Mario Gomez

Niezapomniane mecze, ważne postacie, największe sukcesy - wszysko tutaj

Re: Mario Gomez

Postprzez trocky » 2009-05-26, 14:33

KoRnKage napisał(a):
Bart_ napisał(a):ale powiedzcie chłopaki tak z ręką na sercu czy Gomez wart jest tych 30 mln euro?


Tak jest warty takich pieniędzy.

Napastnik o świetnych warunkach fizycznych i o dużym potencjale. Ba! On juz jest świetnym piłkarzem, a będzie się jeszcze rozwijał. będe go bronił, tak robiłem to do dziś :d jestem megaszczęśliwy, że gra u nas


zazdroszcze Ci Korn ja bym się tak cieszył jak by przyszedł ktoś z czwórki van der Vaart/Seijder/Diego/Gourcuff lub nawet ktoś lepszy na środek pomocy, no cóż WITAMY MARIO W BAWARII, spisz się chłopie i pokaż, że jesteś wart tych pieniędzy, Toni w swoim pierwszym sezonie u nas zdobył 39 goli, za takie pieniądze musisz strzelić dużo więcej, a ja i tak uważam że Toni to nasz najlepszy napastnik :-D i tego się będę trzymał
trocky
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 4693
Wiek: 37
Dołączył(a): 2007-03-01, 13:14
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 1d 18h 16m 29s

Re: Mario Gomez

Postprzez Luke » 2009-05-26, 14:38

trocky napisał(a):ale powiedzcie chłopaki tak z ręką na sercu czy Gomez wart jest tych 30 mln euro? Ribery kosztował 25 + 3 czy 4 jeszcze za coś tam więc wychodzi że Mario jest droższy od Riberyego, od piłkarza który kosztuje zbliżoną kwotę do Torresa i Berbatova oczekuje co sezon minimum 20 goli w samej Bundeslidze nie licząc pozostałych rozgrywek, a jak wy sądzicie?


Nie jest wart, to prawda, wg mnie przepłaciliśmy o 10 mln, ale jeśli mamy wybór wydać 30 mln teraz lub pożegnać się na zawsze z napastnikiem takiej klasy to moim zdaniem podjeliśmy dobrą decyzję, mimo że jest to mniejsze zło :wink:

Gomez strzela już od 3 sezonów ponad 20 goli i jestem pewien ze dalej będzie to robił :wink:
Obrazek
Luke
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2635
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-07, 06:41
Lokalizacja: Racibórz
Online: 6d 11h 15m 36s

Re: Mario Gomez

Postprzez bolo » 2009-05-26, 14:54

Nigdy go nie lubiałem i nadal go nie lubie, ale jak już przyszedł to witaj w Monachium ;D
Obrazek
bolo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1312
Wiek: 28
Dołączył(a): 2009-04-11, 14:28
Lokalizacja: PietrowiceW/Racibórz
Online: 0s

Re: Mario Gomez

Postprzez tomson » 2009-05-26, 14:57

Jak dla mnie super. Gomez w FCB! Co prawda to prawda za dużo za niego wykładamy kasy ale jestem niemal pewny, że będzie dla nas strzelał dużo bramek. Mam nadzieję, że nie będzie to taki niewypał transferowy jak Poldi. Już jestem ciekaw jak będzie mu w trykocie FCB :p
Obrazek
"Sport wyrabia hart ducha i przede wszystkim uczy pokory - pokory wobec życia, wobec przeciwników (...), wreszcie wobec samego siebie."
tomson
Bawarczyk
 
Posty: 383
Wiek: 37
Dołączył(a): 2008-08-28, 11:32
Online: 0s

Re: Mario Gomez

Postprzez haj » 2009-05-26, 15:16

KoRnKage napisał(a):
Bart_ napisał(a):ale powiedzcie chłopaki tak z ręką na sercu czy Gomez wart jest tych 30 mln euro?


Tak jest warty takich pieniędzy.



KoRn, nie jest wart takiej kasy. 30 mln euro powinno płacić się za zawodników pokroju Ribery, Messi czy Ronaldo. Gomez do takiej klasy nie należy. Przepłaciliśmy przynajmniej 10 mln, ale cóż, stało się. Ważne jest, że mamy kolejnego bardzo dobrego zawodnika w składzie. Okaże się w przyszłości, czy ten transfer się zwróci...
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mario Gomez

Postprzez patryk947 » 2009-05-26, 15:21

haj napisał(a):KoRn, nie jest wart takiej kasy. 30 mln euro powinno płacić się za zawodników pokroju Ribery, Messi czy Ronaldo. Gomez do takiej klasy nie należy. Przepłaciliśmy przynajmniej 10 mln, ale cóż, stało się. Ważne jest, że mamy kolejnego bardzo dobrego zawodnika w składzie. Okaże się w przyszłości, czy ten transfer się zwróci...
heheheh sami chcecie Ribery za 1 zawodnika Realu (Snejdera) ktorego powinnismy kupic bez wymiany za jakies 20/25 mln + 30 mln Euro :O to nie jest tak ze Bayern ma znizke 50 % :/ .
Np C.Ronaldo ile za nie Real oferowal 100 mln !!! dla mnie zaden pilkarz swiata nie jest wart tylu pieniedzy :P ale jak idziemy co raz wyzej to wszyscy a nie tylko najwieksze gwiazdy.
Ostatnio edytowano 2009-05-26, 15:32 przez patryk947, łącznie edytowano 1 raz
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Mario Gomez

Postprzez Bart_ » 2009-05-26, 15:28

patryk947 cieżko zrozumieć o co Ci chodzi

Ja się nie zdziwię jak się okaże, że te 30 baniek to prasa sobie wymyśliła. Nie wiem co prawda, czy Hoeness potwierdzał, że rok temu dawał 25 mln Euro, ale wydaje mi się taka kwota zbyt kosmiczna na praktykę naszego FCB.

Chyba, że Uli pogodził się ze sprzedażą Riberiego, jakkolwiek by nie patrzeć nawet jak teraz zostanie to za rok będzie taka sama szopka "bym został, ale nie wiem, może odejde, a jak ja to Daniel ze mna"

Obiektywnie patrząc nie mamy szns na zatrzymanie Franka na dłuższy czas.
"Bo każdy człowiek ma prawo do szczęścia . . ."

Ślady to jedyni świadkowie zdarzenia , którzy się nie mylą , ani też nie kłamią, są naoczni i niemi – E. Locard
Bart_
Bawarczyk
 
Posty: 34
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-05-26, 09:17
Lokalizacja: 3City
Online: 0s

Re: Mario Gomez

Postprzez haj » 2009-05-26, 15:33

patryk947 napisał(a):
haj napisał(a):KoRn, nie jest wart takiej kasy. 30 mln euro powinno płacić się za zawodników pokroju Ribery, Messi czy Ronaldo. Gomez do takiej klasy nie należy. Przepłaciliśmy przynajmniej 10 mln, ale cóż, stało się. Ważne jest, że mamy kolejnego bardzo dobrego zawodnika w składzie. Okaże się w przyszłości, czy ten transfer się zwróci...
heheheh sami chcecie Ribery za 1 zawodnika Realu (Snejdera) ktorego powinnismy kupic bez wymiany za jakies 20/25 mln + 30 mln Euro :O to nie jest tak ze Bayern ma znizke 50 % :/ .
Np C.Ronaldo ile za nie Real oferowal 100 mln !!! dla mnie zaden pilkarz swiata nie jest wart tylu pieniedzy :P ale jak idziemy co raz wyrzej to wszyscy a nie tylko najwieksze gwiazdy.


Bardzo ciężko zrozumieć o co Ci chodzi - jak już wspomniał jeden z kolegów - ale napiszę to wyraźniej.

Real jest tak głupi, że chce taką kasę dać, więc czemu mielibyśmy na siłę zaniżać? Co nie zmienia faktu, że żaden piłkarz świata nie jest wart takich pieniędzy.
Scholli napisał(a):haja trzeba słuchać


I may not be always right, but I'M NEVER EVER WRONG!
haj
Redaktor Naczelny
Avatar użytkownika
 
Posty: 8554
Wiek: 37
Dołączył(a): 2005-04-06, 18:16
Lokalizacja: Warszawa
Online: 19h 40m 23s

Re: Mario Gomez

Postprzez patryk947 » 2009-05-26, 15:37

Bart_ napisał(a):patryk947 cieżko zrozumieć o co Ci chodzi

chodzi o to ze porownujemy Francka z Gomezem i mowimy ze Ribery przyszed za 20 mln ale sami go pozniej sprzedajemy za 60 :O.
Zgodze sie Ribery odstaje sportowo od Gomeza ale czy jak przychodzil do BL to nie czasami był prawie na tym samym poziomie co teraz Gomez ???
Gomez jeszcze wszystkich swych umiejetnosci nie pokazał ;)
Setki serc, jedno bicie - Resovia miłość na całe życie!;*
Reska rządzi w Rzeszowie !!!
patryk947
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 909
Wiek: 30
Dołączył(a): 2008-12-31, 23:38
Lokalizacja: Rzeszów
Online: 0s

Re: Mario Gomez

Postprzez Bart_ » 2009-05-26, 15:41

patryk947 napisał(a):chodzi o to ze porownujemy Francka z Gomezem i mowimy ze Ribery przyszed za 20 mln ale sami go pozniej sprzedajemy za 60 :O.
Zgodze sie Ribery odstaje sportowo od Gomeza ale czy jak przychodzil do BL to nie czasami był prawie na tym samym poziomie co teraz Gomez ???
Gomez jeszcze wszystkich swych umiejetnosci nie pokazał


Ribery jak przychodził do BL to biło się o niego pół Europy. Był zawodnikiem którego prawie każdy rozpoznawał, bynajmniej nie po bliźnie na twarzy. A Gomezem interesował się Bayern i "tajemnicze kluby z Włoch i Anglii".

Porównywać ich nie ma co bo grają na innych pozycjach.
"Bo każdy człowiek ma prawo do szczęścia . . ."

Ślady to jedyni świadkowie zdarzenia , którzy się nie mylą , ani też nie kłamią, są naoczni i niemi – E. Locard
Bart_
Bawarczyk
 
Posty: 34
Wiek: 37
Dołączył(a): 2009-05-26, 09:17
Lokalizacja: 3City
Online: 0s

Re: Mario Gomez

Postprzez olek » 2009-05-26, 15:56

Jak dla mnie zawodnik jest tyle wart, ile się za niego oferuje.
olek
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 2787
Dołączył(a): 2005-04-06, 21:54
Online: 0s

Re: Mario Gomez

Postprzez Max » 2009-05-26, 16:21

Zyskaliśmy gracza światowej klasy, tanio nie było. Jednak 30 mln w kasie żadnej bramki nie strzeli, nie jest powiedziane, że udałoby się kupić za te pieniądze równie dobrego zawodnika.
Uważam, że na innych pozycjach wzmocnienia są bardziej potrzebne, ale nie narzekam. Obawiam się, że teraz odejdzie Miro albo Luca, szkoda...
Max
Administrator
 
Posty: 3212
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-04-03, 15:48
Lokalizacja: Berno
Online: 17m 53s

Re: Mario Gomez

Postprzez carry » 2009-05-26, 16:25

wydaje sie byc przeplacone, ale coz tak jak napisal Luke, moze lepiej zaplacic te 10 baniek wiecej i nie stracic go. mimo wszystko mysle, ze Mario sobie poradzi i bedzie gral to co w VFB.
zero podpisu.
carry
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 1555
Wiek: 33
Dołączył(a): 2005-09-18, 21:28
Lokalizacja: Bielsk Podlaski
Online: 0s

Re: Mario Gomez

Postprzez Grzechoo » 2009-05-26, 16:49

Gomez to nie klasa Ribery'ego, a mimo wszystko wydano na niego więcej euro. I wcale nie jestem z tego powodu zadowolony, Niemiec nie jest wart takich pieniędzy. Mam teraz tylko nadzieję, że nie skończy się na tym, że Hoeness nie rzuci już siana na transfery, bo wydał (za!) dużo na snajpera. W takim wypadku nie mam nadziei na skuteczną grę Bayernu w przyszłym sezonie.
***
Dzie ten bajen
Grzechoo
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 5720
Wiek: 34
Dołączył(a): 2005-05-27, 17:27
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 50m 18s

Re: Mario Gomez

Postprzez badyl » 2009-05-26, 17:34

Tak jak moi przedmówcy uważam, że wydaliśmy co najmniej o te 5 mln za dużo... Aczkolwiek bardzo możliwe, że Gomez jeszcze się rozwinie i na dłuuugo będzie naszym najlepszym napastnikiem :D

Jeśli NIE sprzedamy Riberego(oby!) to nasze transfery mogą się niestety skończyć tylko na prawym obrońcy i ewentualnie bramkarzu. Ja najbardziej liczę na rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia! :twisted: ale jak wiadomo nadzieja- matką głupich...
Immer Wieder FC Bayern!!
badyl
Bawarczyk
Avatar użytkownika
 
Posty: 349
Wiek: 31
Dołączył(a): 2008-02-10, 15:32
Lokalizacja: Bydgoszcz
Online: 0s

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Historia

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości