Kto powinien odejść z Bayernu?

W tym dziale porozmawiasz na temat transferów dokonywanych w Bayernie

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez KoRnKage » 2007-12-29, 13:41

Myszak napisał(a):A trzeci ? Schlaudraff ?


tak tak :D napisałem Jan
KoRnKage
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1523
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-05-27, 10:05
Lokalizacja: Szczytno
Online: 0s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Myszak » 2007-12-29, 13:46

Tak widzę, wybacz nie zauważyłem. Mea Culpa.
Obrazek
Myszak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1464
Wiek: 34
Dołączył(a): 2007-07-10, 21:05
Lokalizacja: Dundee
Online: 5h 30m 53s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez EndoFCB » 2007-12-29, 18:14

Jan Schlaudraff powinen odejść z FCB. Nie widze szans na to żeby przebił sie do pierwszego składu a szkoda żeby sie marnował. Kolejnym zawodnikiem który może odejść jest Willy Sagnol. Mam dość tych jego szopek z odejściem/zostaniem. Jego miejsce zajołby wtedy na stałe Lahm, a lewa obrona należalaby do Jansena.
EndoFCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 10
Wiek: 36
Dołączył(a): 2007-12-29, 11:32
Online: 0s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez spyrczak » 2007-12-29, 21:51

EndoFCB napisał(a):Jan Schlaudraff powinen odejść z FCB.


Ja tam dalbym chlopakowi jeszcze szanse bo w sumie takiej prawdziwej od pierwszych minut to jeszcze nie dostal w tym sezonie a wchodzac na ostatnie 10-15 minut ciezko cos zwojowac, kto wie moze Janek nie jest typem jokera ktory wchodzi z lawki i strzela jak na zawolanie ;)

Troche gorzej ma sie sytuacja z Poldim ktory juz drugi sezon jak narzie nie moze zaliczyc do udanych :/ dostal kilka razy szanse na gre od pierwszych minut plus to co wchodzil z lawki ale oprocz zaangazowania to jakims imponujacym dorobkiem bramkowym nie moze sie chlopina pochwalic :( moim zdaniem wyjscia sa dwa: albo wypozyczenie jak proponuje KoRn albo i sprobowac wariantu jaki swego czasu zaserwowal Low w reprezentacji czyli sprobowac Łukiego na lewym skrzydle bo nietstey ale jak narazie lewa strona nam kuleje za co wine ponosi niestety Bastek :( juz w meczu z Arisem zauwazylem ze Poldi pomimo iz wszedl za Klose do napadu to pare rajdow lewa strona zaserwowal konczac jeden nawet asysta przy bramce Lella tak wiec mozna by sie nad tym zastanowic ;)

Co do Bastka to moje stanowisko wobec jego postawy w tym sezonie moze byc tylko jedno: sodowka :/ choc musze sie przyznac bez bicia ze po pierwszych 2-3 kolejkach mialem nadzieje ze Schweini powtorzy forme z MŚ w tym sezonie bo nie moglem wyjsc z podziwu gdy zobaczylem chociazby w meczu z Werderem ze zaraz po Francku to wlasnie Bastek byl pierwszoplanowa postacia w Bayernie, duzo udanych dryblingow, celne podania i to co mnie najbardziej ujelo to ta wymiennosc pozycji z Franckiem raz jeden na lewej a drugi na prawej a po chwili juz zmiana, ogolnie rzecz biorac wszystko to czego mi brakowalo u Bastka przez wiekszosc rundy :/

Co do definitywnych rozstan to musimy przyznac ze dos Santos to byly jednak pieniadze w bloto i nic tego nie zmieni, no chyba ze Julio mnie zaskoczy i po powrocie z Almerii w ktorej jak narazie siedzi na lawce pokaze niebywale umiejetnosci i objawi sie nastepca Ballacka :D w sumie po tym transferze pojawialy sie glosy ze jest przymierzany jako nastepca Miszy...
spyrczak
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 703
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-10-11, 21:18
Lokalizacja: Jaworzno
Online: 0s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez neonmsf » 2008-01-02, 15:14

http://goal.com/en/Articolo.aspx?ContenutoId=532295
co wy na to ? ja mimo wszystko ( ze gra slabiutko itp ) nie chcialbym zeby od nas odszedl...
neonmsf
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 252
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-12, 17:57
Lokalizacja: z łona matki
Online: 0s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Luke » 2008-01-02, 16:02

Inter daje ponoć 15 mln, w obliczu jego ostatniej dyspozycji a raczej niedyspozycji wydaje sie to być całkiem rosądna cena dla mnie, niech dołożą 5 milionów i można go sprzedawać :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez emem » 2008-01-02, 16:10

Patrząc na ostatnie doświadczenia z piłkarzami, którzy odeszli z Bayernu, Schweini pewnie dostałby skrzydeł po przeprowadzce do Mediolanu. Bądź tu mądry.
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez upek » 2008-01-02, 16:58

nie chcialbym zeby Schweini odszedl z druzyny. Zawsze widzialem w nim filar naszej druzyny. To ze teraz ma slabsza forme nie oznacza ze trzeba go sprzedawac, opcja z wypozyczeniem wydaje mi sie najlepsza. Schweinsteiger, Lahm, Ottl, Rensing, Kroos -> jak dla mnie nie do wyjecia z Bayernu. Mam nadzieje ze dla wlodarzy takze ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez carry » 2008-01-02, 17:14

emem napisał(a):Patrząc na ostatnie doświadczenia z piłkarzami, którzy odeszli z Bayernu, Schweini pewnie dostałby skrzydeł po przeprowadzce do Mediolanu. Bądź tu mądry.

Dokladnie tak pomyslalem. Ona ma naprawde olbrzymi potencjal. Jak przypomne jego niektore momenty z mistrzostw swiata to, az nie wypada myslec o wytransferowaniu go do innego klubu tym bardziej ze to nasz chlopak.
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez haj » 2008-01-02, 17:44

To ze teraz ma slabsza forme nie oznacza ze trzeba go sprzedawac


On ma słabsząformę od 2005 roku, pomijając grę w reprezentacji Niemiec i MŚ...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Bartek_FCB » 2008-01-02, 19:05

upek napisał(a):Schweinsteiger, Lahm, Ottl, Rensing, Kroos


Ja bym dolaczyl do tego jeszcze Podolskiego. Co prawda u nas z reguly nie blyszczal ale wiadomo ze potencjal ma ogromny, co udowadnial chociazby grajac w kadrze, i chcialbym zeby to on, razem z wymienionymi przez Upka zawodnikami stanowil w przyszlosci o sile nie tylko Bayernu ale tez reprezentacji Niemiec. Ale najpierw niech u nas zostanie.. (sprzedanie go, podobnie jak oddanie Schweiniego i Lahma, wielka glupota)
Bartek_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 269
Wiek: 32
Dołączył(a): 2007-07-23, 21:20
Lokalizacja: Brzeg
Online: 0s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez upek » 2008-01-03, 12:34

haj napisał(a):
To ze teraz ma slabsza forme nie oznacza ze trzeba go sprzedawac


On ma słabsząformę od 2005 roku, pomijając grę w reprezentacji Niemiec i MŚ...

i nie wydaje Ci sie ze lepiej byloby go wypozyczyc niz sprzedawac ? chlopak ma niesamowity talent i dlaczego mialby stac sie gwiazda innej druzyny ? moim zdaniem byloby to najwieksza glupota zarzadu od czasu ... od dawna :P

Podolskiego nie darze az taka sympatia ;) ale nie mialbym nic przeciwko zeby stanowil o sile Bayernu ;)
Obrazek
upek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5657
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-04-15, 14:52
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Online: 4d 18m 13s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Scholli » 2008-01-03, 14:28

upek napisał(a):
haj napisał(a):
To ze teraz ma slabsza forme nie oznacza ze trzeba go sprzedawac


On ma słabsząformę od 2005 roku, pomijając grę w reprezentacji Niemiec i MŚ...

i nie wydaje Ci sie ze lepiej byloby go wypozyczyc niz sprzedawac ? chlopak ma niesamowity talent i dlaczego mialby stac sie gwiazda innej druzyny ? moim zdaniem byloby to najwieksza glupota zarzadu od czasu ... od dawna :P
niesamowity talent to ma Kroos, Schweini nie dość, że się nie rozwija to wręcz się cofa... jeśli Uli w swym nowym stylu zabuli za jakiegoś lepszego pomocnika, to mówi się trudno i trzeba będzie go pożegnać - lubię tego piłkarza i dlatego już wolę żeby gdzieś indziej świetnie grał niżby miał u nas na ławie siedzieć...
I don't discriminate, I hate everyone
____________________
Obrazek
Scholli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 6331
Wiek: 40
Dołączył(a): 2005-06-14, 23:38
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez Tymek » 2008-01-04, 15:34

Scholli, gdzieś to trzeba zapisać - zgadzam sie z Tobą. Nie oszukujmy się, taka jest prawda. Bastian radzi sobie jak sobie radzi, jeśli przyjdzie ktoś lepszy, no to trudno, czapke i szalik Bayernu na pożegnanie i do widzenia. Bo rzeczywiście to nie jest tak że on ma sezon słabszy, on cienko gra już kolejny rok z rzędu, i wypadało by się zastanowić co z tym fantem zrobić.
Obrazek
Tymek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1589
Wiek: 35
Dołączył(a): 2005-10-19, 09:36
Lokalizacja: Limanowa/Toruń
Online: 0s

Re: Kto powinien odejść z Bayernu?

Postprzez achilles1989 » 2008-01-04, 17:31

Moim zdaniem Podolski powinien być gdzieś wypożyczony żeby właśnie sie rozwinął bo co jak co ale Bayern pake w napadzie ma
achilles1989
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 29
Dołączył(a): 2008-01-03, 22:46
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Transfery

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 18 gości