Niewypały transferowe

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Firo » 2006-07-01, 00:57

Jak dla mnie to napewno Hashemian , ile on strzelil goli ? 1 bodaj w P.Niemiec kiedy Bayern wygral 6-0 o ile dobrze pamietam. To jest moj numer jeden a tak z transferow nowszych to jest ich pare ;)

Ismael - slabizna jak dla mnie , czerwien w debiucie , slaba gra w ofensywie , niepewnie w def. Duzo bledow , ogolnie wkrecany nie raz w ziemie. Sezon w Bremie duzo lepszy.

Karimi - mialbyc super drybler a tym czasem moze i jest , ale bezproduktywny , drybling jesli jest to w miejscu ale dajmy mu jeszcze szanse. Dwa gole w tym sezonie + jeden w LM.

Dos Santos - Nie wiem jak to komentowac , kupic zawodnika ktoremu nie daje sie praktycznie szansy. Nie jest to nawet podstawowy gracz rep.

Niewypalem moze byc tez Van Buyten , ta sama sytuacja co z Ismaelem. Dobry sezon , po przejsciu do Monachium przecietniak.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez olek » 2006-07-01, 10:11

Jak dla mnie to napewno Hashemian , ile on strzelil goli ?


A w ilu meczach zagral? Ile mial czasu na pokazanie swoich umiejetnosci?

Nie rozumiem jeszcze czemu tyle osob czepia sie tak drastycznie Ismaela? Co on Wam takiego zrobil? Macie do niego zal za CL? Przeciez to nie tylko jego wina, zawiodla cala druzyna.

Niewypalem moze byc tez Van Buyten , ta sama sytuacja co z Ismaelem. Dobry sezon , po przejsciu do Monachium przecietniak


Zarowno van Buyten jak i Ismael w swoich poprzednich klubach (odpowiednio HSV i Werder) grali na wysokim poziomie przez 2 lata.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Grzechoo » 2006-07-01, 12:00

fabian napisał(a):A w ilu meczach zagral? Ile mial czasu na pokazanie swoich umiejetnosci?


Żeby zagrać w pierwszym zespole trzeba te umiejętnosci (na odpowiednio wysokim poziomie) mieć :wink: A jak widać Hashemian nie potrafił sie przebić, a jak grał już jakiś mecz to raczej poniżej oczekiwań.

A czepianie sie Ismaela może być uwarunkowane jednym - jego słabą grą :wink: W Werderze wymiata na środku obrony, górne piłki były jego, dolne w sumie też :wink: A w Bayernie jest cieniem samego siebie. Gra może na 70% swoich możliwości, a to jest nie do przyjęcia. Do gry na takim poziomie potrzeba pełnego, 100%-owego zaangażowania.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez olek » 2006-07-01, 12:14

Żeby zagrać w pierwszym zespole trzeba te umiejętnosci (na odpowiednio wysokim poziomie) mieć Wink A jak widać Hashemian nie potrafił sie przebić, a jak grał już jakiś mecz to raczej poniżej oczekiwań.


Idac Twoim tokiem myslenia Riquelme i Saviola nie sa dobrymi pilkarzami, bo nie przebili sie do 1. skladu Barcy.

A czepianie sie Ismaela może być uwarunkowane jednym - jego słabą grą


A jakos w Kickerze wcale tej noty takiej niskiej nie ma ;).
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Olszesky » 2006-07-01, 12:31

nie ma niskiej bo powstrzymac ogorasow z bundesligi nie jeden potrafi. ismael wtedy daje rade, ale jak przychodzi do meczu na szczycie to juz tak nie blyszczy.

no i sporo fauluje, nie to co lucjan ;]
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez olek » 2006-07-01, 12:51

Lucio tez popelnia bledy. W tej edycji CL bylo ich troche, na MS tez za bardzo nie blyszczy.

nie ma niskiej bo powstrzymac ogorasow z bundesligi nie jeden potrafi.


Ogorasow takich jak Klose, Podolski czy Kuranyi?
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Olszesky » 2006-07-01, 14:07

Ogorasow takich jak Klose, Podolski czy Kuranyi?

klose nie, ale podolski (narazie) jest przecietnym napastnikiem jak na europe, a kuryanyi to moze nie najnizsza, ale niska polka.

zreszta mylisz malego z palcem, chodzi mi o typowych ogorasow z druzyn z polowa tabeli. glownia za nich dostawal te dobre oceny.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez olek » 2006-07-01, 14:20

Pisales o ogorach z BL. Chcialem Cie uswiadomic, ze tam graja nie tylko ogory, ale tez zawodnicy z niezlej europejskiej polki.

zreszta mylisz malego z palcem, chodzi mi o typowych ogorasow z druzyn z polowa tabeli. glownia za nich dostawal te dobre oceny.


Wlasnie. Glownie za mecze ze slabymi zespolami, ale nie tylko. Brakuje mu pewnosci w meczach z klasowymi zespolami, ale mam nadzieje, ze w przyszlym sezonie juz nie bedzie zawodzil.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Olszesky » 2006-07-01, 14:39

w przyszlym sezonie to pewnie bedzie glownie grzal lawe, bo van buyten wydaje sie pewniejszy do pierwszego skladu a lucio raczej moze czuc sie niezagrozony.
Scholli napisał(a):Olszesky zawsze ma rację - nawet jak jej nie ma
Olszesky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 3445
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-12-18, 13:03
Online: 5h 1m 11s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Grzechoo » 2006-07-01, 16:03

fabian napisał(a):
Żeby zagrać w pierwszym zespole trzeba te umiejętnosci (na odpowiednio wysokim poziomie) mieć Wink A jak widać Hashemian nie potrafił sie przebić, a jak grał już jakiś mecz to raczej poniżej oczekiwań.


Idac Twoim tokiem myslenia Riquelme i Saviola nie sa dobrymi pilkarzami, bo nie przebili sie do 1. skladu Barcy.


Nie są dobrzy na Barcelone.

I zgadzam sie z Olszesky'm. Nie wątpie, że Ismael potrafiłby zatrzymac Kiesslinga, Ahanfoufa, Franca'e, Pantelica, Sverkosa, Ailtona, Altntopa. Ale jak przychodzi czas na grę z takimi zawodnikami jak Szewczenko, Eto'o, Drogba to Ismale się gubi i to czasami dosć poważnie. Lucio oczywiście też - ale chyba nikt nie ma wątpliwości, że Brazylijczyk jest lepszy od Francuza?
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez ILU » 2006-07-16, 15:42

Jak dla mnie to napewno Hashemian , ile on strzelil goli ? 1 bodaj w P.Niemiec kiedy Bayern wygral 6-0 o ile dobrze pamietam. To jest moj numer jeden a tak z transferow nowszych to jest ich pare

Ismael - slabizna jak dla mnie , czerwien w debiucie , slaba gra w ofensywie , niepewnie w def. Duzo bledow , ogolnie wkrecany nie raz w ziemie. Sezon w Bremie duzo lepszy.

Karimi - mialbyc super drybler a tym czasem moze i jest , ale bezproduktywny , drybling jesli jest to w miejscu ale dajmy mu jeszcze szanse. Dwa gole w tym sezonie + jeden w LM.

Dos Santos - Nie wiem jak to komentowac , kupic zawodnika ktoremu nie daje sie praktycznie szansy. Nie jest to nawet podstawowy gracz rep.

Niewypalem moze byc tez Van Buyten , ta sama sytuacja co z Ismaelem. Dobry sezon , po przejsciu do Monachium przecietniak.



Hehehe zgadzam sie z Toba stary w 100% :DDDD Wszystko dlatego ze nie chcemy wiekszej kasy wyłozyc na jednego pozadnego zawodnika a kupujemy wielu ale przecietnych którzy nie zasługuja na gre w takim klubie jak FCB.
Czy jest dobrze czy jest źle Gwiazda Południa w moim sercu znajduje się !!!
ILU
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 101
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-30, 17:54
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Scholli » 2006-07-16, 23:54

co wy się tak tego Ismaela uczepili?! największy niewypał transferowy? bo co? spowodował dwie (niesłuszne podyktowane) jedenastki w dwóch najważniejszych meczach sezonu? nie jest z pewnością zawodnikiem z najwyższej półki, ale jeśli w tym dziale jest miejsce dla Ismaela, to dorzucam tu od razu Linke, Adersona i Kuffura (przez większą część jego bytowania u nas), bo oni wcale nie byli lepsi od niego...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez ILU » 2006-07-17, 15:59

Narazie to najwiekszym niewypałem jest polityka transferowa naszego zarzadu :(((((((((
Czy jest dobrze czy jest źle Gwiazda Południa w moim sercu znajduje się !!!
ILU
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 101
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-30, 17:54
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Max » 2006-07-22, 14:35

ILU napisał(a):Narazie to najwiekszym niewypałem jest polityka transferowa naszego zarzadu :(((((((((
Jak czytam takie posty to chce mi się żyg... śmiać. Bayern prowadzi IMO najlepszą politykę transferową na świecie, kupujemy dobrych piłkarzy za niewielkie pieniądze. Jeśli masz wobec posunięć zarządu FCB jakieś zarzuty to może je sprecyzuj (
W TYM TEMACIE ).
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Firo » 2006-07-22, 15:17

Max napisał(a):
ILU napisał(a):Narazie to najwiekszym niewypałem jest polityka transferowa naszego zarzadu :(((((((((
Jak czytam takie posty to chce mi się żyg... śmiać. Bayern prowadzi IMO najlepszą politykę transferową na świecie, kupujemy dobrych piłkarzy za niewielkie pieniądze. Jeśli masz wobec posunięć zarządu FCB jakieś zarzuty to może je sprecyzuj (
W TYM TEMACIE ).



:shock: :shock: :shock: Najlepsza ? co najwyzej dobra.

To ja sie pytam czym owocuje ta polityka ? porazka 4-1 z Milanem ? czy sciagniecie Rudda za 15 mln byloby dobrym posunieciem ? lub oddanie Guerrero ? Utrzymywaniem Santa Cruza ktory tylko zbiera kase podobnie jak Gorlitz ? Dobra polityke to prowadzi HSV ktore sciagnelo Kompanego za naprawde male pieniadze czy Van der Vaarta. Moze kiedys byla to polityka ktora przynosila efekty ale teraz zupelnie sie nie sprawdza. Wystarcza ( w ostatnim sezonie ledwo ) na bundeslige i puchar. Bardzo dobra polityke to ma np. Lyon ktory tak samo nie robi zawrotnych transferow a od paru lat co roku sa daleko w CL majac slabszy od naszego sklad.
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości