Niewypały transferowe

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Niewypały transferowe

Postprzez olli » 2006-07-22, 15:24

Firo napisał(a):
Max napisał(a):
ILU napisał(a):Narazie to najwiekszym niewypałem jest polityka transferowa naszego zarzadu :(((((((((
Jak czytam takie posty to chce mi się żyg... śmiać. Bayern prowadzi IMO najlepszą politykę transferową na świecie, kupujemy dobrych piłkarzy za niewielkie pieniądze. Jeśli masz wobec posunięć zarządu FCB jakieś zarzuty to może je sprecyzuj (
W TYM TEMACIE ).



:shock: :shock: :shock: Najlepsza ? co najwyzej dobra.

To ja sie pytam czym owocuje ta polityka ? porazka 4-1 z Milanem ? czy sciagniecie Rudda za 15 mln byloby dobrym posunieciem ? lub oddanie Guerrero ? Utrzymywaniem Santa Cruza ktory tylko zbiera kase podobnie jak Gorlitz ? Dobra polityke to prowadzi HSV ktore sciagnelo Kompanego za naprawde male pieniadze czy Van der Vaarta. Moze kiedys byla to polityka ktora przynosila efekty ale teraz zupelnie sie nie sprawdza. Wystarcza ( w ostatnim sezonie ledwo ) na bundeslige i puchar. Bardzo dobra polityke to ma np. Lyon ktory tak samo nie robi zawrotnych transferow a od paru lat co roku sa daleko w CL majac slabszy od naszego sklad.

Wygrywająć CL w 01` roku też nie mieliśmy wielkich gwiazd za dziesiątki milionów dolarów :) I jakoś się udało :wink:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Max » 2006-07-22, 15:32

Firo napisał(a):
Max napisał(a):
ILU napisał(a):Narazie to najwiekszym niewypałem jest polityka transferowa naszego zarzadu :(((((((((
Jak czytam takie posty to chce mi się żyg... śmiać. Bayern prowadzi IMO najlepszą politykę transferową na świecie, kupujemy dobrych piłkarzy za niewielkie pieniądze. Jeśli masz wobec posunięć zarządu FCB jakieś zarzuty to może je sprecyzuj (
W TYM TEMACIE ).



:shock: :shock: :shock: Najlepsza ? co najwyzej dobra.

To ja sie pytam czym owocuje ta polityka ? porazka 4-1 z Milanem ? czy sciagniecie Rudda za 15 mln byloby dobrym posunieciem ? lub oddanie Guerrero ? Utrzymywaniem Santa Cruza ktory tylko zbiera kase podobnie jak Gorlitz ? Dobra polityke to prowadzi HSV ktore sciagnelo Kompanego za naprawde male pieniadze czy Van der Vaarta. Moze kiedys byla to polityka ktora przynosila efekty ale teraz zupelnie sie nie sprawdza. Wystarcza ( w ostatnim sezonie ledwo ) na bundeslige i puchar. Bardzo dobra polityke to ma np. Lyon ktory tak samo nie robi zawrotnych transferow a od paru lat co roku sa daleko w CL majac slabszy od naszego sklad.
Przez ostatnie 3 lata (2003-2006) zarząd Lyonu na transfery wydał 125 mln euro, to ja nie wiem już jak wyglądają wg Ciebie zawrotne transfery... HSV świetną politykę? Owszem sprawdził się taki vdV, ale o kasie wyrzuconej w błoto na de Jonga to już nikt nie pamięta... Kompany- zobaczymy co pokaże, tani nie był.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Liz4 » 2006-07-22, 15:34

Firo napisał(a):
Max napisał(a):
ILU napisał(a):Narazie to najwiekszym niewypałem jest polityka transferowa naszego zarzadu :(((((((((
Jak czytam takie posty to chce mi się żyg... śmiać. Bayern prowadzi IMO najlepszą politykę transferową na świecie, kupujemy dobrych piłkarzy za niewielkie pieniądze. Jeśli masz wobec posunięć zarządu FCB jakieś zarzuty to może je sprecyzuj (
W TYM TEMACIE ).



:shock: :shock: :shock: Najlepsza ? co najwyzej dobra.

To ja sie pytam czym owocuje ta polityka ? porazka 4-1 z Milanem ? czy sciagniecie Rudda za 15 mln byloby dobrym posunieciem ? lub oddanie Guerrero ? Utrzymywaniem Santa Cruza ktory tylko zbiera kase podobnie jak Gorlitz ? Dobra polityke to prowadzi HSV ktore sciagnelo Kompanego za naprawde male pieniadze czy Van der Vaarta. Moze kiedys byla to polityka ktora przynosila efekty ale teraz zupelnie sie nie sprawdza. Wystarcza ( w ostatnim sezonie ledwo ) na bundeslige i puchar. Bardzo dobra polityke to ma np. Lyon ktory tak samo nie robi zawrotnych transferow a od paru lat co roku sa daleko w CL majac slabszy od naszego sklad.




polemizowałbym czy Lyon ma slabszy sklad od Nas, tam raczej nikt przypadkowy niegra... poza tym zawodnicy to nie wszystko, liczy sie taktyka itd. itp. (czyli rzeczy za ktore odpowiada trener) ...
Liz4
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 705
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-06-02, 23:40
Online: 22m 36s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Max » 2006-07-22, 15:35

Kolejne posty nie na temat zostaną usunięte. O polityce transferowej dyskutujemy tutaj.
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez mic » 2006-07-23, 17:49

a co ludziska mysliscie o Paolo Sergio ?
jakis czas temu ten typ gral dla nas i jedyne co pamietam, to nie strzelony karny w finale Ligii Mistrzow z Valencia (na szczescie Oli Kahn pokazal wiecej, niz Welt Klasse ;] )

pzdr!
FC Bayern München deutscher Fußball-Meister !!
mic
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 341
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:28
Lokalizacja: Silesia :]
Online: 31m 32s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Firo » 2006-07-23, 18:04

O ile sobie dobrze przypominam strzelil gola na Old Traford jak Bayern wygral z Manu 0-1
Obrazek
Firo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1788
Wiek: 36
Dołączył(a): 2005-04-07, 16:09
Lokalizacja: Gleiwitz
Online: 3d 13h 17m 15s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Mars » 2006-07-23, 18:20

a co ludziska mysliscie o Paolo Sergio ?


jak dla mnie to byl dobrym pilkarzem. W Bayernie takze spisywal sie niezle. Tworzyl zgrane trio z Elberem i Janckerem.
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez haj » 2006-07-23, 21:27

mic napisał(a):a co ludziska mysliscie o Paolo Sergio ?
jakis czas temu ten typ gral dla nas i jedyne co pamietam, to nie strzelony karny w finale Ligii Mistrzow z Valencia (na szczescie Oli Kahn pokazal wiecej, niz Welt Klasse ;] )

pzdr!


Mi trudno było by powiedzieć o podstawowym zawodniku Bayernu w latach 1999-2002 jako niewypał skoro zdobył Ligę Mistrzów, Klubowy Puchar Świata, 2 x Mistrzostwo Niemiec, Puchar Niemiec, 2 x Pochar Ligi :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Mars » 2006-07-24, 09:15

Klubowy Puchar Świata


Puchar Interkontynentalny ma sie rozumiec?:D
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez haj » 2006-07-24, 09:31

Mars99 napisał(a):
Klubowy Puchar Świata


Puchar Interkontynentalny ma sie rozumiec?:D


Tak - oczywiście 8) mój błąd :P
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez carry » 2006-07-24, 13:25

haj napisał(a):
Mars99 napisał(a):
Klubowy Puchar Świata


Puchar Interkontynentalny ma sie rozumiec?:D


Tak - oczywiście 8) mój błąd :P


:shock: Oh my god :shock: Santa Maria :shock:

:lol:
Zeby nie bylo OT i posadzenia o nabijanie dodam cos od siebie o Paulo Sergio ..
Pamietam go jako calkiem dobrego gracza, kotry potrafil rozruszac Bayern w trudnych momentach, przedewszystkim pamietam go dzieki strzelonej bramce w CL na Manchester United pod koniec meczu jak wszedl z lawki chyba i nawet pamietam jak go strzelil :lol: Niewiem czemu tak to pamietam.. :?
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez upek » 2006-07-24, 13:30

carry napisał(a): w CL na Manchester United pod koniec meczu jak wszedl z lawki chyba i nawet pamietam jak go strzelil
ja takze pamietam :P 99 rok wchodza z lawki i strzalaja :P czemu ja to pamietam ? :d :P
:lol: Niewiem czemu tak to pamietam.. :?
bo to w sumie bardzo wazna bramka :?: strzelona " w drodze " po Puchar CL ;) pewnie dlatego :P nie byla sliczna, nie byla po kombinacyjnej akcji, nie byla po " indywidualnej akcji calego zespolu " :lol: ale byla bardzo wazna ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez olli » 2006-07-24, 13:35

carry napisał(a):Pamietam go jako calkiem dobrego gracza, kotry potrafil rozruszac Bayern w trudnych momentach, przedewszystkim pamietam go dzieki strzelonej bramce w CL na Manchester United pod koniec meczu jak wszedl z lawki chyba i nawet pamietam jak go strzelil :lol: Niewiem czemu tak to pamietam.. :?

Nie żeby nie było powtórzenia :D

A Paolo do niewypałów zaliczyć nie można :P
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez haj » 2006-07-24, 13:36

A ja pamiętam gola Paulo Sergio, który uderzeniem piętą czy też bokiem stopy przelobował bramkarz bodajże PSV :P Cudowna bramka :D
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Niewypały transferowe

Postprzez Mars » 2006-07-24, 14:28

olli napisał(a):
carry napisał(a):Pamietam go jako calkiem dobrego gracza, kotry potrafil rozruszac Bayern w trudnych momentach, przedewszystkim pamietam go dzieki strzelonej bramce w CL na Manchester United pod koniec meczu jak wszedl z lawki chyba i nawet pamietam jak go strzelil :lol: Niewiem czemu tak to pamietam.. :?

Nie żeby nie było powtórzenia :D


ja mysle ze Carry jest poeta ktorego powtorzenia sa mocna strona ;) ;P
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości