Kto powinien odejść z Bayernu?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Dziadek Mróz » 2017-04-14, 21:39

Pożegnałbym wszystkich Hiszpanów po sezonie.
Hector > Bernat = zawodnik 2 klasy lepszy,a kisi się w Koloni..idealny do rywalizacji z Alabą,który też (cenzura) gra w tym sezonie.Bernat nigdy nie wskoczy na poziom pierwszej 11..
Ozil > Thiago = na tego gościa po prostu nie można liczyć w pojedynku z silną ekipą.
Verratti/Sule > Javi Martinez = w Bayernie powinni grać najlepsi,a Javi ani na ŚO,ani na DM nie jest od dawna zawodnikiem topowym.Nie żyjmy przeszłością.Lepiej dawać więcej szans Kimmichowi w środku.
No i Xabi Alonso to wiadomo,koniec kariery.W jego miejsce może Khedira? Też zawodnik obecnie o wiele lepszy.
Do tego Renato Sanches na wypożyczenie,bo jak spędzi 2 sezon na ławie,to będzie z niego drugi Anderson z MU,czyli niewypał na gruby hajs.
Ostatnie szanse dostają : Muller,Boateng,Coman.


Każdy z tych piłkarzy może odkupić się w meczu rewanżowym!
Dziadek Mróz
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6093
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:16
Lokalizacja: Trójmiasto
Online: 24d 2h 8m 31s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez SoSeductive » 2017-04-14, 22:17

Wymiana Thiago i Martineza a zostawienia Mullera i Boatenga? :lol: mam wrażenie, że w Bayernie tabliczka "Niemiec" pozwala na więcej. A Martineza ludzie skreślają bo dostał czerwoną, nie on pierwszy i ostatni dostanie. :twisted: Miesiąc temu wszyscy widzieli, że jest filarem w obronie a tu taka akcja.
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Rafi Bayern » 2017-04-15, 09:20

Dziadek Mróz napisał(a):Ozil > Thiago = na tego gościa po prostu nie można liczyć w pojedynku z silną ekipą.


Ty chyba żartujesz... Widać, że nie oglądasz meczów Arsenalu, albo dawno nie oglądałes. Ozil w ostatnim czasie jest po prostu fatalny, człapie po boisku, zero kreatywności, w poprzednim sezonie otarł się o rekord asyst Henry'ego, w obecnym nie ma nawet 1/3 z tego.

Zobacz ile daje Ozil Arsenalowi w meczach z czołówką Premier League albo przypomnij sobie co pokazał w dwumeczu z Bayernem, a dopiero potem pisz, że na Thiago nie można liczyć z silną ekipą.
Obrazek
Rafi Bayern
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 341
Wiek: 30
Dołączył(a): 2011-08-15, 21:30
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 22h 47s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez alien666 » 2017-04-15, 10:40

Ozil to dno dna w tej chwili.
Arsenal wyłapał teraz nie tylko od nas, ale od większości klubów angielskich.
Jeżeli już to tego Sancheza można przytulić i to po głębokim zastanowieniu.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4907
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 5h 23m 24s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez scholli7 » 2017-04-15, 11:15

Śmieszy mnie trochę ta dyskusja - sezon się jeszcze dla Nas bądź co bądź nie skończył, mamy najważniejszy mecz przed sobą, a tu takie chore gadki.
Po pierwsze primo dajmy chłopakom rozegrać sezon do końca, a wtedy dopiero rozliczajmy Ich za to i dopiero wtedy piszmy z kim warto byłoby się pożegnać, a z kim nie. To raz
Dwa dla przypomnienia Robbena i "leśnego Dziadka" jak Go co niektórzy nazywali tu na forum też chcieliście żegnać, by w niedługim czasie po tym świętować razem z Nimi tytuł ba tytuły czyż nie? Zluzujcie trochę bo to naprawdę jest już nudne.
Trzy pisanie, że Ozil jest lepiej dysponowany jak Thiago to jest jakaś parodia i zakrawa na jakiś wielki żart! Patrz --->10-2 w dwumeczu z Arsenalem co niby ten wielki Ozil w pojedynku z Bayernem zrobił by takie brednie tutaj pisać. Proponowałbym też obejrzeć kilka meczów Arsenalu choćby w lidze, by zobaczyć co On rzeczywiście gra, a dopiero wtedy próbować coś na temat Jego osoby tu pisać.Skądś się biorą też memy z Jego udziałem, gdzie w ewidentny sposób pokazuje się co Ozil teraz gra w Arsenalu.
Cztery w ogóle jakieś porównywanie zawodników Sule czy Verratiego do Martineza też jest chore.To, że Martinez gra nie na tej pozycji na której chcielibyśmy żeby grał wszyscy wiemy i to jedno, ale są ludzie patrz sztab trenerski, który nie oszukujmy się ale ma większe pojęcie jak my "fachowcy" i wielcy znawcy z przed telewizornii . Skoro trener tak Go ustawia, tak Go tam widzi, a nam pozostaje się tylko z tym nie zgadzać i tyle. Natomiast jeśli chodzi o porównania Sule czy Verratiego, tutaj trochę zachowałbym ostrożności. Bo ileż to było przypadków, że w jednym Klubie jakiś dany zawodnik brylował, a przychodził do innego Klubu i był cieniem samego siebie,nie trzeba daleko szukać weźmy na ten przykład Goetze. Zobaczymy jak spisze się Sule i Rudy i czy w ogóle się sprawdzą w Bayernie, bo może okazać się, że podzielą losy chociażby Rode, którym się jaraliśmy jak przychodził do Nas, a który nie mógł się przebić.
A na sam koniec nikt mi nie wmówi, że Martinez i Thiago nie grają w tym sezonie na przyzwoitym poziomie. A co najśmieszniejsze właśnie robią to pod okiem Carlo, a nie Pepa jak wszyscy zakładali, że kto jak kto jak właśnie hiszpan trafi do swoich zawodników.
Oni grają teraz zdecydowanie lepiej tak, a jak dobitnie zaznaczył to SoSeductive np Muller gra kaszankę, bo jeśli chodzi o Boe to jest to związane z tym, że praktycznie większość czasu się leczył. Jak znowu wcześniej własnie Thiago czy Martinez za czasów Pepa.
Paradoksalnie pod okiem nowego szkoleniowca jedni grają lepiej, drudzy gorzej, a inni się łamią i to w najbardziej nieoczekiwanym momencie, no taki właśnie jest Futbol.
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Klinsmann » 2017-04-15, 12:21

SoSeductive napisał(a):zostawienia Mullera i Boatenga?
Co Ty chcesz kuźwa od Boatenga? A tym bardziej od Mullera.
Boateng to profesor, teraz ma słaby okres po kontuzji.
Robert Lewandowski napisał(a):Jestem na równi z ronaldo i Messim - Klinsmann do dzisiaj nie może opanować śmiechu
Klinsmann
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4012
Dołączył(a): 2012-12-05, 22:55
Lokalizacja: StoLica
Online: 35d 8h 42m 7s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez SoSeductive » 2017-04-15, 13:33

Jaki profesor? Dziecko we mgle, które nawet nie wykazywało sportowej złości gdy zawalił. Może komuś nie wyjść, ale niektórzy pokazują swoją sportową złość. Patrz Vidal po meczu.
A jesteś ostatnią osobą, na tym forum, z której zdaniem ktokolwiek się liczy po wypowiedziach na temat Lewego
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Matifcb » 2017-04-15, 14:39

moze i racja dajmy dograc do konca co tam jest i wtedy mozna jechac po zawodnikach. Dwa ze nie ma szans ruszyc Boa bo to niemiec, reprezentant itp. Mam podobno opinie ze nie nadaje sie na kapitana dlatego,ze brak u niego wspomnianej zlosci. Nie widzialem zeby on sie darl motywowal innych, nie ma tego czegos ..
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5366
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 2m 56s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez filip97 » 2017-04-15, 14:42

A Lahm się drze na wszystkich? Bo ja nie mogę sobie przypomnieć.
filip97
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 952
Dołączył(a): 2014-02-15, 15:39
Online: 125d 15h 18m 19s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Matifcb » 2017-04-15, 14:53

fakt lahm tez troche taka cipka jest ale motywowac widzialem klaskal dlonmi. W srode widzialem raz Alonzo pokazywal zeby uspokoic gre i probowal jakiejs komunikacji miedzy zawodnikami, no nie wiem jakiegos ogarniecia. Paru innych glowy w dol i zero reakcji wybijanie pilki na hura bez pomyslu..
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5366
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 2m 56s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez SoSeductive » 2017-04-15, 14:58

filip97 napisał(a):A Lahm się drze na wszystkich? Bo ja nie mogę sobie przypomnieć.


Lahm też niezbyt, większa jednak niż Boa. Wydaje mi się, że Neuer, Vidal, Lewy sa o wiele lepszym wyborem
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Matifcb » 2017-04-15, 15:01

oprocz Van Bomela nie bylo innego kapitana nic Niemiec. Lewy czy Vidal... nie ma szans. Neuer jak najbardziej
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5366
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 2m 56s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Matifcb » 2017-04-15, 15:03

nawet teraz drugim i trzecim sa Niemcy
Matifcb
Bawarczyk
 
Posty: 5366
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-04-11, 15:35
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 45d 6h 2m 56s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez SoSeductive » 2017-04-15, 15:28

No cóż :D może kiedyś zauważą problem obecnie miękkich niemieckich kluch. Bo dla mnie Neuer jak najbardziej a zaraz za nim Vidal
Danke Carlo. :567:
SoSeductive
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 899
Wiek: 30
Dołączył(a): 2010-04-28, 19:41
Online: 11d 17h 42m 8s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Mars » 2017-04-15, 16:48

SoSeductive napisał(a):Lahm też niezbyt, większa jednak niż Boa. Wydaje mi się, że Neuer, Vidal, Lewy sa o wiele lepszym wyborem

SoSeductive napisał(a):No cóż :D może kiedyś zauważą problem obecnie miękkich niemieckich kluch.


Tak Lewy kapitanem w Bayernie... :D Krzyczeć to on sobie póki co może na polskie kluchy w reprezentacji
VEREINSLIEBE IST MEHR, ALS JUBELN IM ERFOLG. VEREINSLIEBE TRÄGT MAN IM HERZEN - IMMER!!!
Mars
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4282
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-05, 11:34
Lokalizacja: Gliwice
Online: 42d 2h 3m 30s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości