Alexander Baumjohann

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Alexander Baumjohann

Postprzez Szybki » 2010-01-04, 18:32

Max napisał(a):ale az drugiej: będzie mógł wnukom opowiadać, że grał w Bayernie.
_________________


A z trzeciej strony nie zrobił kroku wstecz jak inni. Mowa tutaj o zespole :) Trafił do Schalke a nie np. do Mainz :)
Niskie morale,to słaba motywacja,wysokie morale to silna motywacja i wielka szansa na wygraną !! !!
Szybki
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2220
Wiek: 36
Dołączył(a): 2010-01-01, 00:35
Lokalizacja: Katowice
Online: 5d 23h 59m 24s

Re: Alexander Baumjohann

Postprzez badyl » 2010-01-04, 18:42

Mi jednak jest szkoda tego, że Bayern sprzedał Alexa. Faktem jest, że nie miałby szansy na grę w podstawowej 11, ale można go było wypożyczyć.

Pamiętam jeszcze jakie ładne bramki z dystansu walił w Borussi xd
Immer Wieder FC Bayern!!
badyl
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-02-10, 15:32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Re: Alexander Baumjohann

Postprzez dynia » 2010-01-04, 19:12

moim zdaniem baumjohann nie dostał szansy aby sie pokazac z dobrej strony
dynia
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 53
Wiek: 28
Dołączył(a): 2009-02-01, 13:48
Lokalizacja: Gliwice
Online: 0s

Re: Alexander Baumjohann

Postprzez Qwess » 2010-01-04, 21:14

Lepiej teraz niż potem żeby go sprzedali... myślę że to ma jakieś powiązanie z przyjściem Neuera/Rafinhi
Qwess
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 626
Wiek: 32
Dołączył(a): 2009-04-25, 16:48
Lokalizacja: Opole
Online: 0s

Re: Alexander Baumjohann

Postprzez scholli7 » 2010-01-04, 21:55

dynia napisał(a):moim zdaniem baumjohann nie dostał szansy aby sie pokazac z dobrej strony


No niestety przychodząc do takiego klubu i grając w takim klubie jak Bayern,należy się z tym liczyć tym bardziej,że trzeba naprawdę walczyć o miejsce w składzie ;) Takich przykładów takich zawodników w Bayernie jest mnóstwo :)

Qwess napisał(a):myślę że to ma jakieś powiązanie z przyjściem Neuera/Rafinhi


to naprawdę całkiem możliwe,tym bardziej ,że przy tym transferze oba kluby uzgodniły, że będą milczeć na temat sumy odstępnego.Żal mi że od nas odszedł jednakże Schalke będzie miało z niego naprawdę większy pożytek.Cieszy mnie,że zarząd Bayernu powoli dochodzi do wniosku by pozbywać się zawodników mniej kreatywnych,którzy nie łapią się do podstawowego składu,przy czym Bayern zawsze słynął z tego że miał szeroką kadrę rezerw.Mało tego cieszy iż wypożyczają zawodników,bo rzeczą wiadomą jest że niektórzy zawodnicy potrzebują ogrania,potrzebują poprostu tego by czuć piłkę i tyle.I tak jak kiedyś wypozyczono Lahma do VfB co było wyśmienitym według mnie krokiem w przód tak i teraz wypożyczenie Kroosa też było bardzo mądrym posunieciem i kto wie czy wypożyczenie Breno nie przyniesie nam pożytku i jakichś rezultatów w przyszłości ten gość ma naprawdę warunki do gry :)
Czy wygrywasz czy też nie ja i tak Kocham Cię w sercu moim tylko Bayern jest i na dobre i na złe --> F.C. BAYERN FOREVER NUMBER ONE !!!
scholli7
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4898
Wiek: 41
Dołączył(a): 2006-03-04, 20:35
Lokalizacja: Bavaria
Online: 40d 15h 14m 29s

Re: Alexander Baumjohann

Postprzez kama_reda » 2010-01-04, 23:57

Od poczatku byłem przeciwny transferowi Baumjohanna. W mojej ocenie zawodnik nie wyróżniał się na tyle, by otrzymać angaż w Bayernie i decydować o obliczu zespołu. Nie oszukujmy się, ale Baumjohann nie zawsze miał miejsce w pierwszym składzie Borussii Moenchengladbach, więc jakim cudem miał je wywalczyć w Bayernie? Ktoś powie, że nie pokazał na co go stać, bo nie otrzymywał szans. Ale widocznie nie otrzymywał szans, bo byli od niego lepsi, bo za słabo prezentował się na treningach. Jedynym atutem Baujohanna był jego wiek i nadzieja, że bardziej się rozwinie. Nie spełnił jednak pokładanych w nim nadziei, o ile takie były, co przy zakontraktowaniu na pewno było brane pod uwagę.

badyl napisał(a):Pamiętam jeszcze jakie ładne bramki z dystansu walił w Borussi xd

No tak, z dystansu strzelił całe dwie bramki, a trzecią jaką dorzucił, to legendarna już indywidualna akcja z Werderem. Owszem, gole nieprzeciętnej urody, ale zapamiętany został przede wszystkim z tego, czyli żadnych innych aututów nie potrafiłeś dostrzec.


Lubię Baumjohanna i życzę mu powodzenia, pięknej kariery, ale nie ma on wystarczających umiejętności by grać w Bayernie. Transfer ten był pomyłką, co w miarę wcześnie zauważono.
Pozdrawiam.
kama_reda
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 260
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-06, 17:18
Lokalizacja: Reda
Online: 0s

Re: Alexander Baumjohann

Postprzez carry » 2010-01-05, 09:13

Transfer ten był pomyłką, co w miarę wcześnie zauważono.


racja, te 15 mln Euro w bloto :? Honnes out
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Alexander Baumjohann

Postprzez Serek_ » 2010-01-05, 10:03

Na Bildzie piszą, że poszedł za 1 mln
für 1 Mio Ablöse verstärkt Alexander Baumjohann (vorher Bayern) das offensive Mittelfeld...
Serek_
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5169
Wiek: 39
Dołączył(a): 2007-07-09, 15:37
Lokalizacja: Opole
Online: 15d 5h 48m 43s

Poprzednia strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 24 gości