Pep Guardiola

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Czy Pep Guardiola powinien w kolejnym sezonie być trenerem Bayernu?

Ankieta wygasła 2015-06-11, 23:59

TAK - powinien zostać na dłużej w Bayernie, przedłużyć wygasający w 2016 roku kontrakt
3
7%
TAK - trzeba mu dać ostatnią szansę i zostawić go na najbliższy sezon
16
35%
NIE - Należy go zwolnić zaraz po zakończeniu tego sezonu!
24
52%
NIE MAM ZDANIA
3
7%
 
Liczba głosów : 46

Re: Pep Guardiola

Postprzez alien666 » 2020-08-16, 13:06

Przeczytałem.
Facet jest wierny swojej filozofi, która skończyła się jak odszedł z Barcelony. Z każdym kolejnym sezonem daje dupy po całości i coraz bardziej rozmienia się na drobne. I te jego klęczki i rwanie włosów z głowy, żałosne.
Wszyscy z szacunkiem wypowiadamy się o madryckiej (cenzura).
alien666
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4899
Dołączył(a): 2009-09-18, 15:37
Lokalizacja: Wrocław
Online: 42d 3h 56m 50s

Re: Pep Guardiola

Postprzez grejfrut » 2020-08-17, 07:14

On ma swoją filozofię, która nie przekłada się na kolejny już zespół. Kibice City zaczynają narzekać dokładnie na to samo co my. Czyli na bezsensowne klepanie i zmiany taktyk w kluczowych meczach. Facet nie potrafi stworzyć taktyki pod dany zespół. Dalej żyje tą, która funkcjonowała w Barcelonie, tylko tyle, że to odległa przeszłość. Długo schodzi piłkarskiemu światowi stwierdzenie, że Pep to żaden geniusz. W Bayernie dostał idealnie dokręconą i naoliwioną maszynę, z młodymi piłkarzami. W City nieograniczony wręcz budżet - a wyniki jeszcze gorsze :lol: Dobrze, że w Baja się nie dogadał z zarządem i finalnie odszedł. Były lekkie zawirowania, szczególnie przy Kovacu, ale teraz mamy trenera idealnego. I Hansi właśnie pokazuje ile znaczy dobry trener. Przypominam, że ten monachijski walec, to ta sama nieudolna ekipa Niko Kovaca :lol:
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 6s

Re: Pep Guardiola

Postprzez bartek959 » 2020-08-17, 08:28

grejfrut napisał(a): Przypominam, że ten monachijski walec, to ta sama nieudolna ekipa Niko Kovaca :lol:


A pamiętacie co Kovac gadał swego czasu o jeździe na autostradzie? :P
https://sportowefakty.wp.pl/pilka-nozna ... mh-gdy-jes
bartek959
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4092
Wiek: 28
Dołączył(a): 2010-05-25, 11:09
Online: 57d 4h 11m 14s

Re: Pep Guardiola

Postprzez grejfrut » 2020-08-17, 11:32

To kolejny piłkarski błazen. W ogóle, że on trafił do Monachium to nieporozumienie. Jego jedyną zaletą było to, że narzucili mu Flicka jako asystenta :lol: Więc to możemy Niko zawdzięczać. Jednak Pep odstawia go na kilometry. Ma on wiele wad, jednak piłkarze go kochają i są w stanie umierać za niego, a Niko to każdy chciałby zabić. Już Jupp pokazał po Carlo, że dobry mental to podstawa. Teraz robi to Hansi.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 6s

Re: Pep Guardiola

Postprzez Gabo Gabi » 2024-04-04, 00:20

Jak z perspektywy czasu oceniacie kadencję Pepa?

Muszę przyznać, że w obliczu utraty mistrza i zeszłorocznego cudu, wygrywanie mistrza Niemiec z Bayernem nie jest taką oczywistością. Za Pepa jednak nią było

Ja bardzo lubiłem Guardiolę i chciałem, aby został w Bayernie na dłużej. Choć potrafiłem być też poirytowany pewnymi aspektami jego pracy, to jednak uważam, że gwarantował stabilność - Bundes zawsze wygrywane komfortowo, w LM zawsze półfinały, z Pucharem Niemiec tylko raz się nie udało.

Chciałbym, żeby kiedyś Pep powrócił do Bayernu i wygrał w końcu z nami tę cholerną Ligę Mistrzów :D wciąż nie mogę przeboleć tego półfinału z Atletico w 2016 :cry:
Ktoś z fb napisał(a):drużyna nie pomogła Ci w ostatnim meczu zdobyć korony króla strzelców przykre myślę, że pomyślisz o innym klubie, bo ten sezon pokazał jaki jest egoizm niektórych kolegów....jeśli chcesz zdobywać trofea to zmień otoczenie.
Gabo Gabi
Bawarczyk
 
Posty: 2637
Dołączył(a): 2015-03-25, 20:37
Lokalizacja: Bolesławiec
Online: 22d 49m 14s

Re: Pep Guardiola

Postprzez grejfrut » 2024-04-21, 14:42

Miał być może najmocniejszy Bayern od dekad, więc dla mnie oceniam jego kadencję dość przeciętnie.

Liga i Pokal były na swoim miejscu, to fakt, ale w Europie brakowało dobrania odpowiedniej taktyki. Gość pomimo braku piłkarzy, których chciał dostać, kreował swoją wizję piłki, bez odpowiednich wykonawców. I tutaj jest dla mnie główna różnica. Dobry trener rzeźbi z tego co ma, Pep potrzebuje ogromnych transferów i długofalowego projektu. Widać to po City, stworzył z nich w końcu najlepszy klub świata, który gra kosmiczny futbol, bo gość ma ogólnie dobrą wizję gry w kopaną. Tylko, że jego wizja jest bardzo droga, a w Bayernie nie ma takiej opcji, aby aż tak szastać kasą.

Niewątpliwie to najlepszy trener XXI wieku i jak się ogarnie, to może i do nas wrócić. Uważam jednak, że Alonso może być lepszy od niego, bo potrafił zrobić wielką rzecz z klubem z dołu tabeli, choć oczywiście do Pepa jeszcze my bardzo, bardzo daleko.
grejfrut
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4615
Wiek: 32
Dołączył(a): 2005-05-12, 07:35
Lokalizacja: Kraków
Online: 11d 15h 25m 6s

Poprzednia strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości