Lúcio

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Lúcio

Postprzez Schranzer » 2005-04-15, 23:18

Nie rozumie spekulacji wokol tej osoby po dwumeczu z Chelsea! Dlaczego obwiniaja media wlasnie jego? Przeciez te dwa gole to byl czysty przypadek, nic wiecej, to nie byly samobojcze gole, tylko odbite! A to roznica, pech chcial ze trafilo dwa razy na Lucio, ale jak dla mnie w meczach z Chelsea zagral dobrze! A w ciagu sezonu prezentuje sie bardzo dobrze, takich walczakow jak on nam trzeba!
Ostatnio edytowano 2014-01-06, 13:55 przez Schranzer, łącznie edytowano 2 razy
Schranzer
 

Re: Lúcio

Postprzez piotraldinho » 2005-04-16, 06:47

Lucio jest bardzo dobrym zawodnikiem i moja opinia o nim nie ulegla zmianie po jego srednich wystepach przeciwko druzynie CFC . Przez caly sezon udawadnial nam ze jest najlepszym obronca FCB . Z CFC mu nie wychodzilo i pierwszy mecz zagral slabo ale w drugim mial pecha bowiem oddal pare strzalow i szkoa tylko ze ani jeden z nich nie wszedl do siatki P.Cecha . Ci co mowia ze on slaby jest to ja uwazam ze powinni ogladac wiecej meczy i zwracac uwage jak gra Brazylijczyk . Dla mnie jest on jednym z najlepszych obroncow , nie tylko w FCB ale takze na swiecie .
pozdro :wink:
piotraldinho
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1289
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:26
Lokalizacja: Kraków
Online: 0s

Re: Lúcio

Postprzez Piecia » 2005-04-16, 07:06

Lucio jest jednym z najlepszych obrońców na œwiecie, potrafi znakomicie kierować obronš, grać główkš w polu karnym przeciwnika oraz wyprowadzać œwietne kontrataki. Nie wieszajmy na nim psów za 2 błędy, skoro nawet w tym drugim meczu z Chelsea, po popełnionym błędzie próbował za wszelkš cenę naprawić swój błšd. :)
Piecia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 722
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:38
Lokalizacja: Białystok
Online: 0s

Re: Lúcio

Postprzez polska32 » 2005-04-16, 08:29

Lucio jest według mnie jednym z najlepszych graczy na œwiecie :P Gdyby go nie było w Bayernie nie wiem co by było z nasza obronš :!: Patrzšc na niego w meczach on poprostu mnie zadziawia swoimi interwencjami.W meczach z Chelsea to był czysty przypadek :wink: :wink:
polska32
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 20
Dołączył(a): 2005-04-09, 21:27
Online: 0s

Re: Lúcio

Postprzez Lmollu » 2005-04-16, 09:05

Uwielbiam Lucio za niesamowita walecznosc, wole walki. On zawsze daje z siebie wszystko. Jak cos mu nie wyjdzie to kryczy do kolegow, mobilizuje druzyne. Uwazam, ze troche jego winy jest przy tych golach. Strzalow sie przeciez nie przyjmuje, ani nie wybija. A w Monachium wyglada to tak jakby Lucio chcial ten strzal wybic. To jednak nie ma wplywu na moja opinie na temat Lucio.
Obrazek
Lmollu
Bawarczyk
 
Posty: 1814
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:22
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Lúcio

Postprzez Jaca_FCB » 2005-04-16, 09:26

Lucio to prawdziwy profesjonalista. Nigdy się nie załamuje, a gdy popełni błšd to próbuje go naprawić za wszelkš cenę. Jest prawdziwny "dowódcš" (obok Kahna oczywiœcie) w lini defensywnej Bayernu. Mam nadzieje, że w FCB pogra jeszcze ładnych parę lat.
FC Bayern - Deutscher Rekordmeister
....::::::Forever Number One!!!::::::....
Obrazek
Jaca_FCB
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 294
Wiek: 38
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:03
Lokalizacja: Katowice
Online: 0s

Re: Lúcio

Postprzez tomal125 » 2005-04-16, 10:54

Jest naszym najlepszym obrońcš . A te dwa gole "samobójcze" bo sie odbiły to troche zawalił . Ale w drugim meczu z Chealse co robił po stracie gola . No atakował jak szalony . Biegał i pokonywał zmęczenie . Gra w sezonie bardzo dobrze . Oby nie odszedł tak szybkoi niech sobie pogra w FCB z 5 lat albo i więcej .
tomal125
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1217
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:28
Lokalizacja: Wrocław
Online: 17d 11h 39m 43s

Re: Lúcio

Postprzez DamKam » 2005-04-16, 11:51

Mnie tez zdziwila krytyka mediow w strone Lucio po dwumeczu z Chelsea !!!
Przeciez Lucio mial po prostu pecha... pilka sie od niego odbila i zmienila lot pilki mylac Kahna !!! Moim zdaniem nie bylo tu zadnej winy Lucio ale po prostu braK szczescia FCB.
W obydwu meczach pierwsze gole byly niemal identyczne...
W meczu w Monachium Lucio staral sie wybic pilke ale nie zdarzyl odpowiedznio ulozyc nogi bo strzal byl niesamowicie silny !!! Moim zdaniem wiekszy blad popelnil ten ktory nie upilnowal Lamparda !!!
Ja uwazam Lucio za jednego z najlepszych obroncow na swiecie i bardzo go lubie !!!
On jest po prostu fenomenalny: jego wola walki jest niesamowita i za to go najbardziej podziwiam...
:569: Lucio the Best
"Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść, niepokonanym..."
DamKam
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2765
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:45
Online: 0s

Re: Lúcio

Postprzez emem » 2005-04-16, 11:51

tomal125 napisał(a):A te dwa gole "samobójcze" bo sie odbiły to troche zawalił


moim zdaniem byl to poprostu pech!...lucio chcial blokowac strzaly z daleka i pech chcial ze pilka odbila sie od jego nog tak a nie inaczej...
"Wir sind Bayern, wir gewinnen."

Obrazek
emem
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1163
Wiek: 39
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:05
Lokalizacja: Wejherowo
Online: 19m 48s

Re: Lúcio

Postprzez Max » 2005-04-16, 13:07

nie ma podstaw aby obwiniac lucio za odpadniecie z cl a nawet przy utracie tych bramek niewiele zawinil zreszta gdyby nie lucio to chelsea nie pozostawilaby nam zludzen kto byl lepszy w tym dwumeczu
zreszta lucio juz wiele razy udowodnil ze jest naszym najlepszym defensorem :)
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Lúcio

Postprzez Luke » 2005-04-16, 13:46

Pech, Pech i jeszcze raz pech, Lucio gral, gra i grac bedzie, ja krytyki za bardzo nie slyszalem (Oprócz ze strony zarozumialych kibiców Chelsea i Srealu którzy sie nie znaja oczywiscie na pilce), ale jezeli takowa istnieje to jest zupelnie nieuzasadniona, jezeli by zliczyc te dwa bledy i ilosc sytuacji w których Lucio nas uratowal, to przewaga tych drugich byla by miazdzaca.
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Lúcio

Postprzez olli » 2005-04-16, 13:49

To że Lucio jest naszym najlepszym defensorem nikt raczej zludzen nie ma :)
Na pewno nalezy do swiatowej czolowki, swietnie atakuje, przechwytuje, strzela, uderza, drybluje :D

A co do dwumeczu z Chelsea, sam nie wiem co o tym myslec, w moim przekonaniu zawinil przy tych rykoszetach, w koncu mial troche czasu na odpowiednie ustawienie nogi, ale moge sie mylic, w koncu tam nie bylem :roll:
olli
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1471
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-03, 16:04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Online: 1h 4m 47s

Re: Lúcio

Postprzez mareczek » 2005-04-16, 15:17

Zgadzam się z Ollim. Wg mnie Lucio zawinił przy 2 rykoszecie. Pierwszego gola J. Cole strzelił z bliższej odległoœci i Lucio faktycznie mógł nie mieć czasu na reakcje, jednak przy drugiej bramce zamiast stać bez ruchu próbował sobie tš piłkę przerzucić jakby między nogami. Gdyby tego nie robił piłka odbiła by się od niego i poleciała w przeciwnym kierunku. Mimo wszystko uważam, że Lucio jest najlepszym obrońcš FCB, a chęc zrehabilitowania się po tych pechowych bramkach i włożenie całego serca do gry pokazuje, że jest on prawdziwym profesjonalistš. Życze mu wielu owocnych lat gry w
Bayernie.
mareczek
 

Re: Lúcio

Postprzez zborek » 2005-04-16, 15:23

No wlasnie niewiem czemu media obwiniajš Lucio.Przecież to mogło zdarzyc sie kazdemu innemu zawodnikowi Bayernu.Fakt miał pecha,ale to nieswiadczy o tym,że to przez niego nieawansolwaismy do półfinału.Lucio i tak był jednym z najlepszych zawdonikó Bayernu.
Pozdro
:D :D :D :wink: :wink: :wink:
Obrazek

Obrazek
zborek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 641
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:04
Lokalizacja: Suwałki
Online: 0s

Re: Lúcio

Postprzez Kit Fisto » 2005-04-16, 22:15

Lucio to najlepszy obrońca i Bayernu i całej Bundesligi. Znakomicie gra głowš, potrafi też się włšczyć w akcję ofensywnš.
Kit Fisto
 

Następna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości