupić, to pierwszy na myśl przyszedł mi Trezeguet. W sumie mógłby być zainteresowany grą w Bayernie, a i pieniądze mogłyby się znaleźć. Byłby takim drugim Roy'em Makaay'em :D

Ostatnio Juventus szukał następcy Ibrahimovica w postaci Julio Ricardo Cruza. Możnaby wykorzystać ten fakt, zapłacić jakąś sumę pieniędzy i dołożyć Santa Cruza lub Pizarro. Niewątpliwie to zapewne byłby strzał w dziesiątkę, super interes, tylko tak sobie myśle, że mi osobiście głupio byłoby oddawać zawodnika, który jest z klubem związany i oddany mu od wielu lat. Ale warto byłoby kogoś kupić od zdegradowanego Juventusu - wszyscy kupują, to my też! :twisted:
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Liz4 » 2006-08-14, 12:11

Ja wiem... zamienic Pizzaro (26 czy 27lat) na 28 latka i jeszcze im doplacic -taki sobie interes... Santa Cruz jest jeszcze mlodszy wiec juz w ogole niezbyt...
Obrazek
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez haj » 2006-08-14, 16:11

Trzymać z daleko od Bayernu zawodników typu Ibrahimovic czy Tevez. Umiejętności to nie wszystko...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Mars » 2006-08-14, 16:15

Tevez? Czemu nie, mi jakos przypadl do gustu ten pilkarz. Moze jego zachowanie nie jest rewelacyjne ale pilkarzem napewno bedzie z najwyzszej polki.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez haj » 2006-08-14, 16:51

Mars99 napisał(a):Tevez? Czemu nie, mi jakos przypadl do gustu ten pilkarz. Moze jego zachowanie nie jest rewelacyjne ale pilkarzem napewno bedzie z najwyzszej polki.


Przecież pisałem że umiejętności to nie wszystko. Jego zachowanie jest bardzo dalekie od dobrego.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Mars » 2006-08-14, 16:53

Przecież pisałem że umiejętności to nie wszystko. Jego zachowanie jest bardzo dalekie od dobrego.


W Bayernie bylo wielu pilkarzy, ktorzy swoim zachowaniem przykladu dawac nie mogli. A jednak ich umiejetnosci byly na tyle znakomite ze nikomu to nie przeszkadzalo, chyba ze poszkodowanym.
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez haj » 2006-08-14, 19:08

Mars99 napisał(a):
Przecież pisałem że umiejętności to nie wszystko. Jego zachowanie jest bardzo dalekie od dobrego.


W Bayernie bylo wielu pilkarzy, ktorzy swoim zachowaniem przykladu dawac nie mogli. A jednak ich umiejetnosci byly na tyle znakomite ze nikomu to nie przeszkadzalo, chyba ze poszkodowanym.


No jakoś nie przypominam sobie, aby jakiś piłkarz co parę miesięcy bił się z kolegą z zespołu. Odkąd jestem kibicem Bayernu pamiętam tylko jedną sprzeczkę w której wział udział bodajże Lizarazu. A Tevez bardzo często jest w kręgu zainteresowanych jeśli chodzi o takiego typu wydarzenia, dlatego też jest on na jednym z ostatnich miejsca na liście zawodników, któryvh bym chciał widzieć w Bayernie.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Olszesky » 2006-08-14, 19:15

ale klub pilkarski to nie kolko rozancowe. niepokorni pilkarze sa zawsze w cenie. chocby glowkujacy zidane (nawet naszemu swierczewskiego zasadzil z glowy).

a moze mial powod zeby komus pierdzielnac? nie wiesz tego.

tevez jest mlody i zdolny. chcialbym go w bayernie.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez haj » 2006-08-14, 22:46

Olszesky napisał(a):ale klub pilkarski to nie kolko rozancowe. niepokorni pilkarze sa zawsze w cenie. chocby glowkujacy zidane (nawet naszemu swierczewskiego zasadzil z glowy).

a moze mial powod zeby komus pierdzielnac? nie wiesz tego.

tevez jest mlody i zdolny. chcialbym go w bayernie.


Widać preferujesz całkiem inne wartości niż ja - osobiście nie jestem zwolennikiem powiedzenia "Iść po trupach do celu". Najwidoczniej Ty wyznajesz taką zasadę, dlatego też chcesz takich piłkarzy a nie innych.

PS. Jeśli Tevez kiedyś osiągnie taką klasę jak Zidane (musiałby się chyba 3 razy urodzić) to będzie mógł sobie pozwolić na taki wyczyn. Poza tym gdy się bije rywala to pół biedy, ale kolegę z zespołu - nie, nie, nie dla niego.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Tymek » 2006-08-15, 08:51

A kopanie bezdomnego przez Effenberga? albo burdy Baslera? Ja tak uważam że transfer Teveza jest tak zupełnie nierealny, ale nie oszukujmy się w Bayernie też graly różne typki z którymi osobiście nie chciał bym mieć nic do czynienia...
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Simin » 2006-08-15, 21:43

A kopanie bezdomnego przez Effenberga?

Co Ty gadasz!!?? :shock: Pamietam, ze to nie byl raczej tzw. przyjemniaczek (szczegolnie dla prasy i reporterow), ale zeby kopac bezdomnego!!?? :schock: Stracil w moich oczach troche niestety!
CO ZA DZIAD!! :569:
Obrazek

"Mamy zbyt mało dziadów w drużynie, a zbyt dużo grzecznych chłopców." - Mark Van Bommel
Simin
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1521
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 22:45
Lokalizacja: Poznań
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Olszesky » 2006-08-15, 22:18

ja lubie jak w druzynie sa jacys 'niegrzeczni chlopcy'. nie mowie, ze druzyna ma byc z samych takich zlozona, ale tacy pilkarze sa w cenie. trzeba miec 'cojones'.

tak jak mowil boruc: "w pilce trzeba byc sku.rwysynem" :twisted:
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Grzechoo » 2006-08-15, 22:32

Olszesky napisał(a):ja lubie jak w druzynie sa jacys 'niegrzeczni chlopcy'. nie mowie, ze druzyna ma byc z samych takich zlozona, ale tacy pilkarze sa w cenie. trzeba miec 'cojones'.

tak jak mowil boruc: "w pilce trzeba byc sku.rwysynem" :twisted:


Moim zdaniem tacy piłkarze mogą stwarzać w klubie atmosferę buntu, a swoim ogólnym zachowaniem wprowadzać zły klimat w zespole czy narażać klub na kłopoty. Zawodnik musi być profesjonalistą w każdym calu, musi dawać przykład młodszym (dla których jest idolem - jak tutaj brac przykład z 'niegrzecznego chłopca'?). Każdemu zbyt niepokornemu i buntowniczemu najbezpieczniej jest pokazac drzwi (albo wogóle nie zatrudniać).
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez Tymek » 2006-08-16, 09:15

Panowie, ja rozumiem i argumenty Olszekyego i całej reszty, w drużynie dobrze jest gdy gra facet "z jajami" ,taki walczak, który potrafi troche kontrowersji zrobić, ale tez niedobrze gdy taki ktoś staje się bardziej gwiazdą medialną niż piłkarską. W drużynie potrzebni są gracze tacy jak Kahn, czy Effe, ponieważ oni nadają charakter, źle jest natomiast gdy z ich powodu w drużynie dodzie do schizmy .Co do Effenberga, to przecież w "piłce nożnej" kiedyś to czytałem o tym właśnie przypadku.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Polityka transferowa Bayernu

Postprzez tomal125 » 2006-12-29, 13:23

[quote="Tymek"]Panowie, ja rozumiem i argumenty Olszekyego i całej reszty, w drużynie dobrze jest gdy gra facet "z jajami" ,taki walczak, który potrafi troche kontrowersji zrobić, ale tez niedobrze gdy taki ktoś staje się bardziej gwiazdą medialną niż piłkarską.[/quote]

Nawet na stronie bylo napisane że ktoś się pytał "szefa" czemu nie chce kupić Beckhama który grzeje ławe w Realu a Hoeness na to że mu właśni jest potrzebny piłkarz , kreator gry a nie osoba miedialna z inną fryzurą co moment :D :):D:)
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości