Niewypały transferowe

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Piecia » 2006-07-24, 14:43

Tak a ja myślę, że carry wiele pamięta ;)

Owszem wydane pieniążki na gwiazdy nie gwarantują sukcesu. W tym okienku transferowym szaleje Real, my narazie trochę z boku, ale został jeszcze ponad miesiąc i może ktoś jeszcze zasili nasze szeregi (mam nadzieję że nie RvN).
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez carry » 2006-07-24, 16:50

Czepiacie sie mojej pamieci, a ja tak naprawde zastosowałem w swoim poscie tak zwana repetycje :lol: Ten zabieg stylisyczny zostal zastosowany celowo o czym swiadczy '' :lol: '' na koncu zdania :wink:
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez madrim » 2006-11-16, 10:54

Ja może krótko napiszę:
1.Deisler- wiecznie kontuzjowany, a jak nie miał urazu to złapał doła. Zero piłkarskie.
2. Cały zestaw Irańczyków. Vahid, Ali D. oraz Ali K. kreowani na wielkie gwiazdy okazali się przeciętniakami. Nie wiem dlaczego Bayern tak chętnie po nich sięga. Może Audice im tankują ;)
3. Sforza- profesor, który nic nie robił na boisku tylko (cenzura) (za przeproszeniem). Do tego pana mam uraz.
4. Alan Sutter-pamiętacie go? Jego długie włosy falowały na wietrze... bleee
5. Ismael- przeciętny środkowy obrońca. Liczyłem na więcej.
6. Jędrzej Herzog :) Austriacki superpomocnik...
madrim
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Wiek: 102
Dołączył(a): 2006-11-16, 10:45
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Scholli » 2006-11-16, 12:19

madrim napisał(a):Ja może krótko napiszę:
1.Deisler- wiecznie kontuzjowany, a jak nie miał urazu to złapał doła. Zero piłkarskie.
a ty jesteś zero forumowe :twisted: co ma łapanie kontuzji i choroba do oceny czyiś umiejętności piłkarskich, które przecież nie raz w przeszłości udowodnił, a grając co prawda nie wiele u nas i tak wypadł lepiej niż większość piłkarzy z twojej listy...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Tymek » 2006-11-16, 12:52

Deisler? Talent ma w piłkę umie grać, ale wielkim graczem nie zostanie. Ja bym go oddał na wypożyczenie, mogło by coś z tego być.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez upek » 2006-11-16, 12:55

Tymek napisał(a):Deisler? Talent ma w piłkę umie grać, ale wielkim graczem nie zostanie. Ja bym go oddał na wypożyczenie, mogło by coś z tego być.

a po co :> jak tylko zacznie grac < w sumie juz jest w kadrze :d > to dojdzie do dobrej formy i bedzie gral regularnie bo innych zawodnikow ktorzy " cos " graja na prawej stronie nie mamy :lol:
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez madrim » 2006-11-16, 16:54

Scholli napisał(a):
madrim napisał(a):Ja może krótko napiszę:
1.Deisler- wiecznie kontuzjowany, a jak nie miał urazu to złapał doła. Zero piłkarskie.
a ty jesteś zero forumowe :twisted: co ma łapanie kontuzji i choroba do oceny czyiś umiejętności piłkarskich, które przecież nie raz w przeszłości udowodnił, a grając co prawda nie wiele u nas i tak wypadł lepiej niż większość piłkarzy z twojej listy...


przepraszam,że uraziłem Twoją godność.Widzę, że jesteś obeznany w temacie, no i ta ilość postów (z czego duży procent to spam, przejżałem sobie Twoje posty szanowny 'bogu')
Może mi napiszesz czym Seba "się przyczynił" dla Bawarczyków? Jest tylko i wyłącznie wydatkiem dla klubu. Wiadomo, że kontuzje to nie wina zawodnika, ale taka osoba jak Sebuś, która jest podatna na urazy, powinna skończyć z piłką.
Ślepy chyba jesteś, skoro tego nie widzisz. Znalazł sie mędrzec. hahaha śmiechu warte.
Proponuję zaznajomić się z sukcesami Deislera, a potem zabrać głos, bo jak na razie to pier.... bezsensownie i każdy szanujący się fan, Deislera-potraktuje jak: Suttera, Sforze, Daei itp...
Coś od siebie dla klubu- rozumiesz? A Bayern nie dość, że płaci mu kasę za kontrakt, to jeszcze ciągle ma do czynienia z jego 'niedyspozycją'.
Może dla Ciebie S.D jest wielki, ale dla mnie jest zerem, jak Ty.

Jeśli nie zrozumiałeś np. jakiegoś wyrazu- służe pomocą.
madrim
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Wiek: 102
Dołączył(a): 2006-11-16, 10:45
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Tymek » 2006-11-16, 16:57

ojojoj szykuje się nam Panowie na zadymkę........czuje to w kościach......hehe
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez madrim » 2006-11-16, 17:03

Tymek napisał(a):ojojoj szykuje się nam Panowie na zadymkę........czuje to w kościach......hehe

jaka tam zadymka? :P To obywatel Scholli jakos na mnie naskoczył, bo chyba mu się nie podobał mój pogląd na sprawę :twisted:
Cóż forum jest po to by wypowiadać swoje poglądy, no ale niektórzy jakoś do tego nie dorośli.
A żeby było na temat to za fehleinkauf uznać można jeszcze... Fink'a, starego Sergio- no czasami miał przebłyski.
A wracając do Seby, to może mi ktoś przypomnieć od kiedy tak "nagle" łapał kontuzje i doła?
Pozdrawiam

Mehmetusia szczególnie i liczę na ciekawą odpowiedź.
madrim
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Wiek: 102
Dołączył(a): 2006-11-16, 10:45
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez haj » 2006-11-16, 17:25

A Bayern nie dość, że płaci mu kasę za kontrakt, to jeszcze ciągle ma do czynienia z jego 'niedyspozycją'.


Ty się nie martw o jego gaże - klub jest na tyle wypłacalny, że suma za kontrkat nie zrujnuje budżetu Bayernu.

Może dla Ciebie S.D jest wielki, ale dla mnie jest zerem, jak Ty.


Jeden taki kolejny tekast i ban.

Widzę, że odnosisz się tu do haseł "każdy szanujący się fan" to najwidoczniej jesteś kompletnym przeciwieństwiem tego opisu kibica - bo ja osobiście nie znam żadnego sympatyka jakiekolwiek drużyny, który by nazwał piłkarza zakładającego trykot Bayernu "zerem". No ale to jest już Twoja filozofia.

Cóż forum jest po to by wypowiadać swoje poglądy, no ale niektórzy jakoś do tego nie dorośli.


Mniemam że piszesz o sobie? Jeśli zaczynasz kogoś pouczać na ten temat najpierw spojrzyj na to jak Ty sam się zachowujesz.

A wracając do Seby, to może mi ktoś przypomnieć od kiedy tak "nagle" łapał kontuzje i doła?


Szanujący się kibic powinien mieć kompletne pojęcie na ten temat.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Tymek » 2006-11-16, 18:26

A ja juz myślałem że jestem największym zadymiarzem na forum :D ulżyło mi......naprawde, kamień z serca. Seba złapał kontuzje przed MŚ na które z ww powodu nie pojechał. On może być wzmocnieniem w dobrej formie, ale liderem nie może być ktoś taki, ja bym bardziej na lidera cechował Schwieniego.....
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez madrim » 2006-11-16, 18:29

Szanujący się kibic powinien mieć kompletne pojęcie na ten temat.

wiec może napiszesz?

Mniemam że piszesz o sobie? Jeśli zaczynasz kogoś pouczać na ten temat najpierw spojrzyj na to jak Ty sam się zachowujesz.

czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Ja napisałem, że S.D jest zerem bo nic nie dał drużynie itp. itd. Tylko kosztuje. Za co Ronaldo wywalili z Interu???
O klubową kasę się nie martwię, bo to nie moje euro :P

Może dla Ciebie S.D jest wielki, ale dla mnie jest zerem, jak Ty.


Jeden taki kolejny tekast i ban.

Sam zaczął ;)
A bana dawaj, możesz mnie nawet zbanować dożywotnio.
Że ktoś ma 3 posty to nie znaczy, że jakiś byle kto mający ich ponad tysiąc może od razu "obrazować" swoją wyższość.
Panu, Panie Moderatorze również życzę bardziej ludzkiego podejścia do userów, szczególnie nowych.
Podpowiem, że mam stałe IP więc nie musicie banować jakiegoś zakresu adresów.
:-P a wszelkiego rodzaju PM sobie darujcie.

Nie wiedziałem, że na tym forum jest cenzura i nie można napisać tego co się myśli. Sorki za offtop.
Fajnie było :mrgreen

Przynajmniej trochę ożywiłem dyskusję :lol: :lol: :lol:
Ostatnio edytowano 2006-11-16, 18:35 przez madrim, łącznie edytowano 1 raz
madrim
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 22
Wiek: 102
Dołączył(a): 2006-11-16, 10:45
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Scholli » 2006-11-16, 18:30

Tymek napisał(a):ojojoj szykuje się nam Panowie na zadymkę........czuje to w kościach......hehe
to się pomyliłeś... :) cóż, ja się mogę kłócić, ale tylko jeśli przeciwnik coś sobą reprezentuje, pan który nazwał Daislera piłkarskim zerem a zaraz potem dodaje post w którym więcej miejsca poświęca mojej osobie niż tematowi dyskusji nie zasługuje na moją uwagę, mam ciekawsze rzeczy do robienia niż jałowe gadki z takimi dziwadłami :D

może tylko jedno:
madrim napisał(a):przepraszam,że uraziłem Twoją godność.Widzę, że jesteś obeznany w temacie, no i ta ilość postów (z czego duży procent to spam, przejżałem sobie Twoje posty szanowny 'bogu')
:mrgreen: wywołało u mnie to uśmiech, dziękuję, lubię być wesoły, bardzo się cieszę, że dołączyłeś do ekipy forumowej, czekam na więcej!
Ostatnio edytowano 2006-11-16, 18:40 przez Scholli, łącznie edytowano 1 raz
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Tymek » 2006-11-16, 18:34

Scholli ze mną często prowadziłeś konwersacje, moge czuć się zaszczycony ? hehe

Madrim nie chodzi tu o cenzure, ale o kulture, wyzywanie innych od zer juz na wstępie.....nie rokuje to najlepiej, może się myle.....
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Scholli » 2006-11-16, 18:36

Tymek napisał(a):Scholli ze mną często prowadziłeś konwersacje, moge czuć się zaszczycony ? hehe
jak najbardziej :P

a żeby nie do końca offtopować, to kolejne kandydatury w postaci Finka i Sergio doprowadzają mnie to dość poważnego zainteresowania kryteriami doboru, bo jeśli ci dwaj panowie to niewypały, to myślę, że jeszcze wiele nazwisk się tu musi pojawić :roll:
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości